Witaj
Gość

Wątek: Świat Teona  (Przeczytany 9665 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2009, 03:56:44 pm »
Ps. wie ktos czy spam na bank odszedl z L2 ?
Z L2 tak, z NCSoft nie. Czyli najprawdopodobniej będzie w ekipie Aion'a.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 19, 2009, 04:44:26 pm »
Większość klanów wyrzuci cię za używanie l2walkera, co do spamu cp to większość ludzi używa pada nostromo.

/Klany które "tolerują" botowanie to w większości klany end gameowe takie jak RedSky itp. Jeśli chcesz czasem chodzic na rb, chcesz pogadać sobie na czacie i w ogóle uczestniczyć w czymś więcej niż tylko pvp to lepiej znajdź klan bez boterów. Tam jest zawsze przyjemniejsza atmosfera. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2009, 04:48:47 pm wysłana przez Strakollikus »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 19, 2009, 06:51:34 pm »
Nie znam klanów które są 100% legit prócz armagedon :P w sumie nawet w ich klanie botują ludzie ale zostają wyrzucani... Nigdy nie wiesz czy koleś botuje czy nie może zawsze siedzi przy kompie (niedaleko) i ma włączone alerty? :) Wtedy można być bezpiecznie w klanie botując ^^




  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 19, 2009, 08:13:19 pm »
Większość klanów wyrzuci cię za używanie l2walkera, co do spamu cp to większość ludzi używa pada nostromo.

/Klany które "tolerują" botowanie to w większości klany end gameowe takie jak RedSky itp. Jeśli chcesz czasem chodzic na rb, chcesz pogadać sobie na czacie i w ogóle uczestniczyć w czymś więcej niż tylko pvp to lepiej znajdź klan bez boterów. Tam jest zawsze przyjemniejsza atmosfera. :)

Napisales to w taki sposob, ze moznaby sobie pomyslec ze w klanach "nielegit" panuje kiepska atomsfera. No musze Cie zmartwic, bo generalnie w moim klanie panuje calkiem przyjemna atmosfera, mimo ze nie ma w nim osoby 100% legit. Ze wzgledu na ostatnie sypanie banami i 0 odbanowywania wiekszosc osob zmuszona jest expic "recznie"- mimo wszystko, w sumie nic sie nie zmienilo.   


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 19, 2009, 11:02:50 pm »
Legit klany które ja znam, które tępią bociarstwo.

BloodyLegend
KJ
BLoodyGnu
TheTriad
Armagedon
Aristocracy
 
Dodam że ZNAM z klanów nie-legit tylko X i ITT ally.


Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 19, 2009, 11:17:29 pm »
factor much


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 21, 2009, 01:50:14 am »
factor much

zaś Bula to największy faktor na Teonie


Ogólnie legit w dzisiejszych czasach=nie wolno botować pod crestem :]

Że Triada tępi bociarstwo to za dużo powiedziane, w sumie nikt nie zwraca uwagi na przeszłość przyjmowanych do klanu postaci, nawet jak jest doskonale znana (z czego osobiście nie do końca jestem zadowolony). Raczej to, że w Triadzie ostało się jeszcze sporo ludzi o jednoznacznie negatywnym stosunku do botów, taki można powiedzieć old school i w sumie jakoś tak się złożyło, że nasi główni przeciwnicy (Rage i Demolition) to jest raczej "oś zła" ;)

Każdy rosyjski i grecki klan jest "nie-legit", natomiast w pozostałych są różni gracze.

A poza tym to wymienianie Triady w jednym rzędzie z tymi klanami co wymieniłeś to obraza, bo to jednak inna liga ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 21, 2009, 07:18:09 am »
Ja jestem full legit, nawet mam NCSoft legit certyfication[?] :)
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 21, 2009, 02:22:23 pm »
wiele osób sądzi że grają legit, natomiast korzystając z usług boterów którzy sprzedają adene nie są już legit :P




  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 21, 2009, 06:38:11 pm »
olac to co jest legit a co nie jest powiedzcie mi co bardziej owni na teonie AW czy TH ? ja do tej pory gralem AW ale znowu czlowiek daje wieksze mozliwosci subowe :) czego wiecej AW czy TH u was na serwie ? pozdro :)  prosilbym o linki do stron klanow arystocracy oraz armagedon :) pozdr... :)


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 21, 2009, 06:54:12 pm »
Jeden pies aw czy th obaj to daggery czyli ukochana klasa ncsoftu teraz

nie mam pojęcia jakie są linki do ich stron, aristocracy "zakkoo armagedon "Tofik

a w ogóle to rób sws albo wc...albo se :D rada z dobrego serca
coprawda wc to solo do 78 a sws solo do 77 ;) ale i tak się opłaci ;p


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 21, 2009, 07:19:22 pm »
dlaczego ulubiona profesja ncSoftu ? moge zrobic swsa spoko ale na mainie chce noza i nie ma ch... ze bedzie inaczej :) a ty w jakim klanie grasz Falconku ? :)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 21, 2009, 07:25:28 pm »
bo od kilku kronik dager pt jest najlepszym party do pvp a i w następnej kronice nic się w tym względzie nie zmieni

Cytuj
coprawda wc to solo do 78 a sws solo do 77
dziwny to serwer ten teon no bo komu jak komu ale żeby dla sws brakło pt
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 21, 2009, 07:45:06 pm »
dlaczego ulubiona profesja ncSoftu ? moge zrobic swsa spoko ale na mainie chce noza i nie ma ch... ze bedzie inaczej :) a ty w jakim klanie grasz Falconku ? :)

ulubiona bo bez przerwy go boostują i jest coraz silniejszy
Ja gram w TheTriad :)

myha: to jest ironia z ziarnem prawdy :)  welcome to teon :D















  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 21, 2009, 08:56:30 pm »
no wsumie masz racje nozyk ostro do gory ale w c4 jakos nie bylo za kolorowo hyhy wtedy rzadzil necro i ogolnie magowie i luki :)
Fal czy jest mozliwosc do twojego klanu ? jakbym zaczal grac sadze ze do miesiaca zejdzie mi na zmianie kompa :) i bym zaczal smigac na teonie :) jesio tylko musze pomyslec czy th czy aw :/ podaj jakis link do strony swojego klanu czy cos :)


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 21, 2009, 09:55:32 pm »
 W Triadzie chyba teraz supportów szukają :P a normalnie to 76+ jeśli dobrze pamiętam, :P ale niech falcon sie wypowie




  • Wiadomości: 460

  • Pochwał: 0

    • Moja strona
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 21, 2009, 10:38:41 pm »
w sumie support i dd, ale 78+ :)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 21, 2009, 10:40:49 pm »
Ja jestem full legit, nawet mam NCSoft legit certyfication[?] :)
Wow, mógłbyś pokazać jak to wygląda? NCSoft to chyba dawno temu rozdawał (w c3?), prawda?

Jeden pies aw czy th obaj to daggery
/agree
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2009, 05:01:35 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: -1

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 22, 2009, 11:45:40 am »
Wybierz aw bo jest ich troche mniej niz th :P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 22, 2009, 04:11:23 pm »
Jeden pies aw czy th obaj to daggery
/agree

Według mnie niezabardzo :P TH jest bardziej zrównoważony jest z czego odejmować jeśli chodzi o Dye a AW ma w sumie mało wszystkiego prócz STR :/




  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 22, 2009, 05:55:27 pm »
AW i TH to bardzo dobre daggery :) Sam mialem problem z wyborem miedzy tymi dwoma klasami :D

TH jest imo lepszy na ganki i 1vs1. Ale na mass tez swietnie sie spisuje :) No i ma mirage, jak dla mnie najlepszy skill jaki dagger moze dostac (dodge tez calkiem fajny counter attack niby tez ale mnie sie najbardziej mirage podoba :P).

Niestety jest troche wolny, dobrze ze nadrabia to dashem ale czasem jego niski speed mnie denerwuje :P No i stealth jest swietnym skillem, zwlaszcza do gankow (przeszukiwanie catek, mosu, hb czy innych tego typu miejsc).

No i Fro mi napisal ze mam wziąć th bo inaczej dostane bana na forum :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 22, 2009, 06:02:51 pm »
AW ma w sumie mało wszystkiego prócz STR :/

Czyli wg Ciebie 34 dexa to mało, ta?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 22, 2009, 06:33:30 pm »
Dobra, nie róbcie tutaj zadym o to, który jest lepszy w pvp itd., bo od tego są tematy w Rasy/Klasy.

Skupcie się na tym, którego lepiej zrobić na Teonie, bo np. częściej biorą do party/klanu, etc.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 3

Odp: Świat Teona
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 22, 2009, 07:05:16 pm »
Dobra, nie róbcie tutaj zadym o to, który jest lepszy w pvp itd., bo od tego są tematy w Rasy/Klasy.

Skupcie się na tym, którego lepiej zrobić na Teonie, bo np. częściej biorą do party/klanu, etc.

Według mnie na Teonie jest bardzo dużo TH i tych zazwyczaj widzę w pt :)

PS. TH znam chyba 20 natomiast aw hmm... 3? (Co nie oznacza że jest ich mniej od th ^^)