Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182254 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5400 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:28:40 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
wtb ryjek + axex + eror tim  :D
z axexem dramy nie bylo - tylko smiech z lez farmera, za to z ryjkami dobry flame byl :D :D :D

Zza czasów ryjka nie wiem jak było, ale kiedy zacząłem tu grać, to w sumie z ciebie jako "factora" co ma najwięcej do powiedzenia i skomentowania każdego tematu, śmiech był lepszy niż Azexa ; )
oh snap flejmuje mnie random od epic a grade movie, me qq ok.
za czasow ryjka bylo tak ze byly 2 dobre polskie const, potem bylo juz tylko jedno a obecnie nie ma nic
a teraz wszyscy razem wall of <sad panda>  hahaha

dajesz dalej, może palniesz znów jakiś epic phail ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5401 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:33:50 pm »
a donk znow opowiada o czym o czym wie tylko z opowiadan  hahaha
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5402 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:35:04 pm »
a donk znow opowiada o czym o czym wie tylko z opowiadan  hahaha

serio...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5403 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:40:20 pm »
Ziew, nie możecie się przynajmniej porządnie pocisnąć, a nie jakieś opery mydlane odstawiacie?
wtb ryjek + axex + eror tim  :D
z axexem dramy nie bylo - tylko smiech z lez farmera, za to z ryjkami dobry flame byl :D :D :D

Zza czasów ryjka nie wiem jak było, ale kiedy zacząłem tu grać, to w sumie z ciebie jako "factora" co ma najwięcej do powiedzenia i skomentowania każdego tematu, śmiech był lepszy niż Azexa ; )
oh snap flejmuje mnie random od epic a grade movie, me qq ok.
za czasow ryjka bylo tak ze byly 2 dobre polskie const, potem bylo juz tylko jedno a obecnie nie ma nic
a teraz wszyscy razem wall of <sad panda>  hahaha

Nie ma donqa - nie ma dobrego pt :<
Idź na priva, tam też są sami najlepsi!


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5404 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:58:22 pm »
moar plox, chce posluchac o tych dobrych polskich const
aha nie zapomnijcie dolaczyc filmiku 81+ vs a graders
dobrej nocy i zylki na czole, mua.
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5405 dnia: Grudzień 02, 2010, 10:33:15 pm »
szkoda, że wierzysz, jakoby ktoś z powodu twoich postów miał się spinać, bez kitu, ale "factorem" na forum nie ma potrzeby się cokolwiek przejmować. Dobranoc, nie będziemy cię więcej wyrywać z twoich przekonań.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5406 dnia: Grudzień 03, 2010, 06:58:48 am »
za duzo seplenisz synek, tylko ze faktow tym nie zmieniasz  :oops:
wracam w poniedzialek wiec jak mozesz teksty o 3 dobrym polskim const wybolduj zebym nie pominal tego w nowo powstalej scianie placzu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 07:06:30 am wysłana przez DonK. »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5407 dnia: Grudzień 03, 2010, 09:10:27 am »

wracam w poniedzialek mam trzy dniowe odczyty o tym kiedy mozna dane party uznac za factorów. Ja i kilku profesorów bedzie prowadzic dyskusje na ten temat

fixed!!
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5408 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:47:31 am »
To mu muszę przyznać, długo tu nie będzie takich party jak te 2 wymienione przez Donka, jakkolwiek byście zaprzeczali to w tym wypadku akurat Donk miał racje... Nawet odkupione postacie nie będą = równe ich poprzednim właścicielom.

Ps. Alarion spoko ufaj mu do momentu aż nie stwierdzi ze już nie gra z wami , to wtedy nie będzie zobowiązany oddać ci itemkow z twojego konta które wcześniej zabierze, ja tez bym poczekał aż się uzbiera tego więcej, do czasu.... :P


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5409 dnia: Grudzień 03, 2010, 10:51:52 am »
To mu muszę przyznać, długo tu nie będzie takich party jak te 2 wymienione przez Donka, jakkolwiek byście zaprzeczali to w tym wypadku akurat Donk miał racje... Nawet odkupione postacie nie będą = równe ich poprzednim właścicielom.


 :beksa:
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5410 dnia: Grudzień 03, 2010, 11:03:17 am »
errora jeszcze ale ryjka?

         na dzień dzisiejszy takie pt jak jego wciągamy nosem pomimo kataru. Jedynym pt nuków ktore nas regularnie składało to pt frezzz i w tej chwili Defend3ra nigdy od nich na 0 nie zeszlismy i zawsze czegos brakowło tak zeby było na co zwalać. Ryjek skonczył gre na etapie 81 wiec ciezko tu jeszcze mówic o dobrym pt ale w realiach tamtych czasów owszem z tamtym składem byli godnym przeciwnikiem. Pt ptyska tez  zawsze 2 kroki przed reszta polaków. Szkoda tylko ze w momencie kiedy inni zaczynali sie zrównywac poziomem oni skonczyli grac tego załuje rozprzedanych postaci tez. Psy szczekaja karawana jedzie dalej byli oni beda nastepni mam nadzieje.


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5411 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:07:17 pm »
To mu muszę przyznać, długo tu nie będzie takich party jak te 2 wymienione przez Donka, jakkolwiek byście zaprzeczali to w tym wypadku akurat Donk miał racje... Nawet odkupione postacie nie będą = równe ich poprzednim właścicielom.


jakie sa twoje kryteria oceny party panie WiemWszystko?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5412 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:12:24 pm »
errora jeszcze ale ryjka?

         na dzień dzisiejszy takie pt jak jego wciągamy nosem pomimo kataru. Jedynym pt nuków ktore nas regularnie składało to pt frezzz i w tej chwili Defend3ra nigdy od nich na 0 nie zeszlismy i zawsze czegos brakowło tak zeby było na co zwalać. Ryjek skonczył gre na etapie 81 wiec ciezko tu jeszcze mówic o dobrym pt ale w realiach tamtych czasów owszem z tamtym składem byli godnym przeciwnikiem. Pt ptyska tez  zawsze 2 kroki przed reszta polaków. Szkoda tylko ze w momencie kiedy inni zaczynali sie zrównywac poziomem oni skonczyli grac tego załuje rozprzedanych postaci tez. Psy szczekaja karawana jedzie dalej byli oni beda nastepni mam nadzieje.


Donk i tak swoje wie ; )

Eido, dziękuję za ostrzeżenie, ale skoro na ofie i na privie miał passy na moją postać, to pokuszę się o jeszcze trochę zaufania. kwestie między wami możecie śmiało dalej załatwiać, tak jak pisałem, ja nawet nie znam szczegółów, więc nie będę komentował, chyba, że ktoś zacznie najeżdżać na mnie, tudzież reszte party, co już w końcu ktoś u was na forum zrobił, ale nvm, załóżmy, że było to "prywatnie" : )

A co do tych właścicieli itd. to grunt zakładać, że jak ktoś grął nieźle swoją postacią, to ktoś inny nie może grać podobnie, a nawet ( o zgrozo!) lepiej. To jakaś klątwa tych postaci, czy coś w ten deseń?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5413 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:25:44 pm »
To mu muszę przyznać, długo tu nie będzie takich party jak te 2 wymienione przez Donka, jakkolwiek byście zaprzeczali to w tym wypadku akurat Donk miał racje... Nawet odkupione postacie nie będą = równe ich poprzednim właścicielom.


jakie sa twoje kryteria oceny party panie WiemWszystko?

party musi miec znak jakosci "Donk" :D inaczej jest do bani :(


Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5414 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:38:58 pm »
Raczej granie postacią od początku do 85 1,5 roku, a granie na 85 2-3miechy, wniosek się sam nasuwa. A granie poprzednio na podobnej postaci na privie gdzie nie było polowy skilli jaka jest teraz mnie nie przekonuje, wiec minie sporo czasu zanim taka osoba ogranie kupiona postać na 85, na której się już nic nie zmieni.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5415 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:41:31 pm »
poczekaj bo teraz sie zabawnie zrobilo :)


kogo masz na myśli z tymi kupionymi postaciami i privem? :D
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5416 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:42:22 pm »
nie zawsze to ma znaczenie..Nie grac, grajac jeszcze na offie, bijac sie z enemy (tak, zdarzalo sie QQ) zauwazylem, ze Ci co wybotowali sobie postacie ogarniaja lepiej niz Ci co grali do tego 80+ z "łapy"..

poza tym to czy ktos ogarnia w pvp nie zalezy od tego ile milionow mobkow dana klasa zabil :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5417 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:51:51 pm »
poczekaj bo teraz sie zabawnie zrobilo :)


kogo masz na myśli z tymi kupionymi postaciami i privem? :D

 Pisze tu ogólnikowo, bo nie wiem kto co kupił i czym gra, ale taka myśl mi się nasuwa logicznie rozumując

nie zawsze to ma znaczenie..Nie grac, grajac jeszcze na offie, bijac sie z enemy (tak, zdarzalo sie QQ) zauwazylem, ze Ci co wybotowali sobie postacie ogarniaja lepiej niz Ci co grali do tego 80+ z "łapy"..

poza tym to czy ktos ogarnia w pvp nie zalezy od tego ile milionow mobkow dana klasa zabil :P

A to potwierdza tylko wyjątek od reguły :P, poza tym ktos przynajmniej poćwiczył na tym milionie mobkow :)


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5418 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:54:52 pm »
co pocwiczyl ? /attack i przegladanie forum ?:O
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5419 dnia: Grudzień 03, 2010, 01:56:10 pm »
to albo wiesz o czym piszesz albo nie :)


bo jak dla mnie wyciaganie jakichkolwiek wnioskow z tego ze ktos kupil postac jest smieszne. Nie kazdy jak donk kupujac postacm usi nieogarniac. to nei jest regula wiec nie pownienes patrzec przez jego pryzmat na wsyztskich :)

z kupionych postaci:
owek zamiana sws 82 na 85 faktycznie trzeba poswiecic conajmniej pol roku zeby nauczyc sie 1 song wiecej dawac :D
mssiciel (tu chyba ten priv mial byc) luna :( do tego gral wiecej na tyrancie niz moglbys pomyslec bo zrobienie inspectora i kurczaka 82 na mainie troche zajmuje a zgadnij czym on to wyfarmil? :(

no i oczywiscie nasz bishop czyli mekkanikka :) postac kupiona za adene i gra na niej kolega msicicielaa z luny tylko tu fakt masz racje nie do konca ogarnia bo tam gral bishem....


najbardziej mnie rozbawilo jak donk cisnal alariona ze on leje kolesi z healerami w agrade gdzie slynny fraps wrecz film instruktazowy dla tankow (WC i bd podstawowe targety) pt "masakra na hb" z ktorego to donk byl tak dumny pokazal ze jak on cos klepal to moze nie byly to dc ale MA owszem wiec schizofrenia to delikatne okreslenie stanu w jakim znajduje sie to indywiduum :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 02:08:50 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5420 dnia: Grudzień 03, 2010, 02:19:08 pm »
To mu muszę przyznać, długo tu nie będzie takich party jak te 2 wymienione przez Donka, jakkolwiek byście zaprzeczali to w tym wypadku akurat Donk miał racje... Nawet odkupione postacie nie będą = równe ich poprzednim właścicielom.

Ps. Alarion spoko ufaj mu do momentu aż nie stwierdzi ze już nie gra z wami , to wtedy nie będzie zobowiązany oddać ci itemkow z twojego konta które wcześniej zabierze, ja tez bym poczekał aż się uzbiera tego więcej, do czasu.... :P

Ale wy mnie za przeproszeniem -_-' -_-' :D
Rzeczywiscie l2 jest taka skomplikowana gra i potrzeba tyle ogaru ze ja -_-' :D
No ale szacun, wasze pt -_-' wiecej mobow na rifcie niz ktorekolwiek polskie party :) ( odniesienie do donkow;P )

No i zeby nie umniejszac zaslug donka dodam ze rzeczywiscie opanowanie F1 - F9 moze byc osiagnieciem dla niedorozwinietych ludzi :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 02:24:10 pm wysłana przez Roxis »

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5421 dnia: Grudzień 03, 2010, 02:58:47 pm »
Co do tej AM-ki to kolega sam przyznał w jednym z postów, że sobie ją wziął w zamian za PA. Chyba, że ja nie rozumiem po polsku. Więc proponuję, niech odda AM-kę, Hartkory dadzą mu 32kk i po sprawie...jedynie niesmak zostanie
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5422 dnia: Grudzień 03, 2010, 03:04:07 pm »
Raczej granie postacią od początku do 85 1,5 roku, a granie na 85 2-3miechy, wniosek się sam nasuwa. A granie poprzednio na podobnej postaci na privie gdzie nie było polowy skilli jaka jest teraz mnie nie przekonuje, wiec minie sporo czasu zanim taka osoba ogranie kupiona postać na 85, na której się już nic nie zmieni.
rozumiem ze do mnie pijesz...kolego bys sie zdziwil
btw.zacytuje to jeszcze raz na koniec miesiaca:)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 03, 2010, 03:07:13 pm wysłana przez Mscici3l »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5423 dnia: Grudzień 03, 2010, 03:07:01 pm »
ogarnianie jest otrzebne bardzo, ale są tą raczej kwestie, których nie da ci nawet x10000000000000000 zabitych mobów. Jest to team play, time'ing, przewidywanie ruchów przeciwnika, koordynacja całego party, a czasem CC na mass PvP. To nie są umiejętności, które nabywa się przez PvE.

Ba! Powiem więcej, ktoś nawet może ogarniać nieźle PvP 1 vs 1, oly, jakieś małe gank w 2-3 osoby, ale to nei oznacza, że posiada/wytrenował te umiejętności o których wspomniałem.

Jeszcze 1 sprawa Eido, ja równie dobrze mógłbym kupić tego bisha swojego (ale tak się składa, że też mam zasadę, że nie kupuję postaci/adeny za real $$, chyba, że wcześniej sprzedam tyle adeny, aby pokryć transakcję, tak jka w przypadku damoona) i grałbym nim w zasadzie tak samo. Dlaczego? Bo grałem już supportem na ofie długi czas (wbrew pozorom nie tylko botowałem, bo wieczorami często coś w constans robiliśmy i PvP się zdarzały również, może nei tak często jak na rusku, ale były) zarówno SE i bishem, a tutaj jedyne co musiałem zrobić, to dostosować się do poziomu i specyfiki mojego constans, bo każde gra trochę inaczej.

Dlatego też dalej będę się upierał, że mimo, że np. na filmiku "masakra w GC" mimo, że w 2 na 3 party mieli po 1-2 A grade (ale reszta s80/S, a lvl Tau team też ludzie znają) to nie jest to tak łatwe, jak pojechanie jednego PT full s80 (bo u nas też były 2 A grade i 1 S grade i max lvl wtedy to 82 i tylko mój). Jednak przewaga liczebna to zupełnie inna sprawa i wymaga to innego zagrania zupełnie.

Ale ofc Donk i tak będzie wiedział swoje i pewnie póki zamku w 1 PT nie zdobędziemy nigdy nie dostanę znaku jakości "donk" : <<
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5424 dnia: Grudzień 03, 2010, 03:24:04 pm »
Oj nabroiłem i znowu flame  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.