Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183728 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5150 dnia: Listopad 09, 2010, 05:49:07 pm »
w sumie to nie wiem :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5151 dnia: Listopad 09, 2010, 05:50:13 pm »
e tam, insta (obydwie) zajmuje około 40 min całościowo, Zazwyczaj dropi coś koło 4,5KE. 1 ke = ok 9k, więc w czasie tiata który zajmuje zazwyczaj 1,5-2h (zaleznie jak z enemy, i jak długo instancja pełna) dałoby się ją zrobić ze 3 x ; p. Tu jest tylko jeden kłopot, trzeba mieć jakiegoś DD 79 do słabszej insty, bo na 80 może być już kłopot ; >

A do tego jak ktoś chce, farma forty i hajs jest kosmiczny. Ew. kamyczki w rifcie s80, ale nie przepadam za nim.

A insta zamkowa przez te 2 tyg to było to... 5k KE i czasem jakiś drop, jak np. master codex QQ

Give me castle back xD xD

Tak jak mówię, niektórym tiat daje sporo, ale ja traktuję go jako sposób na mass PvP, bo pzoa siegie jest mało go tutaj, przynajmniej na możliwości LR, bo do baiuma itd. to trochę brakuje i nie prędko się to zmieni )))


A to CLF nie są lepi od SwordS? Dla mnei ogarniają trochę lepiej na PvP...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5152 dnia: Listopad 09, 2010, 05:52:34 pm »
alarion tobie tiat sien ei oplaca bo wy jak i u tytusa czyli dzielimy kase i heja.


fakt dla 10kk mnie tez by sie nie chcialo. Jezeli robisz to jak sardki czy my to juz inna bajka bo wtedy masz 100 kk tygodniowo na zakup czegos dla consta
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5153 dnia: Listopad 09, 2010, 05:55:33 pm »
Wiesz liczbom mozna kazac mowic co sie chce .
Np ktos napisal ze zgarnia w godzine 15 kk w rifcie wiec wchodzac na tiata zgarniasz 5,5 kk na 2 h co daje 25 kk w plecy , pomnoz to przez ilosc tiatow ktore zrobiles w lr i bedziesz wiedzial ile straciles ...  :)

Watek ekonomiczny tiata jest raczej malo interesujacy .

Skojarzylo mi sie jeszcze ze teksy o tym jak expi sie szybciej im wiecej jest wojen przypominaja mi opowiesci bodajze obecnego LR jak to expi szybciej jak sie nie loguje  :D
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5154 dnia: Listopad 09, 2010, 06:09:25 pm »
czy sie expi szybciej czy wolniej majac wojny pytaj bejota i reda :)

zeby siedziec na rifcie musisz miec wc80, bd80 i dobrego dd80 ew daggera 81+. Ponizej 80 tego nie zrobisz. A my idac do LR nie mielismy mozliwosci farmienia rifta. Dlatego uwazam, ze ten tiat sporo nam dal.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5155 dnia: Listopad 09, 2010, 06:14:08 pm »
To w koncu 100kk za skile klanowe to duzo czy malo  :oops: bo ja juz nie wiem

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5156 dnia: Listopad 09, 2010, 06:42:50 pm »
100kk to chyba malo ale takie np pincet to by bylo cos ;)
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5157 dnia: Listopad 09, 2010, 06:45:31 pm »
a teraz pytanie zagwozdka :P
Gdzie full party 85 zarobi sensowna adenke na farmie (nie liczać przeroznych instancji)
farm forte na subie

/fail

forty nie mamy, zamek mamy (wepchnąć sie u nas na inste do zamku to trudniejsze niz wbic fisty na +8)

ps. musze powiedziec hotkowi, zeby wypowiedzial wiecej wojen.
ale zeby farmic forte sube nie musisz miec forty, wystarczy ze zaatakujesz inna
:D

omg. Zamek mamy. W jaki sposób chcesz atakować inną forte? Anyway daruj sobie, pewnie bubis lub errorek mogliby wyniuchać oczywistą prowokacje z mojej strony. Nie ma dobrej odpowiedzi na to pytanie.
:noob: :D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5158 dnia: Listopad 09, 2010, 06:46:16 pm »
Czego byśmy nie powiedzieli o tiacie i warach i tak jest lepiej w LR i <kropa>.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5159 dnia: Listopad 09, 2010, 06:46:28 pm »
To w koncu 100kk za skile klanowe to duzo czy malo  :oops: bo ja juz nie wiem

malo ale po co wydawac kolejny raz?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5160 dnia: Listopad 09, 2010, 06:48:58 pm »
Czego byśmy nie powiedzieli o tiacie i warach i tak jest lepiej w LR i <kropa>.
hugo sie znasz i kropka -> :noob:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5161 dnia: Listopad 09, 2010, 07:25:09 pm »
To w koncu 100kk za skile klanowe to duzo czy malo  :oops: bo ja juz nie wiem

malo ale po co wydawac kolejny raz?
To ja moge zasponsorowac, polaczymy klany i podbijemy serwer.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Banned
  • Wiadomości: 214

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5162 dnia: Listopad 09, 2010, 07:30:25 pm »
StormScreamer 85/ Warlock 75/ Titan 76/ Warcryer 75 Franz[RETIRED]
Vraghor Doomcryer 80+ Ru-Off - Lancer - Amber Party member - [ACTIVE]


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5163 dnia: Listopad 09, 2010, 07:47:19 pm »
To w koncu 100kk za skile klanowe to duzo czy malo  :oops: bo ja juz nie wiem

malo ale po co wydawac kolejny raz?
To ja moge zasponsorowac, polaczymy klany i podbijemy serwer.

tylko nikt tych klanow nie chce laczyc wiec nie wiem o czym teraz rozmawiamy? :)
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5164 dnia: Listopad 09, 2010, 10:46:23 pm »
dobra jestescie tak fajni ze sie ubieracie itd. Ja mowie jak bylo, gdzyby nie przejscie do LR(za ktorym nie bylem) to chu j by bylo z tego party a teraz cos tam sie tworzy. I jakos i ja i Bejot wbil 80 z warami tzw, ktore teraz 2vs2 uciekaja :(

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5165 dnia: Listopad 09, 2010, 10:55:15 pm »
dobra jestescie tak fajni ze sie ubieracie itd. Ja mowie jak bylo, gdzyby nie przejscie do LR(za ktorym nie bylem) to chu j by bylo z tego party a teraz cos tam sie tworzy. I jakos i ja i Bejot wbil 80 z warami tzw, ktore teraz 2vs2 uciekaja :(
:D mowilem wbij 80 i bedzie juz z gorki:D

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5166 dnia: Listopad 09, 2010, 11:08:49 pm »
Wszystko bardzo fajnie,cieszy mnie to ze się dobrze dzieje w LR-ach, ale w Assasynach było by jeszcze lepiej, wiec chodźmy tam wszyscy :P


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5167 dnia: Listopad 09, 2010, 11:15:10 pm »
A co tam jest niby takiego fajnego :oops:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5168 dnia: Listopad 09, 2010, 11:19:29 pm »
To co napisaliście o LR-ach X10.... tylko popatrz jaki sprzęt sprzedaje error i sam pomysl....


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5169 dnia: Listopad 09, 2010, 11:20:19 pm »
Oczywiście ze można expic, ale głownie zostają -_-' spoty, gdzie chodzą -_-' wary. A tak poza tym jakoś nie uwiężę ze każdy u was jest szczęśliwy z takich ilości wojen :)  , nie tyle co z ilości a jakości przeciwników
Ja ze swoim const gramy na Lancerze jakos od czerwca? Od akademii w LR. War list full, aktualnie dobijamy 80 lvle i jakos nikt nie musial z klanu wychodzic czy cos z tych rzeczy. Na kazdym spocie mielismy wara. Bardzo czesto zdarzalo sie, ze zamiast rownych lvli na spotach 60-70 lvl odwiedzali nas 84+ lvle (pzdr Vigoss) i nikt nie narzekal. Gleba to to clan chall i lecimy dalej.
Jedyne co mnie rozpierdalało to taktyka peace & love OC. Jedno ally, na spocie klan OC i LR. Wpada war i czytam na pm sorry, ale ja nie mam z nim wara i go nie bije. Troszke zalosne, tymbardziej, ze pvp to najlepsza czesc tej gry. A jaka radosc gdy w common a grade, udaje sie zabic typa w s grade. ;)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5170 dnia: Listopad 09, 2010, 11:39:39 pm »
To co napisaliście o LR-ach X10.... tylko popatrz jaki sprzęt sprzedaje error i sam pomysl....

myslisz że wezmą cię z boxami czy tam low lev suportem? :) chociaż donka wzieli....

Wiesz liczbom mozna kazac mowic co sie chce .
Np ktos napisal ze zgarnia w godzine 15 kk w rifcie wiec wchodzac na tiata zgarniasz 5,5 kk na 2 h co daje 25 kk w plecy , pomnoz to przez ilosc tiatow ktore zrobiles w lr i bedziesz wiedzial ile straciles ...  :)

Watek ekonomiczny tiata jest raczej malo interesujacy .

Skojarzylo mi sie jeszcze ze teksy o tym jak expi sie szybciej im wiecej jest wojen przypominaja mi opowiesci bodajze obecnego LR jak to expi szybciej jak sie nie loguje  :D

czym innym jest siedziec solo w rifcie bo akurat operator bd i wc sa off i robic kase dla siebie a czym innym pracowac dla consta. Od klanu nie dostalismy nic i robiac tiaty zakeny wyfarmilismy kase na przyzwoite itemy do tego bishe 84. Z samych tiatow i zakenow w 2 tygodnie nazbieralismy 600kk na kupno bisha wiec nie mow mi o kasie i o tym ze to pikus. podalem przecietne dropy bo pamietam ze z 4 tiatow dostawalismy bronie po +400kk. zalezy od szczescia. Nikt nie twierdzi ze nasza metoda jest najlepsza ale to co ty piszesz jest jakims kretynizmem. bo skoro ten tiat to jakas strata czasu to czemu od kilku miesiecy probujecie go w oc zrobic?



jak juz zrozumiesz ze farm w full party jest idiotyzmem daj znac. latwiej w duo trio dofarmic suport do 80 niz trzymajac full party nawet na super spocie. Nawet z wojnami nie stanowi to problemu. bo czesto siedzac na kryptach widzialem tam i acida i bejota. do tego dd party farmiace golemy w nie duzym party desz mialo super exp.

jezeli ktos ma ful party grajace to akurat wojna nie stanowi wielkiego problemu. bo czy masz 1 czy 10 wojen nei ma znaczenia wystarczy uparty przeciwnik ktory przylezie do ciebie 5 razy. wyjdziesz z klanu czy odwolasz wojne?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2010, 11:53:31 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5171 dnia: Listopad 10, 2010, 01:59:19 am »
Nie wiem o co chodzi wam z tymi waram, nam ich naprawdę nie brakuje, nie wiem w jakim celu mielibyśmy teraz wypowiadać wojnę jeszcze CLF czy Swords skoro nie mamy z nimi żadnych problemów. Kiedyś oczywiście pewnie wypowiemy i im wojnę i staniemy się równie "fajni" jak wy tylko o czym wy wtedy będziecie pisać? :> Strasznie część byłych klanowiczy próbuje zmieszać z błotem OC, a ja nawet nie wiem dlaczego krzywdę wam ktoś tam zrobił? Tytus wam kazał dotykać swojego... rapiera? A może pod biurko wam kazali wejść? Byliście w OC mogliście mieć wpływ na coś, ale sobie poszliście więc już trochę za późno.

Nie wiem co to za forma złotego deszczu po was spływa teraz w LR że sam wam się napełnia plecak adeną, zresztą nie chce wiedzieć :x

Co do Tiata to tak mamy dwie deski i co z tego? Wy macie jedna z dużo lepszym sprzętem i do tego nie wspomnę o pewnym tyrancie s84+ z mega sprzętem więc o co wam chodzi? Może w ten czwartek się nam uda a może nie, ale i tak dalej będziemy dalej próbować. Coby was trochę zasmucić to ostatnio niewiele brakowało, niestety zjadły nas moby z portali które wyrwały się spod kontroli ;|


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5172 dnia: Listopad 10, 2010, 03:24:28 am »
Ja tam sądzę , że tu nie chodzi o Tiata czy jakieś tam wary tylko o udowodnienie sobie, że się dobrze postąpiło. Mnie tam wali kto w jakim klanie jest. Polaków nie będę atakował i możecie mnie zabijać , a ja i tak swoje zasady mam i Polaka nie uderzę ... żeby było jasne.
Miałem swego czasu dylematy czy swoją deskę trzymać w klanie z warami czy bez i co...? Trzymam ją w klanie bo mniej expa traci niż bezklanowo.
Co do farmu Tiata. Mnie byłoby wstyd opowiadać jakie to Tiat profity mi przynosi jeśli moje party jest tam za statystów bardziej niż coś wnosi sensownego. Co niektórym radziłbym wstrzymanie się od komentarzy w takiej sytuacji. Choć prawdą jest, że nie widziałem co tam robicie więc nie powinienem się wypowiadać.
Mniejsza o większość. Jesteście polaczki jakich nie mało na tym i innych serwach. Mam w dupie co tam se będziecie wrzucali jedni na drugich. Ja robię swoje ... farmię , zbieram na sprzęt etc. ... mam fajnych kolegów, z którymi lubię pogadać podczas farmy. To dla mnie jest najważniejsze. Nie oglądam się na innych tylko patrzę na siebie. Jeśli moje const gra w oc to ja jestem w oc całym sercem. Dla mnie L2 to wspólna gra z fajnymi ludźmi , a nie rywalizacja o pixele. Może kiedyś to zrozumiecie... choć wątpię w to szczerze.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5173 dnia: Listopad 10, 2010, 03:46:12 am »
Może w ten czwartek się nam uda a może nie, ale i tak dalej będziemy dalej próbować. Coby was trochę zasmucić to ostatnio niewiele brakowało, niestety zjadły nas moby z portali które wyrwały się spod kontroli ;|
Ale po co przeciez to strata czasu.


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5174 dnia: Listopad 10, 2010, 09:17:36 am »
Na obecnym etapie mojego consta, Tiat to naprawdę strata czasu 2x rift, zaken,itp... ,dojdzie insta w fortecy, zaczyna nam brakować czasu na expienie supportu. Tylko w jednym wypadku Tiat ma sens, jeśli wyfarmione consta zrezygnują z profitów z niego, a całość pójdzie na te słabsze consta. Inaczej 2x rift> Tiat dla pojedynczego consta, nie wspominając ze strasznie nie lubię chodzić na niego :P