Witaj
Gość

Wątek: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015  (Przeczytany 96695 razy)

  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #425 dnia: Wrzesień 10, 2016, 09:25:30 pm »
Witajcie. chcialbym zaczac gre na tym serwerze ale mam pytanko. Jaki jest tam sredni online? Dziekuje za odpowiedz :)


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #426 dnia: Wrzesień 10, 2016, 10:40:21 pm »
myślę że koło 800 bez boxow


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #427 dnia: Wrzesień 26, 2016, 09:26:41 am »
Czesc! zamierzam pograc Dark Avengerem.. kilka lat przerwy od l2 ostanio gralem jak bylo C4! mnostwo raid bossow i castle siegow.. chce pograc na nowo czy oplaca sie an tym serwerze? duzo osob gra?


  • Wiadomości: 178

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #428 dnia: Wrzesień 27, 2016, 03:21:20 pm »
masa nowych graczy jest ciekawie :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #429 dnia: Październik 11, 2016, 04:47:55 am »
jest sęs zaczynania gry na tym serwerze SE, skoro wszystcy biegają z własnymi boxowymi buferami ?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #430 dnia: Październik 11, 2016, 10:32:15 am »
nie wiem czy jest sens zaczynać akurat SE, ale cały czas nowi gracze przychodzą i powstają nowe klany
odpowiednia klasa  dojść do jakiegoś klanu dobić przynajmniej 40+ i jak ktoś sube expi pt jest

polecem serwer  dla graczy chcacych pograć bez  wyścigu szczurów


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #431 dnia: Październik 12, 2016, 05:55:36 am »
... polecem serwer  dla graczy chcacych pograć bez  wyścigu szczurów
wracam do L 2 po bardzo dłuuuugiej przerwie, licząc na spokojną grę i to że serwer trochę jeszcze postoii


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #432 dnia: Październik 13, 2016, 04:05:53 pm »
Gra na tym serwie jeszcze ktoś z forum? Jak coś priv.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #433 dnia: Październik 25, 2016, 01:25:23 pm »
Pograłem trochę tu, na pewno serwer jest pusty od botów i szybko banują za to, na pewno nie ma itemów z dotacji ale... boty banują bo ludzi jest na krzyż, gdzieś tak maks 200 obawiam się że z boksami. Może i są 3-4 klany mocne które biją się o jakieś rb ale na spotach jest po prostu pusto, takie typowe miejsca do pvp jak varka czy ketra czy bs wieją nudą. Ostatnio jakiś ruski klan duży miał dołączyć ale... dostali bany za boty bo jak pisałem nie trudno adminowi zobaczyć co robi te 30 osób które expi z tych 200. Przyszedłem tu z nadzieją ale im więcj grałem i wyższy lvl miałem tym bardziej się rozczarowałem, czasem jest problem z kupieniem czegoś np nie ma krasia z ss w całym giran a są offline shopy w sumie gra się składa do poszukania klanu i zabawy w spoilowanie i craftowanie razem. Najśmieszniejsze jest to że chwalą się populacją 1500 ludzi, myślę że to liczba kont zarejestrowanych. Ja idę dalej szukać czegoś innego z populacją i mid rate wolę ginąć od pk/pvp na expie niż umierać z nudy :)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #434 dnia: Październik 25, 2016, 01:33:39 pm »
Panowie to jest serwer ktory stoi ponad rok na tej samej kronice. Co tu ludzie moga robic po tym, jak maja lvle i s grady? Logowac sie tylko na epicki i siege/oly. Oly na IL ssie, po 6 miesiacach to ludzie beda mieli tyle epickow ze tez powoli to sie nudzi. Sam fakt, ze to tyle ustalo w tych czasach to jest wielki sukces.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #435 dnia: Październik 25, 2016, 02:42:54 pm »
Panowie to jest serwer ktory stoi ponad rok na tej samej kronice. Co tu ludzie moga robic po tym, jak maja lvle i s grady? Logowac sie tylko na epicki i siege/oly. Oly na IL ssie, po 6 miesiacach to ludzie beda mieli tyle epickow ze tez powoli to sie nudzi. Sam fakt, ze to tyle ustalo w tych czasach to jest wielki sukces.

To jest jego zaleta ze postoi długo bo admin ma grupkę znajomych którzy chcą w takie coś grać i ich stać na samodzielne utrzymanie tego, reszta graczy jest dla nim dodatkiem. Słyszałem plotki że grali na początku w 10 osób na serwie kupę czasu.


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #436 dnia: Październik 25, 2016, 07:02:18 pm »
Cytuj
Pograłem trochę tu, na pewno serwer jest pusty od botów i szybko banują za to, na pewno nie ma itemów z dotacji ale... boty banują bo ludzi jest na krzyż, gdzieś tak maks 200 obawiam się że z boksami. Może i są 3-4 klany mocne które biją się o jakieś rb ale na spotach jest po prostu pusto, takie typowe miejsca do pvp jak varka czy ketra czy bs wieją nudą. Ostatnio jakiś ruski klan duży miał dołączyć ale... dostali bany za boty bo jak pisałem nie trudno adminowi zobaczyć co robi te 30 osób które expi z tych 200. Przyszedłem tu z nadzieją ale im więcj grałem i wyższy lvl miałem tym bardziej się rozczarowałem, czasem jest problem z kupieniem czegoś np nie ma krasia z ss w całym giran a są offline shopy w sumie gra się składa do poszukania klanu i zabawy w spoilowanie i craftowanie razem. Najśmieszniejsze jest to że chwalą się populacją 1500 ludzi, myślę że to liczba kont zarejestrowanych. Ja idę dalej szukać czegoś innego z populacją i mid rate wolę ginąć od pk/pvp na expie niż umierać z nudy :)
Cytuj
To jest jego zaleta ze postoi długo bo admin ma grupkę znajomych którzy chcą w takie coś grać i ich stać na samodzielne utrzymanie tego, reszta graczy jest dla nim dodatkiem. Słyszałem plotki że grali na początku w 10 osób na serwie kupę czasu

plotki to siejesz, a do tego debilne. dostali bany za boty i dobrze, niech wiedza jebane ruski ze nie wszedzie im wolno robic co chca.
obeznany gracz sie nam trafil,a 2 posty ma.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #437 dnia: Październik 25, 2016, 07:19:14 pm »
Ten server mógłby dobrze to rozegrać jeśli po tym roku przeszedłby na załóżmy hellbounda, potem gf, a potem h5. Po długich odstępach czasu. 


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #438 dnia: Październik 26, 2016, 12:40:18 am »
quazar jak już się wypowiadasz  to pisz prawdę jak jest a nie  to co Ci się zdaje

jak naliczyłeś 200 osób na serwie  w naszym  ally ( 2 klany wieczorami jest 60-70 oline bez  boksów)
(na ostatnim siege o Aden z naszego ally było 7  full pt i przeciwników też około tylu było)

na serwerze jest online około 800 a nie  200 po co takie nieprawdziwe informacje podajesz (oczywiście  mówimy tu o godzinach "szczytu") może to imponująca ilość graczy ale dla zabawy starczy

gdzie jest napisane  że populacja na serwie jest 1500 kto się tak  chwalił
jakiś rok temu max na serwer mogło wbić 1000 postaci i podnieśli chyba  do 1500 (bo to był okres kiedy dużo nowych graczy zaczęło grać) potem się nie można logować (no chyba że znów coś zmieniali)

serwer nie jest nastawiony na ilość graczy - jak ktoś spokojnie pogrywa to serwer z klimatem i  naprawdę jest co robić

ludzie zbyt  długo pogrywają na serwach które mają duży online  i szybko są zamykane ten serwer ich drażni tyle czasu stoi i online trzyma się na podobnym poziomie i trzeba pisać głupoty by zrazić ludzi  do serwera 

nikt na siłę nie będzie prosił byś tu grał nie chcesz nie graj, ale jak już się wypowiadasz  to pisz prawdę !!

Serwer jest dla ludzi grających spokojnie bez spiny  i chcących pograć jakiś czas bez obawy że serwer padnie

Zapraszam i Polecam


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #439 dnia: Październik 26, 2016, 06:34:21 am »
quazar jak już się wypowiadasz  to pisz prawdę jak jest a nie  to co Ci się zdaje

jak naliczyłeś 200 osób na serwie  w naszym  ally ( 2 klany wieczorami jest 60-70 oline bez  boksów)
(na ostatnim siege o Aden z naszego ally było 7  full pt i przeciwników też około tylu było)

na serwerze jest online około 800 a nie  200 po co takie nieprawdziwe informacje podajesz (oczywiście  mówimy tu o godzinach "szczytu") może to imponująca ilość graczy ale dla zabawy starczy

gdzie jest napisane  że populacja na serwie jest 1500 kto się tak  chwalił
jakiś rok temu max na serwer mogło wbić 1000 postaci i podnieśli chyba  do 1500 (bo to był okres kiedy dużo nowych graczy zaczęło grać) potem się nie można logować (no chyba że znów coś zmieniali)

serwer nie jest nastawiony na ilość graczy - jak ktoś spokojnie pogrywa to serwer z klimatem i  naprawdę jest co robić

ludzie zbyt  długo pogrywają na serwach które mają duży online  i szybko są zamykane ten serwer ich drażni tyle czasu stoi i online trzyma się na podobnym poziomie i trzeba pisać głupoty by zrazić ludzi  do serwera 

nikt na siłę nie będzie prosił byś tu grał nie chcesz nie graj, ale jak już się wypowiadasz  to pisz prawdę !!

Serwer jest dla ludzi grających spokojnie bez spiny  i chcących pograć jakiś czas bez obawy że serwer padnie

Zapraszam i Polecam
Popieram. Zresztą wystarczy popatrzeć , ile jest zarejestrowanych forumowiczów na forum L2Dawn : http://www.l2thedawn.com/
I nadal widzę graczy poszukujących C i B itemów (czyli są nowi na serwerze)
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #440 dnia: Październik 26, 2016, 10:21:56 am »
Oczywiście, agresja :) Ja rozumie że tam gracie i coś zdobyliście, nie było to łatwe i zajęło kupę czasu i w końcu macie te s grady i tłuczecie RB może pierwszy raz w l2 ale ja napisałem stan faktyczny jak człowiek czuje się na serwie. Podawanie liczby zarejestrowanych użytkowników na forum jest tak... mało miarodajne... 80% z nich nie ma postów lub jeden napisała, "czy warto grać". Liczbą 1500 chwalili się na profilu FB, tak na ten serwer trafiłem, jeżeli masz 80 ludzi w klanie aktywnych to szok :D Ok ja powiedziałem swoje zdanie jak ktoś chce sobie sprawdzić to zapraszam na ten serwer, pogra trochę to zobaczy o co mi chodzi


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #441 dnia: Październik 27, 2016, 12:58:57 am »
Oczywiście, agresja :) Ja rozumie że tam gracie i coś zdobyliście, nie było to łatwe i zajęło kupę czasu i w końcu macie te s grady i tłuczecie RB może pierwszy raz w l2 ale ja napisałem stan faktyczny jak człowiek czuje się na serwie. Podawanie liczby zarejestrowanych użytkowników na forum jest tak... mało miarodajne... 80% z nich nie ma postów lub jeden napisała, "czy warto grać". Liczbą 1500 chwalili się na profilu FB, tak na ten serwer trafiłem, jeżeli masz 80 ludzi w klanie aktywnych to szok :D Ok ja powiedziałem swoje zdanie jak ktoś chce sobie sprawdzić to zapraszam na ten serwer, pogra trochę to zobaczy o co mi chodzi
Mas dużo racji, ale pozostali forumowicze też.
Tam nie ma online 1500 ludzi. Nie gram, ale mam tam 2 konta i raz na ruski rok się tam loguję (wieczorami i w weekend)  i sobie sprawdzam. Wydaje mi się, ze jest minimalny wzrost, ale jeśli maja realnie 500-700 ludzi online to max. Po 1,5 roku to w zasadzie nie ma już na co więcej liczyć.
Reszta twoich jęków jest bezzasadna. Dobrze, że banują za boty. chcesz grac z ludźmi czy botami?
Że grają znajomkowie adminów? Najczęściej tak zaczynał każdy serwer. Dopóki nie ma korupcji i kolesiostwa, to wszystko ok.
Chcesz mieć dużo ludzi i ruch idź na Averię, może nie zamkną za kilka miesięcy, będziesz sobie walczył z herosami za $$
To nie dawne czasy L2, przykro mi.
Ale nie trać nadziei, może coś znajdziesz, co chwila wypływają różne serwery.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #442 dnia: Październik 27, 2016, 01:18:41 pm »
Ale co wy chcecie miec full pt na spotach farmiace po 1,5 roku? Top clany loguja sie tylko na eventy, wiec dla nich to nawet 200 online wystarczy bo i tak bedzie side vs side.

Ten server mógłby dobrze to rozegrać jeśli po tym roku przeszedłby na załóżmy hellbounda, potem gf, a potem h5. Po długich odstępach czasu. 

wlasnie to mnie strasznie dziwi, czemu zaden server ktory stoi dlugo i ma przyzwoity online tego nie robi, to mogliby to urozmaicic, nowi gracze by przyszli, a dla tych ktorzy grali tutaj bardzo dlugo mieli by cos nowego do roboty poza logowaniem sie na epicki.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #443 dnia: Październik 27, 2016, 01:29:59 pm »

Ten server mógłby dobrze to rozegrać jeśli po tym roku przeszedłby na załóżmy hellbounda, potem gf, a potem h5. Po długich odstępach czasu. 

wlasnie to mnie strasznie dziwi, czemu zaden server ktory stoi dlugo i ma przyzwoity online tego nie robi, to mogliby to urozmaicic, nowi gracze by przyszli, a dla tych ktorzy grali tutaj bardzo dlugo mieli by cos nowego do roboty poza logowaniem sie na epicki.
no ale jak to, na star wars nagle maja przejsc? ludzie ktorzy grali poltora roku nagle nie wiedzieliby co maja robic, bo to za trudne Kappa


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

  • S W A R M
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #444 dnia: Październik 27, 2016, 03:45:13 pm »
Ale co wy chcecie miec full pt na spotach farmiace po 1,5 roku? Top clany loguja sie tylko na eventy, wiec dla nich to nawet 200 online wystarczy bo i tak bedzie side vs side.

Ten server mógłby dobrze to rozegrać jeśli po tym roku przeszedłby na załóżmy hellbounda, potem gf, a potem h5. Po długich odstępach czasu. 

wlasnie to mnie strasznie dziwi, czemu zaden server ktory stoi dlugo i ma przyzwoity online tego nie robi, to mogliby to urozmaicic, nowi gracze by przyszli, a dla tych ktorzy grali tutaj bardzo dlugo mieli by cos nowego do roboty poza logowaniem sie na epicki.
w H5 to w tydzień da sie nadrobic to co oni zfarmili w 1,5 roku IL ;p


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #445 dnia: Październik 27, 2016, 03:59:57 pm »
Ale co wy chcecie miec full pt na spotach farmiace po 1,5 roku? Top clany loguja sie tylko na eventy, wiec dla nich to nawet 200 online wystarczy bo i tak bedzie side vs side.

Ten server mógłby dobrze to rozegrać jeśli po tym roku przeszedłby na załóżmy hellbounda, potem gf, a potem h5. Po długich odstępach czasu. 

wlasnie to mnie strasznie dziwi, czemu zaden server ktory stoi dlugo i ma przyzwoity online tego nie robi, to mogliby to urozmaicic, nowi gracze by przyszli, a dla tych ktorzy grali tutaj bardzo dlugo mieli by cos nowego do roboty poza logowaniem sie na epicki.

Bo nie mają plików i możliwości?
Repo l2j to taka sieczka, że tam migracja h5->h5 ledwo daje radę.

Z offowych plików to chyba tylko h5 są w miarę dostępne, a i tak jakbyś chciał robić up off int>hb>gf>h5 to by to nie wyszło i wymagałoby długiego dłubania w bazie.
Dlatego projekty z updatem kronik można policzyć na palcach jednej ręki, a szkoda bo pewnie były by przez to bardziej żywotne.


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #446 dnia: Październik 27, 2016, 04:14:07 pm »
Moge zaczać z kims grac, jak ktos chetny. Samemu mi sie nie chce, a pograłbym bez spiny.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #447 dnia: Październik 27, 2016, 04:32:04 pm »
Chyba przez 1,5 roku nie łatają plików, więc mogliby popracować nad extenderami do c4 off. Co tam jest do ogarniania teraz? Support/community/bugfixy. Chociaż wiadomo jak tam jest jeden dev, który jeszcze pewnie pracuje normalnie to jest zrozumiałe, że woli mieć życie niż jego brak. Tym  bardziej, że się nie zwraca.


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #448 dnia: Październik 28, 2016, 05:06:47 pm »
Ale co wy chcecie miec full pt na spotach farmiace po 1,5 roku? Top clany loguja sie tylko na eventy, wiec dla nich to nawet 200 online wystarczy bo i tak bedzie side vs side.

Ten server mógłby dobrze to rozegrać jeśli po tym roku przeszedłby na załóżmy hellbounda, potem gf, a potem h5. Po długich odstępach czasu. 

wlasnie to mnie strasznie dziwi, czemu zaden server ktory stoi dlugo i ma przyzwoity online tego nie robi, to mogliby to urozmaicic, nowi gracze by przyszli, a dla tych ktorzy grali tutaj bardzo dlugo mieli by cos nowego do roboty poza logowaniem sie na epicki.

Bo nie mają plików i możliwości?
Repo l2j to taka sieczka, że tam migracja h5->h5 ledwo daje radę.

Z offowych plików to chyba tylko h5 są w miarę dostępne, a i tak jakbyś chciał robić up off int>hb>gf>h5 to by to nie wyszło i wymagałoby długiego dłubania w bazie.
Dlatego projekty z updatem kronik można policzyć na palcach jednej ręki, a szkoda bo pewnie były by przez to bardziej żywotne.

lol, w 2016 kazdy jeden admin servera ktory ma $$ moze dostac topowe pliki z najwiekszych privow GF i w gore.

Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: [L2OFF] L2Dawn - IL x5 - START 08.05.2015
« Odpowiedź #449 dnia: Październik 30, 2016, 04:18:54 pm »
Oczywiście, agresja :) Ja rozumie że tam gracie i coś zdobyliście, nie było to łatwe i zajęło kupę czasu i w końcu macie te s grady i tłuczecie RB może pierwszy raz w l2 ale ja napisałem stan faktyczny jak człowiek czuje się na serwie. Podawanie liczby zarejestrowanych użytkowników na forum jest tak... mało miarodajne... 80% z nich nie ma postów lub jeden napisała, "czy warto grać". Liczbą 1500 chwalili się na profilu FB, tak na ten serwer trafiłem, jeżeli masz 80 ludzi w klanie aktywnych to szok :D Ok ja powiedziałem swoje zdanie jak ktoś chce sobie sprawdzić to zapraszam na ten serwer, pogra trochę to zobaczy o co mi chodzi
Mas dużo racji, ale pozostali forumowicze też.
Tam nie ma online 1500 ludzi. Nie gram, ale mam tam 2 konta i raz na ruski rok się tam loguję (wieczorami i w weekend)  i sobie sprawdzam. Wydaje mi się, ze jest minimalny wzrost, ale jeśli maja realnie 500-700 ludzi online to max. Po 1,5 roku to w zasadzie nie ma już na co więcej liczyć.
Reszta twoich jęków jest bezzasadna. Dobrze, że banują za boty. chcesz grac z ludźmi czy botami?
Że grają znajomkowie adminów? Najczęściej tak zaczynał każdy serwer. Dopóki nie ma korupcji i kolesiostwa, to wszystko ok.
Chcesz mieć dużo ludzi i ruch idź na Averię, może nie zamkną za kilka miesięcy, będziesz sobie walczył z herosami za $$
To nie dawne czasy L2, przykro mi.
Ale nie trać nadziei, może coś znajdziesz, co chwila wypływają różne serwery.

nadzieje straciłem, zmęczony szukaniem postanowiłem sobie zrobić przerwę od l2. Ja szukam serwera na którym przychodzi robić questa na varkę czy ketrę a tam 2 pt war na spownie czeka + masa bez stronnych graczy kampiących na łatwe punkty pvp. Serwer gdzie walczysz o prawo do bicia moba a nie podziwiasz pustki. Na takim serwerze to nawet expienie na bocie może być dozwolone bo i tak nic to nie da ponieważ boty się nie potrafią bronić przed pk >.>