Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182198 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3725 dnia: Lipiec 27, 2010, 05:02:39 pm »
FOR TEH WIN, InTrance? Przeciez to jedno z najbardziej zalosnie grajacych pt jakich mialem okazje ogladac na frapsie....
new future.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3726 dnia: Lipiec 27, 2010, 05:08:45 pm »
tu chodzi o frapsa gdzie tiat/frinta schodzi na 5?krytow
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3727 dnia: Lipiec 27, 2010, 05:10:06 pm »
Lol, dlaczego twierdzisz, że zerk<all ? Chyba, że mówisz o 95% zerków ruskich, co umieją używać tylko 1 skilla...

...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3728 dnia: Lipiec 27, 2010, 05:31:11 pm »
tu chodzi o frapsa gdzie tiat/frinta schodzi na 5?krytow
:O


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3729 dnia: Lipiec 27, 2010, 05:54:30 pm »
luna to tam gdzie sie stawialo postac i wracalo jak juz bylo 200os online?

Bubacz kuffa, chodzi o jeden konkretny przypadek gdzie wybierasz co potrzebujesz i to masz, masz wyciagnac max dmg w tiata, wezmiesz PK czy ST?

ex berserker o zajebistym nicku, ex palek i buffpet obecnie, pojechał mi po rajtach, ojej, już wracam z płaczem do mamusi. BTW- nie jest moją winą, że Luna stała się dead serwerem, większość czasu który tam spędziłem wspominam dosyć miło, w końcu byłem w sidzie który też tworzył życie na tym serwerze. Chyba coś mi odbiło, że tłumaczę się przed takim lolem jak ty, ale mam trochę czasu wolnego, więc możesz się już radować, że przeznaczyłem go dla ciebie.



okey, ale jeżeli on nie gra na officialnej Freyi to sry za wyrażenie ale nie gra w 'Lineage 2' :)

ps. bez sensu robic tanka 83 tylko pod tiata.

 Na offie nie gram od września, więc ciężko żebym był w stanie doświadczyć freyi, zwłaszcza że na NA/EU offie jeszcze tej kroniki nie wprowadzili. Moje doświadczenia- tiata robiłem wystarczająco dużo razy, żeby wiedzieć co należy zrobić, poza obniżeniem lvla bossa (o ile dobrze pamiętam), to instancja niczym się nie różni od tego jak ją wprowadzili. Zabawa z max dmg jest fajna, ale jest to imo zbyteczne, lepiej jest przeznaczyć więcej środków na to, żeby wykończyć tiata w 1 party i pozwolić 4 pozostałym wejść drugi raz, no chyba że naprawili tego "buga".

Jak osiągnać top dmg? Standardowe buffy, buff od kota, Appetite for Destruction od inspektora, Symbol of Energy, Counter Critical, dance of berserker, +5str z dye, +3 z TW, dynasty hvy set pad2, SoS od ST, z debuffów hex/Death Mark, cw, stigma, grandeur, DoD, judgment. Ofc można jeszcze bawić się w buffsteal z talizmana (warcry, eye of slayer) itd, do tego 2x ringi i 2h blunt z największym możliwym p atkiem (np OE vesper retributer) z np. 300 holy, co prawda bez rsk focusa, ale max dmg wyciągnie się większy. Pytanie brzmi- po co odstawiać taką szopkę? Zwykły wjazd destroyera z dynasty crusherem  na 30%, gdy Tiat ma na sobie stigmę/dod wystarczy aby zajechać go w parę sekund.


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3730 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:00:26 pm »
oj nie podniecaj sie tak misiu, milo ze wiesz kim ja jestem ale mi to lotto kim ty jestes, pojawiasz sie z rewelacjami w stylu
Propos Tiata, PK>ST, z czarnuchem wyciągnie się więcej dmg, ale chyba tylko po to, aby robić fap fap przy screenie, deska leczy się 1 hitem do full hp i później trzeba kombinować aby znowu zbić się do <30% i w ostatecznym rozrachunku SoS bardziej przeszkadza niż pomaga.
mhmm jesli robisz to w ten sposob to sie nie dziwie, chyba nie warto tego komentowac.
Poza tym zupełnie nie zgodzę się w kwestii pvp, z moich doświadczeń wynika, że SK sprawdza się na pvp w roli tanka/dodatkowego dd i teoretycznie PK ma kilka lepszych skilli (TOL/ cleanse z ptaka/ stun trwający 8 sekund), jednak w praktyce obie postacie sprawują się podobnie.
w praktyce PK>>>>>>>>>>>>>>>ST w pvp ale ok niech bedzie = cool story!
wiec nie dziw sie ze traktuje cie jak "lola"
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3731 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:12:47 pm »
No to powiedz mi misiu jak poradzisz sobie z 40% VR, który pochodzi z SoS?

Kwestia druga, to czy jedna postać jest lepsza od drugiej jest bardzo subiektywne i relatywne. Po pierwsze zależy kto gra PK/ST, po drugie jak mocno wyfarmione są obie postacie, po trzecie w jakim party gra jeden lub drugi tank. Pisanie, że PK>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>ST jest śmieszne, podobnie jak porównywanie 2 różnych daggerów. Każdy z nich może orać i każdy z nich może ssać, wszystko zależy od tego co wymieniłem powyżej. To, że PK *teoretycznie* posiada bardziej przydatne skille ma taki sam związek z rzeczywistością jak kawały o blondynkach.   


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3732 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:26:23 pm »
czytaj ze zrozumieniem, SoL.
dlaczego pk>st na pt pvp? bo fi>sos w wiekszosci pt.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3733 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:26:38 pm »
dyskutujesz z człowiekiem? który poza forum nic nie zrobił wiec wasze rozważania są czysto teoretyczne :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3734 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:30:40 pm »
czekalem ile czasu bedziesz potrzebowal od pojawienia sie tekstu ze HK jest najbardziej useless w pt do wylania lez :)
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3735 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:32:20 pm »
donboxie :D  :noob:


  • Banned
  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3736 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:32:49 pm »
czytaj ze zrozumieniem, SoL.

Nadal widzę, że ani jeden ani drugi nie wie jak działają skile z transformacji w divine wariora ~~
Changed forum acc => Bubacz


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3737 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:34:46 pm »
ok sol jest tylko 1 z opcji.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3738 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:44:25 pm »
@Eldalote wiem jak to działa, ale jest jak już pisałem- piszę o praktycznym zastosowaniu, imo znacznie efektywniejsze jest wejście bez żadnego VR i za pomocą paru hitów zrobić porządek z tiatem.

@donk- "sol" czyli seal of limit? Czy ktoś może potwierdzić te rewelacje że efekt działa też na leczenie się z VR? Poza tym spoko, targanie zdetagowego OLa 83+ żeby wrzucał seale na destro i wszystkich w okół, którzy są sflagowani, tylko po to, aby mieć korzyść z 30% p atku, ze skilla SK, krótko- HF, ja pasuje. Nie będę dyskutował o wymyślaniu coraz to durniejszych sposobów ubijania zwykłego bossa w tej śmiesznej instancji. 


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3739 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:46:25 pm »
to po co sie odzywasz? oO od poczatku jest to o max dmg w tiata.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3740 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:50:02 pm »
mnie najbardziej rozbawiło jak wyjechał z robieniem 'bugiem' tiata w 1 party  hahaha

w sumie też mógłbym sie pobawić (nawet powklejać screeny) co to ja nie robiłem na innych lol serwerach... ale chyba byłbym równie szybko wyśmiany... także bedę obstawał przy moim poprzednim poście. sad but true.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 27, 2010, 06:51:42 pm wysłana przez damoon »


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3741 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:52:27 pm »
mnie najbardziej rozbawiło jak wyjechał z robieniem 'bugiem' tiata w 1 party  hahaha

w sumie też mógłbym sie pobawić (nawet powklejać screeny) co to ja nie robiłem na innych lol serwerach... ale chyba byłbym równie szybko wyśmiany... także bedę obstawał przy moim poprzednim poście. sad but true.

Na ruoffie tez tak robilismy : )
new future.


  • Banned
  • Wiadomości: 381

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3742 dnia: Lipiec 27, 2010, 06:59:40 pm »
ermm za pierwszym czy za drugim razem?


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3743 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:04:05 pm »
Luna to teraz lol server, nie wiedzialem ...


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3744 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:04:39 pm »
ermm za pierwszym czy za drugim razem?
nie wszyscy sa tacy swietni zeby grac na lancerze

Luna to teraz lol server, nie wiedzialem ...
obecnie to jest lol serwer


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3745 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:07:45 pm »
mnie najbardziej rozbawiło jak wyjechał z robieniem 'bugiem' tiata w 1 party  hahaha

w sumie też mógłbym sie pobawić (nawet powklejać screeny) co to ja nie robiłem na innych lol serwerach... ale chyba byłbym równie szybko wyśmiany... także bedę obstawał przy moim poprzednim poście. sad but true.

W tej chwili się ośmieszasz, bo bug działał na retku. Chodzi o to, że Tiata zbija się do pewnego poziomu (2.1kk hp o ile dobrze pamiętam), niszczy się mirrory, puszcza DoD i 4 party robią log off, 1 party kończy tiata zanim zrespawnują się mirrory, finito. 4 Pt mogą wejść drugi raz. Nie gram na retku ani na ru offie, więc nie będę się upierał że "bug" cały czas działa. Skończ waść, wstydu oszczędź.


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3746 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:15:21 pm »
Na Cadmusie za czasow GF bug dzialal i mial sie dobrze  :)
new future.


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3747 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:21:17 pm »
mnie najbardziej rozbawiło jak wyjechał z robieniem 'bugiem' tiata w 1 party  hahaha

w sumie też mógłbym sie pobawić (nawet powklejać screeny) co to ja nie robiłem na innych lol serwerach... ale chyba byłbym równie szybko wyśmiany... także bedę obstawał przy moim poprzednim poście. sad but true.
chyba nie do konca wiesz o co w tym chodzilo :P
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3748 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:24:20 pm »
imo strong assassins memberzy uwazaja ze to w co graliscie ma z l2 wspolny tylko ekran logowania, dlatego nie spodziewalbym sie zbyt blyskotliwych odpowiedzi


jak widac juz nie tylko g.final PTS ale tez live pliki maja z l2 wspolny tylko ekran logowania


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #3749 dnia: Lipiec 27, 2010, 07:25:25 pm »
Troche kurwa przesadzacie.  :oops: