Witaj
Gość

Wątek: Serwer oficjalny za darmo  (Przeczytany 58958 razy)

  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 03, 2009, 08:36:07 pm »


  • Wiadomości: 0

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #326 dnia: Wrzesień 13, 2009, 02:47:56 pm »
Witam

Mam problem z lineage 2 na serweze ruskim officjalnym. Wszedlem na storne tego serwera i byly 2 opcje zeby sciagnac kliea . Pierwsza opcja mi nie dizala wiec sciagnalem z torentow. Zaistalowalem i gdy chce uruchomic gre pojawia mi sie :
na poczatku  cannot run is this locale
gdy nacisne ok : Runtime Error!
                       Program :\Program Files\4GAME\LineageII\system\l2.bin
                       This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
                        Please contact the application's support team for more information
a nastepnie  W aplikacji wystapil wyjatek unkown software exepticon (02x40000015) pod adresem 0x109209e7 Kliknij przycisk ok, aby przerwać dzialanie aplikacju

Jesłi ktos wie jak mi pomuc prosze o odpowiedz na forum lub na gg (167374)


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #327 dnia: Wrzesień 13, 2009, 03:26:35 pm »
FAQ FTW


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer oficjalny za darmo
« Odpowiedź #328 dnia: Wrzesień 14, 2009, 10:50:50 am »
Witam

Mam problem z lineage 2 na serweze ruskim officjalnym. Wszedlem na storne tego serwera i byly 2 opcje zeby sciagnac kliea . Pierwsza opcja mi nie dizala wiec sciagnalem z torentow. Zaistalowalem i gdy chce uruchomic gre pojawia mi sie :
na poczatku  cannot run is this locale
gdy nacisne ok : Runtime Error!
                       Program :\Program Files\4GAME\LineageII\system\l2.bin
                       This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.
                        Please contact the application's support team for more information
a nastepnie  W aplikacji wystapil wyjatek unkown software exepticon (02x40000015) pod adresem 0x109209e7 Kliknij przycisk ok, aby przerwać dzialanie aplikacju

Jesłi ktos wie jak mi pomuc prosze o odpowiedz na forum lub na gg (167374)
jak myslisz ktory temat powinienes przeczytac?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+