Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183734 razy)

  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6275 dnia: Luty 18, 2011, 12:18:20 pm »
kto bardziej tą stratę odczuje czy OC czy my to sobie sami odpowiedzcie, bo u nas bez zmian

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  moarmoar bo opadnie

Ile zawisci, jaka rywalizacja, az zygac sie chce. Jak co niektórzy nie dorosli do gry z innymi ludzmi to piaskownica wydaje sie zdecydowanie lepszym wyborem.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6276 dnia: Luty 18, 2011, 01:57:14 pm »
kto bardziej tą stratę odczuje czy OC czy my to sobie sami odpowiedzcie, bo u nas bez zmian

 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha  moarmoar bo opadnie

Ile zawisci, jaka rywalizacja, az zygac sie chce. Jak co niektórzy nie dorosli do gry z innymi ludzmi to piaskownica wydaje sie zdecydowanie lepszym wyborem.

haha ty dobry jesteś, akurat co jak co ale mi jest obojętne czy ja będę w OC, LR czy u ruskich, gram ze swoimi znajomymi od paru lat praktycznie w jednym składzie i nie potrzebuje szukać w OC kolegów. Gdzie ty tu zawiść widzisz albo rywalizację i z kim?


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6277 dnia: Luty 18, 2011, 06:09:16 pm »


haha ty dobry jesteś, akurat co jak co ale mi jest obojętne czy ja będę w OC, LR czy u ruskich, gram ze swoimi znajomymi od paru lat praktycznie w jednym składzie i nie potrzebuje szukać w OC kolegów. Gdzie ty tu zawiść widzisz albo rywalizację i z kim?
poke poke TS! :noob:

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6278 dnia: Luty 18, 2011, 06:48:44 pm »
szkoda że nie wiem kto się wypowiedział, ale ustosunkuję się przynajmniej do tego co się mocno rzuca w oczy...

a co z siege??(Lagi) a co z innymi epikami(antek itp? zapomnij) i pvp przed nimi(lag + zapomnij)?? a co z mass pvp 200+??(więcej lagów) a co z ambicją współtworzenia polityki serwera??(było 2 razy i nie wypaliło)
chcecie to robić w 1 cc złożonym z 4 pt??(why not) to samo mieliśmy i w LR i w OC przed połączeniem!!(yyy)

cofnęliśmy się o 1 krok do tyłu.. a powodem jest adena i epenisy co poniektórych osób... szkoda tylko że każdemu z nich brakowało jaj, żeby rozdmuchane ambicje wykorzystać na dobrą organizację połączonych sił OC i LR, i głównie mam tu na myśli const liderów aczkolwiek myślę też o kilku najbardziej drama'tycznych (ale również i najbardziej ogarniętych) postaciach z Amberów
żal mi się robi jak sobie pomyślę o przyczynie sfailowania w pełni polskiego potencjału, jakiego na żadnym z serwerów oficjalnych nigdy nie było... zergów rosyjskich, litwińsko-łotewskich oraz greckich się już naoglądałem
tak w skrócie: 4 GC z zamku lol? dropy z raidów zalegające w cwh?( swoją drogą ciekawe czy już lemp podzielił)

Było ustalone, że rządzą liderzy const party a nie "figurant" który ma po prostu lidera klanu.

Nie "core" LR pozdrawia wszystkich CORE OC MEMEBERS


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6279 dnia: Luty 18, 2011, 06:51:59 pm »
lagi i chuj


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6280 dnia: Luty 18, 2011, 08:14:23 pm »
lagi i -_-'
dobrze gada, sytuacja nie ma się najlepiej. Jeszcze przed miesiącem 0 lagów, teraz wtf?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6281 dnia: Luty 18, 2011, 08:16:40 pm »
lagi i -_-'
dobrze gada, sytuacja nie ma się najlepiej. Jeszcze przed miesiącem 0 lagów, teraz wtf?

Mi się zaczeły lagi 2 tygodnie temu, BattlePing pomógł, teraz jak odpale l2 bez BP to nie ma opcji pograć, strasznie pakiety mi sie gubiły u ruskich.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6282 dnia: Luty 18, 2011, 08:17:03 pm »
niestety jak zawszposzlo o zle prowadzenie - klan mial byc prowadzony demokratycznie ale niestety tak nie bylo a Lemp mimo wszelkich staran  ma rodzine i dzieci co nie pozwala mu skupic sie w 1000% na grze i poswiecic caly swoj wolny czas na pikselki. Dropy z miesiaca rbkow lezace w cwh, dramy o to ktore party pojdzie na rb a ktore nie, dramy o zamek i manor (o dziwo o inste w zamku nie bylo dram bo jej nikt nie robil - no moze my za 3 razy), dramy o sposob podzialu dropa, dramy o to ze nikt nie chce ruszyc dupy na pvp a tym bardziej pomoc w czym w rozwoju klanu (dobry przyklad - 6 osob chetnych do pomocy w zrobieniu questu na crest po zdobyciu zamku z ponad 60 osob online w klanie), no i to ze niektorzy pokazywali ze sa bardziej wazniejsi niz inni (tzw. drama o core oc membersow) spowodowaly ze wywalenie doda (za ktorego byly nawet odprowadzane skladki klanowe) ktorego patologia zakupila specjalnie aby klan mogl robic tezze szybciej bylo kropla ktora przelala sie przez przyslowiowy kielich. Mi jest tego naprawde szkoda bo zapowidaalo sie naprawde fajnie - przynajmniej przez pierwszy miesiac. Lemp mial byc tylko osoba do stawiania flagi na siege i crestowania zamku a za duzo osob ciagle go traktowalo jako glownodowodzacego - wiec wina w tym jest tez party liderow ktory do tej sytuacji doprowadzili.
A propos to jak pamietam Deep byl jedyna osoba ktora robila drame o inste jak LR sie polaczylo z OC - chyba dlatego ze chcial aby party wywalaly swoich ze skladu i braly do farmienia za nich osobe ktora nie ma i nie chce miec consta.

a koniu znalazlem stara fotke ze zlotu amber , chyba zapomnielismy ci jej wkleic
http://img138.imageshack.us/i/dsc02528s.jpg/
retired


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6283 dnia: Luty 18, 2011, 08:53:49 pm »
hehe to sie nazywa milosc do konia  :P
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6284 dnia: Luty 18, 2011, 09:56:03 pm »
lul wy nawet na zlocie pewnie o niczym innym nie gadaliście jak o l2, jaki zal. A jednak leci wam piana  jak was jadę na forum, to jest tego dowód...


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6285 dnia: Luty 18, 2011, 10:34:44 pm »
Dream moar ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6286 dnia: Luty 18, 2011, 10:38:10 pm »
lul wy nawet na zlocie pewnie o niczym innym nie gadaliście jak o l2, jaki zal. A jednak leci wam piana  jak was jadę na forum, to jest tego dowód...

leci im piana? weź zacytuj, bo jakoś nigdy nie widziałem :( (mimo że nie jestem graczem lancera to jako tako ogarniam co tu sie dzieje, bo to jeden z najpopularniejszych topiców)
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6287 dnia: Luty 19, 2011, 01:45:24 am »
odnosze wrazenie, ze to jednak adena was pokierowala do wyjscia z OC i tak naprawde to juz jakis czas szukaliscie pretekstu (sory ze obrona zamku sie udala ), dziwie sie tylko Arrikowi- no ale jak uwazacie, ze 1 cc swiat zwojujecie...
 Z tego co wiem Wasz box zostal wyrzucony bo Lemp robil miejsce dla "zywych"

ps kto w Amberach jest teraz leaderem: Alarion czy Damoon?- bo mozna sie pogubic
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6288 dnia: Luty 19, 2011, 02:13:04 am »
odnosze wrazenie, ze to jednak adena was pokierowala do wyjscia z OC i tak naprawde to juz jakis czas szukaliscie pretekstu (sory ze obrona zamku sie udala ), dziwie sie tylko Arrikowi- no ale jak uwazacie, ze 1 cc swiat zwojujecie...
 Z tego co wiem Wasz box zostal wyrzucony bo Lemp robil miejsce dla "zywych"

ps kto w Amberach jest teraz leaderem: Alarion czy Damoon?- bo mozna sie pogubic
butthurt

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6289 dnia: Luty 19, 2011, 02:58:36 am »
Nie do końca Kaczor. Jeżeli już mówimy o wyrzucaniu boxów, to mamy tu do czynienia bardziej z niekonsekwencją. Skoro Lemp już wywalał boxy, to ktoś od nas zapytał się (bodajże Stark) czy wywali  też boxa Tokarza (Zocha). Na to Aranel odpowiedział:
"Zocha to ci może najwyżej wyjebać"

Generalnei Darth, mimo, że często właśnie szukający dziury w całym, miał trochę racji pisząc swój post. Problemy się piętrzyły, coraz bardziej było widać, że to kolos na glinianych nogach. Wywalenie Kabulka, który notabene jest dla nas konieczny by zrobić Frintezę szybciej niż w ponad godzinę, to tylko przelanie czary goryczy. Można było wejść i pogadać, szczególnie, że pt Marzyciela już pisało do Lempa odnośnie Kabulka i nawet zapłacili za niego składkę. To było jego drugie wywalenie. Cała "dramaturgia" sytuacji polegała na tym, że to wywalenie nastąpiło godzinę przed naszym terminem zrobienia frinty i Freyi. Może gdyby to było po tym wszystkim i wcześniej by się pogadało, to jakiś kompromis by się znalazł.

Ale jak pisałem, to było tylko apogeum całej tej sytuacji, a problemów drobnych i poważniejszych było bardzo dużo. Najgłówniejszym to chyba znikome zaangażowanie klanowiczów w większość spraw klanowych (akurat co do siege o którym wspomniałeś Kaczor był z naszej strony niemal z pełną frekwencją i bardzo dobrze mimo lagów się bawiliśmy)

Lemp ma niestety za mało czasu, by być liderem w pełnym tego słowa znaczeniu. Stara się jak może, robi sporo błędów, ale to mu się chwali. U nas ludzie jednak powiedzieli "nie".

Sam przyznam szczerze, pomyślałbym, czy dałoby radę to rozwiązać inaczej. Ale tego dnia było już raczej na to za późno.

Końcówka tej sytuacji pokazała zresztą prawdziwy niesmak całości, kiedy tuż przed wyjściem zacząłem pisać na @ to i owo (broń boże używać jakiś wrzutów, czy wręcz wyrzutów), a kilka(naście) osób pokazało klasę, a la piaskownica. Rozmawiałem dziś z Deep'em, on wie jaka jest sytuacja. Sam dobrze ujął, że na tym serwerze "Core OC" ustanowiło mnie jako przyczyna i uosobienie wszelkiego zła i niepowodzeń ; )

Szkoda tylko, że  banda krzykaczy nie zorientuje się w wpierw, czyją inicjatywą był merge po stronie LR (zainteresowani powinni wiedzieć). Całej reście haterów życzę miłej gry do końca usranej śmierci w lol Polaczkowo (ofc nic Kaczor do Ciebie nie mam i dobrze wiesz, że jak masz jakąś sprawę, to śmiało do nas uderzaj : > )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6290 dnia: Luty 19, 2011, 08:45:32 am »
Alarion,
ale wiesz przecież że sami staliście się zakładnikiem swojego systemu organizacji klanu bez lidera??
Dlaczego PL nie uzgodnili zastąpienie Lempa kimś innym na czas jego nieobecności online?? Dlaczego PL nie wymienili się passami na siebie?? Dlaczego żadne PL nie miał passów na Lempa - czy ktoś to w ogóle proponował??
Dlaczego PL nie zrobili ankiety na temat nowego CL na samym początku mergu?? Dlaczego od razu nie wprowadzono rotacji w robieniu lolepików instancyjnych??
Skoro tak bardzo Wam (rozumiem że te 4 pt) zależało na instancjach to czemu żaden z PL nie zaproponował zdobywania zamków alt clanem, np. LR i spokojnego farmienia instancji z fortecach?? :o
I dlaczego .....?

juz mi się rzygac chce jak słysze Waszych wymówek jaki to Lemp jest zły... od początku każdy z Was wiedział, że ma rodzinę i dzieci i jest mocno zaangażowany w rl.... nie przeszkadzało wam to wtedy , bo "do zarządzania klanem wystarczą zebrania PL... świetnie się to sprawdza w LR"...
przy 3-4 constach być może się to sprawdza, ale nie przy 10 :]

"Najgłówniejszym to chyba znikome zaangażowanie klanowiczów w większość spraw klanowych" - hmmmmm.... imo to jest spore nadużycie, na pierwszym siege'u mieliśmy chyba 9 full pt jak nie lepiej, na każdego lolepika mieliśmy chętnych 2  razy więcej niż trzeba...


Darth,
żeby Twój zarzut był zgodny z prawdą to powinieneś napisać "swoich boxów"  :]

Mam nadzieję, ze wrócimy do stanu osobowego sprzed loldramy modyfikując jednocześnie cały system liderowania...
« Ostatnia zmiana: Luty 19, 2011, 08:47:57 am wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6291 dnia: Luty 19, 2011, 10:51:28 am »
od bardzo dawna nie mamy boxow a w szczegolnosci na eventy klanowe gdzie jezeli kogos brakuje to bierzemy z innych party, boxy to moze oop w fogu albo w cita
retired


  • Wiadomości: 82

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6292 dnia: Luty 19, 2011, 10:51:47 am »
Deep skończ już pierdolić i przeżywać, pełen relaks weekend mamy :afro:. Dla core OC to zawsze będzie wina LR że zjebali emo etc, dla ludzi którzy wyszli organizacja i atmosfera w klanie pozostawiała wiele do życzenia (bardzo wiele). Ale to jednak LR chciało grać w jednym silnym klanie, stąd wyszła inicjatywa i to LR poszło na kompromis i porzuciło klan w którym niektórzy grali z 2 lata? żeby stworzyć coś na poziomie.
Najbardziej to mi żal Lempa bo jest spoko i chciał dobrze dla wszystkich  8). Niestety, tego nawet kurwy nie potrafią zrobić, a liderując na 1/4 etatu ciężko ogarnąć klan 150+.
Zresztą co tam się spinać, stało się a przecież dobra drama nie jest zła  8)
Gorthall - EE 80+
Last Resort Clan
Lancer @ RU OFF


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6293 dnia: Luty 19, 2011, 11:02:20 am »
DRAMA musi byc kurwa!. to nie jest kolko rozancowe tylko l2 !!


  • Wiadomości: 114

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6294 dnia: Luty 19, 2011, 11:47:51 am »
No w końcu to forum o płaczu polaczkowa, bo o l2 na pewno ono nie jest :) wraca do "normalności". Tak piękne dramy już sami rozkręcacie ze chyba pora iść na emeryturę... Dawać dalej


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6295 dnia: Luty 19, 2011, 04:51:33 pm »
Całej reście haterów życzę miłej gry do końca usranej śmierci w lol Polaczkowo

http://abcdepresja.pl/tagi/problemy-emocjonalne

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6296 dnia: Luty 19, 2011, 06:19:28 pm »
Całej reście haterów życzę miłej gry do końca usranej śmierci w lol Polaczkowo

http://abcdepresja.pl/tagi/problemy-emocjonalne

w zakładkach miałeś? :D
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6297 dnia: Luty 19, 2011, 11:09:49 pm »
jesteście beznadziejnie beznadziejni i do tego do niczego  :afro:

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6298 dnia: Luty 20, 2011, 03:03:39 pm »
To dlugo przetrwal ten jeden polski klan.. :d

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6299 dnia: Luty 20, 2011, 04:55:07 pm »
zeby wejsc na frintezze wszyscy musza byc w jednym klanie czy wystarczy bycie w PT bedacym w CC ?