Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1184080 razy)

  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7300 dnia: Maj 30, 2011, 03:05:07 pm »
eee, ja pisalem PT UD + FI + AI. Dalej vengeance daje wiecej?
jeśli rozpatrujesz AI+FI+SoF to analogicznie należałoby analizować Vengeance+SoF

BTW lubie komentarze: "oo taki madry to sam tak pokaz jak robisz!!!!111one" Sorry, gram bishem, nie palkiem czy deska (o ile deske pewnie bym sie szybko nauczyl, tak paladyn jest wg mnie jedna z trudniejszych profesji), ale widze co potrafia zrobic co poniekotrzy tutaj.
nie rób z pala megapwnz0ra... nie w erze resistów na stuna w light/robe setach s84....
fakt że potrafi długo ustać i nieźle dpsować (z gołębiem) ale do tyrków/desek/dagerów/archerów sporo mu brakuje i nawet sporadyczne kryty z młotka za 4k nie zmienią mojego zdania - brak wysokiego spike dmg powoduje, że z zazdrością patrzę na licznik pvp dd-ków
pocieszam się jednak, że gdyby nie FI/SoF/agro/asysta tanka nie byłoby wygranych w połowie tych akcji, w których uczestniczyli wypasieni dd-cy :]


alarion niemasz sie do czego doczepic to znalazles sobie temat CP potek? wiec prosze  oswiec mnie jak mam to robic zeby starczalo mi cp na cale pvp (czasami kilka pvp pod rzad), gdzie spamer potrafi rzygnac 300cp/minute (tyle cp miesci sie w plecaku na malym przeciazeniu + 500 na wilku) co w sumie daje max 3 min gdzie moge pobawic sie WC w tanka :P
problemem może być brak agro i SoFa, ale nie każdy tank tego używa, więc w sumie możesz mieć rację :P
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 03:07:54 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7301 dnia: Maj 30, 2011, 03:16:09 pm »
@Alarion
Z czytania ze zrozumieniem niedostateczny.

Widzisz to, że inni to wykorzystują - spoko. Przecież jakby tego ktoś nie wymyślił to skąd byś czerpał info? :oops:
Problem polega na tym, że w każdym topicu udzielasz xxx wall of textów jak to się nie da ownować każdą klasą, co każdy z pt powinien robić na PVP i... i w zasadzie na tym się kończy... w twoim wykonaniu są to tylko teorie, które gdzieś tam przeczytałeś lub obejrzałeś. Zatem zanim napiszesz kolejną lekcję z serii "Jak się powinno grać..." pokaż jak wykorzystują tą taktykę ludzie z twojego party i na ile jest ona możliwa do wykonania beż użycia "wspomagaczy". Tyle.


  • Wiadomości: 98

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7302 dnia: Maj 30, 2011, 03:40:39 pm »
Zresztą Kurak chwalił się, jak na full buffie w terenie walnęła mu cryta za 4k jakoś (sorry, ale tyle często dagger nie jest w stanie mi sypnąć).

Nie na full bufie tylko na oly. Aż tak mientki to jeszcze nie jestem. Ale nie powiem, zlozylem sie asiste młotek+feniks.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7303 dnia: Maj 30, 2011, 04:31:33 pm »
Gdyby byl Delios, zapewne jakis frapsik by sie juz zblizal/juz by wyszedl. Co by sie dalo to bysmy pokazali. Tak musze czekac na troche mojego $$ jak zarobie, to cos podzialam (przynajmniej z zakresu bisha, ktorego podobno nie ogarniam nigdy ; p )


acid, wydaje mi sie, ze to dobrze pisac do czego kazdy winien dazyc w PvP. Warto chyba, by ew. mniej doswiadczeni gracze, ktorzy nigdy tego nie widzieli, mogli wiedziec, ze da sie cos takiego zrobic poszczegolnymi profkami. Nie mowie, ze nam sie to zawsze udaje (generalnei deski nie mamy, gdyz Daglas prawie w ogole nie gra), ale ciesze sie, ze caly czas zdobywamy doswiadczenie i kazdy stara sie wszystkie lementy poprawiac i udoskonalac. Sa gry ze pojdzie perfekcyjnie, sa takie, ze trzeba sie troche napocic, bo enemy tez graja bardzo dobrze, albo mamy jakis okrojony sklad itd. Osobiscie kilkunastu zdan dot. porad do jakies profki nei nazwalbym wall of textem, ale rozumiem, ze dla niektorych wiecej jak 3-4 zdanai to jzu wall of text. Zawsze mozna ignorowac, prawda? : >

@Deep
Chodzi mi o to, ze na SoF + FI + AI jestes duzo bardziej mobilny (250 speeda nawet bez ww), niz gdybys byl z FoI + Veng. . Zakladajac sobie taki mlotek z risk focusem + 2x AQ mozesz spokojnie zabijac ze swoimi DD, gdyz uzywanie w tym momencie agro i innych technicznym aspektow nie jest potrzebne, skoro twoj team ma 15-30 sekundowe "God mode". Nie pisze w zadnym wypadku, ze zadasz taki damage jak tyrek na zealocie i full buffie, albo deska na tych samych warunkach co Palek z FI, ale DPS podskakuje znaczaco. Jezeli w ciagu tego czasu uda sie sciaganac obydwie pizamy, to mamy juz duza przewage. Zeby sobie to ulatwic, mozna takiego bisha jeszcze ladnie zlockowac, rzucajac mu hate aure, zeby mogl w tym czasi uzywac tylko group heal'a.

Wczoraj pamietasz, jak wpadliscie pod koniec naszego PvP z party DJCosmo w LoA? (disarm +30 FTW!). Bilismy sie z nimi chyba z 5-6 x. Odliczajac 2 porazki gdy najpierw przeczytalem "Kabel sieciowy zostal odlaczony" a w drugim PvP Kajo dostal DC, to potem PvP byly juz bardzo wyrownane i to na ktore wpadliscie to tluklismy sie chyba z 8-9 minut. Bardzo ladnie zadzialalo u nich combo w postaci FI od ich palka + pt UD, zlockowanie mnie hate aura, a DJCosmo wywali disarmem bron EE-kowi z reki, wiec nawet nie mial jak mi pomoc z healem. Gdyby nie szybki B res od SWS-a i mass res, PvP skonczyloby sie po kilku chwilach, a tak poszlo nasze PT UD i FI i zaczela sie dluga zacieta walka zakonczona agro z 15 mobow w okolo (myslalem swoja droga, ze nam pomozecie, a nie uciekniecie, bo my jzu po prawie 10 min PvP bylismy bez many ; p)
Szkoda, ze Shogal jest obecnie w A grade, a Green musial boxonac akurat BD, bo praca ich SWS i BD-ka byla wrecz piorunujaca. Swietnie agrowali i rzucali swoje debuffy. Zdziwilem sie, jak te debuffy od BD-ka i SWS-a potrafia wchodzic i mocno przeszkadzac, a stun zerka tez nawet ladowal w 1-2 osoby dosyc czesto, o disarmowaniu ktorego nie sciaganie skonczyloby sie walka bez broni przez chyba ze 30 sekund juz nie wspomne.


PS. Acid zanim dowalisz, ze to wall of tex na temat porad, to zobacz ile bylo info w tym poscie dot. technicznym apsektow (chyba az 3 zdania). Reszta to dyskusja o czym innym.

« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 04:33:04 pm wysłana przez Alarion »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7304 dnia: Maj 30, 2011, 05:05:06 pm »
Darth@
Wiem, ty wielu rzeczy nei pamiętasz, jak np twojego hate'owanai OC-ów ze Starkiem itd. itd. więc nawet szkoda mi czasu na zaczynanie dyskusji w tej materii z tobą.
tak wlasnie pisze Alarion jak nie wie co odpisac, bylem w tym party i wiem co widzialem
a w drugim PvP Kajo dostal DC,
hehehe wiedzialem :) , spoko Alarion on zawsze na pvp na d/c albo laga :)

fraps bardzo fajny i mam nadzieje we wkrotce jak ogarne sie po remoncie i nasze party wypusci jakiegos frapsika z akcjami z "nie-topowych miejscowek"
retired


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7305 dnia: Maj 30, 2011, 05:19:52 pm »
 Prawda jest jedna, mamy full Teraz Polska klan i co by nie mówić często zerg z pod czerwonej gwiazdy klęka na mas PVP, najlepszą satysfakcje sprawia mi to że rumuny po magicznym przycisku do jaskini, wracając np w 2 różne CC  które mają wara ze sobą nie biją się miedzy sobą tylko łącza się w miłości żeby nas zabić i po długim pvp  ponownie guziczek TO URAL. Tak własnie było pod fryta (chyba nawet 3 cc były i to z 2 razy wbijali).
 A co do klanów topowych nie topowych OC (polaczkowo) jest jak jest raz na wozie raz podwozem, jak na liczbę konstów i czasu istnienia ich na offie to  myślę ze jakiś tam coś robimy, a teksty gramy w jednym z topowych klanów to mnie rozwalają, byle parówa może iść konstem do klanu który gra tu od początku i ma zerg rumunów, i pisać jak to daje rade klan, gorzej stanąć po drugiej stronie i bić pod górę. A najlepsze sa wymówki że sie dogadać nie można, gramy jakiś czas w polskim klanie i niema jakiś problemów, zresztą jak ktoś niemota to się nigdy nie dogada bo jest niemotą.
 Co do ruskich to mając full polski klan z all pt które garają na Lancerze to pewnie byśmy byli w top 5 jak nie lepiej.
 Drama on :P
 

 
« Ostatnia zmiana: Maj 30, 2011, 05:23:24 pm wysłana przez John100 »
S h O c K Team
Yull Trickster 99/ Othell 98/ DC 80 / TH 80


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7306 dnia: Maj 30, 2011, 05:27:32 pm »
ino glupie ruskie nie umieja sie flagowac i nie maja jaj oddac wojny, wczoraj na glizdach +12pk na Drazzi bo nie rozumieli po polsku :)
retired


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7307 dnia: Maj 30, 2011, 05:51:43 pm »

@Deep


Wczoraj pamietasz, jak wpadliscie pod koniec naszego PvP z party DJCosmo w LoA? (disarm +30 FTW!). Bilismy sie z nimi chyba z 5-6 x. Odliczajac 2 porazki gdy najpierw przeczytalem "Kabel sieciowy zostal odlaczony" a w drugim PvP Kajo dostal DC, to potem PvP byly juz bardzo wyrownane i to na ktore wpadliscie to tluklismy sie chyba z 8-9 minut. Bardzo ladnie zadzialalo u nich combo w postaci FI od ich palka + pt UD, zlockowanie mnie hate aura, a DJCosmo wywali disarmem bron EE-kowi z reki, wiec nawet nie mial jak mi pomoc z healem. Gdyby nie szybki B res od SWS-a i mass res, PvP skonczyloby sie po kilku chwilach, a tak poszlo nasze PT UD i FI i zaczela sie dluga zacieta walka zakonczona agro z 15 mobow w okolo (myslalem swoja droga, ze nam pomozecie, a nie uciekniecie, bo my jzu po prawie 10 min PvP bylismy bez many ; p)
Szkoda, ze Shogal jest obecnie w A grade, a Green musial boxonac akurat BD, bo praca ich SWS i BD-ka byla wrecz piorunujaca. Swietnie agrowali i rzucali swoje debuffy. Zdziwilem sie, jak te debuffy od BD-ka i SWS-a potrafia wchodzic i mocno przeszkadzac, a stun zerka tez nawet ladowal w 1-2 osoby dosyc czesto, o disarmowaniu ktorego nie sciaganie skonczyloby sie walka bez broni przez chyba ze 30 sekund juz nie wspomne.

Offtop
Jedno trza ci przyznać, masz niewątpliwy talent do ubarwiani wszystkiego. Staliśmy z boku i obserwowaliśmy waszą potyczkę, chcieliśmy zobaczyć jak w rzeczywistości wprowadzacie wszystkie teorie wygłaszane pod naszym adresem i mieliśmy nadzieję że czegoś nas nauczycie oprócz wyzwisk na spawnie pod naszym adresem , a tu .... padaliście pokolei  i nie trwało to 10 minut, góra 1 minuta i cóż zmuszeni byliśmy się włączyć bo żal było patrzeć. tu zakończę bo nie kopie się leżącego
Koniec offtopu

Przypominam że to temat o naszym frapsie a nie leczeniu czyjegoś ego.
Komentujcie zawartość, muzykę jakość pvp, przeciwników, styl gry a walić smuty w innym dziale
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7308 dnia: Maj 30, 2011, 06:50:30 pm »
Co do ruskich to mając full polski klan z all pt które garają na Lancerze to pewnie byśmy byli w top 5 jak nie lepiej.
 Drama on :P
 

 

problem taki ze polaczkowo lubi drame kręcić, gdyby bylo 250 polakow ogarniających i bez dram to by byl klan top1 ;P
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7309 dnia: Maj 30, 2011, 07:50:40 pm »
Alarion, o czym Ty do cholery piszesz??
nie ucz mnie grać Palem, doskonale znam jego zalety i podobno ogarniam tą postać jak mało kto
odniosłem się tylko do części Twojej wypowiedzi, w której się mylisz - na vengeance pal ma wiecej defa niż na AI+FI... tylko tyle i aż tyle. koniec kropka

co do pozostałej częsci Twoej wypowiedzi to Lemp napisał już co i jak... nie chcieliśmy się wpierdzielać w nie swoje pvp... wolimy zbierać fragi po pełnych walkach a nie dobijaniu w przewadze liczebnej... uciekliśmy? nie wiem co łykasz ale jak padliscie to ich pocisnęliśmy bo co war to jednak war - skoro tego eni widziałeś to musieliście juz kliknąć "to village" :)... i na pewno wasze pvp nie trwało więcej niż 2 min bo zniknęliście nam chwile wcześniej z HV a odwiedziliśmy tylko jednego spota przed wejsciem do LoA, tak więc nie koloryzuj za mocno ;)

wczoraj ani razu nie przegraliśmy pvp a szukaliśmy warów dobre 1,5h, ani razu też nie zginąłem (lol)
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7310 dnia: Maj 30, 2011, 08:10:12 pm »
Cytuj
Skoro Victoria na oly wjeżdża z młotkiem na double AI i mimo kasacji ww dalej ma coś około 250 speeda i bije prawie tak samo mocno jak deska, to dlaczego w terenie jest wg ciebie inaczej? Zresztą Kurak chwalił się, jak na full buffie w terenie walnęła mu cryta za 4k jakoś (sorry, ale tyle często dagger nie jest w stanie mi sypnąć).

jak porownujesz mercedesa do malucha to zapewne masz racje


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7311 dnia: Maj 30, 2011, 08:55:45 pm »
Jedno trza ci przyznać, masz niewątpliwy talent do ubarwiani wszystkiego. Staliśmy z boku i obserwowaliśmy waszą potyczkę, chcieliśmy zobaczyć jak w rzeczywistości wprowadzacie wszystkie teorie wygłaszane pod naszym adresem i mieliśmy nadzieję że czegoś nas nauczycie oprócz wyzwisk na spawnie pod naszym adresem , a tu .... padaliście pokolei  i nie trwało to 10 minut, góra 1 minuta i cóż zmuszeni byliśmy się włączyć bo żal było patrzeć. tu zakończę bo nie kopie się leżącego
mhehehe
retired


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7312 dnia: Maj 30, 2011, 09:10:52 pm »
Drama must go on, wszyscy już wiedzą dlaczego polski klan nie będzie w żadnym "top"? Pomijam historię złodziejstwa,oszustw i obrabianiu d..y na każdym mozliwym forum.


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7313 dnia: Maj 30, 2011, 10:53:50 pm »
Kajo u Analiona? Oh noes, miedzy nami skonczone i wszystkie orgazmy udawałem!

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7314 dnia: Maj 30, 2011, 11:36:07 pm »
Kajo u Analiona? Oh noes, miedzy nami skonczone i wszystkie orgazmy udawałem!
:D :D :D

Miszczu pokaż swojego frapsa, porównamy
sie chyba nie doczekasz , tak samo jak frapsa POV Alariona :)
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7315 dnia: Maj 30, 2011, 11:51:23 pm »
Lempartus, bardzo ciekaw jestem o ktorym PvP mowisz...

Ja pisalem o tym, co bilismy na tym skrzyzowaniu pierwszym w LoA, kiedy wpadliscie pod koneic PvP jak juz w zasadzie zostaly same moby + 1-2 enemy. Zaczelo sie od tego, ze wpadliśmy na nich jak mieli kilka mobow i ich wytluklismy (zaden wyczyn w sumie). Po kilku minutach w tym samym miejscu kiedy dobijalismy mobki wpadli oni. Tak jak mowie, sklerozy jeszcze takiej nei mam chyba, bo pytalem się kilku osob w party (w tym moze  Kajo jako bardziej wiarygodna dla was?). Ew może samego DJCosmo się zapytajcie?

Wy przyszliście już jak wspomniałem pod koniec PvP, gdzie poagrowało się multum mobów i teorytycznei mogliśmy spalić PR-a, ale myślałem, że razem będziemy je ogarniać. Bez many jak wy poszliście nei daliśmy rady ; p

Także zastanów się czy ubarwiam...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7316 dnia: Maj 31, 2011, 12:28:54 am »
Lempartus, bardzo ciekaw jestem o ktorym PvP mowisz...

Ja pisalem o tym, co bilismy na tym skrzyzowaniu pierwszym w LoA, kiedy wpadliscie pod koneic PvP jak juz w zasadzie zostaly same moby + 1-2 enemy. Zaczelo sie od tego, ze wpadliśmy na nich jak mieli kilka mobow i ich wytluklismy (zaden wyczyn w sumie). Po kilku minutach w tym samym miejscu kiedy dobijalismy mobki wpadli oni. Tak jak mowie, sklerozy jeszcze takiej nei mam chyba, bo pytalem się kilku osob w party (w tym moze  Kajo jako bardziej wiarygodna dla was?). Ew może samego DJCosmo się zapytajcie?

Wy przyszliście już jak wspomniałem pod koniec PvP, gdzie poagrowało się multum mobów i teorytycznei mogliśmy spalić PR-a, ale myślałem, że razem będziemy je ogarniać. Bez many jak wy poszliście nei daliśmy rady ; p

Także zastanów się czy ubarwiam...?

To jest przykład perfidnego kłamstwa.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7317 dnia: Maj 31, 2011, 12:42:40 am »
wiem że jest zasada że kłamstwo powtarzane po tysiąckroć staje się prawdą  ale bez przesady....
Próbuj dalej może dasz radę i w tym fakcie się samemu siebie przekonać.
Nie chcę być złośliwy naprawdę, staram się daj mi szansę i przestań pieprzyć bzdury. Staliśmy i patrzyliśmy na to pvp i jeśli uważasz sytuację gdy od Was stoją żywe 2 osoby a z drugiej strony całe party jako potwierdzenie tego jak ownicie  to ja już nic nie wiem.

Naprawdę to nie wstyd przegrać jakieś pvp. Nam się to dość często zdarza ale wolimy poszukać elementów które u nas zawiodły zamiast zmyślać bajki
Sąsiada oszukasz, żonę oszukasz, rodziców oszukasz ale nie oszukasz samego siebie
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7318 dnia: Maj 31, 2011, 12:47:28 am »
Naprawdę to nie wstyd przegrać jakieś pvp. Nam się to dość często zdarza ale wolimy poszukać elementów które u nas zawiodły zamiast zmyślać bajki
Sąsiada oszukasz, żonę oszukasz, rodziców oszukasz ale nie oszukasz samego siebie

Troche pomyliles

http://www.youtube.com/watch?v=f5RsG2Oiw6k

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7319 dnia: Maj 31, 2011, 10:11:21 pm »
Lemp nie chce się wtrącać w waszą "drame" ale lemp nazywasz kogoś kłamcą nie mając do tego podstaw. Btw według mnie drama o to czy pvp trwało 1 min czy 10 jest bezsensowne, ale lemp jedyne co mogę powiedzieć to że walczylismy z nimi w ciągu jednego wieczoru kilka razy i akurat wtedy jak wpadliście to pvp trwało najdłużej (wpadliście na koniec po tym jak ja i alarion byliśmy już bez mp).


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7320 dnia: Maj 31, 2011, 11:24:19 pm »
a laga nie miales jak zawsze z nami na pvp?  :P :P
retired


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7321 dnia: Maj 31, 2011, 11:29:01 pm »
a laga nie miales jak zawsze z nami na pvp?  :P :P
Laga nie, ale wcześniej dc :D


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7322 dnia: Czerwiec 01, 2011, 09:13:46 am »
liczba hero tez raczej nie powala na nogi a obawiam sie ze w nastepnym miesiacu bedzie jeszcze gorzej
niestety kazdy klan ma wzloty i upadki, Ass ma w tej chwili raczej prosto w dol

    to jak lepiej jest w tym miesiącu z hero czy gorzej?  :shock:


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7323 dnia: Czerwiec 01, 2011, 02:12:05 pm »
Nie no Ither, prosta w dół jak w mordę strzelił. Co to za lol Goddard o które się biliśmy z Swords i co to za siege o lol Aden, gdzie sami mogliśmy zadecydować czy dać Aden Espadzie, czy zostawić po staremu CLF (mniejsze zło). Tak samo co jakiś czas wygrany Baium, to też nic przecież. Acc to dno imho...


Lempartus@

Rozumiem, że opinia Kajo, świadczy o tym, że albo go przekupiliśmy, albo mamy grupową 9 osobą amnezję, że nam się wydawało, że PvP trwąło 6-8 min, a przecież trwało "nie dłużej jak munitę". Nah, pora chyba iść do lekarza, bo dziury w mózgu w wieku 21 lat to bieda trochę : <
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7324 dnia: Czerwiec 01, 2011, 03:09:51 pm »
kończ waść, wstydu oszczędz

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )