Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182212 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6250 dnia: Luty 16, 2011, 12:40:12 am »
w patch-notes od RU jest napisane, że 30k tokenów.
Ktoś mówił, że podobno zmienią na następny miesiąc jak się obecna olimpiada skończy.

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6251 dnia: Luty 16, 2011, 01:02:52 am »

a kto Ci tych bajek na opowiadał ?


Forgotten Books bought from the Olympiad Manager can now be traded. The cost for Forgotten Books has been changed:
Before: 52,000 Olympiad tokens + 1950 Fame points + 12,000,000 adena.
Now: 30,000 Olympiad tokens + 800 Fame points + 12,000,000 adena.

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6252 dnia: Luty 16, 2011, 02:17:31 am »
Jezusie świebodzinski co się stało i czemu przez alariona ?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6253 dnia: Luty 16, 2011, 06:34:24 am »

a kto Ci tych bajek na opowiadał ?


Forgotten Books bought from the Olympiad Manager can now be traded. The cost for Forgotten Books has been changed:
Before: 52,000 Olympiad tokens + 1950 Fame points + 12,000,000 adena.
Now: 30,000 Olympiad tokens + 800 Fame points + 12,000,000 adena.

Znalazł ktoś info u rusków czy będzie 30,000 tokenów? Bo faktycznie na EU patch notes jest 52,000.  :o


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6254 dnia: Luty 16, 2011, 10:13:16 am »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6255 dnia: Luty 16, 2011, 11:06:21 am »
Jezusie świebodzinski co się stało i czemu przez alariona ?

No kurde patrz, sam do końca nie rozumiem o co tym razem, ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach: Prawda leży gdzieś po środku ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6256 dnia: Luty 16, 2011, 11:18:42 am »
Jak to bywa w takich dramach wersji prawdy jest tyle ile stron sporu. Zostałem zapoznany w jedną z wersji więc siłą rzeczy muszę w nią wierzyć bo innych nie znam.
Core:
FigoFago - ISS 99/98/80/80
SmutnaJola - ISS 86 - buff box
EmmaDax - Othel 87/ Wyn 86
B52 - ISS 86 - prywatny buff box
PZL37 - AORE 86 - prywatny res


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6257 dnia: Luty 16, 2011, 11:35:36 am »
Jakos nie moge sobie wyobrazic wersji dramy o jakiegos boxa ktora nie byla by niepowazna dziecinada hmmm  :shock: ale pewnie masz racje ..
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6258 dnia: Luty 16, 2011, 11:36:57 am »
Jezeli ktos nie trzyma sie umowy , mowi jedno robie drugie, a zamiast ubierac klan, to woli ubrac enemy to takie sa rezultaty
od nas nikt nie zaluje decyzji
pzdr

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 487

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6259 dnia: Luty 16, 2011, 12:42:31 pm »
Lineage 2 official server Luna
Msciciel - Ghost Hunter 83/75/75/73- BANNED
Lineage 2 official server Lancer ru:
Msciciel - Sword Muse 82/75/75/68 - SOLD
NomoreQQ - Soul Hound 82/75/75/75 - SOLD
ErrOrCrC - Grand Khavatari 85/80/75/75 - SOLD - 6x Hero


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6260 dnia: Luty 16, 2011, 12:47:14 pm »
hehe zbiliscie mu HP podobnie jak my. Dlugo tam byliscie? glupo ze antek nie ma ful HP jak wchodzi kolejna ekipa go bic ;p
Hiawatha (Swords) Lancer


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6261 dnia: Luty 16, 2011, 01:25:40 pm »
Duzo mage pt mieliscie?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6262 dnia: Luty 16, 2011, 01:33:35 pm »
30% HP i standardowo odbija mu palma, dd do niego podchodzą antoniusz zadaje hita i all gleba, mass ress wstają noblesy hit wszyscy znowu gleba i tak az do delevelu można :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6263 dnia: Luty 16, 2011, 03:11:13 pm »
30% HP i standardowo odbija mu palma, dd do niego podchodzą antoniusz zadaje hita i all gleba, mass ress wstają noblesy hit wszyscy znowu gleba i tak az do delevelu można :D

Może to głupie i z priva, ale na rpg clubie (gf) dopóki nie mieliśmy siły ubić go normalnie, to od 30% hp biliśmy go tankami na deflect magic i zchodził szybko tankami bez juve :D


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6264 dnia: Luty 16, 2011, 03:47:12 pm »
ilu mieliscie ludzi na Antku?

My przy ciężkich bossach robimy taki zestaw:
Titani na full frenzy - party ud - klanowy celestial (tank na nim pozostaje) - AoD od inspectora. Na antku pewnie cos w tym stylu zrobimy. Z tą różnicą, że jest więcej party, więcej ludzi, więc nastąpi szybka rotacja inspektorów (ci którzy zużyli AoD idą do mage party, żeby dać im impulsa, ewentualnie regnąć support) i być może rotacja tanków. Dodatkowo masa brezów, boxnięci cardi do mass reza itp.
« Ostatnia zmiana: Luty 16, 2011, 03:55:52 pm wysłana przez orlok »


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6265 dnia: Luty 16, 2011, 05:29:36 pm »
Czemu tank zostaje na celce ?;p Przecież antka nie da się tankować no chyba że coś się zmieniło lub o czymś nie wiem :D.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6266 dnia: Luty 16, 2011, 05:35:53 pm »
Czemu tank zostaje na celce ?;p Przecież antka nie da się tankować no chyba że coś się zmieniło lub o czymś nie wiem :D.
po to zeby nie padl na pt ud

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • ******
  • Wiadomości: 1717

  • Pochwał: 3

  • Prawie jak Jezus
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6267 dnia: Luty 16, 2011, 05:39:02 pm »
Czemu tank zostaje na celce ?;p Przecież antka nie da się tankować no chyba że coś się zmieniło lub o czymś nie wiem :D.
po to zeby nie padl na pt ud

Aha myślałem że prócz tego jest w tym jeszcze jakiś ukryty secret ^^.

2003-2011 - HellGuards Clan Leader ;)


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6268 dnia: Luty 18, 2011, 08:14:09 am »
No kurde patrz, sam do końca nie rozumiem o co tym razem, ale jak to zwykle bywa w takich sytuacjach: Prawda leży gdzieś po środku ; )
Alarion, kojarzysz nasze dyskusje o zasadach instancji w OC??
Obiecaliście nie quitować o byle gó.no!! I co?? Ja temat odpuściłem dla dobra ogółu a WY wykonaliscie najczarniejszy scenariusz z możliwych...
fakt faktem że znowu jest polaczkowa drama o jakiegoś boxa, którego przecież na "eventy klanowe nigdy nie macie", bo przecież "nigdy nie macie potrzeby dobrać kogoś z ludzi bez constów" - poprzez box mastery znowu jest fail na całej lini, szkoda że kosztem całego community na Lancerze...
a była wreszcie szansa na stworzenie czegoś trwałego!!
i jak dla mnie prawda nie stoi pośrodku... po środku są epenisy i adena .... lol & QQ


EDIT: nie piszczie mi pls o tym, że Lemp coś failuje bo jak rozumiem to CONST Liderzy wszystko ustalali na cyklicznych zebraniach.... right??
« Ostatnia zmiana: Luty 18, 2011, 08:23:20 am wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6269 dnia: Luty 18, 2011, 08:44:43 am »
Nie było ustalone wywalenie dod-a z klanu nie ważne czy to box czy nie, chwilę przed teza. Czy ta drama musiała tak się skończyć tego nie wiem, bo to nie moja drama, ale fajnie że jak jedno const z cc się fochneło to reszta cc wyszła razem z nimi. Mamy cc z niezłym potencjałem i zapałem do gry a kto bardziej tą stratę odczuje czy OC czy my to sobie sami odpowiedzcie, bo u nas bez zmian, inste farmimy bez zamku łatwiej, fryte, freye, tiata jak będzie chęć to również.   


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6270 dnia: Luty 18, 2011, 09:19:31 am »
szkoda że nie wiem kto się wypowiedział, ale ustosunkuję się przynajmniej do tego co się mocno rzuca w oczy...

kto bardziej tą stratę odczuje czy OC czy my to sobie sami odpowiedzcie
odczuje to polskie community - crest OC czy LR był kompletnie bez znaczenia po naszym zjednoczeniu

inste farmimy bez zamku łatwiej, fryte, freye, tiata jak będzie chęć to również.   
rozumiem że Twoją jedyną ambicją jest zarabianie adeny??
a co z siege?? a co z innymi epikami i pvp przed nimi?? a co z mass pvp 200+?? a co z ambicją współtworzenia polityki serwera??
chcecie to robić w 1 cc złożonym z 4 pt?? to samo mieliśmy i w LR i w OC przed połączeniem!!

cofnęliśmy się o 1 krok do tyłu.. a powodem jest adena i epenisy co poniektórych osób... szkoda tylko że każdemu z nich brakowało jaj, żeby rozdmuchane ambicje wykorzystać na dobrą organizację połączonych sił OC i LR, i głównie mam tu na myśli const liderów aczkolwiek myślę też o kilku najbardziej drama'tycznych (ale również i najbardziej ogarniętych) postaciach z Amberów
żal mi się robi jak sobie pomyślę o przyczynie sfailowania w pełni polskiego potencjału, jakiego na żadnym z serwerów oficjalnych nigdy nie było... zergów rosyjskich, litwińsko-łotewskich oraz greckich się już naoglądałem
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6271 dnia: Luty 18, 2011, 09:49:52 am »
kto ma racje w tym sporze?


hmm z racja jest jak z dupa i kazdy ma swoja
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6272 dnia: Luty 18, 2011, 10:32:41 am »
inste farmimy bez zamku łatwiej, fryte, freye, tiata jak będzie chęć to również.   
rozumiem że Twoją jedyną ambicją jest zarabianie adeny??
a co z siege?? a co z innymi epikami i pvp przed nimi?? a co z mass pvp 200+?? a co z ambicją współtworzenia polityki serwera??
chcecie to robić w 1 cc złożonym z 4 pt?? to samo mieliśmy i w LR i w OC przed połączeniem!!

A jakie epiki? Fryta, freya, zaken to sobie będziemy robić, w lr było coś więcej? Na siege przyjdzie czas, tylko w innym klanie. Mass pvp 200+ typu giran/aden mnie nie obchodzi bo są takie lagi że się ruszać nie da a i tak dopóki moje pt nie wbije 84 i sprzętu dającego możliwość nawiązania jakiejś normalnej walki to farma adeny jest dla mnie priorytetem.

pozdrawiam v3semir.


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6273 dnia: Luty 18, 2011, 10:54:25 am »
Ktoś z od nas już wcześniej wysunął ciekawa tezę która się sprawdziła teraz" Ciekawe jak długo wytrzymają w OC kiedy już się naucza robić epiki, i dojdą do wniosku ze mogą robić ja w mniejszym gronie...."
Tak mi się przypomniało odnośnie tego co pisał DeepInside, w końcu ktoś musi zarabiać adene by inni ja kupowali :D


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6274 dnia: Luty 18, 2011, 10:54:39 am »
Jak juz kiedys bylo mowione "jeden Polski klan? bajki" zawsze sie ktos znajdzie albo jakas sytuacja zeby wyjsc taka juz nasza natura.
A o co im poszlo to ich sprawa nikt nie powinien tego wykladac na forum bo wyjdzie jeszcze wiecej syfu.
Hiawatha (Swords) Lancer