Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182227 razy)

  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #150 dnia: Lipiec 05, 2009, 02:34:08 pm »
nie wiem czy ktokolwiek jeszcze robi nobla "po staremu", 2/3 TW i gotowe.
btw widze ze clan craft rox :oops:

Zależy. Np. u ans na Franz to max 2X badgy się wydziąga bo serwer jest zdominowany przez greenally, a nawet jakby to te 3 TW to 6 tygodni a sube w 2tyg sie expi i nie dość, że masz sube i łatwiej znaleźć klan to masz jakiegoś skilla z suby.


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #151 dnia: Lipiec 05, 2009, 02:38:01 pm »
Yukidian na każdym serwerze nawet na najbardziej zdominowanym idzie wyciągać tak jak my to robimy po 40/50 bagdy. 60/70 za katapultę której zrobienie graniczy z cudem jeżeli serwer jest zdominowany tak jak mówisz. Co i jak niestety nie mogę powiedzieć.. Tym bardziej że czają się tutaj jak i u nas w aka ninja z Nemezis   :shock:
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #152 dnia: Lipiec 05, 2009, 03:12:27 pm »
Nie wiem, ja nie chodzę na TW bo sobota to czas żeby imprezować, a nie siedzieć w L2 :PP Ale jakby tak było to np. mdh już dawno byłby Noblesse.


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 05, 2009, 03:15:54 pm »
Raz na 2 tygodnie można zrezygnować z alkoholu, papierosów i jarania żeby się odprężyć przed l2 ;) Eldalote zrobił noblessa przez 2 TW. Uwierz mi, da się :P ale nie każdy wie jak ;)
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 05, 2009, 03:42:38 pm »
Szczególnie jak idziesz i nawet nie stoisz 5min pod zamkiem...


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 05, 2009, 04:11:54 pm »
Tw nie polega na staniu pod zamkiem i farmieniu fame. Pod koniec tw bronimy zamek. Poczatek jest do atakowania innych territory..
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 05, 2009, 04:38:52 pm »
Nie o to mi chodziło. Ale ok... Nieważne.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 05, 2009, 05:26:34 pm »
WTS info, jak LR robi TW :P


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 05, 2009, 05:57:43 pm »
nie wiem czy ktokolwiek jeszcze robi nobla "po staremu", 2/3 TW i gotowe.
btw widze ze clan craft rox :oops:
qq placz?

A co do sposoby to lepiej zeby nikt nie pisal bo nemezisy beda plakac.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 05, 2009, 06:01:37 pm »
qq cos malo placzu tym razem
wts info jak LR bije aq
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #160 dnia: Lipiec 05, 2009, 06:49:49 pm »
No tak my teraz juz nie wychodzimy z CH (tak tego co jest bezuzyteczny) bo mamy wara z nemezis ;(

btw dlaczego wasi ludzie daja relogi na pvp?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 06:54:20 pm wysłana przez Nervoson »


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #161 dnia: Lipiec 05, 2009, 07:01:09 pm »
Info jak LR bije AQ.
TAK JAK WSZYSCY INNI !
Ja -_-'ziu nawet hejtowanie Ci nie wychodzi DonK. Fail po całości...


Nervoson, DonK nie rozumie prostej ironii więc oszczędź sobie czasu ;P To prosty chłopczyk jest..

WTS strategie pvp Nemezisów
Widzisz enemy - relog
Widzisz jednego enemy jak jesteś całym pt - zerg / relog jeżeli was zjedzie
Siege - useless
Fort - był jeden, nie udało się zergiem low lvli, dalej qq i farm. Szkoda że nie nagrałem frapsa jak 3/4 pt nemezisów nie umiało rozwalić 14 osób z LR.. poszliśmy 4fun i rzeczywiście ubaw był przedni.
TW - kampić przy zamku clfów. Może nas wezmą w łaski.

btw. Jak to jest możliwe że wasz "Farm" klan który do wszystkiego potrzebuje się najpierw wyexpić ( w never ending farm l2 ) ma niższe lvle od LR, gdzie 90% czasu w grze spędzamy na pvp ? Farmicie całymi party na ketrilach ?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 07:05:51 pm wysłana przez RenifeRx »
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #162 dnia: Lipiec 05, 2009, 07:35:37 pm »
Fort - był jeden, nie udało się zergiem low lvli, dalej qq i farm. Szkoda że nie nagrałem frapsa jak 3/4 pt nemezisów nie umiało rozwalić 14 osób z LR.. poszliśmy 4fun i rzeczywiście ubaw był przedni.

Szkoda że nie napisałeś jednego małego szczegółu- ze te 14 osób stało na wieży i zanim dobiegliśmy to większość leżała. A moze sobie przypominasz akcje po tym samym forcie kiedy wyrzucilo nasze klany w tym samym miejscu, i kto wtedy lezal gdy walka  byla na otwartym terenie ?

btw.Mamy mniejsze lvl od was bo u nas wszyscy nie maja PA.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 07:38:17 pm wysłana przez Dixat »


  • Wiadomości: 51

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #163 dnia: Lipiec 05, 2009, 09:19:20 pm »
Fort - był jeden, nie udało się zergiem low lvli, dalej qq i farm. Szkoda że nie nagrałem frapsa jak 3/4 pt nemezisów nie umiało rozwalić 14 osób z LR.. poszliśmy 4fun i rzeczywiście ubaw był przedni.

Szkoda że nie napisałeś jednego małego szczegółu- ze te 14 osób stało na wieży i zanim dobiegliśmy to większość leżała. A moze sobie przypominasz akcje po tym samym forcie kiedy wyrzucilo nasze klany w tym samym miejscu, i kto wtedy lezal gdy walka  byla na otwartym terenie ?

btw.Mamy mniejsze lvl od was bo u nas wszyscy nie maja PA.

Gdybym miał się chwalić zabiciem 4 czy 5 przeciwników w porozrzucane 9 swoich to by oznaczało, że desperacko szukam jakiś pokazów, że tamte oblężenie nie jest porażka...


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #164 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:21:09 pm »
btw.Mamy mniejsze lvl od was bo u nas wszyscy nie maja PA.
Nasza wina? My mozemy plakac ze nie mamy 30+ online caly czas tak jak napisaliscie na innem forum (To ty napisales :D) to tez mi raczej napiszesz ze to was nie interesuje.

Wiec w czym problem... DonKvTa$ placze cos a juz pewnie scrafcil dla swojego pt sety A i farmia varke...


//mdh: bez takich plx :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 10:35:27 pm wysłana przez mdh »


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #165 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:21:58 pm »
Dixat a kto wam kazał włazić na tę wierze? ups zapomniałem że zerki i tanki nie potrafią latać i na akcjach pt siege są usless (no tanki nie są:). Wieża jest po to żeby na niej stać a że nie da się szarży w pionie zrobić to już inna bajka. Polecam rozdawać mental shielda i zróbcie zrzute na biżu dla Damona :) Tak btw na plaster wam forteca i to jeszcze Shanty :) rozumiem że ze względu na teleporty i kupno koszulek bo epulety już wyfarmiliście na poprzednim siege :)

W LR mniej niż połowa ma PA (np ja nie mam). Ja też widziałem wasz drugi siege (LR reprezentowałem tylko ja). Muszę to frapsować bo to naprawde jest fajne :)


Co do sposobu jak farmić? LR to stare exploitery więc na bank jakimiś haxorami to robią (kopiują albo co). Jestem tylko ciekawy kto wpadł na pomysł umieszczenia szpiega u nas w akademii i kto był na tyle głupi żeby go logować na 30s i wylogowywać podczas TW :)

Co do sprzętu bubiego to tylko potwierdziła się teoria Deamon i DonK. że sprzęt na początku dostaje CL :)

To jak tam panienki 20 odznak już macie na głowę czy w sumie cały 100 osobowy klan? Tak BTW jak na 100 osób w klanie 30 online to 3 party na fortece to trochę bidnie :)

Nemezis: use skill zaklinacz rzeczywistości (taka propozycja macro) :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #166 dnia: Lipiec 05, 2009, 10:39:50 pm »
zal wam dupy sciska, ze sie tak spinacie?

Kvta$ i reszta... rly, skonczcie sie udzielac, bo psujecie tylko wizerunek swojego klanu

zamiast napisac "gz" czy cos w tym stylu to robicie znowu kilka stron bezsensownej dramy

chcecie pokazac jacy jestescie mocni, pokazcie to ig, a nie bawicie sie w forum warriorow
/end



//mdh: bez takich plx :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2009, 10:49:02 pm wysłana przez mdh »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 276

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #167 dnia: Lipiec 06, 2009, 12:27:07 am »
i kto wtedy lezal gdy walka  byla na otwartym terenie ?

Jeden mały szczegół. Wtedy byliśmy w takim nieformalnym "pokoju" i jakbyś zauważył nikt z LRów nie atakował Nemezisów. Czekaliśmy co zrobicie. Chcieliśmy wam nawet pomóc w zdobyciu fortu ale jak wasz zerg zerków poleciał na nas atakując z głupimi odzywkami to stwierdziliśmy że zrobimy wszystko żebyście nie zdobyli fortu. Obstawa wieży i pilnowanie ostatniego guarda. Jednym słowem sami sobie kopiecie dołki pod nogami. Najpierw chcecie pokoju a potem wasza dzieciarnia wypuszczona ze smyczy atakuje bezsensownie i pyskuje. Teraz możecie sobie płakać na forum.. Jednym słowem potwierdza się moje przekonanie co do tego klanu, Przedszkole.
Orzeł moje godło, Reni moja godność.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #168 dnia: Lipiec 06, 2009, 01:32:12 am »
Kvta$
//mdh: bez takich plx :)
ma nick w grze DonKvtaso, wiec o co chodzi?:)
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #169 dnia: Lipiec 06, 2009, 01:49:14 am »
Kvta$
//mdh: bez takich plx :)
ma nick w grze DonKvtaso, wiec o co chodzi?:)

na forum ma DonK. - nie gram na rutailu wiec odebrałem to jako obraze innego uzytkownika :)
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #170 dnia: Lipiec 06, 2009, 09:52:52 am »
a co to znaczy DonK? Tylko wystarczy podstawić G za K: Dong axaxaxaxaxaxaxa


  • ********
  • Wiadomości: 2892

  • Pochwał: 24

  • mądrej głowie dość dwie słowie
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #171 dnia: Lipiec 06, 2009, 03:06:06 pm »
Mysle, ze nie tylko SanchoP by sie przewrocil w tym momencie
"Myśląc, budujemy z niewidocznego materiału coś, co siły do siebie przyciąga - dla naszej pomocy lub szkody,
stosownie do charakteru myśli, któreśmy wysłali."

"Myśli nasze tworzą nasze oblicze i nadają mu właściwe indywidualne piętno.
Nasze myśli określają ruch, postawę i kształt całego ciała."


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #172 dnia: Lipiec 06, 2009, 04:57:26 pm »
Prośba do klanowiczy Nemezis - nie spamujcie w tym temacie.

Zostawcie kolegów z LR z ich marzeniami o potędze. Szanuję Eldalote za jego wiedzę o L2 i niebanalne pomysły, ale widzę, że niektórym przydałby się porządny psychiatra (jakieś przewidzenia ze szpiegiem, mania wielkości itd.).
Powodzenia koledzy i dokumentujcie dokładnie wszystkie sukcesy - większość z nas ma niezły ubaw z waszych postów.

btw kto to wczoraj robił szybki restart ???? - a już wiem - Chiniol, dziwne to trochę, bo takiego PROGracza nie ma w Nemezis.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #173 dnia: Lipiec 06, 2009, 05:38:55 pm »
ale ja lubie sie z nich smiac :(
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #174 dnia: Lipiec 06, 2009, 07:49:17 pm »
Prośba do klanowiczy Nemezis - nie spamujcie w tym temacie.

Zostawcie kolegów z LR z ich marzeniami o potędze. Szanuję Eldalote za jego wiedzę o L2 i niebanalne pomysły, ale widzę, że niektórym przydałby się porządny psychiatra (jakieś przewidzenia ze szpiegiem, mania wielkości itd.).
Powodzenia koledzy i dokumentujcie dokładnie wszystkie sukcesy - większość z nas ma niezły ubaw z waszych postów.

btw kto to wczoraj robił szybki restart ???? - a już wiem - Chiniol, dziwne to trochę, bo takiego PROGracza nie ma w Nemezis.

Annabell, wywolales mnie imiennie tymsamym zmusiles do wziecia udzialu w przyziemnej, zbednej i nic nie wnoszacej do zycia kłótni na forum. :D Gracze z clanu Nemezis maja dosc chore wyobrazenie o LR to jest moja opinia... niesadze aby ktos z nas mial jakas manie wielkosci :D, a psycholog ewentualnie psychiatra przydal by sie po obu stronach sporu.

Pragne jeszcze sprostowac iz nie jestem zadnym prograczem... a to ze dosc czesto was zabijam nic dla mnie nie znaczy poprostu kolejne +1 czasami gf i tyle, w przeciwienstwie do niektorych w pozycji horyzontalnej.

PS. Wczoraj z posrod graczy z nemezis mialem 3 lelogi :D jeden tyrant i ES, wiec moze przed obrzucaniem kogos blotem najpierw popatrzycie na siebie.