Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182225 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3350 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:47:10 pm »
na bartz wbiłem z reki 78 na DA i fakt boty mnie zniechęciły to było za czasów c5.

potem zwiedziłem kilka privów w tym dexa. Znalazłem tryle exploitów że to bajka. RPG to pts a pts to normalne pliki z tym że nei dokońca poustawiane. Więc nie mów mi że wszystko jest tak jak na offie.

Cytuj
2. Widzę, że mimo iż grasz na ruskim offie to jesteś zbyt głupi aby zobaczyć, że RPG/theonline/gf.ru ma pliki PTSa.

http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=31119&start=0

następnym razem jak będziesz bił solo antharasa tym bedekiem to odmów zdrowaśkę aby Ci czasem ten pryszczaty GM serwera nie wyłączył. yo

prosze o to link z valakasem.... i reszą opinii na temat rpg :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 03:49:01 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3351 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:50:52 pm »
nigdzie tez nei napisalem ze PTS to to samo co live bo czesto roznice sa duze


a wracajac do tego od czego to wszystko sie zaczelo, mimo tego ze pts =/= live to privy nie maja wspolnego tylko ekranu logowania z offem, kthx polskikonfarmer failed

co do reszty to ruoff/euoff(to juz mniej ale jednak) maja duza przewage nad jakimikolwiek privami


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3352 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:52:55 pm »

Cytuj
2. Widzę, że mimo iż grasz na ruskim offie to jesteś zbyt głupi aby zobaczyć, że RPG/theonline/gf.ru ma pliki PTSa.

http://forum.pmfun.com/viewtopic.php?f=14&t=31119&start=0

następnym razem jak będziesz bił solo antharasa tym bedekiem to odmów zdrowaśkę aby Ci czasem ten pryszczaty GM serwera nie wyłączył. yo

prosze o to link z valakasem.... i reszą opinii na temat rpg :D
ale to nie jest z rpg, dalej niz pare pierwszych postow nie chcialo mi sie czytac


edit: ffffuuuuu doublepost


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3353 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:55:28 pm »
te same pliki ci sami właściciele więc wychodzi na jedno i to samo

chyba że rpg cacy ten drugi pts nie cacy bo nas tam nie ma....

może ty nie napisałeś ale tu pełno eloimba koxów przychodziło pisząc że to w sumei jeden pies pts czy live
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 03:58:16 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3354 dnia: Lipiec 14, 2010, 03:58:30 pm »
te same pliki ci sami właściciele więc wychodzi na jedno i to samo

chyba że rpg cacy ten drugi pts nie cacy bo nas tam nie ma....

To powiedz mi, dlaczego caly klan z ruoffa gra na RPG (Afterlife - ktorego liderem jest wysoko postawiony gosc z RoA), masa ludzi z roznych innych eu offow - caly klan z Arii a graczy caly czas przybywa do tego pogrywala elGuardia ktora tez sfailowala poczatek i zostaly jej odpadki.

Na RPG gra 10x lepsze community od polaczkowa z Lancera i jakos nie wierze ze graliby dalej gdyby byly jakies "bugi"
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3355 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:01:56 pm »
stary ma dexie swego czasu też była masa ludzi to samo abbys itd itd.

co z tego że jakis klan z offa poszedł? zaliczyli faila to poszli na nowy serwer. Jak na ru otworzyli 12 serwer to z różnych serwerów offa poleciało tam sporo klanów i co z tego? nic część zostanie reszta fail

co do bugów to może nikt niczego nie znalazł jeszcze. Sporo tego już naznajdowalem na rożnych serwerach...


no wiadomo że na prg gra najlepsze comunity i to jest najlepszy serwer. do tego będzie tam H5 już za dwa tygodnie. To jest oczywista oczywistość a teraz idź wytrzyj buzie wyprowadź kanarka na spacer i szpulaj spać.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 04:04:20 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3356 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:03:56 pm »
Chcialbym zobaczyc te pro community w realiach ru offa... ciekawe ile wytrzymaliby...
@x3 bo może nie potrafia osiagnac cos na real off?
I prosze nie piszta mi tutaj ze "PTS" gracii final jest taki sam jak gracia final "live" bo zmienienie wersji PTS w LIVE trwa dosyc dlugo (nie liczac zangielszczenia... i tutaj daja popis wasi pro admini;p)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 04:06:41 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3357 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:16:36 pm »
Ahaa, chcesz powiedziec, ze klany w stylu RoA czy elGuardia nie "wygraly" swoich serverow? STRONG

A co do ruoffa, ja porownuje ruoffa ktorego ja widzialem (Cadmus, poczatki - przelom graci part2 i gf) do RPG... i tu nie ma porownania, rpg bije go na glowe 
new future.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3358 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:22:13 pm »
I prosze nie piszta mi tutaj ze "PTS" gracii final jest taki sam jak gracia final "live" bo zmienienie wersji PTS w LIVE trwa dosyc dlugo (nie liczac zangielszczenia... i tutaj daja popis wasi pro admini;p)
nigdzie tez nei napisalem ze PTS to to samo co live bo czesto roznice sa duze


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3359 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:23:56 pm »
Prawda jest taka, że ludzie z Ru offa migrują na RPG/Theonline etc., a nie na odwrót, o czymś to świadczy right ? I to nie non factorzy Waszego pokroju tbh. Ktoś kiedyś napisał: Skończyły się czasy, że ludzie z OFFa ogarniają lepiej niż ludzie z privów, taka jest prawda, dobra macie ten swoj pr0 uber Official server, karacie moby na Varce jak Wam dadzą na nią wejść, Wasze pvp ogranicza się do walk EE + Cardi vs EE + Cardi w PAGAN, zajebiście. Ale tbh co to za server, że co chwila wykradają z niego pliki ? Śmieszna sprawa ;) Najpierw GF teraz Freya, ups. I mnie pierdoli czy będę grać na PTSie czy na Officialnych plikach, Wy nawet nie potraficie odróżnić jednych od drugich teh OFF playerzy. Jakby Wam dali modowane C4 z nalepka "l2.ru" to byście się kłócili, że to super teh pr0 pliki, taka Wasza wiedza "facotrzy".
A btw Eido masz kompleks z pryszczami ? Dermatolog na Ciebie czeka słońce.
@Admin tych serverów: Wątpie by go interesowało ingerowanie w rozgrywkę i pomaganie jakiemukolwiek ally, ma na głowie 3 servery, wystarczy mu kasa którą z nich ściąga.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3360 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:27:31 pm »
restart serva podczas epika, indeed gm halp

"jestem lepszy bo gram na offie"   :o
« Ostatnia zmiana: Lipiec 14, 2010, 04:32:45 pm wysłana przez RazielIII »
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3361 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:29:22 pm »
Medium kto Ci takich bajek naopowiadał?

Oczywiście nasze najfajniejsze pvp to wg Twoich informatorów walka o keltiry.

Odpowiadając na Twoje pytanie czemu ludzi migrują z Ru offa?
Proste bo nie dają rady na ratach x1, gdzie za ciebie kasy bot nie pozarabia.
Więc idą na serwer ,gdzie za zabicie moba masz kilka razy więcej kasy i nie musisz się martwić o kasę na shoty
To nie ta sama bajka co na ratach x 5-10
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3362 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:35:19 pm »
Ahaa, chcesz powiedziec, ze klany w stylu RoA czy elGuardia nie "wygraly" swoich serverow? STRONG

A co do ruoffa, ja porownuje ruoffa ktorego ja widzialem (Cadmus, poczatki - przelom graci part2 i gf) do RPG... i tu nie ma porownania, rpg bije go na glowe

ciebie nawet myszy biją na głowę więc to żaden agrumet :(

Prawda jest taka, że ludzie z Ru offa migrują na RPG/Theonline etc., a nie na odwrót, o czymś to świadczy right ? I to nie non factorzy Waszego pokroju tbh. Ktoś kiedyś napisał: Skończyły się czasy, że ludzie z OFFa ogarniają lepiej niż ludzie z privów, taka jest prawda, dobra macie ten swoj pr0 uber Official server, karacie moby na Varce jak Wam dadzą na nią wejść, Wasze pvp ogranicza się do walk EE + Cardi vs EE + Cardi w PAGAN, -_-'iście. Ale tbh co to za server, że co chwila wykradają z niego pliki ? Śmieszna sprawa ;) Najpierw GF teraz Freya, ups. I mnie -_-'i czy będę grać na PTSie czy na Officialnych plikach, Wy nawet nie potraficie odróżnić jednych od drugich teh OFF playerzy. Jakby Wam dali modowane C4 z nalepka "l2.ru" to byście się kłócili, że to super teh pr0 pliki, taka Wasza wiedza "facotrzy".
A btw Eido masz kompleks z pryszczami ? Dermatolog na Ciebie czeka słońce.
@Admin tych serverów: Wątpie by go interesowało ingerowanie w rozgrywkę i pomaganie jakiemukolwiek ally, ma na głowie 3 servery, wystarczy mu kasa którą z nich ściąga.

a ty gdzie farmisz? na doe? dawaj info gdzie się farmi bo słabo nam idzie
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3363 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:37:55 pm »
Ile OC wyfarmilo epikow na Ru? bo gracie tu juz bardzooo dlugo
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3364 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:40:58 pm »
Ahaa, chcesz powiedziec, ze klany w stylu RoA czy elGuardia nie "wygraly" swoich serverow? STRONG

A co do ruoffa, ja porownuje ruoffa ktorego ja widzialem (Cadmus, poczatki - przelom graci part2 i gf) do RPG... i tu nie ma porownania, rpg bije go na glowe

ciebie nawet myszy biją na głowę więc to żaden agrumet :(

ups... panie nonfactor
DA82/78/75/75 Cadmus, dawny hero :]
DA80/75/75 RPG, 2x hero
new future.


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3365 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:43:53 pm »
Skoro tak się już przyczepiłeś tego "wsparcia" ncsoftu, to miałem na myśli czysto techniczne rozwiązania typu nowe kroniki, eventy,poprawki etc., dotyczące samej mechaniki gry, bez wsparcia dla graczy która zapewnia innova na ruoffie. Ale skoro ludzie z privow upierają się ze graja w l2 to niech będzie, ale zrobię w takim bądź razie inne porównanie :P. Gra na privach, to takie "wersje demo", weźmy na przykład ze spotykają się 2 osoby  i zaczynają rozmawiać, i jeden pyta 2 znasz taka grę XXX, no znam grałem i przeszedłem cala w kilka godzin, prosta była. A drugi na to dziwne bo mi przejście jej zajęło miesiąc i była dość trudna, na co ten pierwszy to Ty straszny leszcz jesteś  lama i naab!!. Tylko ze ten pierwszy zapomniał dodać ze grał w wersje demo, mógł odpalić 3 misje, zbudować 20% dostępnych budynków, jednostek itd, mimo to nadal twierdzi ze grał w tą samą grę....Oczywiście wersje demo sa fajne można zobaczyć, mechanikę , gry, grafikę i takie tam, ale grając w nią nigdy w pełni się nie dowiesz o jej wszystkich możliwościach, i ludzie grający na privach właśnie w taka "wersje demo" graja, twierdząc ze to nie ważne gra to gra pisze przy włączaniu Lineage II..
By zaoszczędzić czasu i wysiłku co niektórym nad wysileniem się i sklepaniem 2 zdań, tak gram koniem8x,jestem nf, farmerem, i nic nie osiągnąłem, a ruscy mnie nie lubią...Ale mimo tego moge szczerze napsiac gram w lineage 2, a Wy? :P  :bump:


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3366 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:45:19 pm »
Ahaa, chcesz powiedziec, ze klany w stylu RoA czy elGuardia nie "wygraly" swoich serverow? STRONG

A co do ruoffa, ja porownuje ruoffa ktorego ja widzialem (Cadmus, poczatki - przelom graci part2 i gf) do RPG... i tu nie ma porownania, rpg bije go na glowe

ciebie nawet myszy biją na głowę więc to żaden agrumet :(

ups... panie nonfactor
DA82/78/75/75 Cadmus, dawny hero :]
DA80/75/75 RPG, 2x hero

ja jestem DLM tylko taki utajony :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3367 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:51:15 pm »
By zaoszczędzić czasu i wysiłku co niektórym nad wysileniem się i sklepaniem 2 zdań, tak gram koniem8x,jestem nf, farmerem, i nic nie osiągnąłem, a ruscy mnie nie lubią...Ale mimo tego moge szczerze napsiac gram w lineage 2, a Wy? :P  :bump:
i wracamy do punktu wyjscia

zadam to pytanie BARDZO wyraznie,


czy wedlug ciebie, pliki PTS gracia final(tego PTS'a ktory stal na ruoffie) mialy(no tak bo teraz juz freya) z ruoffem live g.final wspolny TYLKO ekran logowania?


  • Banned
  • Wiadomości: 392

  • Pochwał: 5

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3368 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:54:41 pm »
Aha, klany, które migrują to non factorzy. Idąc tym tropem jak bardzo chujowi musicie być Wy skoro tamtych nazywacie NF ? Właśnie dojebałeś sam sobie UPS.
Privy wersja DEMO, koleś ile masz lat ? XD


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3369 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:54:57 pm »
Różnily się tylko masą bugów :)

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3370 dnia: Lipiec 14, 2010, 04:57:56 pm »
Aha, klany, które migrują to non factorzy. Idąc tym tropem jak bardzo -_-'owi musicie być Wy skoro tamtych nazywacie NF ? Właśnie -_-'ałeś sam sobie UPS.
Privy wersja DEMO, koleś ile masz lat ? XD

zaliczyli faila to ida na inny serwer to samo jest na ruoffie jak otwierają kolejny. czego nei zrozumiałeś?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3371 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:00:23 pm »
ok okreslmy to raz

jak wielkim kretynem trzeba byc zeby pisac ze rpg>ruoff?

no dzieci z priva przyznawac sie teraz.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3372 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:13:45 pm »
To jest takie zabawne, ze użyje kolejnej metafory odnośnie tych plików PTS... 2 gości :d rozmawia o tym jakimi samochodami jeżdżą, "czym jeździsz? pyta jeden 2, na co 2 odpowiada Fiatem...To tak samo jak ja odezwał się pierwszy" Z ta różnicą ze jeden ma 126p, a 2 Pande. Jeśli nadal tego nie rozumiesz proponuje wrócić do klas 1 podstawówka-gimnazjum... 


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3373 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:16:57 pm »
Ahaa, chcesz powiedziec, ze klany w stylu RoA czy elGuardia nie "wygraly" swoich serverow? STRONG

A co do ruoffa, ja porownuje ruoffa ktorego ja widzialem (Cadmus, poczatki - przelom graci part2 i gf) do RPG... i tu nie ma porownania, rpg bije go na glowe

ciebie nawet myszy biją na głowę więc to żaden agrumet :(

ups... panie nonfactor
DA82/78/75/75 Cadmus, dawny hero :]
DA80/75/75 RPG, 2x hero
Screen or no ballz.



  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3374 dnia: Lipiec 14, 2010, 05:20:16 pm »
Ahaa, chcesz powiedziec, ze klany w stylu RoA czy elGuardia nie "wygraly" swoich serverow? STRONG

A co do ruoffa, ja porownuje ruoffa ktorego ja widzialem (Cadmus, poczatki - przelom graci part2 i gf) do RPG... i tu nie ma porownania, rpg bije go na glowe

ciebie nawet myszy biją na głowę więc to żaden agrumet :(

ups... panie nonfactor
DA82/78/75/75 Cadmus, dawny hero :]
DA80/75/75 RPG, 2x hero
Screen or no ballz.
Lulz, On to nie ty, że tylko pisać potrafi. Wyżej już się chwaliłeś tym że chwilę pograłeś i o ile pamiętam to jeszcze przy okazji mnie wyśmiałeś, że nawet nie wbiłem. A jestem pewien że mam większy lvl na lancerze niż ty. QQ
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted