Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1182227 razy)

  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6550 dnia: Marzec 09, 2011, 12:02:16 am »
Oh snap czyżby Ci się nie udało włamać na konto z Inyrem którego ci nie chciałem za 20 zł sprzedać?? myślałeś że nie zmieniłem drugiego maila i pytania zabezpieczającego ? Skąd wiem że to ty? bo tylko ty i Darth wiedziałeś jaki jest na nim mail a Darth jest poza podejrzeniami ?

fail misiu, to ze chcialem kupic, nie znaczy ze tak mi zalezalo zeby niszczyc sobie opinie, chociaz.. mysle ze dales mi pewna sprawe do przemyslenia ; )

@btw, nie wiem eltharion, ale mozliwe ze mam cos brzydkiego na kompie, haslo do mojego maila zmienione bylo i logowanie z USA ...

Typ dostępu [ ? ]
(przeglądarka, komórka, POP3 itp.)   Lokalizacja (adres IP) [ ? ]   Data/godzina
(Wyświetlane w Twojej strefie czasowej)
Brak informacji    Stany Zjednoczone (sbcglobal.net:99.141.104.17)    22.02


Widzę że jednak udało ci się zaje*** tą postać zresztą nawet domyślam się jak, dziwnym trafem jak dziś miałem wysłać pasy do nowego właściciela to nie przyjmowałem mi ani odpowiedzi na pytanie ani request na maila nie przychodził, no i maila z inyra nie było na liście przypisanym do mojego main maila, gratulacje okradłeś kolejną osobę w l2 ! zyskujesz kolejny poziom wtajemnicza lajnedżowej szmaty ;p zwaliłeś już sobie ?

Żeby nie było nie bulwersuję się ani trochę tylko śmieszy mnie co ludzie są w stanie zrobić dla 60 zł, i nie zabolało mnie to ani trochę bo po 60 zł to bym się nawet na ulicy nie schylił ;p przykro mi nie zrobiłeś mi nazłość, miłej zabawy jak będziesz sobie marszczył swoje 6 cm patrząc na tą postać i myśląc że to jakaś fajna laska :)

Tak Cie to smieszy? Nie schylasz sie po takie sumy? To czemu nie odesłałeś mi 6 dych na konto? Żałosny hipokryta o skłonnościach scamerskich


  • Banned
  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 2

  • I saw, u die!
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6551 dnia: Marzec 09, 2011, 12:14:21 am »
I bzium! Z jednej dramy do drugiej..! To ciekawsze niżeli m jak miłość, jedziecie dalej panowie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6552 dnia: Marzec 09, 2011, 12:23:08 am »
Gratulacje Darth. Zasililes szeregi elitarnego klubu hejterow Analiona,

Tak jak pisalem, w zasadzie od poczatku tego PT darth nie zyczyl mi dobrze i naprawde sie dziwie czemu tu przebywal (aa zapomnialem, mial dar przewidywania i wiedzial, ze do PT przybedzie w koncu Stark i Erni ; p )

ktorego czlonkowie najpierw mieli z nim stycznosc przez dlugi czas, a po wyjsciu z pt wypisuja same glupoty i bajeczki. Z reszta pewnie Cie to juz nie interesuje.

QQuentim, a juz zapomniales, jak wraz z calym pt (Slon, Miedziak, Yami, Smakus itd.) cisnales ostro po darthcie (zreszta darth, ma dostep do starego most hated forum i tam sa zarowno twoje i moje posty). Ale rozumiem, teraz puszcza sie to w niepamiec ; p

Analion zniszczyl Ci zycie,

Jak rozumiem aluzja do Gimliego, ale na podstawie tego co piszesz, zapytam cie jeszcze raz, rozumiem, ze w zwiazku z tym co piszesz, to teraz z Viriskenem bylbys niezlym kumplem? Z tym niszczeniem zycia sobie upodobales, a na vencie sam opowiadales co bys zrobil Viriskenowi jakbys go spotkal w realu (i notabene jak smakus znalazl jego adres, to az to rozpatrywales by zlodziejowi zlozyc drobna wizyte, prawda? : > ) No coz, szkoda ze ludziom opinie i swiatopoglad sie tak zmienia

nikt juz nie wezmie Cie do party (dla Analiona to najwyzsza mozliwa kara, jaką mógł wydać). Ale kim ja jestem ze to pisze? przeciez nawet nie wbilem 80, wiec w oczach pana Analiona jestem pchelką.

Tez lubisz sobie poopowiadac. Ja nawet nie wiem kim ty w koncu grasz u Kaczora, jaki masz lvl i malo mnie to interesuje, pewnie podobnie dziala to w druga strone, czyz nie?


W sumie nie wiem po uj cie tak produkujecie. Na poczatku jak Analion na sile bronil swoich racji, dobrodusznosci i dziewictwa bylo zabawnie, ale ile razu mozna czytac ze jest pvp masterem i ma bardzo zgrane part (co widac po hejterach i rotacjach). Wiekszosc ludzi z franza/lancera dobrze wie jaki jest Analion i to co Darth napisales nie wniesie nic nowego. Reszta ma to gleboko w dupie i nawet tego nie czyta.

Dobrze, ze forum ma takich oswieconych uzytkownikow, ktorzy wreszcie otworza innym ludziom oczy co jakis czas, z kim maja do czynienia. Od dzis mozesz pisac razem z Darthem i znow mozesz pogadac ze swoim best friend Darthem z Franza, ktorego klan musiales opuscic, bo pewnie cie zmusilem, no nie? ; p

Co do ogarniania na PvP, to pisze na kazdym kroku, ze je najbardziej lubie w tej grze i nigdy nie chce ich unikac, reszte w tym czy ktos ogarnia czy nie, weryfikuja juz inni. Notabene co do tego ma grono hater'ow to moge tylko zgadywac co miales na mysli.

Rotacje? No coz, masz racje, z poczatku party zostalem tylko ja.
Sila rzeczy nic poradze, gdy Zosiek z bratem stwierdzili, ze koncza grac w l2 z powodow osobistych
ze Dramir (ciekawe kto pamieta?) stwierdzil, ze na l2 nie bedziem ial czasu od wakacji
ze Delios skonczyl z powodu Dartha (o czym sam pisal)
ze Neural chcial pograc SR-em w dywanach
ze Yami nie mogl ogarnac L2 i jego starszych z fest podejsciem do tej gry ; p
ze Kuba (Deltherion) ma prace na 3 zmiany?
...

Tak w zyciu bywa, ze kiedys kazdy przestaje w to grac. Ja bede milo wspominal gre z tymi ludzmi (praktycznie z kazdym) i uszanuje ich decyzje i od czasu do czasu mozna pogadac. Rozumiem, ze dla ciebie to zbyt skomplikowane kwestie i kazdy wg ciebie wyszedl z tego PT z takiego powodu jak Darth. Zatem szukaj dalej nowych teorii, a ja chetnie poczytam jutro wieczorem : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6553 dnia: Marzec 09, 2011, 02:26:32 am »
Archeage <3


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6554 dnia: Marzec 09, 2011, 10:50:17 am »
Jak to dobrze być moderatorem na forum ,na którym wylewamy może  :beksa:.......................można sobie dowolnie kształtować przebieg dramy


  • Wiadomości: 155

  • Pochwał: 0

    • O mnie :)
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6555 dnia: Marzec 09, 2011, 11:08:43 am »
Jak to dobrze być moderatorem na forum ,na którym wylewamy może  :beksa:.......................można sobie dowolnie kształtować przebieg dramy

pamiętaj prawda zawsze w oczy kole   :?


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6556 dnia: Marzec 09, 2011, 03:24:20 pm »
a mi sie juz wiecej nie chce zmyslac bzdur i ide zrobic z siebie pve monstera
retired


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6557 dnia: Marzec 09, 2011, 08:31:42 pm »
ktorego czlonkowie najpierw mieli z nim stycznosc przez dlugi czas, a po wyjsciu z pt wypisuja same glupoty i bajeczki. Z reszta pewnie Cie to juz nie interesuje.

QQuentim, a juz zapomniales, jak wraz z calym pt (Slon, Miedziak, Yami, Smakus itd.) cisnales ostro po darthcie (zreszta darth, ma dostep do starego most hated forum i tam sa zarowno twoje i moje posty). Ale rozumiem, teraz puszcza sie to w niepamiec ; p

Juz w jednym topicu pisalem o moich stosunkach z Dartem. W kilku sprawach mielismy rozne poglady, ale na pewno nie "cisnalem ostro po nim"i nigdy nie mialem o nim takiego zdania jak teraz o tobie. O Sloniu, Miedziaku czy Jamim tez moglbym napisac to i owo, ale nie bede sie bawil w wygrzebywanie najbardziej zaschnietych rodzynek, tak jak ostatnio ty masz w zwyczaju. Zreszta, co bym nie napisal i tak ostro zripostujesz ze pisze bajki.

Analion zniszczyl Ci zycie,

Jak rozumiem aluzja do Gimliego, ale na podstawie tego co piszesz, zapytam cie jeszcze raz, rozumiem, ze w zwiazku z tym co piszesz, to teraz z Viriskenem bylbys niezlym kumplem? Z tym niszczeniem zycia sobie upodobales, a na vencie sam opowiadales co bys zrobil Viriskenowi jakbys go spotkal w realu (i notabene jak smakus znalazl jego adres, to az to rozpatrywales by zlodziejowi zlozyc drobna wizyte, prawda? : > ) No coz, szkoda ze ludziom opinie i swiatopoglad sie tak zmienia

Tak aluzja do Gimliego. Tekst o tym jak uprzykrzyles mu zycie i o tym jak bedzie musial udawac kogos innego i zmyslac miejsce zamieszkania rozbawil mnie do lez. Zlodzieja, nie wazne czy to Virisken Gimli czy ty dalej uwazam za kupe lajna. Nie wkurwilo mnie to ze nas ojebal (btw tylko ty mogles sie go jeszcze prosic zeby oddal itemy), ale to ze oplacilismy mu konto, wykoksalismy, ze mu zaufalismy. Tesktu o tym co mu zrobilbym w realu nawet nie skomentuje.

nikt juz nie wezmie Cie do party (dla Analiona to najwyzsza mozliwa kara, jaką mógł wydać). Ale kim ja jestem ze to pisze? przeciez nawet nie wbilem 80, wiec w oczach pana Analiona jestem pchelką.

Tez lubisz sobie poopowiadac. Ja nawet nie wiem kim ty w koncu grasz u Kaczora, jaki masz lvl i malo mnie to interesuje, pewnie podobnie dziala to w druga strone, czyz nie?

No popatrz. A mi pewna osoba przytoczyla twoj cytat o mnie: ze jedyne co osiagnalem to wbicie bdkowi 76. Aha i jak chcesz sie dowiedziec "Czemu ten Quentim az tak ciie nienawidzi" zapytaj mnie wprost a nie ludzi z mojego party.


W sumie nie wiem po uj cie tak produkujecie. Na poczatku jak Analion na sile bronil swoich racji, dobrodusznosci i dziewictwa bylo zabawnie, ale ile razu mozna czytac ze jest pvp masterem i ma bardzo zgrane part (co widac po hejterach i rotacjach). Wiekszosc ludzi z franza/lancera dobrze wie jaki jest Analion i to co Darth napisales nie wniesie nic nowego. Reszta ma to gleboko w dupie i nawet tego nie czyta.

Dobrze, ze forum ma takich oswieconych uzytkownikow, ktorzy wreszcie otworza innym ludziom oczy co jakis czas, z kim maja do czynienia. Od dzis mozesz pisac razem z Darthem i znow mozesz pogadac ze swoim best friend Darthem z Franza, ktorego klan musiales opuscic, bo pewnie cie zmusilem, no nie? ; p

Co do ogarniania na PvP, to pisze na kazdym kroku, ze je najbardziej lubie w tej grze i nigdy nie chce ich unikac, reszte w tym czy ktos ogarnia czy nie, weryfikuja juz inni. Notabene co do tego ma grono hater'ow to moge tylko zgadywac co miales na mysli.

Rotacje? No coz, masz racje, z poczatku party zostalem tylko ja.
Sila rzeczy nic poradze, gdy Zosiek z bratem stwierdzili, ze koncza grac w l2 z powodow osobistych
ze Dramir (ciekawe kto pamieta?) stwierdzil, ze na l2 nie bedziem ial czasu od wakacji
ze Delios skonczyl z powodu Dartha (o czym sam pisal)
ze Neural chcial pograc SR-em w dywanach
ze Yami nie mogl ogarnac L2 i jego starszych z fest podejsciem do tej gry ; p
ze Kuba (Deltherion) ma prace na 3 zmiany?
...

Tak w zyciu bywa, ze kiedys kazdy przestaje w to grac. Ja bede milo wspominal gre z tymi ludzmi (praktycznie z kazdym) i uszanuje ich decyzje i od czasu do czasu mozna pogadac. Rozumiem, ze dla ciebie to zbyt skomplikowane kwestie i kazdy wg ciebie wyszedl z tego PT z takiego powodu jak Darth. Zatem szukaj dalej nowych teorii, a ja chetnie poczytam jutro wieczorem : >

A gdzie mialem isc jak nie za swoim party?

Oczu nikomu otwierac nikt nie musi. Ludzie dobrze wiedza jaki jestes, w koncu grali/graja w tym samym klanie. Swoja droga nawet ja bylem zaskoczony jakie zdanie maja o to tobie twoi "znajomi".

Na kazdym kroku probujesz na sile wykreowac sie na megaogarniacza pvp. Ale z reguly megaogarniacze maja to do siebie ze nie musza nic nikomu udowadniac.

A co do rotacji. Ludzie nie mieli czasu grac biedaczku. Gralem w 2 constach, Eida i Kaczora. W obu tych constach trzon party (4 - 6 osób) pozostawal niezmienny. W dodatku nie bylo zadnych dram po wyjsciu kogos z party. W pozostalych constach oc jest chyba podobnie, w LR u dywanów i u Errora pewnie tez.

W amber party obecnie niema nikogo z orginalnego skladu, a jakby nie patrzec spora czesc z tych ludzi nie odeszla w pokoju (Ja, Rudzik, Darth, Daglas, Blank, kogos pominalem?). I te twoje teksciki na kazdym kroku jacy to zgrani jestescie, jak fajnie bawicie sie na pvp. Przez tyle czasu byliscie mega ogarniaczami (oczywiscie wedlug ciebie, no offence dla resty party : ) ) a tu nagle sie okazalo ze mieliscie WC ktory nie potrafi rebafowac? Czegos tu nie rozumie.



na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6558 dnia: Marzec 09, 2011, 09:22:13 pm »
jebac was cioty jebane.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 03:28:36 pm wysłana przez GIMLI1820 »


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6559 dnia: Marzec 09, 2011, 09:31:15 pm »
Cytuj
Tesktu o tym co mu zrobilbym w realu nawet nie skomentuje.
zaraz -_-' z krzesła
świętochłowice Mickiewicza 4/3 czekam zobaczymy na co cię stać, aż mi się przypomniało powiedzenie "kozak w necie frajer w świecie".
ps. jak czytam to jak zniszczyliście mi życie to aż zal mi was alarion w szczególności ciebie chyba stać cie na co wiecej niż jak to powiedziałeś niszczenie mi życia na tym forum hahahahah.
posiadajac Twoj adres, oraz adres ip to poczytaj sobie
art. 268a &1 KK i 269b &1 KK
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 09:32:56 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6560 dnia: Marzec 09, 2011, 09:31:41 pm »
teksty o niszczeniu komus zycia sa lekko mowiac zabawne co nie zmienia faktu ze trzeba byc naprawde zulem i dzieciuchem zeby polasic sie o jakies 50 zl z kradziezy sprzetu.


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6561 dnia: Marzec 09, 2011, 09:36:38 pm »
Cytuj
posiadajac Twoj adres, oraz adres ip to poczytaj sobie
art. 268a &1 KK i 269b &1 KK
wez mnie człowieku nie baw dostałem passy i postać nie zmusiłem go do tego a ni nic sam dał i nikt nic nie wspomniał o zmianie passów mam całą rozmowę na gg nawep napisał ze będę mógł zmienić passy to wiesz gdzie może sobie z tym iść?
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 09:38:31 pm wysłana przez GIMLI1820 »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6562 dnia: Marzec 09, 2011, 09:39:10 pm »
i tak jesteś neo kidem^2, a najlepsze jest to, że po kilkunastu dniach zebrałeś się w sobie aby w końcu się tu pojawić  hahaha


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6563 dnia: Marzec 09, 2011, 09:41:16 pm »
nie dopiero dzisaj przeczytałem co te dziecko alarion i jego lizo dupy piszą i tak mnie to rozbawiło ze musiałem coś napisać ;D


  • Wiadomości: 367

  • Pochwał: 4

  • dtsug
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6564 dnia: Marzec 09, 2011, 09:43:49 pm »
kradzież to kradzież moronie
L II status - retired
- 85/79/79/78 EE - l2ex - retired
- 85/80/79/75 Titan - l2ex - retired
- 80/80/78 BD/Bish/SH - Abyss x7 - retired
- 79/80/79 Sorc/WL/TH - Abyss x7 - retired




  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6565 dnia: Marzec 09, 2011, 09:44:02 pm »
nie dopiero dzisaj przeczytałem co te dziecko alarion i jego lizo dupy piszą i tak mnie to rozbawiło ze musiałem coś napisać ;D
byles i widziales te topiki wczesniej , wiec nie klam,
po drugie probowales okrasc cudze konto , to tak jakbys dal komus komorke zeby zadzwonil a bys ja ukradl,
a tak w ogole to  nie nos sie tak po tym forum ze jestse taki i owaki bo dales adres i nikt nie wie nawet czy to twoj, bo wpadnie ci ktos jebnie z czola i bedzeisz plakal mamie

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6566 dnia: Marzec 09, 2011, 09:47:50 pm »
nie ta postać była moja dostałem passy i pozwolenie na zmiane więc to nie jest to samo po drugie z rodzicami nie mieszkam juz ponad 6 lat więc może ty przyjedziesz i dasz mi "z czoła" (ale wieśniacki tekst na więcej pewnie cie nie stać?) chyba ze podpadasz pod "kozak w necie frajer w swiecie"?
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 09:49:42 pm wysłana przez GIMLI1820 »


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6567 dnia: Marzec 09, 2011, 09:55:37 pm »
"kozak w necie frajer w swiecie"?

na pewno nie chcialbym byc dziwka bez honoru i tu i tu. chciales sobie nowe dzinsy kupic za ta kase? nastepnym razem naucz sie krasc bo nawet to ci nie wychodzi  hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6568 dnia: Marzec 09, 2011, 09:55:55 pm »
nie ta postać była moja dostałem passy i pozwolenie na zmiane więc to nie jest to samo po drugie z rodzicami nie mieszkam juz ponad 6 lat więc może ty przyjedziesz i dasz mi "z czoła" (ale wieśniacki tekst na więcej pewnie cie nie stać?) chyba ze podpadasz pod "kozak w necie frajer w swiecie"?
wujek google ladnie ci podpowiada, dostales wjazd na konto a nie konto, posiadales 1wszego maila? mmm nie sadze, bo na tym wlasnie kroku sfailowales. wywiezli Cie do poprawczaka ze nie masz cycusia przy nosie od 6 lat? to raczej ty jestes kozak w necie frajer w swiecie bo potrzebujesz okaradac ludzi  bo nie potrafisz ich zarobic w realu?mm?

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 77

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6569 dnia: Marzec 09, 2011, 09:59:44 pm »
hehe dobra nara widzę ze od razu zmieniasz temat nie bee juz zaglądać w ten cry topic jak chcesz można to wyjąsnic w realu zapraszam cię serdecznie
ps:wiem ze dla ciebie to norma 25lat+ i być na utrzymaniu rodziców.


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6570 dnia: Marzec 09, 2011, 10:01:35 pm »
Nie kumam tego a nawet mam na to -_-'. -_-' ludzie sobie kradna pixele )

Koles musi miec niezła patologie na chacie.

I jeszcze jara sie ze ze starymi nie mieszka w sumie sie nei dziwie jak bym mial tekiego syna to sam bym go wyj. za drzwi.

cya !


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6571 dnia: Marzec 09, 2011, 10:03:15 pm »
w poprawczaku to sama patologia takze nie dziw sie

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6572 dnia: Marzec 09, 2011, 10:17:39 pm »
Ziomus ale ja napisalem ze robilem sobe jaja mowciac o wycieczce do domu innego kolesia ktory ojebal analiona. O tobie napisalem tylko ze jestes zlodziejem i kupa lajna, skad te nerwy? A w to ze masz 26 lat trudno bedzie komus uwierzyc, ja po przeczytaniu kilku postow daje max 2,5.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 146

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6573 dnia: Marzec 10, 2011, 04:51:44 am »
przykro ,ze darth ocenia ,ze kazdy zle gra a podczas pvp 80% czasu biegalem z shieldem i acumenem od kookabury. odkad shogal cie zastapil slabszym wc levelowo, sprzetem i oe skilli to wygrywamy wiecej pvp wiec biorac twojezalozenie twoj skill to 1% tylko dlatego ,ze przed pvp raz buffniesz dobrze i koniectwoich umiejetnosci. Wystarczyla chwila aby zobaczyc kto nie nadaje sie do naszego party.Co do starka to juz calkiem, gdybys gral w polowie wc tak jak stark ogarnia pvp to bym byl zachwycony. Wiec lepiej zostan przy lustrowaniu ludzi leczac kompleksy, ze wc to nie na twoj poziom. sry za jakies bledy w pisowni ale pisze z ps3.
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2011, 05:00:35 am wysłana przez ihateelfs »
TehLover EE 80 / TH 77; Teon: RedSky [BANNED]
Ardhin SD 83 / Saggi 77 / Destro 75; Teon: SilentHorrors [RETIRED]
NoBuffsForU EE 85 / SWS 77 / Tank 4x; Naia: GreenFire [BANNED]
TehLover Yul Saggi / Sigel Shillien Templar; Core EU: BlackAngels [RETIRED]


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #6574 dnia: Marzec 10, 2011, 05:16:46 am »
przykro ,ze darth ocenia ,ze kazdy zle gra a podczas pvp 80% czasu biegalem z shieldem i acumenem od kookabury. odkad shogal cie zastapil slabszym wc levelowo, sprzetem i oe skilli to wygrywamy wiecej pvp wiec biorac twojezalozenie twoj skill to 1% tylko dlatego ,ze przed pvp raz buffniesz dobrze i koniectwoich umiejetnosci. Wystarczyla chwila aby zobaczyc kto nie nadaje sie do naszego party.Co do starka to juz calkiem, gdybys gral w polowie wc tak jak stark ogarnia pvp to bym byl zachwycony. Wiec lepiej zostan przy lustrowaniu ludzi leczac kompleksy, ze wc to nie na twoj poziom. sry za jakies bledy w pisowni ale pisze z ps3.

Od dawna driverujesz u alariona że go tak oceniasz? Czy to tylko z opowieści?