Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182189 razy)

  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5450 dnia: Grudzień 04, 2010, 02:09:24 am »
Kilkanascie stron temu poszla ponoc jakas opinia Eido do Alariona, ze slynne PvP w Fogu (party jakiegos tam Spsa z wartagow OC, niestety nie pamietam nazwy tego klanu, ani tego consta bo od jakiegos czasu juz tam nie gram) przegrali tylko dlatego, ze ktos z Amber Teamu biegal kamerka i to niby zwrocilo uwage enemy, a party Eido stalo niezbuffowane? niestety, ale tak nie bylo :) party Eido stalo na full buffie, jedynie czego moglo zabraknac to syrenki ;p, bo BD mial zaledwie 73-74 lvl :<
Od razu moge rowniez powiedziec, ze PvP zostalo przegrane przez "loltargety" gdzie ktos mowil, ze zabil 3x swsa, ktory wstawal po rezach ~~ nie mowiac juz o asyscie, ktorej wcale tam nie bylo...
Pozdro :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 02:17:06 am wysłana przez Fazik »
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5451 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:00:25 am »
e tam fazik, chrzanisz... To była wina naszej kamerki...

Anyway, to też wyjasniałem już, czy dotarło nie wiem. Śmiem wątpić.

Szkoda, że w LR nie da się zwalić winy na żadne kamerki, bo i tak war jest ze wszystkim prawie co sie rusza. Albo jesteś gotowy, albo wpadaja na semi afk party i wyrzynają w klika sec. Bez podchodów etc.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5452 dnia: Grudzień 04, 2010, 10:25:51 am »
Kilkanascie stron temu poszla ponoc jakas opinia Eido do Alariona, ze slynne PvP w Fogu (party jakiegos tam Spsa z wartagow OC, niestety nie pamietam nazwy tego klanu, ani tego consta bo od jakiegos czasu juz tam nie gram) przegrali tylko dlatego, ze ktos z Amber Teamu biegal kamerka i to niby zwrocilo uwage enemy, a party Eido stalo niezbuffowane? niestety, ale tak nie bylo :) party Eido stalo na full buffie, jedynie czego moglo zabraknac to syrenki ;p, bo BD mial zaledwie 73-74 lvl :<
Od razu moge rowniez powiedziec, ze PvP zostalo przegrane przez "loltargety" gdzie ktos mowil, ze zabil 3x swsa, ktory wstawal po rezach ~~ nie mowiac juz o asyscie, ktorej wcale tam nie bylo...
Pozdro :)

Dzieki ze mi przypomniałeś, jak było naprawdę bo w sumie to pamiętałem  jak przez mgle, ktoś zabił 3 razy swsa? HMM mi się wydawało ze nikogo nie zabiliśmy, ale może źle pamiętam.Prawie każdy padł od 2 baniek gdzie na u wczesne czasy nie bylo to niczym nowym. Zdawało mi się również ze d/s nie było, kiedy czekaliśmy do ostatniej chwili jak przybiegną z mobami, a ze mieli do nas jakieś 5 sec drogi, to na pewno je daliśmy zanim się skapnęliśmy jaka nam Alarion niespodziankę zafundował, a zresztą dawaj frapsa skoro byleś z nami. Ogólnie to nie chodziło o to czy przegraliśmy, czy mieliśmy szanse wygrać, ba nawet nie chodziło o to pvp. Tylko o to ze wśród tych wszystkich przechwałek Alariona jaki to nie jest "fajny", zrobił coś tak lamerskiego ze aż w teleexpresie powinno o tym być, i w podręcznikach do 1 klasy dla "tibijczyków" , "jak nie należy szpiegować, czujką spota".
     Nie wspominając o tym ze jak bym nie nakręcał co niektórych, to ten temat miałby z 50 stron mniej:) Zawsze mnie to ciekawi jak bardzo uda mi się rozkręcić dramę, na ile stron, ile w was może być negatywnej energii wywołanej grą oraz jak bardzo można fantazjować na jej temat. Z graczy privow już się pośmiałem, z udawaczy pro graczy tez, a ponieważ ostatnio sporo osób handluje postaciami, itemkami, to krzykaczy tez się odezwie sporo... Pisać dalej to się znajdzie nowa "grupa" z ktora rozkręcę nowe dramy :P


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5453 dnia: Grudzień 04, 2010, 11:02:34 am »
lololololol

znajdź se jakieś inne zajęcie niż trollowanie forum ;)

np.  Piwo, pizze, kobiety etc.
...
 :oops:
Archeage <3


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5454 dnia: Grudzień 04, 2010, 11:13:59 am »
Ty trolujesz na innych forach jak l2guru, wcześniej ellieBelly, i wiele wiele innych, wiec czemu sam nie pozwalasz innym :)?


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5455 dnia: Grudzień 04, 2010, 11:19:13 am »
Bo ja jestem nerdem i przyznaję się do tego ;D
L2 to moje życie, a żyję tylko po to żeby zrobić kolejną instancję.

A Ty uchodzisz za takiego fajnego co to ma życie i wkładasz naprawdę dużo siły w postowanie krytycznych opinii na temat innych którzy spędzają swój czas i pieniądze, często w niemałych ilościach, na grę.
Może tak naprawdę nie różnimy się aż tak bardzo =)
Archeage <3


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5456 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:06:10 pm »
Skoro sam wiesz jak jest z tobą to już dobry początek, przecież chodzi o dobra zabawę prawda? A na obecna chwile czytając wasze posty mam więcej zabawy niż z wiecznego zabijania mobkow w l2. Forum> L2 póki mi się nie skończą jakieś fajne tematy do robienia dram :)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5457 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:19:58 pm »
Drama FTW

PUDDI PUDDI! PUDDI PUDDI! PUDDI PUDDI PUDDI PUDDI GIGA PUDDI!
















 :o
Ej ludki chcecie nowego frapsa?
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5458 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:25:05 pm »
ale frapsy z insty to juz sa na yt


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5459 dnia: Grudzień 04, 2010, 12:31:06 pm »
Skoro sam wiesz jak jest z tobą to już dobry początek, przecież chodzi o dobra zabawę prawda? A na obecna chwile czytając wasze posty mam więcej zabawy niż z wiecznego zabijania mobkow w l2. Forum> L2 póki mi się nie skończą jakieś fajne tematy do robienia dram :)

Szkoda, że tak ciężko Ci pojąć, że z dramy na dramę wychodzisz na coraz większego de*ila. No ale pluć niektórym w oczy to mówią, że deszcz pada.


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5460 dnia: Grudzień 04, 2010, 01:00:35 pm »
Dzieki ze mi przypomniałeś, jak było naprawdę bo w sumie to pamiętałem  jak przez mgle, ktoś zabił 3 razy swsa? HMM mi się wydawało ze nikogo nie zabiliśmy, ale może źle pamiętam.Prawie każdy padł od 2 baniek gdzie na u wczesne czasy nie bylo to niczym nowym. Zdawało mi się również ze d/s nie było, kiedy czekaliśmy do ostatniej chwili jak przybiegną z mobami, a ze mieli do nas jakieś 5 sec drogi, to na pewno je daliśmy zanim się skapnęliśmy jaka nam Alarion niespodziankę zafundował, a zresztą dawaj frapsa skoro byleś z nami. Ogólnie to nie chodziło o to czy przegraliśmy, czy mieliśmy szanse wygrać, ba nawet nie chodziło o to pvp. Tylko o to ze wśród tych wszystkich przechwałek Alariona jaki to nie jest "fajny", zrobił coś tak lamerskiego ze aż w teleexpresie powinno o tym być, i w podręcznikach do 1 klasy dla "tibijczyków" , "jak nie należy szpiegować, czujką spota".
     Nie wspominając o tym ze jak bym nie nakręcał co niektórych, to ten temat miałby z 50 stron mniej:) Zawsze mnie to ciekawi jak bardzo uda mi się rozkręcić dramę, na ile stron, ile w was może być negatywnej energii wywołanej grą oraz jak bardzo można fantazjować na jej temat. Z graczy privow już się pośmiałem, z udawaczy pro graczy tez, a ponieważ ostatnio sporo osób handluje postaciami, itemkami, to krzykaczy tez się odezwie sporo... Pisać dalej to się znajdzie nowa "grupa" z ktora rozkręcę nowe dramy :P
Niestety nie wiem kto zabil swsa, bo nie gralem z wami w conscie i nie bylem w stanie rozpoznac glosu tej osoby. Banki byly za pierwszym razem, jak bodaj bilismy moby, nie w sytuacji gdzie obwiniasz Amber Team :). D/S bylo, ba nawet do dzis pamietam, ze bylo to party Mutanta. Znowu fail, bo to my mielismy ich zaatakowac gdy oni zgarna moby, mieli troche wiecej niz 5 sek bo zdarzylismy rzucic cale disco :) wybacz, nie odpalalem wtedy frapsa :< Czy zrobil cos lamerskiego? hmmm mozliwe, ale jeszcze gorsze bylo to, ze graliscie ze soba juz tak dlugo i nikt nawet nie potrafil rzucic tekstem assist healer, byla totalna cisza, wiec komu tu jest potrzebny podrecznk ^^
Tobie sie nie udaje krecic dramy, jedyne co robisz to z siebie blazna, chyba dlatego tylko napisalem wczesniejszego posta, sadzilem, ze wyciagniesz jakies wnioski, no coz... Z jakiego powodu wysmiewales graczy privow? ze graja na gorszych serwerach gdzie nie wszystko dziala jak powinno? wydaje mi sie, ze powinienes przyjac miano drugiego Raziela, bo poziomem wypowiedzi nie odstajesz za bardzo :)
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5461 dnia: Grudzień 04, 2010, 01:03:05 pm »
ale frapsy z insty to juz sa na yt

Damn it!
:/
Archeage <3


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5462 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:44:48 pm »
Dzieki ze mi przypomniałeś, jak było naprawdę bo w sumie to pamiętałem  jak przez mgle, ktoś zabił 3 razy swsa? HMM mi się wydawało ze nikogo nie zabiliśmy, ale może źle pamiętam.Prawie każdy padł od 2 baniek gdzie na u wczesne czasy nie bylo to niczym nowym. Zdawało mi się również ze d/s nie było, kiedy czekaliśmy do ostatniej chwili jak przybiegną z mobami, a ze mieli do nas jakieś 5 sec drogi, to na pewno je daliśmy zanim się skapnęliśmy jaka nam Alarion niespodziankę zafundował, a zresztą dawaj frapsa skoro byleś z nami. Ogólnie to nie chodziło o to czy przegraliśmy, czy mieliśmy szanse wygrać, ba nawet nie chodziło o to pvp. Tylko o to ze wśród tych wszystkich przechwałek Alariona jaki to nie jest "fajny", zrobił coś tak lamerskiego ze aż w teleexpresie powinno o tym być, i w podręcznikach do 1 klasy dla "tibijczyków" , "jak nie należy szpiegować, czujką spota".
     Nie wspominając o tym ze jak bym nie nakręcał co niektórych, to ten temat miałby z 50 stron mniej:) Zawsze mnie to ciekawi jak bardzo uda mi się rozkręcić dramę, na ile stron, ile w was może być negatywnej energii wywołanej grą oraz jak bardzo można fantazjować na jej temat. Z graczy privow już się pośmiałem, z udawaczy pro graczy tez, a ponieważ ostatnio sporo osób handluje postaciami, itemkami, to krzykaczy tez się odezwie sporo... Pisać dalej to się znajdzie nowa "grupa" z ktora rozkręcę nowe dramy :P
Niestety nie wiem kto zabil swsa, bo nie gralem z wami w conscie i nie bylem w stanie rozpoznac glosu tej osoby. Banki byly za pierwszym razem, jak bodaj bilismy moby, nie w sytuacji gdzie obwiniasz Amber Team :). D/S bylo, ba nawet do dzis pamietam, ze bylo to party Mutanta. Znowu fail, bo to my mielismy ich zaatakowac gdy oni zgarna moby, mieli troche wiecej niz 5 sek bo zdarzylismy rzucic cale disco :) wybacz, nie odpalalem wtedy frapsa :< Czy zrobil cos lamerskiego? hmmm mozliwe, ale jeszcze gorsze bylo to, ze graliscie ze soba juz tak dlugo i nikt nawet nie potrafil rzucic tekstem assist healer, byla totalna cisza, wiec komu tu jest potrzebny podrecznk ^^
Tobie sie nie udaje krecic dramy, jedyne co robisz to z siebie blazna, chyba dlatego tylko napisalem wczesniejszego posta, sadzilem, ze wyciagniesz jakies wnioski, no coz... Z jakiego powodu wysmiewales graczy privow? ze graja na gorszych serwerach gdzie nie wszystko dziala jak powinno? wydaje mi sie, ze powinienes przyjac miano drugiego Raziela, bo poziomem wypowiedzi nie odstajesz za bardzo :)

Tak piszesz coś o mnie i chyba do mnie, a ja nawet nie wiem kim ty jesteś, w sumie to czytając to co wyżej napisałeś i nawet nie wiem do czego się to odnosi. Banki za pierwszym razem jak biliśmy moby, o czym ty w ogolę piszesz nic z tego nie rozumiem, przecież nie było 2 razu, bo podchodziliśmy do nich tylko raz.Banki poszły od razu gdy wybiegli z za rogu, a my staliśmy w jednym miejscu, nikt od nich nie padł bo po 5 sec od 2 baniek lezelismy...Ty byleś tam wtedy z nami?, bo chyba ci się historyjki pomyliły
  Przecież napisałem ze to my chcieliśmy ich zaskoczyć jak moby bija nie oni nas, my czekaliśmy za rogiem aż pobiegną po moby. Tylko po d/s zamiast pobiec po moby to przybiegli do nas, czym nas zupełnie zaskoczyli, a to dzięki zerkaniu raz za razem swoja czujka przez Alariona, bo tylko po to wybiegli, bo niebyła innej przyczyny ze zamiast po moby przybiegli do nas.
   Pisz ze zrozumieniem człowieku, tak żeby cie każdy zrozumiał nie tylko ty sam
PS. już kilka miesięcy temu napisałem posta o tym, ze lubię rozkręcać dramy bo są śmieszne i pisałem wtedy nawet ze teraz już rozumiem Donka jak was podpuszcza, ze ma z tego ubaw. Wiec niestety tym razem sam się zbłaźniłeś....Aha pytałem w ogolę kim jesteś :)?


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5463 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:55:52 pm »
czyli podsumowujac ty prowokujesz wszystkich i sie smiejesz jakie to debile a wszyscy sie smieja co to za debil tak prowokuje.  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5464 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:56:33 pm »
te wall of text czyta tylko Alarion, Eido, reszta poprostu omija posta i czyta krotkie. Zreszto kazdy posta jest taki sam

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5465 dnia: Grudzień 04, 2010, 03:57:21 pm »
Tak piszesz coś o mnie i chyba do mnie, a ja nawet nie wiem kim ty jesteś, w sumie to czytając to co wyżej napisałeś i nawet nie wiem do czego się to odnosi. Banki za pierwszym razem jak biliśmy moby, o czym ty w ogolę piszesz nic z tego nie rozumiem, przecież nie było 2 razu, bo podchodziliśmy do nich tylko raz.Banki poszły od razu gdy wybiegli z za rogu, a my staliśmy w jednym miejscu, nikt od nich nie padł bo po 5 sec od 2 baniek lezelismy...Ty byleś tam wtedy z nami?, bo chyba ci się historyjki pomyliły
  Przecież napisałem ze to my chcieliśmy ich zaskoczyć jak moby bija nie oni nas, my czekaliśmy za rogiem aż pobiegną po moby. Tylko po d/s zamiast pobiec po moby to przybiegli do nas, czym nas zupełnie zaskoczyli, a to dzięki zerkaniu raz za razem swoja czujka przez Alariona, bo tylko po to wybiegli, bo niebyła innej przyczyny ze zamiast po moby przybiegli do nas.
   Pisz ze zrozumieniem człowieku, tak żeby cie każdy zrozumiał nie tylko ty sam
PS. już kilka miesięcy temu napisałem posta o tym, ze lubię rozkręcać dramy bo są śmieszne i pisałem wtedy nawet ze teraz już rozumiem Donka jak was podpuszcza, ze ma z tego ubaw. Wiec niestety tym razem sam się zbłaźniłeś....Aha pytałem w ogolę kim jesteś :)?
Widze, ze nie dosc, ze jestes glupi to nawet nie pamietasz tego co sie tam dzialo. Byly 2 podejscia, przy 3cim ludzie sobie poszli ;) Bylem wtedy z wami na BD, ja sie zblaznilem? poczytaj swoje posty :) nie wiem ile masz lat, ale sadzac po twoich wypowiedziach to gustujesz w brodziku intelektualnym, skoro tak Cie to ciekawi kim jestem... Faziu byly lider Red Teamu, widac dedukcja rowniez nie jest twoja mocna strona...
Krec sobie dalej te swoje loldramy, ale moge Ci powiedziec, ze jestes jedyna osoba, ktora to bawi, szkoda tylko, ze myslisz zupelnie inaczej
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 03:59:59 pm wysłana przez Fazik »
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5466 dnia: Grudzień 04, 2010, 04:37:01 pm »
Tak piszesz coś o mnie i chyba do mnie, a ja nawet nie wiem kim ty jesteś, w sumie to czytając to co wyżej napisałeś i nawet nie wiem do czego się to odnosi. Banki za pierwszym razem jak biliśmy moby, o czym ty w ogolę piszesz nic z tego nie rozumiem, przecież nie było 2 razu, bo podchodziliśmy do nich tylko raz.Banki poszły od razu gdy wybiegli z za rogu, a my staliśmy w jednym miejscu, nikt od nich nie padł bo po 5 sec od 2 baniek lezelismy...Ty byleś tam wtedy z nami?, bo chyba ci się historyjki pomyliły
  Przecież napisałem ze to my chcieliśmy ich zaskoczyć jak moby bija nie oni nas, my czekaliśmy za rogiem aż pobiegną po moby. Tylko po d/s zamiast pobiec po moby to przybiegli do nas, czym nas zupełnie zaskoczyli, a to dzięki zerkaniu raz za razem swoja czujka przez Alariona, bo tylko po to wybiegli, bo niebyła innej przyczyny ze zamiast po moby przybiegli do nas.
   Pisz ze zrozumieniem człowieku, tak żeby cie każdy zrozumiał nie tylko ty sam
PS. już kilka miesięcy temu napisałem posta o tym, ze lubię rozkręcać dramy bo są śmieszne i pisałem wtedy nawet ze teraz już rozumiem Donka jak was podpuszcza, ze ma z tego ubaw. Wiec niestety tym razem sam się zbłaźniłeś....Aha pytałem w ogolę kim jesteś :)?
Widze, ze nie dosc, ze jestes glupi to nawet nie pamietasz tego co sie tam dzialo. Byly 2 podejscia, przy 3cim ludzie sobie poszli ;) Bylem wtedy z wami na BD, ja sie zblaznilem? poczytaj swoje posty :) nie wiem ile masz lat, ale sadzac po twoich wypowiedziach to gustujesz w brodziku intelektualnym, skoro tak Cie to ciekawi kim jestem... Faziu byly lider Red Teamu, widac dedukcja rowniez nie jest twoja mocna strona...
Krec sobie dalej te swoje loldramy, ale moge Ci powiedziec, ze jestes jedyna osoba, ktora to bawi, szkoda tylko, ze myslisz zupelnie inaczej

Mowie ci człowieku ze ci się historyjki pomyliły, a może to potwierdzić chociażby sam Alarion,albo ktoś z Amber party. poza tym wydawało mi sie to dziwne ze ktoś był z poza naszego consta bo tego nie pamiętam. A jak może to potwierdzić Alarion bardzo prosto tamten wypad był pierwszym tego dnia do fogu i szliśmy ze spota, z początku FOG-u... Powrotu nie było z czystej przyczyny, tuz po powrocie do miasta dostałem pm-a od Alariona chwalącego się ze oni zabili to party. Wiec proszę nie ośmieszaj się więcej i nie myl jakiegoś innego epickiego wypadu...
czyli podsumowujac ty prowokujesz wszystkich i sie smiejesz jakie to debile a wszyscy sie smieja co to za debil tak prowokuje.  hahaha
Tak, jesteś tego żywym przykładem...

te wall of text czyta tylko Alarion, Eido, reszta poprostu omija posta i czyta krotkie. Zreszto kazdy posta jest taki sam
Chyba będziesz musiał jeszcze siebie dodać, bo bez przeczytania tego co pisze byś się nie odezwał

Ps. Chyba mam nowy temat do dram :)


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5467 dnia: Grudzień 04, 2010, 04:42:36 pm »
poza tym wydawało mi sie to dziwne ze ktoś był z poza naszego consta bo tego nie pamiętam.
Bylem na BD, nick Kirdan
Powrotu nie było z czystej przyczyny, tuz po powrocie do miasta dostałem pm-a od Alariona chwalącego się ze oni zabili to party. Wiec proszę nie ośmieszaj się więcej i nie myl jakiegoś innego epickiego wypadu...
Oh, wiec mozliwe ze bylem z wami jeszcze na jednym fail pt, ale bylem pewny, ze to wlasnie z tym pt bylo 2x pvp... w takim razie, ktore to bylo PvP gdzie Alarion przyszedl na kanal twojego consta pytac sie o udzielenie wam pomocy a nastepnie podzial roomow do farmy? moze wtedy byl taki epic wpierdol pare razy, bo to bylo na pewno z wami :<
Tak czy siak, to musialobyc wasze pt bo wlasnie zapytalem jednego ze swoich old memberow z ktorego pt tak potem wesolo bylo jak opowiadalem o tym pvp ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 04:44:22 pm wysłana przez Fazik »
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5468 dnia: Grudzień 04, 2010, 05:24:56 pm »
Takich failowyc wypadów z których się sami śmiejemy do tej pory było mnóstwo, w sumie to prawie każda się tak kończyła :). I to nie była jedyna z udziałem Amber party wiec, sadze ze mówisz całkiem o czym innym. Pamiętam ten nick Bd i to ze  chyba nie była twoja postać, a kolegi... Przypominam sobie  tez ta epicka wyprawę z twoim udziałem gdzie  po 2 "udanych" podejściach, po 3 się rozeszlismy i to było zupełnie co innego niż to o czym ja pisze, bo wtedy na bdku grał u nas QQuentim. Sam widzisz ze gadasz, a nie wiesz o czym...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 05:26:29 pm wysłana przez Eido »


  • Wiadomości: 44

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5469 dnia: Grudzień 04, 2010, 05:29:51 pm »
Takich failowyc wypadów z których się sami śmiejemy do tej pory było mnóstwo, w sumie to prawie każda się tak kończyła :). I to nie była jedyna z udziałem Amber party wiec, sadze ze mówisz całkiem o czym innym. Pamiętam ten nick Bd i to ze  chyba nie była twoja postać, a kolegi... Przypominam sobie  tez ta epicka wyprawę z twoim udziałem gdzie  po 2 "udanych" podejściach, po 3 się rozeszlismy i to było zupełnie co innego niż to o czym ja pisze, bo wtedy na bdku grał u nas QQuentim. Sam widzisz ze gadasz, a nie wiesz o czym...
Nie rozumiesz tego co ja pisze chyba, bo wiem, ze bylem wtedy z wami ja :) bd to była moja postac, na ktorej gral kolega :) no, ale tak jak mowie, nie dociera do ciebie nic :) Wyglada na to, ze twoje party juz mialo tyle faili, ze sam sie w nich gubisz. Moze to czas by skupic sie bardziej na tym, by twoje party zaczelo jakos funkcjonowac a nie robic z siebie morona na forum... trzymaj sie Raziel                      tzn Eido
« Ostatnia zmiana: Grudzień 04, 2010, 05:36:04 pm wysłana przez Fazik »
to ja tu jestem worst bd@over l2 servers
finally...
jest sobota i normalni ludzie dzisiaj sie bawia (pija) tak jak ja i jak czytam te twoje wytlumaczenia to z kumplami nie mozemy wytrzymac ze smiechu
ROTFL
nawet nie wiem kim jestes randomie a piszesz do mnie jakbysmy sie znali od lat, ogarnij morde
Factor z wratha :DDDDD


  • Banned
  • Wiadomości: 533

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5470 dnia: Grudzień 04, 2010, 06:32:18 pm »
Bo to co chciałeś napisać, zrozumiałeś chyba tylko ty sam. Całkiem z dupy napisałeś o czymś co nie dotyczyło tego o czym ja psiałem, a teraz swój błąd próbujesz jakimś bełkotem "zatuszować". Tak "faili" mieliśmy mnóstwo,  nie wstydzę się do tego przyznać przynajmniej nie udajemy kogoś kim nie jesteśmy, znaczy pro graczy. I ja również pozdrawiam Razik13


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5471 dnia: Grudzień 05, 2010, 12:11:10 am »
ziew...

           wy lubicie tak prac klanowe brudy przed wszystkimi?


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5472 dnia: Grudzień 05, 2010, 03:46:53 am »
ktos to w ogole czytal? ...


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5473 dnia: Grudzień 05, 2010, 08:48:03 am »
streszczenie pls!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #5474 dnia: Grudzień 05, 2010, 11:14:05 am »
ktos to w ogole czytal? ...

pewnie tak poczatek i koniec :D
Hiawatha (Swords) Lancer