Witaj
Gość

Wątek: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub  (Przeczytany 7112 razy)

  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

....forumowicza

progratulowac dobrych moderatorow, nie ma to jak zamykac jedyne tematy na forum w ktorych ludzie cos pisza(pomijam rasy/klasy(lol kazda klase+"taktyke" w l2 mozna opisac w kilku zdanich) i nerdow z tematu o SK)
/disscus

poprawiony temat podoba sie?;p
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2008, 01:11:06 pm wysłana przez RycezSzilen12PL »
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/gracz
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 19, 2008, 12:33:52 pm »
(lol kazda klase+"taktyke" w l2 mozna opisac w kilku zdanich)

Jasne...  :roll:


P.S. A co konkretnie zamknęli ?
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2008, 12:39:37 pm wysłana przez Lokken »
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • Wiadomości: 124

  • Pochwał: 5

Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 19, 2008, 12:41:40 pm »
zmień tytuł albo będzie minus :)
Teon -->PM Broghul / PM Podchmielony / PM OczyKobry xD (to było dawno i nieprawda :P )
"Ja ork, ja frenzy, ja biec i ubić"
Zanim Napiszesz Temat Wejdź tu!


  • Wiadomości: 490

  • Pochwał: 7

  • True Asian Girls Lover
Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 19, 2008, 12:42:39 pm »
to ze dostales za zachowanie -2 to nie znaczy ze musisz od razu robic takie tematy LoL
i do tego w zlym dziale




  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/gracz
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 19, 2008, 12:45:15 pm »
ma racje, moderatorzy wydaja sie usilnie starac by nie mieli za duzo roboty. Blokują każdy rozwijający się topic.
O czym więc ma tu być dyskusja? O tym jakie fajne skille doszły w ct1+ dla sk?

Najlepiej by było jakby pojawił się dział flames lub spam lub hydepark nie ważne jak to nazwiecie. Tylko dla graczy z offa ;]






Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 19, 2008, 01:09:37 pm »
Cytuj
Najlepiej by było jakby pojawił się dział flames lub spam lub hydepark nie ważne jak to nazwiecie. Tylko dla graczy z offa ;]
lol


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/gracz
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 19, 2008, 01:14:36 pm »
(lol kazda klase+"taktyke" w l2 mozna opisac w kilku zdanich)

Jasne...  :roll:


P.S. A co konkretnie zamknęli ?
daj mi jakas klase a opisze ja w kilku zdanaich+podam best setup (equip+dye) poza "KAMELAMI" o ktorych prawie nic nie wiem:P

rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 3

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:21:00 pm »
Jako, że najlepiej znam się na klasie którą aktualnie gram to opisz mi proszę całkowicie w paru zdaniach Overlorda.
TEON

Lokken - Dominator/Eva Saint/Tyrant (on sale)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/gracz
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:23:31 pm »
daj mi jakas klase a opisze ja w kilku zdanaich+podam best setup (equip+dye) poza "KAMELAMI" o ktorych prawie nic nie wiem:P

Prawdę mówiąc, jeśli masz tyle zapału i wiedzy, to zachęcam do napisania jakiejś większej prezentacji o klasach w L2. Jak będzie ładnie przedstawione i zawierało przydatne informacje, to może dostaniesz nawet plusa, a temat zostanie przyklejony :P

No i w końcu będzie ciekawy topic, w którym będzie można porozmawiać - jeśli tak bardzo Ci na tym zależy ;)

Może warto pokazać się z lepszej strony, a nie tylko kreować taki wizerunek buntownika z wyboru :)

A odnośnie modów itd, napisz (tylko kulturalnie) co Ci się nie podoba, co chciałbyś zmienić, to postaramy się coś pokombinować, żeby dogodzić ludziom - w końcu to forum jest dla was ;)

Btw tak z ciekawości, jaka była poprzednia nazwa tematu ? Jeśli była mało kulturalna to poproszę na pm :>


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:25:54 pm »
zbierznosc calkowicie PRZYPADKOWA! ;p
Cytuj
Jako, że najlepiej znam się na klasie którą aktualnie gram to opisz mi proszę całkowicie w paru zdaniach Overlorda.
wielka filozofia acu weapon i dc robe/ma robe(kwestia gustu)i uzywamy 2 skilli za krzyz(cp+heart) jak mamy wyzszy lvl to jeszcze mozna pobawic sie blocade:P w exp party uzywamy aoe root jak sws dobiega z trainem. na niskim lvl solo foc dagger i dc light/tallum heavy
Cytuj
Btw tak z ciekawości, jaka była poprzednia nazwa tematu ? Jeśli była mało kulturalna to poproszę na pm :>
zastap "meski narzad rozrodczy" jednym slowem na "p"
Cytuj
Prawdę mówiąc, jeśli masz tyle zapału i wiedzy, to zachęcam do napisania jakiejś większej prezentacji o klasach w L2. Jak będzie ładnie przedstawione i zawierało przydatne informacje, to może dostaniesz nawet plusa, a temat zostanie przyklejony
po co po raz 192783347 pisac to samo? poza tym  l2 jest proste jak budowa cepa i w kilka chwil mozna sie w tym polapac, budowa 9 man pvp party wyglada tak samo od wiekow(bd sws wc/ol ee bish +3/4 klasy robiace dmg) jedynie zmienia sie typ dd(archer/mag) ktory jest obecnie najlepszy.
to co trzyma ludzi przy l2 to drama/flame(wystarczy spojrzec na blacha:P) etc. modowie tutaj jeszcze tego nie rozumieja i zachowuja sie jakby byli na jakims powazym  forum poswieconym literaturze/filozofii etc. a to tylko gra :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2008, 02:45:37 pm wysłana przez RycezSzilen12PL »
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: to forum jest rownie aktywne jak penis przecietnego uzytkownika tego forum/gracz
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:28:50 pm »
daj mi jakas klase a opisze ja w kilku zdanaich+podam best setup (equip+dye) poza "KAMELAMI" o ktorych prawie nic nie wiem:P

Prawdę mówiąc, jeśli masz tyle zapału i wiedzy, to zachęcam do napisania jakiejś większej prezentacji o klasach w L2. Jak będzie ładnie przedstawione i zawierało przydatne informacje, to może dostaniesz nawet plusa, a temat zostanie przyklejony :P

No i w końcu będzie ciekawy topic, w którym będzie można porozmawiać - jeśli tak bardzo Ci na tym zależy ;)

Może warto pokazać się z lepszej strony, a nie tylko kreować taki wizerunek buntownika z wyboru :)

A odnośnie modów itd, napisz (tylko kulturalnie) co Ci się nie podoba, co chciałbyś zmienić, to postaramy się coś pokombinować, żeby dogodzić ludziom - w końcu to forum jest dla was ;)

Btw tak z ciekawości, jaka była poprzednia nazwa tematu ? Jeśli była mało kulturalna to poproszę na pm :>
Nom, jak możesz to napisz conieco na ten temat Rycerzu :P
PS. Nie zdążyłem jeszcze niczego dotknąc - napewno na mnie flame nie pójdzie, xaxa
Flame topic, hmm, nie najgorsza opcja w sumie
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:31:56 pm »
Widze ze czyjs poziom frustracji osiągnąl swoje maximum. Niestety, nie kazdemu mozna dogodzic :)

Prosze konkretne zarzuty, najlepiej na PM, nie widze powodu aby robic spam topic... bo dyskusje tutaj do niczego nie zaprowadzą. Pozdro.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:32:26 pm »
wszystkie polskie fora to porazka tak samo lineage2.pl, no ale coz.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:33:55 pm »
no widzicie? serdel nie widzi powodu dla ktorego mielibysmy sobie popisac na forum, poPMujmy sobie. Rozmowy tutaj do niczego nie prowadza, wiec nie rozmawiajmy w ogóle. POZDRO!



DOOOOBRE FORUM


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:40:11 pm »
+1 before lock!
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 19, 2008, 02:58:32 pm »
Nie widze powodu, dla ktorego macie tworzyc topic, w ktorym dyskusja nie ma sensu. No ale coz, kazdy czyta to co chce przeczytac. Jakbys troszke pomyslal, to bys zrozumial sens mojej wypowiedzi, ze chodzi konkretnie o ten topic i konkretnie o to, ze nic ciekawego tu nie powiecie, no chyba ze zaspamujecie. Nie podaliscie ŻADNYCH argumentów, wiec jesli macie jakies kompleksy to niestety - nie to forum :)


Widze, ze znowu powstala jakas kurcjata przeciwko forum :) Jesli tak bardzo Wam sie tutaj nie podoba, to nie widze powodu zebyscie musieli tu dluzej zostac.

 :heart:


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 19, 2008, 03:31:06 pm »
Jako, że najlepiej znam się na klasie którą aktualnie gram to opisz mi proszę całkowicie w paru zdaniach Overlorda.

Prawdę mówiąc, jeśli masz tyle zapału i wiedzy, to zachęcam do napisania jakiejś większej prezentacji o klasach w L2. Jak będzie ładnie przedstawione i zawierało przydatne informacje, to może dostaniesz nawet plusa, a temat zostanie przyklejony :P

Nom, jak możesz to napisz conieco na ten temat Rycerzu :P

Odpowiedź:

+1 before lock!

Jak widać żądamy zbyt dużo od tego Pana, wychodzi na to, że umie tylko kopiować teksty/tematy/sygnaturki z blaha. Przykre.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 19, 2008, 03:40:18 pm »
Haa. Ta jasne, OLem w pt aoe root. Genialne, many nie mamy po 10minutach expa.


Btw. L2 opiera się na flame... no to fajnie, to idź do gry i flame'uj. Przecież tam jest l2. Forum nie musi być takie jak gra. Na nim mają być przedstawione tylko informacje na temat. Bez spamu, żeby łatwiej było coś znaleźć.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2008, 03:44:45 pm wysłana przez Siena »
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 715

  • Pochwał: 25

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 19, 2008, 03:47:46 pm »
Cytuj
to co trzyma ludzi przy l2 to drama/flame(wystarczy spojrzec na blacha:P) etc. modowie tutaj jeszcze tego nie rozumieja i zachowuja sie jakby byli na jakims powazym  forum

Jesli tak bardzo imponuje Ci blah postuj tam, a jesli staranie sie utrzymanie porządku odiberasz jako wywyższanie sie przez modow... gg

Cytuj
Btw. L2 opiera się na flame... no to fajnie, to idź do gry i flame'uj. Przecież tam jest l2. Forum nie musi być takie jak gra. Na nim mają być przedstawione tylko informacje na temat. Bez spamu, żeby łatwiej było coś znaleźć.

Dokladnie, go blah i tam krzycz swoje blahowe teksty

QQ more
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2008, 03:51:20 pm wysłana przez sebeq »

skeema - sagittarius/sorcerer @ambereye


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 19, 2008, 03:49:52 pm »
Jako że większośc tego co napisane w tym wątku jest troche bez sensu zauważyłem wypowiedź że...
Cytuj
Haa. Ta jasne, OLem w pt aoe root. Genialne, many nie mamy po 10minutach expa.
Jeżeli tyczy się to tego, że tak wytłumaczył ktoś jak expic OLa, to...miał racje. Robienie mass roota w Mage AoE to jedno z zastosowaniem OLa w którym jest mistrzem i nie można nazwac go leecherem. Dlatego OL który znajdzie sobie mage party z ogarniętymi średnio ludźmi już może się cieszyc Ally Invisibility.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 19, 2008, 03:58:29 pm »
Cytuj

Haa. Ta jasne, OLem w pt aoe root. Genialne, many nie mamy po 10minutach expa.


Btw. L2 opiera się na flame... no to fajnie, to idź do gry i flame'uj. Przecież tam jest l2. Forum nie musi być takie jak gra. Na nim mają być przedstawione tylko informacje na temat. Bez spamu, żeby łatwiej było coś znaleźć.
1. L2P
2. lineage2.com tam masz info o skillach etc.
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 19, 2008, 04:00:38 pm »
Cytuj
Cytat: Lokken  Dzisiaj o 07:21:00
Jako, że najlepiej znam się na klasie którą aktualnie gram to opisz mi proszę całkowicie w paru zdaniach Overlorda.

Cytat: Frohike  Dzisiaj o 07:23:31
Prawdę mówiąc, jeśli masz tyle zapału i wiedzy, to zachęcam do napisania jakiejś większej prezentacji o klasach w L2. Jak będzie ładnie przedstawione i zawierało przydatne informacje, to może dostaniesz nawet plusa, a temat zostanie przyklejony

Cytat: Marc1n  Dzisiaj o 07:28:50
Nom, jak możesz to napisz conieco na ten temat Rycerzu

Odpowiedź:

Cytat: RycezSzilen12PL  Dzisiaj o 07:40:11
+1 before lock!

Jak widać żądamy zbyt dużo od tego Pana, wychodzi na to, że umie tylko kopiować teksty/tematy/sygnaturki z blaha. Przykre.

Cytuj
wielka filozofia acu weapon i dc robe/ma robe(kwestia gustu)i uzywamy 2 skilli za krzyz(cp+heart) jak mamy wyzszy lvl to jeszcze mozna pobawic sie blocade:P w exp party uzywamy aoe root jak sws dobiega z trainem. na niskim lvl solo foc dagger i dc light/tallum heavy

kup okulary?
rpg 5x
7x bd sws th sb destr aw wl se bish


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 19, 2008, 04:15:50 pm »
Nie widze powodu, dla ktorego macie tworzyc topic, w ktorym dyskusja nie ma sensu.

dyskusja ma miec dla nas sens, skoro pojawia sie kilkna(nascie/dziesiat) postow na godzine to znaczy ze ma ten sens.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: to forum jest aktywne jak meski narzad rozrodczy przecietnego gracza mmorpg lub
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 19, 2008, 04:25:39 pm »
Co nie zmienia faktu, że jeżeli chce ktoś zainicjowac jakieś zmiany powinien podawac argumenty i sprecyzowane przykłady. Topic tam tam o Lunie bodajże został zamknięty, nie wiem w sumie dlaczego, bo jako chyba jedyny był topiciem żywym w tym dziale, ale nie wchodze w paradę innym modom i jeżeli coś postanowią, to się z nimi zgadzam, a nie coś podważam.
HATE ME MOAR!