Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183819 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 76

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6500 dnia: Marzec 07, 2011, 06:15:39 pm »
/care. Zresztą wątpię  :noob:

Lancer @           ErrOrCrC Gk 85/75/75/75 -->  Sold
Van Holter @ TTErrOrCrC  SS 80/00/00/00 --> Bored


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6501 dnia: Marzec 08, 2011, 09:30:00 am »
Troche odgrzewam, ale pol dnia bez neta include wieczor FTW ; /


- Nie wyznaje teorii jak ty i daglas, że w tej grze sprzęt to 80%, szczęście 10% i skill 10%

Przynajmniej byl realista. Wiem ze dalej wierzysz w swoje bajeczki Alarion jaki to ksillor jestes itd

Tak wierze i bede wierzyc. Ty jestes akurat osoba, ktora bedzie PvP unikac do momentu skilli +30, min full vorpal itemow i pelnego przefarmienia. Dla mnei wystarczy tylko, zeby enemy nie byli 2-3x mocniejsi i juz widze zasadnicza szanse na win.

BTW Daglas, popytaj ludzi przez caly zeszly tydzien, ile bylo roznych random PvP i o dziwo, nawet z party majacych hero w skladzie udalo sie wygrac. Ty powiesz, ze to te 10%, ja powiem, ze to ogar calego party i ludzi, ktorzy wiedzieli co maja robic (disco agrowalo i debuffowalo, WC rebuffowal, a nie biegal z lukiem przez cale pvp, DD-cy mieli assyste, healerzy sie dobrze zgrywali) i nawet sie wygrywac udalo mimo ze u nas w PT byl z bijacych: Stark na tyrku, Arimas na zerku i Erni na tanku (o ile tanka liczymy jako dd). Powiesz pewnie, ze enemy byli na boxach, mieli laga czy cholera wie jakie tam usprawiedliwienie wymyslisz, ale ja bede trzymal sie swojej teorii:

50% sprzet/ 40% skill / 10% szczescie. Cale zalozenie ma sens wtedy, gdy enemy odbiegaja od twojego party max do 30-40% co do sprzetu i lvla. Jezeli wiecej, to moje proporcje zaczynaja sie chwiac, bo logiczne, ze S grade ma nikle szanse z Vorpalami.

ale sam widziales ze jak Cie enemy odstawili i dalej biegales w tej swojej moirai szmacie to nagle zaczales dostawac od nubkow ktorych jechales podobno 2 party!

Wybacz, ale naprawde rzadko udaje sie cardiemu wytrzymac dluzej jak kilka(nascie) sec gdy enemy maja pelna assyste na ciebie. Poza tym rzadko podczas ktorego wzglednie wyrownanego pt cardi/EE nie padna chociaz 1 raz. Kwestia jest jak zagra reszta team'u. I jakbys chcial wiedziec, to moirari jest lepszy dla cardiego niz vesper ktory nie jest noblesem ; )


Nie
chce mi sie juz tlumaczyc dlaczego uwazam ze 80% to sprzet + enczantowane skille bo tego nigdy nie zrozumiesz. Zapewne, 80% to skill wg ciebie ale coz, nikomu do lba sie nic nie wbije na sile.

Wiesz Daglas, gdybym nie gral w tym party (mimo roznych rotacji) od samego poczatku i nie pamietal czasu, gdy na desce u nas gral Zosiek, Stark, Neural, Delios i nawet mimo zachowania dartha na PvP (czyt. 1 rebuff i jazda na enemy bez wzgledu czy trzeba rebuffowac czy nie") wygrywalo sie nei raz duzo mocniejsze PvP (jak na tamte czasy!). Przypadek? Szczescie? Lag enemy? Gwarantuje, ze wiekszosc z nich tez miala lepszy sprzet i lvl. Ale ty bedziesz dalej pisal swoje, wiec nie ma sensu tego chyab ciagnac : >


Btw chyba pomyliles gry :)

Chyba nie, bo lepszej PvP gry nei znajde, a nie bede farmil jeszcze najblizszego roku, zanim zaczne bawic sie w PvP. W tym party robilem to niemal od poczatku i dalej bede mial z tego wielka przyjemnosc, szczegolnie gdy enemy sa lepiej ubrani/wylevelowani : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6502 dnia: Marzec 08, 2011, 10:03:27 am »
W koncu jakis normalny temat (o du*ach) a ty wszystko zepsules :/

Jak dla mnie panienka chyba za grube nogi ma (ostatnie zdjecie), ale to moze tyklko tak na zdjeciu ;p

Ogolnie zla nie jest jesli oceniamy ja w kategoriach <ktobyniechcialjejpuknac> ;)


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6503 dnia: Marzec 08, 2011, 10:15:05 am »
 No w sumie dzień kobiet, czerwone święto a że gramy na rusku no to wszystkiego najlepszego chłopaki.
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6504 dnia: Marzec 08, 2011, 10:20:49 am »
 :D


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6505 dnia: Marzec 08, 2011, 11:08:56 am »
W koncu jakis normalny temat (o du*ach) a ty wszystko zepsules :/

Jak dla mnie panienka chyba za grube nogi ma (ostatnie zdjecie), ale to moze tyklko tak na zdjeciu ;p

Ogolnie zla nie jest jesli oceniamy ja w kategoriach <ktobyniechcialjejpuknac> ;)

     bez kitu popsuł.... takie grube nogi sa fajne :D


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6506 dnia: Marzec 08, 2011, 12:06:52 pm »
     bez kitu popsuł.... takie grube nogi sa fajne :D
o gustach sie nie dyskutuje :D
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6507 dnia: Marzec 08, 2011, 01:30:39 pm »
i tak btw alarion ma troche racji ..


BTW Daglas, popytaj ludzi przez caly zeszly tydzien, ile bylo roznych random PvP i o dziwo, nawet z party majacych hero w skladzie udalo sie wygrac.




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


http://www.own3d.tv/video/69971/Mj10_-_Alive-muxed

majestic nowy filmik. Akcja 2:20 >all  i mowcie ze dagger dalej ma slaby dps ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2011, 01:41:34 pm wysłana przez Redbox »

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6508 dnia: Marzec 08, 2011, 01:46:16 pm »
i tak btw alarion ma troche racji ..


BTW Daglas, popytaj ludzi przez caly zeszly tydzien, ile bylo roznych random PvP i o dziwo, nawet z party majacych hero w skladzie udalo sie wygrac.




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


http://www.own3d.tv/video/69971/Mj10_-_Alive-muxed

majestic nowy filmik. Akcja 2:20 >all  i mowcie ze dagger dalej ma slaby dps ;)

najgorszy z jego filmikow to raz a dwa... nie jaraj sie tym dps bo ta akcja jest jeszcze z poczatku freya jego 300 atri kontra ich max 60 w aromrze. afk party o ktorejs tam w nocy na baiumie. Na ostatnim pvp z nimi bil mnie po 1,6k z blowa o mscicelu nie wspomne.


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6509 dnia: Marzec 08, 2011, 01:52:25 pm »
Jego party z tydzień temu na DV rozwaliliśmy bez żadnego zgonu od nas. I to oni na nas wlecieli więc bajka ,że boxy, nie przygotowani itd. można odpuścić. Nie rozumiem podniecania się tym typem, weak.
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6510 dnia: Marzec 08, 2011, 02:10:55 pm »
kazdy kto wypuszcza frapsa jest na nim najlepszy, malo kto chce pokazac porazki itd wiec....
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6511 dnia: Marzec 08, 2011, 03:01:07 pm »
No ok, prosta sprawa, chodzi mi o to ,że ten koleś jest słaby jak i jego party. Nawet na jego filmach widać ,że jest najwyżej przeciętny.
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6512 dnia: Marzec 08, 2011, 03:40:30 pm »
slaby silny co za roznica, jak komus nie pasuje to zawsze cos znajdzie na kogos ze taki owaki. daj innego frapsa z lepszym wtedy mozna dyskutowac jak bedzie porownanie
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6513 dnia: Marzec 08, 2011, 04:00:43 pm »
Ja nie muszę nikomu nic udowadniać ,żeby sobie porównania robił, stwierdzam fakt z pozycji mojej i trochę mojego party, w końcu sam tych pvp nie wygrywam. Nie uważam się za lepszego czy coś ale skoro Oni tak srogo po dupie dostali to widocznie można być gorszym od nas z bardziej stackowanym sprzętem/lvlem bo w końcu pvp to tylko 10% skilla  :afro:
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6514 dnia: Marzec 08, 2011, 04:22:04 pm »
no fakt 10%skill reszta to fart ;p
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6515 dnia: Marzec 08, 2011, 05:10:14 pm »
Cytuj
don't sleep on ToI 13

 :D

filmik na +


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6516 dnia: Marzec 08, 2011, 05:25:24 pm »
Alarion rozpierdalasz mnie - ciekawe kiedy reszcie swojego party powiesz jakie masz o nich zdanie a nie tylko robisz podsmiewajki jak ich nie ma na kanale (ze ee wali w uja bo woli isc zajarac skreta niz zrobic frinte, ze stark nie ogarnia targetowania, ze erni jest do dupy tankiem bo nie uzywa mass agro, i wiele innych ktorych juz nie pamietam). Ciesze sie ze nie zauwazales rebufowania w trakcie pvp, nie zauwazales tez great fury (ciekawe jak sie je aktywuje lukiem) ani tego ze ludzi bije sie daggerem ze statusem pvp zeby cancelowac bufki, jarasz sie tylko tym co ci powiedzial dolendil jak dziecko. Ciekawi mnie tez kiedy zobaczysz jak bardzo ty jestes ogarniety jak tobie ddcy sie wykladaja gdy bije ich jeden mob w fogu a ty nie nadazasz wyhealowac bo czytasz forum czy moze balansujesz jak sie ddcy zbijaja na limity "bo musialem" czy siedzisz na innych kanale snufajac z kolezkami podczas gdy ludzie sie wykladaja. O exp tez nie placzesz? no fakt jak na kazdym pvp byles podnoszony wylacznie z brezow (tak tak bo healera musimy jak najszybciej wykoksac bo od niego zalezy nasza przezywalnosc) czy moze jak walnoles focha jak mi dobijalismy ostatnie 2% w giant cave gdy wszyscy wyszli z party a ty nie chciales bo ci procenty uciekaly a tam byl uber exp, prawda jest taka ze masz w dupie reszte i liczysz sie tylko ty - zapewne dlatego to ty ustawiales skup KE podczas robienia insty bo swoich z questa nie wrzucales (+300 ke z jednej insty) az do czasu gdy Rapid cie wyczail ze masz nie odebrane itemki z questa na insty (tak tak zapewne zapomniales :) ). Powiedz cos jeszcze - moze jak to ze jako jedyny z calej ekipy nie chciales wprowadzenia systemu wsolnego wh i wyposazania ludzi w party bo stwierdziles ze na dd trzeba wydac wiecej kasy niz na bisha i bedziesz stratny na tym systemie. Powiedz tez jak jako jedyny z calego party potrafisz zwyzywac ludzi od cweli,kretynow i debili a innym naublizac za plecami. Powiedz jak planowales zabrac starkowi pasy na tyrka potajemnie logujac sie w srodku nocy i zmieniajac pasy a potem oznajmiajac mu ze "dziekujemy za party" - w tej sytuacji ciesze sie ze nie zgodzilem sie na driverowanie Alhara tylko zrobilem nowa postac. Siedzialem w tym party nie dla ciebie ale dla pozostalych - dla Erniego, dla Starka i reszty ktora juz z nami nie gra, szkoda ze nie odszedlem wczesniej.

Mimo ze starasz sie otoczyc dupolizami ktorzy beda sie smiali z kazdego twojego glupiego zarciku i uwazali ze jestes uber graczem to ma nadzieje ze i ci ludzi sie opamietaja i zobaczaj jak bardzo sa ruchani przez ciebie a tym bardziej ze nie okazujesz im zadnego szacunku (no moze poza twoimi kolegami z rl). Naprawde nie chcialem zeby calosc zakonczyla sie taka drama ale skoro rzucasz rekawice to ja ja podejme i przynajmniej kilka osob bedzie mialo z ciebie ubaw.

ps.
w dalszym ciagu czekam na sprzet z swsa
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6517 dnia: Marzec 08, 2011, 05:31:33 pm »
Alarion -_-' mnie - ciekawe kiedy reszcie swojego party powiesz jakie masz o nich zdanie a nie tylko robisz podsmiewajki jak ich nie ma na kanale (ze ee wali w uja bo woli isc zajarac skreta niz zrobic frinte, ze stark nie ogarnia targetowania, ze erni jest do dupy tankiem bo nie uzywa mass agro, i wiele innych ktorych juz nie pamietam). Ciesze sie ze nie zauwazales rebufowania w trakcie pvp, nie zauwazales tez great fury (ciekawe jak sie je aktywuje lukiem) ani tego ze ludzi bije sie daggerem ze statusem pvp zeby cancelowac bufki, jarasz sie tylko tym co ci powiedzial dolendil jak dziecko. Ciekawi mnie tez kiedy zobaczysz jak bardzo ty jestes ogarniety jak tobie ddcy sie wykladaja gdy bije ich jeden mob w fogu a ty nie nadazasz wyhealowac bo czytasz forum czy moze balansujesz jak sie ddcy zbijaja na limity "bo musialem" czy siedzisz na innych kanale snufajac z kolezkami podczas gdy ludzie sie wykladaja. O exp tez nie placzesz? no fakt jak na kazdym pvp byles podnoszony wylacznie z brezow (tak tak bo healera musimy jak najszybciej wykoksac bo od niego zalezy nasza przezywalnosc) czy moze jak walnoles focha jak mi dobijalismy ostatnie 2% w giant cave gdy wszyscy wyszli z party a ty nie chciales bo ci procenty uciekaly a tam byl uber exp, prawda jest taka ze masz w dupie reszte i liczysz sie tylko ty - zapewne dlatego to ty ustawiales skup KE podczas robienia insty bo swoich z questa nie wrzucales (+300 ke z jednej insty) az do czasu gdy Rapid cie wyczail ze masz nie odebrane itemki z questa na insty (tak tak zapewne zapomniales :) ). Powiedz cos jeszcze - moze jak to ze jako jedyny z calej ekipy nie chciales wprowadzenia systemu wsolnego wh i wyposazania ludzi w party bo stwierdziles ze na dd trzeba wydac wiecej kasy niz na bisha i bedziesz stratny na tym systemie. Powiedz tez jak jako jedyny z calego party potrafisz zwyzywac ludzi od cweli,kretynow i debili a innym naublizac za plecami. Powiedz jak planowales zabrac starkowi pasy na tyrka potajemnie logujac sie w srodku nocy i zmieniajac pasy a potem oznajmiajac mu ze "dziekujemy za party" - w tej sytuacji ciesze sie ze nie zgodzilem sie na driverowanie Alhara tylko zrobilem nowa postac. Siedzialem w tym party nie dla ciebie ale dla pozostalych - dla Erniego, dla Starka i reszty ktora juz z nami nie gra, szkoda ze nie odszedlem wczesniej.

Mimo ze starasz sie otoczyc dupolizami ktorzy beda sie smiali z kazdego twojego glupiego zarciku i uwazali ze jestes uber graczem to ma nadzieje ze i ci ludzi sie opamietaja i zobaczaj jak bardzo sa ruchani przez ciebie a tym bardziej ze nie okazujesz im zadnego szacunku (no moze poza twoimi kolegami z rl). Naprawde nie chcialem zeby calosc zakonczyla sie taka drama ale skoro rzucasz rekawice to ja ja podejme i przynajmniej kilka osob bedzie mialo z ciebie ubaw.

ps.
w dalszym ciagu czekam na sprzet z swsa
alarion taki zly?


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6518 dnia: Marzec 08, 2011, 06:05:50 pm »
ulalala, jak za czasów SLD  hahaha
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6519 dnia: Marzec 08, 2011, 06:06:24 pm »
Alarion -_-' mnie - ciekawe kiedy reszcie swojego party powiesz jakie masz o nich zdanie a nie tylko robisz podsmiewajki jak ich nie ma na kanale (ze ee wali w uja bo woli isc zajarac skreta niz zrobic frinte, ze stark nie ogarnia targetowania, ze erni jest do dupy tankiem bo nie uzywa mass agro, i wiele innych ktorych juz nie pamietam). Ciesze sie ze nie zauwazales rebufowania w trakcie pvp, nie zauwazales tez great fury (ciekawe jak sie je aktywuje lukiem) ani tego ze ludzi bije sie daggerem ze statusem pvp zeby cancelowac bufki, jarasz sie tylko tym co ci powiedzial dolendil jak dziecko. Ciekawi mnie tez kiedy zobaczysz jak bardzo ty jestes ogarniety jak tobie ddcy sie wykladaja gdy bije ich jeden mob w fogu a ty nie nadazasz wyhealowac bo czytasz forum czy moze balansujesz jak sie ddcy zbijaja na limity "bo musialem" czy siedzisz na innych kanale snufajac z kolezkami podczas gdy ludzie sie wykladaja. O exp tez nie placzesz? no fakt jak na kazdym pvp byles podnoszony wylacznie z brezow (tak tak bo healera musimy jak najszybciej wykoksac bo od niego zalezy nasza przezywalnosc) czy moze jak walnoles focha jak mi dobijalismy ostatnie 2% w giant cave gdy wszyscy wyszli z party a ty nie chciales bo ci procenty uciekaly a tam byl uber exp, prawda jest taka ze masz w dupie reszte i liczysz sie tylko ty - zapewne dlatego to ty ustawiales skup KE podczas robienia insty bo swoich z questa nie wrzucales (+300 ke z jednej insty) az do czasu gdy Rapid cie wyczail ze masz nie odebrane itemki z questa na insty (tak tak zapewne zapomniales :) ). Powiedz cos jeszcze - moze jak to ze jako jedyny z calej ekipy nie chciales wprowadzenia systemu wsolnego wh i wyposazania ludzi w party bo stwierdziles ze na dd trzeba wydac wiecej kasy niz na bisha i bedziesz stratny na tym systemie. Powiedz tez jak jako jedyny z calego party potrafisz zwyzywac ludzi od cweli,kretynow i debili a innym naublizac za plecami. Powiedz jak planowales zabrac starkowi pasy na tyrka potajemnie logujac sie w srodku nocy i zmieniajac pasy a potem oznajmiajac mu ze "dziekujemy za party" - w tej sytuacji ciesze sie ze nie zgodzilem sie na driverowanie Alhara tylko zrobilem nowa postac. Siedzialem w tym party nie dla ciebie ale dla pozostalych - dla Erniego, dla Starka i reszty ktora juz z nami nie gra, szkoda ze nie odszedlem wczesniej.

Mimo ze starasz sie otoczyc dupolizami ktorzy beda sie smiali z kazdego twojego glupiego zarciku i uwazali ze jestes uber graczem to ma nadzieje ze i ci ludzi sie opamietaja i zobaczaj jak bardzo sa ruchani przez ciebie a tym bardziej ze nie okazujesz im zadnego szacunku (no moze poza twoimi kolegami z rl). Naprawde nie chcialem zeby calosc zakonczyla sie taka drama ale skoro rzucasz rekawice to ja ja podejme i przynajmniej kilka osob bedzie mialo z ciebie ubaw.

ps.
w dalszym ciagu czekam na sprzet z swsa

Trochę pocisnął :shock:


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6520 dnia: Marzec 08, 2011, 06:11:52 pm »
ostro to terazalarion pewnie tez ladna litanie walnie  :P
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6521 dnia: Marzec 08, 2011, 06:18:09 pm »
Darth ja poleciałem zajarać ale na tamtą frinte był driver którego sam załatwiłem i nie było problemu. A pamiętasz jak Ty podczas frint zajebałeś emo focha i podczas raidu się wylogowałeś i musieliśmy kombinować z buffami? Popatrz na siebie, później oceniaj innych.
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Banned
  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 2

  • I saw, u die!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6522 dnia: Marzec 08, 2011, 06:22:06 pm »
Co tam jeszcze ciekawego było?


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6523 dnia: Marzec 08, 2011, 06:27:24 pm »
Darth ja poleciałem zajarać ale na tamtą frinte był driver którego sam załatwiłem i nie było problemu. A pamiętasz jak Ty podczas frint -_-'łeś emo focha i podczas raidu się wylogowałeś i musieliśmy kombinować z buffami? Popatrz na siebie, później oceniaj innych.

Sztuka czytania ze zrozumieniem widze jest ci obca?

@Darth

A ja to samo zdanie o Analionie mam od 2 lat, widzisz, dopiero teraz zauwazyles ze mam racje ! : D


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6524 dnia: Marzec 08, 2011, 06:28:07 pm »
może książkę  napiszmy wspomnienia Lancera ? pod redakcją forum.lineage2.com.pl, autor piszący posty w tym temacie :D, bo jak tak czytam coraz ciekawsze historie są  :afro: