Witaj
Gość

Wątek: Serwer oficjalny za darmo  (Przeczytany 58965 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 07, 2008, 02:39:22 pm »
Co Ci da zmiana Ip w ini ?


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 07, 2008, 04:16:37 pm »
Określa IP serwera, do którego się łączysz bodajże ;o Otwierasz przez FileEdit, tam szukasz odpowiedniej wartości i zmieniasz.


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 07, 2008, 04:21:12 pm »
Określa IP serwera, do którego się łączysz bodajże ;o Otwierasz przez FileEdit, tam szukasz odpowiedniej wartości i zmieniasz.

ip jest raczej określane po stronie dostawcy neta, czyż nie?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 07, 2008, 04:36:33 pm »
Określa IP serwera, do którego się łączysz bodajże ;o Otwierasz przez FileEdit, tam szukasz odpowiedniej wartości i zmieniasz.

ip jest raczej określane po stronie dostawcy neta, czyż nie?
Wszystko da się zmienić co to za problem znaleśc ruski serwer proxy ?

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 07, 2008, 06:16:56 pm »
Ależ mi nie chodzi o zmianę swojego IP, tylko o serwer, do którego się łączysz ;o A to tylko ruskie IP mogą wchodzić na serwer?


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 08, 2008, 07:53:52 am »
Określa IP serwera, do którego się łączysz bodajże ;o Otwierasz przez FileEdit, tam szukasz odpowiedniej wartości i zmieniasz.

ip jest raczej określane po stronie dostawcy neta, czyż nie?
Wszystko da się zmienić co to za problem znaleśc ruski serwer proxy ?
pograsz troche i pozniej banan :]


  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 08, 2008, 08:50:16 am »
Ależ mi nie chodzi o zmianę swojego IP, tylko o serwer, do którego się łączysz ;o A to tylko ruskie IP mogą wchodzić na serwer?
Jesli zmienisz ip servera w .ini to sie raczej do niego nie polaczysz niezaleznie czy jestes z rosji czy nie ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:05:31 am »
widze ze tu fachowcy od modyfikacji klienta.


Otóż zmiana IP z ini nic nie da - ponieważ nasze IP jezeli nie bedzie z rosji bedzie banowane także chłopcy gl & hf


  • Wiadomości: 144

  • Pochwał: -2

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 08, 2008, 09:45:52 am »
no to jak z tym proxy? :D


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 08, 2008, 10:34:09 am »
Gra w L2 przez proxy?? Zapomnij ...

Mowilem juz chyba rok temu o tym, ze beda otwierane Offy w Rosji :P - takze to zadna nowosc,
fakt - nowinka jest data 15.12.08 ;) - ale tylko jako termin startu serwera.

Od samego poczatku planowane bylo postawienie Offow Rosyjskojezycznych - po to wlasnie powstal ten caly projekt.
Wystarczy przesledzic troche rosyjskiej prasy MMOG, aby dowiedziec sie,
ze Rosjanie od poczatku chcieli stworzyc system ogolnodostepny, bez oplat miesiecznych.
Oplaty te mial zastapic sprytnie ulozony system donate - na nim ma opierac sie caly projekt "od strony finansowej".
Od poczatku tworcy tego "pomyslu" twierdzili, ze w ten sposob udostepnia wszystkim mozliwosc gry na Offie,
bez wzgledu na stan portfela - systuacje materialna.
Najlepszym przykladem na funkcjonowanie takiego modelu jest wlasnie The Abyss 3x.
Dotacje dostepne na tym serwerze sa tak samo osiagalne za Real kaske, jak i za Adene ;).
Caly Projekt, oczywiscie w "okrojonej" wersji sprawdzil sie na The Abyss ...
W tej chwili ruszy "pelna wersja" na nowym, rosyjskim Offie.

Od poczatku mial to byc "ekskluzywny" projekt dla graczy rosyjskojezycznych.
Zapewniajacy wszystkim lepsze mozliwosci, lepsze granie i ogolnodostepnosc - czyli wszystko 100% lepiej niz Off.
Rosjanie maja po prostu glowy na swoim miejscu - sprytny narod ;)!

Caly klient jest przetlumaczony na rosyjski i stworzony dla graczy .ru ;).


@edit:

P.S.

Ach i nie panikujcie - w chwili, gdy Rosyjscy gracze beda mieli odpowiednia przewage na SWOICH serwerach,
otworzone zostana pierwsze bramki dla innych graczy ... nie wczesniej ;)


P.S.2

Ach i jeszcze jedno .... to "sprzedanie licencji" nie jest sprzedaniem "calej gry" ... sprawa jest prosta,
mial powstac "rownolegly" serwer Rosyjski, w 100% sprawny i zgodny z Offem (po prostu rosyjski Off).
Serwery NCSoftu beda dzialac dalej tak, jak dzialaja ... a serwery rosyjskie - beda rozwijac sie swoja droga.
Wszystkie uppy maja byc zgodne, przynajmniej przez jakis czas ... a pozniej - coz - zpobaczymy ...

... moze okaze sie, ze rosyjskie L2 rozwinie sie lepiej niz planowane koreanskie L3 ???

 :poklony: :cheers:


P.S. 3

Ach i jeszcze jedno ... czy The Abyss przestanie istniec? Czy Serwery Offa straca graczy ?
Nic takiego nie bedzie mialo miejsca ...

1. Ekipa The Abyss brala udzial od samego poczatku w tym projekcie.
2. Klient jest rosyjski i pozostanie rosyjski ... przynajmniej na pierwszych serwerach.
3. Raty sa x1 i takie pozostana.

Pozdrawiam - wasz Kronikarz ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 08, 2008, 11:17:40 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 2

  • Ślepe oko
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 08, 2008, 12:26:35 pm »
Gra w L2 przez proxy?? Zapomnij ...

Sam grałem właśnie na Abyssie przez proxy, więc to jak najbardziej jest możliwe ;)

Ale znalezienie sensownego ruskiego proxy może być dość trudne...
wannabe
]|[


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 08, 2008, 01:30:03 pm »
Trudne - to jedna sprawa ... uciazliwosc i "predkosc" takiego rozwiazania to druga strona medalu.

Na naszym forum klanowym tez toczy sie dyskusja na ten temat ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 09, 2008, 12:38:50 am »
Jak bedzie potrzeba na ruskie proxy to i one się znajda  :P A nawet jesli nie to zawsze mozna kupic sobie kupic serwerek gdzies ulokowany w Matuszce Rosyji i sie przez niego laczyc. Tak samo z klientem góra 10 min podmiany plikow :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 09, 2008, 09:38:43 am »
i to jest piekne - potrafimy kombinowac - prawda?


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 09, 2008, 10:39:40 am »
Wiekszosc tego co pisze Koszałek Opałek to bzdura

Firma wykupila prawa do stworzenina server do gry na terenie rosji i tylko rosji. Nie moze takze modyfikowac gry oprucz lokalizacji jezykowej

Bedze mozna miec tylko 1konto w grze na 1 osobe, box/boty maja byc blokowanie.

Serwer nigdy nie bedze udostepniony dla innych krajow ani nie powstanie wersja l2 angielska dla tego serwera
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 09, 2008, 11:21:13 am »
Wiekszosc tego co pisze Koszałek Opałek to bzdura

Firma wykupila prawa do stworzenina server do gry na terenie rosji i tylko rosji. Nie moze takze modyfikowac gry oprucz lokalizacji jezykowej

Bedze mozna miec tylko 1konto w grze na 1 osobe, box/boty maja byc blokowanie.

Serwer nigdy nie bedze udostepniony dla innych krajow ani nie powstanie wersja l2 angielska dla tego serwera

montezuma - polecam czytanie ze zrozumieniem - to pomaga w zyciu ;)

(...) Firma wykupila prawa do stworzenina server do gry na terenie rosji i tylko rosji. (...)
(ja oczywiscie pisze o czyms zuuuupelnie innym :P)

(...) Nie moze takze modyfikowac gry oprucz lokalizacji jezykowej (...)

W swoim poscie podaje sprawdzone informacje - takie jak dokladnie ta,
i opowiadam o tym, co mozna poczytac w prasie i na rosyjskich stronach ...
ale to tez widoczenie "umknelo" w Twoim toku rozumowania ...


i moj ulubiony fragment:

(...) Serwer nigdy nie bedze udostepniony dla innych krajow ani nie powstanie wersja l2 angielska dla tego serwera (...)

... tak, jak juz chyba z 10 razy pisalem, w roznych tematach - to tez jest zalozenie tworcow calego projektu, ale:

... ale musze ... widac, ze nie masz pojecia ani o historii, ani o otaczajacym cie swiecie,
inaczej wiedzialbys, ze wiekszosc z tych, ktorzy uzywali kiedys slow "nigdy" i "zawsze" w odniesieniu do spraw,
na ktore nie maja najmniejszego wplywu skonczyli bardzo nieciekawie ...

Jednak roznie to bywa, prawda ? Jeden potrafi cos przeczytac i zrozumiec, inny nie ...

czym bylby swiat - gdybysmy wszyscy byli tacy sami ... nie miej mi tego za zle i jezeli Cie dotknalem - to przepraszam,
ale czytajac takie posty, jak Twoj - ciesze sie, ze jest tylu, tak roznych ludzi na swiecie ...

... coz ... zostaje tylko zakonczyc slowami Killerow jezyka polskiego:

"... moje drogie dzieci - co autor mial na mysli ..."


To chyba jasne, ze nikt nie lubi byc oskarzanym o pisanie bzdur,
a szczegolnie wtedy, gdy przytacza informacje przeczytane w oficjalnych zrodlach,
takie jak wywiady, czy strony informacyjne.

Oczywiscie, ze przytaczam tez wlasne interpretacje - i sa one wyraznie widoczne.
To jednak jest tez normalne - jestesmy na forum dyskusyjnym ...
Ta forma komunikacji wiaze sie ze swobodna wymiana mysli i informacji.
Umozliwia w ciekawy sposob, ludziom cywilizowanym, dyskutowac o wlasnych zdaniach, na konkretne tematy ...

Takze nastepnym razem zastanow sie zanim cos napiszesz - najpierw mysl, pozniej slowa ;)

Musze przyznac, ze troche jestem rozczarowany ... masz prawie 900 postow na liczniku,
w tym rowniez kilka ciekawych, a tu taki babol ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 12:02:48 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 09, 2008, 02:04:27 pm »
wartosc merytoryczna twego postu Koszałek Opałek jest zerowa, ten post mial jedynie na celu "flame" mojej osoby, smutne

Wracajac do tematu

Obecnie jest beta, graj jest w 100% po rosyjsku ale serwer co chwila pada, znajomi rosjanie testujacy bete mowili mi ze serwer jest caly czas full i bardzo ciezko pograc normalnie. Idelanie obecna sytuacje pokazuje to (z rosyjskiego forum l2)



« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 02:38:04 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 09, 2008, 02:38:12 pm »
Flame twojej osoby ... skoro tak to traktujesz ... chociaz ja powiedzialbym: ^^selfowned^^

Co do wartosci merytorycznej ... trudno tu mowic o (stricte) "merytorycznej wartosci" - ^^selfowned^^2
Jezeli zaczynasz od argumentum ad personam stosujac czysty dydaktyzm, to nie mieszaj tego wszystkiego ze zwyklym myleniem znaczen ...

Meritum zostalo wyjasnione wyzej.

Niektorym jednak trzeba wsadzic palec w oko  :D - gdybys mnie nie zrozumial to powiem tak:
Oskarzasz mnie o pisanie bzdur - piszac jednoczesnie dokladnie to samo, o czym ja pisalem wczesniej - smutne - nie?

Troche "taka sobie" prowokacja - ozywila chwilowo i dodatkowo temat ale mysle, ze teraz ja moge powiedziec: "bedzie" tego dobrego!

---

Wracajac do tematu:

Niczego innego nie mozna bylo spodziewac sie na starcie, a wlasciwie PRZED startem.
Co bedzie dalej - czas pokaze ... Rosjanie nie przeskocza brakow swojej infrastruktury ... a ta - jest w oplakalnym stanie,
takze -> cudow nie bedzie ^^

Niewatpliwie bedzie to alternatywa dla rosyjskich graczy.
Aby przetrwac na rynku - beda musieli na tyle zadbac o sprzet i polaczenie, zeby nie miec wiekszych problemow.
Co do samego dopuszczenia innych narodowosci lub inaczej mowiac - innych grup IP,
to wydaje mi sie, ze taki "jednonarodowy" serwer stanie sie po prostu za nudny - nawet dla Rosjan.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2008, 05:36:46 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 09, 2008, 04:43:07 pm »
Hmm powiedzmy sobie szczerze... To Rosjanie oni mówią jedno, a później robią drugie i jeszcze tak to zagmatwają, że z prawnego punktu widzenia wyjdzie na ich...


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 09, 2008, 04:51:34 pm »
Dlatego najlepiej bedzie po prostu poczekac, przyjrzec sie dokladniej,
dalej "poprzerzucac" niektore wiarygodne wypowiedzi i juz niedlugo -> wszystko bedzie jasne.

Osobiscie nie wierze, ze start przebiegnie bez absolutnie zadnych problemow, czy potkniec.
Beda musieli pozniej to i owo "wyprasowac" i po kilku tygodniach, moze 2 - 3 miesiacach bedzie mozna powiedziec
w miare dokladnie jaki bedzie ten "prawdziwy" trend rozwoju.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 09, 2008, 06:28:00 pm »
TBh, topic powinien leciec do Retaila i miec oddzielny dzial tam gdzies. Do tego trzeba S.Moda/Admina
2, ze na razie obce IP dzialaja, znam ludzi co tam graja, sa Polakami, Niemcami, czy ze Skandynawii.
Z tego co sie dowiadywalem, mozna zebayowac...Rate. Smieszne to, ale za 12$ miesiecznie mozesz dostac rate x2 dla swojego chara, nie wiem na jakiej zasadzie no ale. Kto gra "okazynie" to mu wisi, bo lubi ogladac na pulsujace suty u DarkElfki, ale kto tam bedzie gral to bedzie gral.
Z offa na razie nikt sie tam nie wybiera, bo nie ma sensu. Powiedzmy sobie, ze nawet jak ktos jechal na Bocie przez te 4y lata, to wizja zaczynania od nowa, jak masz wiele jest chora...
Zycie jest za krotkie na kilka MMORPG albo zaczynanie ich bez konca od nowa, szczegolnie bardzo czasochlonnych.
Nie wiem czy potem ogranicza IP do rosyjskich, na razie jest dostepny Klient ENG(w sensie cale menu, statsy itd), z tym ze gadanie z NPC i tak jest po Rusku bo to zalezy od servera, a nie klienta. Fakt jest to Bariera...
Aha i co do tego, ze Ruscy sie znudza sami soba...oni graja sami z soba od dawna, na Privach/Offie NA jest 80% ruskich conajmniej. So LOL ;]
HATE ME MOAR!


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 09, 2008, 10:07:58 pm »
Topic poleci tam, gdzie trzeba - wszystko w swoim czasie.
Super Modek pisal post o jeden wyzej od Twojego ;)


Jezeli faktycznie jeszcze da sie wbic na serwer rowniez z innych IP niz rosyjskie
i nie ma zadnych "sprawdzianow" wersji klienta - to wbijam na serwer !
Sam sie przekonam jak jest ;) i zamiast spekulowac - dowiemy sie - co w trawie piszczy.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 07:48:39 am wysłana przez Koszałek Opałek »


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:42:27 am »
Kto spekuluje, ten spekuluje, na vencie siedze z ludzmi co tam graja i wszystko na bierzaco opisuja :D
HATE ME MOAR!


Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 10, 2008, 07:48:13 am »
Dzieki Marcin!


Skontaktowalem sie z zaloga - pisze nastepnego maila z pytaniami - po uzyskaniu odpowiedzi,
zamiescze jej tresc na forum ;) i bedzie wszystko jasne - w dwoch slowach: koniec spekulacji.
(Nie wspominajac o "bzdurach" ;) :P ;) )


@edit:

Mam odpowiedz i mam tone tekstu do przeczytania ... jeszcze dzisiaj pierwsze informacje ;)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2008, 01:34:04 pm wysłana przez Koszałek Opałek »


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 10, 2008, 12:43:48 pm »
Przenosze do nowego/odpowiedniego działu.