Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183971 razy)

  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7075 dnia: Maj 06, 2011, 05:45:57 pm »
Sprawdzalem i drop nalezy do wlasciciela nasiona.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7076 dnia: Maj 06, 2011, 10:52:23 pm »
co Ty mowisz, drop leci losowo radze sprawdzic jeszcze raz:d
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7077 dnia: Maj 08, 2011, 01:46:09 am »
he he widzę drama -_-' he he od kiedy odeszliście wszyscy z OC to w każdym z party LR się zaczęło -_-' może warto dojść do jako takiego porozumienia ja alarion nic do ciebie nie mam ale jednak wolałbym być w polskim klanie albo ally bo już raz pokazaliśmy potęgę na serwerze a myślę że Lemp jest wyrozumiałym człowiekiem i napewno przymknołby na parę rzeczy oko czyli wasze nieporozumienia kwestia dogadania się to tyle     

powiedzcie mi co robią ass czego my byśmy nie mogli robić ? Rozumiem że są jednym z najmocniejszych klanów na serwerze ale pomyślcie co myślą tacy ruscy o nas oni są pewni że polacy nie potrafią zrobić z siebie potęgi a prawda jest taka że jedno ogarniete party polaków potrafi zabić 2 party rusków bo ich gra polega głównie na dobrym sprzęcie nie mówię że wszystkich ale większości napewno powiecie że znowu zaczynam -_-'ć głupoty

Btw Alarion nie martw się że każdy pm tobie ciśnie tak -_-' ma każdy Lider CP wiem coś na ten temat A powiem ci że jak nie będziesz miał dolendila w party to może arannel nie będzie się ciebie czepial bo wiem że do niego to coś bardzo agresywnie podchodził tylko pytanie czy bardziej nienawidzi ciebie czy jego he he Arimas ty też pomyśl może warto spróbować jeszcze raz naprawdę chciałbym być w kłanie który jest mocny na serwie i jest przedwszystkim polski to może warto się zastanowić nad tym pomyślcie możecie mnie nienawidzić za to że was namawiam na OC ale z waszymi party naprawdę już powoli było widać potęgę na serwie 
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 05:15:48 am wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7078 dnia: Maj 08, 2011, 02:07:56 am »
potega jak 4 biegowa WSKa...  Assasini, CLF, SWORDS, te lol ghtetto, 1, espada, i moze moze gdzies tu nasz wspolne lol madafaka polackowo.
a ruscy maja to czego polacy nie, czyli wyjebane na drame. Wujek lider pierdolnie  w stol i wszyscy siedza.A u nas nie wiedzieli nawet czyo 19:45 "juz czas" isc odbijac zamek ;) pozdrawiam. "he he"

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7079 dnia: Maj 08, 2011, 02:32:56 am »
Red słuchaj powiem ci tak że trochę ciężko mieć twarde zasady jak się ma mało ludzi w klanie bo są obawy że klan upadnie lider ass nie musi się martwić jakieś const zawali to -_-' i ma 10 innych do wyboru ale jak chodzi tylko o to to mogę pogadać z lempem i coś próbować uzgodnić typu że dojdziecie znowu do nas w zamian że będą twarde zasady a tak btw getto powstało dlatego że ludzie mieli dość bycia w topowym kłanie chcą tworzyć własna potęgę i zobaczysz że po pewnym czasie im się uda       

Powiem wam tak nie chcecie to niewierzcie ale nidy nie chciałem być w najlepszym kłanie bo wolałem pokazywac się na serwerze a w najlepszym kłanie to ciężko się wybić bo w mniejszym to ludzie od razu widzą jak jedzie ich party z jakiegoś mniejszego klanu a nie jakiś ass co każdy wie że są imba -_-' na serwerze  a jakby takie OC zaczęło jechać wszystkich to moment ludzie by nas poznali nie wiem czy mnie lubicie czy nie ale lubię wyrazić swoje zdanie szczerze to nawet nie wiem co lempby na to powiedział he he

//Acid -- Używaj edit. 5% za double posty.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2011, 05:18:01 am wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7080 dnia: Maj 08, 2011, 08:25:09 am »
w OC niestety atmosfera też nie kurortowa, pomijam fakt że się klanowicze okradają. Serio potęgi na żadnym serwerze Polacy nie zbudowali i nie zbuduja.


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7081 dnia: Maj 08, 2011, 10:07:19 am »
i tak nigdzie nikt nie dojdzie ;)  polak polakiem jest i taka mentalnosc ze predzej swojego zaaatalkuje ;

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7082 dnia: Maj 08, 2011, 10:12:28 am »
Red słuchaj powiem ci tak że trochę ciężko mieć twarde zasady jak się ma mało ludzi w klanie bo są obawy że klan upadnie lider ass nie musi się martwić jakieś const zawali to -_-' i ma 10 innych do wyboru ale jak chodzi tylko o to to mogę pogadać z lempem i coś próbować uzgodnić typu że dojdziecie znowu do nas w zamian że będą twarde zasady a tak btw getto powstało dlatego że ludzie mieli dość bycia w topowym kłanie chcą tworzyć własna potęgę i zobaczysz że po pewnym czasie im się uda       

Powiem wam tak nie chcecie to niewierzcie ale nidy nie chciałem być w najlepszym kłanie bo wolałem pokazywac się na serwerze a w najlepszym kłanie to ciężko się wybić bo w mniejszym to ludzie od razu widzą jak jedzie ich party z jakiegoś mniejszego klanu a nie jakiś ass co każdy wie że są imba -_-' na serwerze  a jakby takie OC zaczęło jechać wszystkich to moment ludzie by nas poznali nie wiem czy mnie lubicie czy nie ale lubię wyrazić swoje zdanie szczerze to nawet nie wiem co lempby na to powiedział he he

//Acid -- Używaj edit. 5% za double posty.

LOL co Ty brales stary?? nikt by nawet nie wrocil do OC poza tym wszyscy Polacy grajacy w jednym klanie, na dluzsza mete niemozliwe hehe
Ale powodzenia marzenia sa fajne:D
Hiawatha (Swords) Lancer


  • Wiadomości: 580

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7083 dnia: Maj 08, 2011, 12:11:09 pm »
common top a bron mozna wymienic u mammona na inna?
Core - Feoh Wizard 85 /sub Aeore Healer 85+


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7084 dnia: Maj 08, 2011, 12:24:37 pm »
bez kitu agresiv twoje posty sie tak ciezko czyta ze masakra , poza tym nie wiem co ty bierzesz ale twoj swiatopoglad i pomysly sa naprawde porabane " he he"  :shock:
retired


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7085 dnia: Maj 08, 2011, 01:19:26 pm »
 :shock:  I3oosPl z Dexa ..............to zobowiązuje he he  :shock:


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7086 dnia: Maj 08, 2011, 02:55:03 pm »
ZNAMY SIE ??:_:):):):)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7087 dnia: Maj 08, 2011, 04:31:00 pm »
Agressive: Serio proszę, używaj chociaż minimum interpunkcji czyli " , "

On topic: Screeny, PvP i Flame na Lancer. strony mniej więcej 100-200, pierwsza próba zebrania polaków
Po drugim nie było tyle flame ale wystarczy kogoś zapytać ;]


bez kitu agresiv twoje posty sie tak ciezko czyta ze masakra , poza tym nie wiem co ty bierzesz ale twoj swiatopoglad i pomysly sa naprawde porabane " he he"  :shock:
+1

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7088 dnia: Maj 09, 2011, 07:39:22 am »
tylko full.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7089 dnia: Maj 09, 2011, 08:01:17 am »
Wydaje mi się że broni A gradowej nie można wymienić tylko do B.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7090 dnia: Maj 09, 2011, 12:58:56 pm »

powiedzcie mi co robią ass czego my byśmy nie mogli robić ? Rozumiem że są jednym z najmocniejszych klanów na serwerze ale pomyślcie co myślą tacy ruscy o nas oni są pewni że polacy nie potrafią zrobić z siebie potęgi a prawda jest taka że jedno ogarniete party polaków potrafi zabić 2 party rusków bo ich gra polega głównie na dobrym sprzęcie nie mówię że wszystkich ale większości napewno powiecie że znowu zaczynam -_-'ć głupoty


   nasze odejście do assassins bylo tylko i wylacznie podyktowane zmęczeniem, i tym ze wiecznie trzeba bylo wszystkich za nos ciągać bo jak swojego czasu czegos nie zorganizowaliśmy to byla zgnilizna a nikomu sie specjalnie starać nie chciało, dla nas odejscie do acc nie dawało praktycznie zadnych bonusów poza biciem bossów z których zasadniczno nie mielismy większych korzyści. W acc wszystko bylo zaplanowane, cs, raidy wszystko dopięte i każdy martwił sie o swoje pt, 0 dram i innych spięć a jesli nawet ktos mial jakies wąty mielismy to głeboko w dupie i robilismy co do nas należy...
  Czemu nie ma polskiego klanu? bo zawsze jedni uwazali sie lepsi od drugich w taki sposob powstalo LR,Nemezis,Zomo, Tau, potem OC wiec jesli juz chcesz pisac swoje madrosci to warto nieco zapoznac sie z historia serwera a przynajmniej polskiego community. Nasze prarty bylo prakycznie zawsze aktywne i grało długo w niezmienionym skladzie, i to ze radzimy sobie na pvp uwierz mi nie bylo spowodowane sprzętem, zdziwiłbys sie jaki sprzet jest w naszym party ile jest epików itp. Bo chyba frintezze za 170kk albo freye za 120kk nie nazwiesz jakims wielkim rarytasem, o setach nie wspomne bo teraz byle laps biega w vorpalach... Polacy zawsze byli za szczupli zeby cos zrobic, wieczne kłutnie, quity, powodowały ze na wszystko było nas za mało no chyba ze dla kogos robienie frintezy lub tiata było szczytem organizacji.
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2011, 01:14:46 pm wysłana przez Madith »


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7091 dnia: Maj 09, 2011, 01:39:11 pm »
wall of text by white elf - jestem pod wrazeniem :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7092 dnia: Maj 09, 2011, 01:49:33 pm »
tia..

i ofc musial mnie zwyzywac od "byle laps(a co) biega w vorpalach.." :P

Ale cos w tym bylo..byly Dywany - cos sie dzialo, nie bylo Dywanow - malo sie dzialo :P
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7093 dnia: Maj 09, 2011, 06:55:07 pm »
umm ale teraz acc z tego co widać to powoli ucicha  <_< lider buduje domek letniskowy i dupa ała :P ludzie odchodzą i rekrutują co popadnie <_< :)
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 56

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7094 dnia: Maj 09, 2011, 07:33:09 pm »
Na Lancerze nigdy nie powstanie jeden Polski klan dluzszy czas bez dram wsrod Polakow to niemozliwe :)
Benek - BD 85 lvl {Lancer}


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7095 dnia: Maj 09, 2011, 07:52:05 pm »
Na Lancerze nigdy nie powstanie jeden Polski klan dluzszy czas bez dram wsrod Polakow to niemozliwe :)

na offie tez wiele razy byl przerabiany temat polskich klanów i nigdy nie znaczyly  zbyt dużo, oczywiscie to ie oznacza że życzę powodzenia OC :P
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7096 dnia: Maj 09, 2011, 07:58:25 pm »
Bo nie ma lidera, sam klan się nie poprowadzi.


  • Wiadomości: 38

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7097 dnia: Maj 09, 2011, 08:23:24 pm »
W sumie to macie rację , sam tak dzisiaj rozkminiałem , że najlepiej to się wyekspić , ogarnąć sprzęt i szukać aktywnego party w ass albo aegis bo to chyba jedny 2 potęgi serwera :) 


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7098 dnia: Maj 09, 2011, 09:10:53 pm »
W sumie to macie rację , sam tak dzisiaj rozkminiałem , że najlepiej to się wyekspić , ogarnąć sprzęt i szukać aktywnego party w ass albo aegis bo to chyba jedny 2 potęgi serwera :)
powodzenia
retired


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7099 dnia: Maj 10, 2011, 04:02:34 pm »
W sumie to macie rację , sam tak dzisiaj rozkminiałem , że najlepiej to się wyekspić , ogarnąć sprzęt i szukać aktywnego party w ass albo aegis bo to chyba jedny 2 potęgi serwera :)

acc dlugo nie pociągnie :)
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)