Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183677 razy)

  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5050 dnia: Listopad 07, 2010, 11:16:22 pm »
"raz na wozie, raz pod..." doswiadczyli tego i OC i LR
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5051 dnia: Listopad 07, 2010, 11:20:14 pm »
Delios ty szyderco!  8) Wszyscy wiedzą, że razem można więcej, ale odwieczne pytanie my do was czy wy do nas pozostanie najprawdopodobniej nie rozstrzygnięte na wieki  :) Zresztą był ally OC wyszło, inne priorytety inne cele, inna polityka etc. i może niech tak zostanie chociaż nowi przychodzący na serwer mają wybór między dwoma klanami.
ps: siege były wesołe, na pierwszym do szczęścia niewiele zabrakło :P
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5052 dnia: Listopad 07, 2010, 11:27:24 pm »
no co ;D

/popcorn


ale ale ale

Zdradzę wam nasz sekret.
Otóż Tiat to instancja czyli co trzeba robić.... DUŻO ćwiczyć robienie instancji!
pozdro : D
Archeage <3


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5053 dnia: Listopad 07, 2010, 11:28:15 pm »
 jestem z OC i jestem za OC do LR / zgodnie z zasada "ustap starszemu" ale zebysmy zaczeli tu wreszcie dzialac cos razem / wrezie nie to zostaje w OC zeby znowu dramy nie bylo ;)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5054 dnia: Listopad 07, 2010, 11:31:28 pm »
a ja chce 10cio osobowe pt!

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5055 dnia: Listopad 07, 2010, 11:33:49 pm »
a kogo chcesz jeszcze u nas upchnąć ? :D
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5056 dnia: Listopad 07, 2010, 11:35:49 pm »
wk;d  napierdzialal by mage/warrior bany i szybciej bysmy inste robili na koto buffie:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5057 dnia: Listopad 07, 2010, 11:40:50 pm »
a nie lepiej judasza by bylo tam wrzucić? Warlock imho tak trochę mało przydatny, bo te bane'y z buffkiem od kocicy to się tak trochę nie umywają ani do judasza i jego wachlarzu skilli, ani do pp 83 ; p

Nie wspomnę, że summonerzy mają jeden z najgorszych skilli na 83 >.<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5058 dnia: Listopad 07, 2010, 11:45:51 pm »
szybciej bysmy inste robili na koto buffie:D
Archeage <3


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5059 dnia: Listopad 07, 2010, 11:46:27 pm »
może niech tak zostanie

Tak bedzie cool, lr w 3 party bedzie walczyc z calym serwerem, oc z tiatem, a Donk dalej wyzywal Azexa

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5060 dnia: Listopad 07, 2010, 11:53:12 pm »
a kogo chcesz jeszcze u nas upchnąć ? :D
ze 2 alarionow zeby podbic swiat!  :P

może niech tak zostanie

Tak bedzie cool, lr w 3 party bedzie walczyc z calym serwerem, oc z tiatem, a Donk dalej wyzywal Azexa
co sie wydarzy w nastepnym odcinku?!
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5061 dnia: Listopad 07, 2010, 11:53:46 pm »
może niech tak zostanie

Tak bedzie cool, lr w 3 party bedzie walczyc z calym serwerem, oc z tiatem, a Donk dalej wyzywal Azexa
a darth dalej klamal na temat alariona;d

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5062 dnia: Listopad 08, 2010, 12:01:01 am »
a mnie tym wzruszyl  :beksa:
przy ktoryms podejsciu na pewno zrozumie co napisalem :)

od jakiegoś czasu sobie przeglądam topic lancera i chciałbym wyklarować kilka faktów:
1. od jak dawna donk nie gra na lancerze? pół roku?
2. kupił postacie (co mi nie wadzi, każdy robi co chce ze swoimi pieniędzmi - co by dramy nei robić o to) - a wy mu wtykacie, że nie potrafił wyexpic jakieś kamaela do 76
3. donk nie ma pojęcia o sytuacji wewnętrznej w jakichś tam clanach w których jesteście, ale dalej się z was śmieje

4. o co tu kurde chodzi?

 :shock:


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5063 dnia: Listopad 08, 2010, 12:44:58 am »
nie wiem jak było dokładnie z jego potacią, ale mało mnei to obchodzi za co dostał bana itd. Nie gra od naprawdę długiego czasu, ale cały czas czuje się jakimś factorem co o lancerze wie wszystko najlepiej i to jest zabawne w nim najbardziej ; )

anyway co do sytuacji LR i OC

Logiczne jest, że najlepiej by było, aby obydwa klany były w 1, jednak jest to niemożliwe, bo naprawdę wiele osób uważa (sam tak sądziłem będąc w OC), że z taką ilością wojen nie da się expić. jest to bzdura, ale fakt faktem dla ludzi bez constu jest w takim przypadku kicha straszna.

Kolejna sprawa, że trochę ściana urosła pomiędzy obydwoma klanami i wiele osób jakby tylko mogło to by sobie chętnie PvP urządzili, co jest wg mnie głupotą. Wiadomo, że jakby oprócz tych 6 constów z LR dobrało się jeszcze te 4-5 najlepszych z OC to spokojnie można by było 1 zamek utrzymywać bez kłopotu (nam dziś naprawdę w gludio niewiele brakło, w zasadzie to tylko ilość enemy nas zjadła).

Z drugiej strony fajnie, że osoba wstępująca na serwer ma wybór między czymś bardziej PvE a PvP, bo tak naprawdę to wszystko zależy od ludzi z którymi się gra. Jeżeli ma się funkcjonujące party już od tych niskich lvli to można śmiało ciągnąć i z dużą ilością wojen (przykład naszego najmłodszego constu, SpecNaz, którzy bez wychodzenia na farmę dobili w większości do 80).

Spora liczna PvP i konieczność walki o spoty mobilizuje by zamiast boksów brać żywe osoby do party, co przyznaję w OC gdzie farma była dosyć spokojna, a enemy tacy, że z kilkoma boxami można było ich ścisnąć, wolało się jednak często wziąć boxy i maskimalizować exp. (tu pewnei zaraz kilka osób dopowie coś więcej, ale nvm)

W sumie klany mają jeszcze 1 zasadniczą różnicę, że gdy w OC jest Lempartus jakoś to wszystko idzie. Czasem lepiej, czasem gorzej, ale ogólnie po mału do przodu. Gdy Lempa nie ma (a z przyczyn logicznych, jak rodzina, małe dzieci itd. zdarza się to często) nagle występuje wielka nieporadność. Wiadomo, że są tpy osób co wolą, by ktoś nimi sterował i pokazywał co mają robić, bo tak jest łatwiej. Można i tak, a można działać samodzielnie bez żadnego lidera w klanie.

Może za jakiś czas coś się wydarzy jeszcze, póki co tylko garść osób zdaje sobie sprawę z tego, co można by osiągnąć razem, a ledwo 1/10 z tej garstki byłaby w stanie odrzucić dumę i zapomnieć o jakiś tam najczęściej z dupy opiniach o obydwu klanach by się razem połączyć.

To chyba mamy we krwi ;p

Anyway siege były naprawdę fajne i naprawdę sporo frajdy na obydwu, bo factory wpadały rzadko i tylko na 2 siege : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5064 dnia: Listopad 08, 2010, 01:22:31 am »
Logiczne jest, że najlepiej by było, aby obydwa klany były w 1, jednak jest to niemożliwe, bo naprawdę wiele osób uważa (sam tak sądziłem będąc w OC), że z taką ilością wojen nie da się expić. jest to bzdura, ale fakt faktem dla ludzi bez constu jest w takim przypadku kicha straszna.
 Jeżeli ma się funkcjonujące party już od tych niskich lvli to można śmiało ciągnąć i z dużą ilością wojen (przykład naszego najmłodszego constu, SpecNaz, którzy bez wychodzenia na farmę dobili w większości do 80).



Alrion ban na inste! po pierwsze:
1. Nie wymieniles party Maditha : (
2. Jestes nub bo nie mam forty : (

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5065 dnia: Listopad 08, 2010, 01:54:52 am »
Po takich akcjach jak dzis na siegu to niektorzy raczej zamykaja furtke do ew polaczenia . Potem zapewne beda wypisywac na forum ze polacy nie potrafia sie dogadac .  :shock:
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5066 dnia: Listopad 08, 2010, 02:58:33 am »
Po takich akcjach jak dzis na siegu to niektorzy raczej zamykaja furtke do ew polaczenia . Potem zapewne beda wypisywac na forum ze polacy nie potrafia sie dogadac .  :shock:
Jakaś drama mnie ominęła?  :afro:
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5067 dnia: Listopad 08, 2010, 05:13:34 am »
Jak to ten kolega SB z 300 holy to chyba wiem o co chodzi ;)


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5068 dnia: Listopad 08, 2010, 08:45:42 am »
Jak to ten kolega SB z 300 holy to chyba wiem o co chodzi ;)

Wow nie wiedzialem ze jestem az tak znany zeby nie narosly wokol mnie juz jakies smieszne legendy ..

Btw jak bym zaatakowal klanem 3 kolesi na selfie (w tym 2 healerow) to by mi bylo glupio ze kogokolwiek udalo im sie polozyc  hahaha
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 08:47:45 am wysłana przez tytusDeZoo »
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5069 dnia: Listopad 08, 2010, 09:31:36 am »
juz to przerabialismy

my do was nie wy do nas nie


dyskusja bez celowa :)

co do tego co pisal tytus to sam ubilem cos co stalo i to chyba bez armoru. tylko ze to nie dlatego ze to oc tylko ze zapisane i na siege zone :)

tytus zabiles naszego judasza :)
 
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 09:44:15 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5070 dnia: Listopad 08, 2010, 09:54:46 am »
Tytus, z tego co mi wiadomo, to :

Zapisaliście się na Oren, żeby się "pobawić" (w domyśle zapewne spróbować coś powalczyć), podczas gdy na "szutgard" by farmić fame. Ja w prawdzie nie tknąłem nikogo z was, ale część osób po prostu chciała wyczyścić siege zone bez względu na klan. Wiem, że pewnei i tak pomyślicie, że to kolejny spisek Alariona przeciwko OC, ale już nie chce mi się kłócić o to, ja tam byłem do healowania i debuffowania.

Nikt nei jest dumny z tego, że zabił na siege zone 3-5 ludzi z OC będąc w 4 full party.

Zastanów się, czy kiedykolwiek ktoś tknął kogoś od was w jakiś spotach stylu FoG, GC, czy gdzie tam expicie jeszcze.

Think for yourself, question authority :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5071 dnia: Listopad 08, 2010, 09:55:31 am »
Dla Was wojna z całym serwerem  to propvp, a dla mnie to głupota która na dłuższą metę nie prowadzi do niczego. Nie można być 3 strona z 4 constami na takim serwie jak lancer. Poza tym nie posiadacie takiego zaplecza jak Assasyni który może sobie pozwolić na walkę ze wszystkimi. Chwalicie się ze z taka ilością wojen jakieś tam nowe const dobrze sobie radzi, a czy to nie jest tak ze to party Defro czyści im spoty do expa? tak słyszałem , poprawcie mnie jak się mylę. Jeśli to dotyczy 1 consta to ok, jakby miał takich parę nic tylko by biegał od spota do spota...A prowadzeniem wojen z każdym chcecie osiągnąć co, sławę jak 300 spartan? nie wspomnie jak skończyli owi bohaterowie. Dla mnie osobiście nie ma znaczenia czy tam kogoś lubię czy nie, mogę z nim biegać w jednym klanie jeśli to tylko sprawi ze gra będzie ciekawsza. Czy to krest OC, LR również bez znaczenia, obecnie biegam z ruska flaga nad głową co mi sie kurewsko nie podoba, to mogę biegać i z każdą inna. Skoro jednym się nie podoba bycie w OC, a 2 w LR, to jest prostsze rozwiązanie, stworzyć nowy(wiem , wiem nie ma skili, odpowiedniego lvlu klanu) albo reaktywować klan nemezzis.... I wszyscy musieli by przejsc do jednego, a nie my do was , czy wy do nas


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5072 dnia: Listopad 08, 2010, 09:58:01 am »
To byla epicka walka o dominacje rasowa judaszow  ;)  (a gdzie byl Delios ?  :o )

Btw Jak ktos jeszcze chce sie podniecac moim atri to pm w grze bede demonstrowal  hahaha  (ale mozecie byc zawiedzeni bo juz nie farmie DOE  :( )
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5073 dnia: Listopad 08, 2010, 10:13:56 am »
eido

co do wojen to na dłuższą mete nie da sie nie miec wojen z ruskimi chyba ze lubisz takie podchody. sflaguja sie, nie slfaguja. Do tego tak jest łatwiej. Przynajmniej czysta sytuacja. To nie jest nasz wymysl ze jestesmy tak zajebisci ze mozemy sklepac kazdego. Poprostu ruscy nas nei lubia i lali gdzie popadlo na pk wiec daliśmy war i teraz jak padniesz to za 0,1%. bo wczoraj assasyni sobie przeszli po nas. Jest nauczka co by zapisywac alta na sige :)

ruscy nas nie lubia i nawet jak bysmy byli w nemezis i tak by nas lali. Mówiąc szczerze to średnio by mi sie usmiechało granie w neme. Choćby z tego powodu że mamy holy squad w main klanie i jednym guardzie.. kilka skili klanowych i wojny
« Ostatnia zmiana: Listopad 08, 2010, 10:18:42 am wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5074 dnia: Listopad 08, 2010, 10:20:00 am »
a czy to nie jest tak ze to party Defro czyści im spoty do expa? tak słyszałem , poprawcie mnie jak się mylę.

      Poprawiam nasze pt raczej nie prowadzi takich zabaw wychodzimy z załozenia ze consty powinny sobie radzic same w walce o spota. Czesem poszczególne jednostki cos tam pomogą jesli trafi sie jakis natręt.


     Co do cs nie bede sie wypowiadał zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie chciał zabic kogos nawet jesli to bedzie OC. Jesli chodzi o zmiane klanu nikt na to nie pojdzie za duzo nas kosztowały skille klanowe itp jest wystarczająco zobowiązujących rzeczy do robienia w grze niz dokładanie sobie kolejnych w postaci farmy fame ktorego i tak kazdemu barkuje i pracy nad powiekszeniem jakiegos alt klanu tylko dlatego zeby znalesc jakis wspolny mianownik. Nikt nikogo nie namawia zabawa jest u nas lepsza to jest pewne. Wojna z calym serwerem jest tylko i wylacznie zabawa nie jest wynikiem celowej polityki. Zawsze jest miło bic sie na spocie lub o spota tak bylo od zawsze w tym klanie.