Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182191 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4200 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:29:35 pm »
Kupa kasy - 30 zł per miech, srsly business.

Ciekaw jestem, skąd takie upośledzenia się biorą? Argento, oświeć mnie.
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4201 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:31:12 pm »
To go nie trac,idz podrapac moobki na ruoffie.

taka rada. przeznacz troche czasu spedzonego na robienie z siebie debila na forum, na czas grania to moze kiedys wbijesz ten 6x na twoim priv x5 serwie. yo


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4202 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:31:49 pm »
Kupa kasy - 30 zł per miech, srsly business.

Ciekaw jestem, skąd takie upośledzenia się biorą? Argento, oświeć mnie.

no niepracowal nigdy, niema kasy zeby wyjsc z domu i sie pobawic z dziewczynkami to troluje :D
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4203 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:35:14 pm »
Argeto dawaj dalej

czy podsumowując: nie stać cię na granie na offie i dlatego uważasz to za zuo
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4204 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:39:24 pm »
Czekam jeszcze na jakies niusy o moim rl life.
Jakbys nie byl idiota to bys wiedzial ze tu nie o PA chodzi.

niema kasy zeby wyjsc z domu i sie pobawic z dziewczynkami to troluje :D
A co Ty placisz twarzowe zebys mogl wyjsc z domu?
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4205 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:41:27 pm »
Ciekaw jestem, skąd takie upośledzenia się biorą? Argento, oświeć mnie.

Z Sokólki :x

No nie o pa, postac 82 moze kosztowac z 500 zl, Argento mial by za to 2 calibry po tuningu.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4206 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:44:08 pm »
Na normalnym forum gościu by dostał bana za trollowanie ^.^
szkoda że to l2.com.pl :P
na normalnym forum kon dostalby bana za bycie koniem

najpierw placzecie ze nudy bo nikt nikogo nie flejmuje,
potem wpada troll i mozecie sie z niego troche posmiac to tez nie pasi,
zdecydujcie sie u,u

Ale naucz się w końcu wykradzione oryginalne pliki czy nie, to wcale nie znaczy ze nie ma bugow których gm nie jest wstanie usunąć, oraz inne nie działające rzeczy, nie wspominając o samym grzebaniu tam i ustawianiu sobie rzeczy jakie się mu ubzdurają. Ta wasza gadka ze to oryginalne pliki to tylko by sobie podnieść morale gry czy co?. I oryginalne to by one były jeśli on by przy nich nie grzebali, a zrobić to musi chcąc ustawić serwer, wiec zawsze coś zrąbie. Nie wspominając przekrętów jakie się na privach dzieją. Ale przecież to oryginalne pliki wiec co ja tam wiem :D hahahaha

PS. Idz pod oren zrób scrina z mobami tam będącymi i porównamy z moim, bo skoro gramy w ta sama grę to chyba scrin się nie powinien różnic prawda :P
ach tak ...czy ja gdzies napisalem ze to oryginalne pliki albo nie ma ZADNYCH modyfikacji/przekretow etc etc ? rzeczywiscie granie koniem tak ci zaszkodzilo ze nie potrafisz zrozumiec ze jest roznica miedzy "wspolny TYLKO ekran logowania", a "PTS pliki z modyfikacjami" gdzie "modyfikacjami" nalezy rozumiec jako fakt ze serwer sam w sobie istnieje(imo taka definicja "modyfikacji" to idiotyzm, no ale przeciez ruoff jest privem bo nie ma supportu NCSoftu, wiec nvm)?

P.S.: idz do oren, zrob screena i wsadz go sobie tam gdzie slonce nie dochodzi(czyt. glowa) bo ty, jezeli jeszcze nie zauwazyles(no srsly, co za ludzie tam graja ze nie wiedza na jakiej kronice jest obecnie ruoff) grasz na freyi a mowiac o privach na plikach PTS gracia final mowimy o ...




















TAK! BRAWO! UDALO CI SIE ODGADNAC ZAGADKE!

























GRACII FINAL


widac nie bez powodu elfy maja najnizszy int
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 03:45:41 pm wysłana przez bula »


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4207 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:48:38 pm »
tylko 2 ? chyba 4 :D:D

Prawie na starczy na zrobienie z Cali Mustanga :D
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4208 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:51:08 pm »
Allegro boys zjednoczyli sie:D
PS.Przeciez 500 zl to cala twoja pensja,nie placisz za prad siedzac u mamusim garnuszku,oj nie ladnie :D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 03:54:23 pm wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4209 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:53:53 pm »
ja tam na alledrogo nic na lancera nie kupowalem QQ
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4210 dnia: Sierpień 28, 2010, 03:54:29 pm »
Czekam jeszcze na jakies niusy o moim rl life.
Jakbys nie byl idiota to bys wiedzial ze tu nie o PA chodzi.
Moze i ruoff>all pod warunkiem ze nie zaczyna sie gry na ruoffie od przelewku w banku>a pozniej forum,oh yea gram na ruoff:D


A co Ty placisz twarzowe zebys mogl wyjsc z domu?

Oo to wspolczuje jak placisz cos co nazywasz "twarzowym" zeby pokazac sie na miescie :D
widac musisz byc bardzo nieforemny, skoro wydajesz cale kieszonkowe i niestac cie na PA :P

a powaznie to znajdz sobie jakas dupe i powtykaj porzadnie  :D
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4211 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:01:08 pm »
Oo to wspolczuje jak placisz cos co nazywasz "twarzowym" zeby pokazac sie na miescie :D
widac musisz byc bardzo nieforemny, skoro wydajesz cale kieszonkowe i niestac cie na PA :P

a powaznie to znajdz sobie jakas dupe i powtykaj porzadnie  :D
Ej to byl moj tekst o tobie nie ma tak =/
Mowi to ten co jedyne dupy ktore widzi to na rynku w Aden=/
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 74

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4212 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:06:19 pm »
Argento czy -_-'a jak ci tam -_-' wie na imie ,wez -_-'alaj bo mnie -_-'iasz tym swoim placzem wrocilem z wakacji chce poczytac o tym co sie dzialo na serwerze a musze -_-'a jakiegos -_-'onego idiote czytac czy twoi starzy to obroncy krzyza czy jak wez se strzel na luz i nie wypowiadaj sie w tym temacie jak chcesz to se pisz na pm z ludzmi , a do admina to niech wypieprzy ten caly spam niepotrzebny typu raziel i argento bo nie maja nic wspolnego z lancerem a TEMAT mowi " Screeny, PvP i Flame na LANCER" latwiej ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 04:08:37 pm wysłana przez Badyl »


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4213 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:07:15 pm »
Allegro boys zjednoczyli sie:D
PS.Przeciez 500 zl to cala twoja pensja,nie placisz za prad siedzac u mamusim garnuszku,oj nie ladnie :D

Zarobiłeś coś w życiu ?
Masz swoje mieszkanie?
Sam jesteś na garnuszku mamusi.
Przeczytałeś a teraz ... -_-'alaj

Madith czy możesz zablokować tego trolla ?
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4214 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:09:44 pm »
Allegro boys zjednoczyli sie:D
PS.Przeciez 500 zl to cala twoja pensja,nie placisz za prad siedzac u mamusim garnuszku,oj nie ladnie :D

Zarobiłeś coś w życiu ?
Masz swoje mieszkanie?
Sam jesteś na garnuszku mamusi.
Przeczytałeś a teraz ... -_-'alaj

Madith czy możesz zablokować tego trolla ?
Zebys sie nie zdziwil,nawet bym cie zaprosil ale choloty do domu nie wpuszczam=/
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4215 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:12:59 pm »
Allegro boys zjednoczyli sie:D
PS.Przeciez 500 zl to cala twoja pensja,nie placisz za prad siedzac u mamusim garnuszku,oj nie ladnie :D

Zarobiłeś coś w życiu ?
Masz swoje mieszkanie?
Sam jesteś na garnuszku mamusi.
Przeczytałeś a teraz ... -_-'alaj

Madith czy możesz zablokować tego trolla ?

Lemp, szkoda nerwów, szczególnie na takiego degenerata jakim jest Argento, no ale kontynuuje niech, śmieszny jest. Dziwi mnie tylko to, że chyba nie rozumie, że każdy się z niego śmieje  :)
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4216 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:21:23 pm »
Ty już lepiej nic nie mów bo w 1 z pt OC do tej pory się z Ciebie śmieją jak to opowiadałeś o tym że w constant powinni być sami th+support
Chlopie jak nie masz co napisac to nie pisz glupot,myslisz ze jak ktos napisze ze nie masz rak to ludzie z forum uwierza?To to samo co Ty napisales teraz,slaby flame. "TH+Support+ juz bardziej zfailowac nie mogles chyba. Tak w ogole to z Toba nigdy na TS itp nie siedzialem,wiec komu ty takie bajki chcesz wcisnac.
Ja slyszalem ze korzystasz z poradnikow Tekilli i sie z Ciebie chlopaki smieja=/
Cos teraz strasznie duzo w l2j sie udzielasz,czyzby juz Ci sie znudzilo jak ruscy trzepia wam tylki?Na RuOffie z was sie smieja,polaczkowy klan,robiacy zerg na fortach z 40-50 lvli :D

PS.Dalej biegasz z lukiem na oly?


Tirius,jak Ci sie nie podoba to nie patrz,tylko zrob lekcje ortografii dla swoich kolegow z ruoffa.

Ojj tak naprawdę to nie wiesz co gadasz bo nie masz pojęcia z kim gadasz ^^ a co do biegania z lukiem na oly to w00t? naprawdę wymyślasz mega bzdury chłopie. A czemu udzielam się w topicach o l2j? bo lubię sobie czasem z kumplami na l2j pobiegać i pośmiać się z community lol l2j serwów które padają po miechu zwłaszcza że muszę czekać aż moje CP na ru się do doexpi, zresztą co ja będę gadał lubię poczytać flame Donka czy innych bo on jest chociaż na jakimś poziomie i mają prawo się wypowiadać bo ich przygoda z ruoffem nie skończyła się na 5x

Po 2 cały czas all sprowadzasz do 1 że trzeba dużo czasu na farm i trzeba płacić powtarzasz to z takim uporem że zaczynam myśleć że to zwykła zazdrość  bo po 1 mamusia o 20 wyłącza korki żeby synek mógł o 7 wstać założyć plecak i udać się do gimnazjum 2 Nie dostajesz kieszonkowego i żeby mieć na PA musiałbyś sobie odmówić chipsów i coli w gimnazjum


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4217 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:21:35 pm »
Nie interesuje mnie twoja otumaniona paczka z ruoffa+przydupasy.

Ale jestes totalnym idiota,bardziej mnie przekonujesz po kazdym nastepnym poscie.Czy ja gdzies pisalem o tym ze zeby trzeba grac trzeba wkladac hajs w PA?
Mowilem ze ludzie kupuja masowo pa zeby miec adene w grze.
Co do donka,niektorzy zaczynaja od 80 lvl nie od 1,wiec stop qq,te community l2j jest bardziej ogarniete w pvp niz polowa z was tutaj.

A to z lukiem to byl sarkazm,ale widze jestes takim debilem zeby sie nie domyslic i teraz przezywasz,byla to odpowiedz na twoja bajeczke ktora tam napisales o mnie,chcialem Ci pokazac ze takie bzdety kazdy moze wymyslic,ale widze jak nie uprzedzisz to taki d3bil nigdy nie zatrybi.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 04:24:53 pm wysłana przez Argento »
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4218 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:23:14 pm »
typ nie potrafi skminic, ze przecietny const "generuje" tyle adeny, ze jest w stanie kupic sobie postac/itemy
twoj jedyny argument - wydawanie pieniedzy na gre - jest nietrafiony
jestes osoba, ktora zawsze musi miec ostatnie zdanie, wiec czuje, ze i tak zaraz cos debilnego napiszesz, ale prosze oszczedz sobie juz wstydu
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4219 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:27:02 pm »
typ nie potrafi skminic, ze przecietny const "generuje" tyle adeny, ze jest w stanie kupic sobie postac/itemy
twoj jedyny argument - wydawanie pieniedzy na gre - jest nietrafiony
jestes osoba, ktora zawsze musi miec ostatnie zdanie, wiec czuje, ze i tak zaraz cos debilnego napiszesz, ale prosze oszczedz sobie juz wstydu
Ale ja tych info nie czerpie z gry tylko z wielu tematow z Dzialu Handel na jakze slynnym polskim forum klanowym Outcasters,so gf.
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 1

  • "Winter is coming.."
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4220 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:29:04 pm »
Mowi to ten co jedyne dupy ktore widzi to na rynku w Aden=/

Mówi ten który spędza 24h flamując na forum, a jedyne dupy które ogląda znajdują się w sygnaturkach i avatarach innych użytkowników.

PS: Nie wiem czemu cały czas wyskakujesz z tekstami typu "wracaj na ruoffa pobić moby" i uważasz, że PvP tam nie istnieje. Sam pewnie do 75 nie spotkasz nikogo na spocie, gdyż wszyscy po miesiącu mają już 80+, za to na ruoffie na każdym lvl znajdziesz masę ludzi których możesz pognębić itp.

PS2: Jeździsz ludziom z ruoffa, że płacą za "piksele", a zapewne ty i cała masa innych graczy rpg wydała więcej kasy przez te kilka miesięcy na "ciastka" i inne bzdety niż ludzie grający od początku ruoffa.

PS3: Co z tego, że ludzie na RU muszą farmic dłużej niż ty na privie, skoro oni mogą liczyć na coś nowego i w pełni działającego, a nie czekać aż powstanie kolejny "pro uber priv serwer"( oczywiście z tą sama zacofana kroniką) na który przejdzie  80% graczy RPG i innych serwerów. A życie takich serwerów wygląda mniej więcej  lvl0 ---> 2 tyg nolife 24h by wbic lvl 75+ ----->kolejne 2-3tyg by wbić 80+ ---> pierwsze coś znaczące pvp, epici itp ----> wstaje nowy serwer ---->  wszystko zaczyna się od nowa :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 04:31:20 pm wysłana przez He4DSh0t »
sQam sQuad Old Member - Core
7Sins Old Member - Lilith


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4221 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:30:02 pm »
Dobra.

Koniec z tym bezsensownymi wjazdami. Nikt nikogo nie zna w rl a w internecie kazdy mocny bo anonimowy.

Nastepne posty z wjazdami beda nagradzane warnami.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4222 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:35:43 pm »
Ale ja tych info nie czerpie z gry tylko z wielu tematow z Dzialu Handel na jakze slynnym polskim forum klanowym Outcasters,so gf.
nie wpadles na to, ze jak sie wyfarmi adene to mozna ja sprzedac na allegro i za te plny kupic cos? tak robi 99% osob, ale tak trzymaj sie dalej argumentu, ze gracze ruoffa wydaja kupe kasy na pixele

zaraz zaczniecie pisac, ze lepiej isc na impreze z wolnym wstepem niz wydac 15 pln na bilet
« Ostatnia zmiana: Sierpień 28, 2010, 04:38:02 pm wysłana przez Phoeniks »
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4223 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:38:10 pm »
typ nie potrafi skminic, ze przecietny const "generuje" tyle adeny, ze jest w stanie kupic sobie postac/itemy
twoj jedyny argument - wydawanie pieniedzy na gre - jest nietrafiony
jestes osoba, ktora zawsze musi miec ostatnie zdanie, wiec czuje, ze i tak zaraz cos debilnego napiszesz, ale prosze oszczedz sobie juz wstydu
Ale ja tych info nie czerpie z gry tylko z wielu tematow z Dzialu Handel na jakze slynnym polskim forum klanowym Outcasters,so gf.

jzeli ktos zmienia serwer/gre i niema czasu na farmienie od nowa, przewaznie sprzedaje stara postac i kupuje sprzet na nowym serwie, co w tym dziwnego?

ktorej czesci niezrozumiales?
L2 Paradise  Zayl- glad
L2 DEX Zayl- PP
Lancer Gorst- WC
Skelth Gorst- WC


  • Wiadomości: 196

  • Pochwał: -3

  • Lineage 2-Old Times...
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #4224 dnia: Sierpień 28, 2010, 04:39:23 pm »
Ale ja tych info nie czerpie z gry tylko z wielu tematow z Dzialu Handel na jakze slynnym polskim forum klanowym Outcasters,so gf.
nie wpadles na to, ze jak sie wyfarmi adene to mozna ja sprzedac na allegro i za te plny kupic cos? tak robi 99% osob, ale tak trzymaj sie dalej argumentu, ze gracze ruoffa wydaja kupe kasy na pixele

zaraz zaczniecie pisac, ze lepiej isc na impreze z wolnym wstepem niz wydac 15 pln na bilet
tam wiecej tematow ze kupie adene niz sprzedam;d
ph... nowsze nie zawsze znaczy lepsze
Tekilla nasz ogarniety forum user:


szable w dlon :) , jak serwer bedzie dobry to zrywam z laska :) ma ktos jakies info o jakims klanie z setupem dla magow?

Jestem noobskim graczej l2jotuf i serferuf ofofopotopnyh,a admin tego forum to zyd bo zydzi 665 minusuf.