Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183677 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7375 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:51:31 pm »
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7376 dnia: Czerwiec 01, 2011, 10:55:15 pm »
skakalem po const?  :oops: go on podaj te consty

Mef wybacz mu on sie pomylił miał na myśli postacie :D
taaa, tu bym nie zaprzeczyl  :P
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7377 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:12:50 pm »
Ale spiny.  :o

ojoj Damonke chyba boli jak glebi bedac na afku  :D ebay moar
Butthurt bo ktoś może wydać kasę na grę a ty nie?

Atm Premium, Acid i John to najwięksi "donatorzy" (bez obrazy) na nich jakoś nie szczekacie.. pewnie dla tego, że są z twojego klanu :D
i tak w ogóle: CH-*-J ludziom do tego kto/na co/dlaczego i poco kupuje adene/itemy za RL kasę? Jak ktoś chodzi codziennie do restauracji i wydaje 500zł na jeden posiłek to jest ok ale jak wyda 200zł na grę to już nie jest

To tak na początek.
Cytuj
Donatorem może być ktoś, kto dobrowolnie przekazuje określone wartości: pieniądze lub przedmioty, nie oczekując za to zapłaty, przy założeniu, że darowizna taka zostanie spożytkowana na cele dobroczynne.

Ale Wy mnie rozśmieszacie tymi postami. Ciekawe ile jeszcze razy będziecie pisać te same brednie.
YHy..... niech już wyjdzie GOD, bo skonczyły mi się pomysły na "dotę"  :oops:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 01, 2011, 11:27:25 pm wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7378 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:19:44 pm »
Lempartus@

Rozumiem, że opinia Kajo, świadczy o tym, że albo go przekupiliśmy, albo mamy grupową 9 osobą amnezję, że nam się wydawało, że PvP trwąło 6-8 min, a przecież trwało "nie dłużej jak munitę". Nah, pora chyba iść do lekarza, bo dziury w mózgu w wieku 21 lat to bieda trochę : <
Problem tkwi w fakcie, że tylko raz widzieliśmy wasze pvp w pierwszej sali LoA, więc nie ma mowy o pomyłce  :oops:

Delios, winerzy nie quitują :noob:
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7379 dnia: Czerwiec 01, 2011, 11:22:17 pm »
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7380 dnia: Czerwiec 02, 2011, 12:19:02 am »
Acid, chyba źle zrozumiałeś o co mi chodziło  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7381 dnia: Czerwiec 02, 2011, 12:35:26 am »
Acid, nie każdemu o to chodzi. Mnie tylko rozwala, jak koleś co sam kupował całkiem sporo adeny (chociaż nei tyle co wy) wali do kogoś tekst "Donator moar plz". Tak samo jak hate'owanie OC przez ponad pół roku i teraz best friend.


Deep, nie wiem naprawdę o którym mówicie, bo ja pamiętam jak z tego długiego pierwszego korytarza wpadliście, jak od nich większość już leżała (od nas też parę osób i kilak sec walnąłem mass resa). Właśnei o tym PvP mówię z Kajoo, to było to ostatnie już, co trwało około 8 min, więc nie wiem jak możecie mówić o "niecałej minucie" no ale zostańmy przy 9 osobwej amnezji ; p
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7382 dnia: Czerwiec 02, 2011, 08:27:57 am »
Deep, nie wiem naprawdę o którym mówicie, bo ja pamiętam jak z tego długiego pierwszego korytarza wpadliście, jak od nich większość już leżała (od nas też parę osób i kilak sec walnąłem mass resa). Właśnei o tym PvP mówię z Kajoo, to było to ostatnie już, co trwało około 8 min, więc nie wiem jak możecie mówić o "niecałej minucie" no ale zostańmy przy 9 osobwej amnezji ; p

Mój drogi przyjacielu Alarionie Kłamco, owego feralnego dla was dnia widzieliśmy tylko jedno PvP z wami, gdzie Berserker z trainem mobów na plecach wykończył wasze party. Wydaje mi się, że największym problemem takiego wielkiego kłamcy i sofisty jest nie to, że ktoś ci nie wierzy, ale, to, że sam już nie możesz dać wiary nikomu.

Z Satanistycznym pozdrowieniem mr. A \m/


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7383 dnia: Czerwiec 02, 2011, 09:50:40 am »
Delios, winerzy nie quitują :noob:

http://www.youtube.com/watch?v=IO6_lrBPH-Q

Hai. Youtube mnie powiadomilo, ze wrzuciles jakis filmik. Zobaczylem zacieszna morde kamalola i stwierdzilem, ze pewnie na forum sie pojawiles :D

A co do forum. Tu sie czas zatrzymal. W listopadzie jak quitowalem byly te same teksty tych samych osob co teraz. Ze wam sie nie nudzi ;p


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7384 dnia: Czerwiec 02, 2011, 10:50:38 am »
Deep, nie wiem naprawdę o którym mówicie, bo ja pamiętam jak z tego długiego pierwszego korytarza wpadliście, jak od nich większość już leżała (od nas też parę osób i kilak sec walnąłem mass resa). Właśnei o tym PvP mówię z Kajoo, to było to ostatnie już, co trwało około 8 min, więc nie wiem jak możecie mówić o "niecałej minucie" no ale zostańmy przy 9 osobwej amnezji ; p

Mój drogi przyjacielu Alarionie Kłamco, owego feralnego dla was dnia widzieliśmy tylko jedno PvP z wami, gdzie Berserker z trainem mobów na plecach wykończył wasze party. Wydaje mi się, że największym problemem takiego wielkiego kłamcy i sofisty jest nie to, że ktoś ci nie wierzy, ale, to, że sam już nie możesz dać wiary nikomu.

Z Satanistycznym pozdrowieniem mr. A \m/

Tak sie zastanawiam kogo chcecie przekonać do swoich racji bo forum sie składa z "przyjaciół Alariona" i "tych dobrych", więc "przyjaciele" byli i widzieli jak to pvp wyglądała, a "ci dobrzy" po 1 waszym poście już załapali o co chodzi i nie musicie sie już rozpisywać ;p
A tak w ogóle to jak już opisujecie tą wielką porażkę Amber pt to najpierw pogadajcie i ustalcie 1 wspólną wersję wydarzeń bo ja już sie pogubiłem czy zginęliśmy od mobów, czy od wara, czy najpierw wpadliście i nas uratowaliście, czy wpadliście jak leżeliśmy, czy wpadliście jak daliśmy do miasta...
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7385 dnia: Czerwiec 02, 2011, 12:16:59 pm »
Deep, nie wiem naprawdę o którym mówicie, bo ja pamiętam jak z tego długiego pierwszego korytarza wpadliście, jak od nich większość już leżała (od nas też parę osób i kilak sec walnąłem mass resa). Właśnei o tym PvP mówię z Kajoo, to było to ostatnie już, co trwało około 8 min, więc nie wiem jak możecie mówić o "niecałej minucie" no ale zostańmy przy 9 osobwej amnezji ; p

Mój drogi przyjacielu Alarionie Kłamco, owego feralnego dla was dnia widzieliśmy tylko jedno PvP z wami, gdzie Berserker z trainem mobów na plecach wykończył wasze party. Wydaje mi się, że największym problemem takiego wielkiego kłamcy i sofisty jest nie to, że ktoś ci nie wierzy, ale, to, że sam już nie możesz dać wiary nikomu.

Z Satanistycznym pozdrowieniem mr. A \m/

Tak sie zastanawiam kogo chcecie przekonać do swoich racji bo forum sie składa z "przyjaciół Alariona" i "tych dobrych", więc "przyjaciele" byli i widzieli jak to pvp wyglądała, a "ci dobrzy" po 1 waszym poście już załapali o co chodzi i nie musicie sie już rozpisywać ;p
A tak w ogóle to jak już opisujecie tą wielką porażkę Amber pt to najpierw pogadajcie i ustalcie 1 wspólną wersję wydarzeń bo ja już sie pogubiłem czy zginęliśmy od mobów, czy od wara, czy najpierw wpadliście i nas uratowaliście, czy wpadliście jak leżeliśmy, czy wpadliście jak daliśmy do miasta...
Matrix się zaciął

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 627

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7386 dnia: Czerwiec 02, 2011, 12:58:05 pm »
czy ktoś z nas napisał że zabiły Was moby ?
Sorki przestańcie się już podniecać tym marnym pvp  vs farm party. Tak byliście boscy, to była super akcja, zrobiliśmy masę notatek które postaramy się w miarę naszych skromnych możliwości wprowadzić do codziennego użytku.

Z katolickim pozdrowieniem

Szczęść Boże !!
Lider party  Luciferion
Troszczymy się o wszystkich
www.outcasters.info

Masz racje pala mi stoi jak mysle o antku i baiumie .


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7387 dnia: Czerwiec 02, 2011, 04:28:01 pm »
zrobiliśmy masę notatek które postaramy się w miarę naszych skromnych możliwości wprowadzić do codziennego użytku.
hahaha


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7388 dnia: Czerwiec 02, 2011, 04:38:55 pm »
Acid, nie każdemu o to chodzi. Mnie tylko rozwala, jak koleś co sam kupował całkiem sporo adeny (chociaż nei tyle co wy) wali do kogoś tekst "Donator moar plz". Tak samo jak hate'owanie OC przez ponad pół roku i teraz best friend.
mhehehe twoj kretynizm mnie przerasta nawet nie wiesz co quotujesz, napisalem "ebay moar" wiec nie zmieniaj nic skoro juz do mnie pijesz (jak zawsze wszystkie twoje historie sa w ten sam sposob ubarwiane jak i ta) i pozniej postem wytlumaczylem jak widac dokladnie to czytasz tylko swoje posty
Tak sie zastanawiam kogo chcecie przekonać do swoich racji bo forum sie składa z "przyjaciół Alariona" i "tych dobrych"
jako ze jestes w party Alariona raczej krotko to zapewne bedziesz mial szanse juz calkiem niedlugo opuscic grono "przyjaciół Alariona" i dolaczyc do "tych dobrych" czego ci zycze jak najszybciej  , juz kilka osob sie o tym przekonalo  :D
retired


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7389 dnia: Czerwiec 03, 2011, 07:26:04 pm »
szkoda godac bo cie kurefko zdradziecko lubialem ale...
ja ciebie tez i ciagle cie lubie ,wiec raczej nie skomentuje reszty posta na moj temat
szkoda mi tylko ze tak dlugo jestes pod skrzydlami alariona ze zmieniles swoje zdanie o nim o 180stopni od ostatniej naszej rozmowy
pozdrawiam
retired


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7390 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:04:12 pm »
hohoho ktoś tu ostro powycinał posty....
gramy na ruskim servie i normalnie zawiało komuną ;)
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7391 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:07:22 pm »
Acid zastosował większą cenzurę niż sb za czasów prl. WTF ??? :noob:
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7392 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:52:43 pm »
Ej Ej Ej.. jak można kasować flame z FLAME TOPIC'A LOL haha


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7393 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:56:17 pm »
"LOL haha" jak można obrażać rodziców w każdym napisanym poście?  :o
Wszystko ma swoje granice, te tutaj zostały przekroczone i to dość mocno, więc cały flame (bez wybierania "lepszych" czy "gorszych" postów) poleciał tam gdzie jego miejsce.

EOT


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7394 dnia: Czerwiec 03, 2011, 08:57:17 pm »
gdyż zapewne którys moderator poczuł sie dotkniety krytyka na temat jego ludzi z klanu i nie mowie tu o alarionie

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7395 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:03:13 pm »
kto się przejmuje głupotami pisanymi w temacie o głupotach ??

PRECZ Z KOMUNĄ!!!
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 166

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7396 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:03:40 pm »
To może jakieś kary dla tych osób, a nie bezsensowne usuwanie postów??


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7397 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:04:59 pm »
nie bo te osoby są sztanami

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7398 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:05:42 pm »
no dyma niekierym sie dyma jakby mieli parkinsona i ciulaja po kneflu Delete ale pierona wieje komuna z przodu temata i co najwyzej ogien z dupy :) dla nierozumnych chocby na jakis kwasach


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7399 dnia: Czerwiec 03, 2011, 09:10:25 pm »
Problem polega na tym, że większość flame'u była na akceptowalnym poziomie. Poza tym, że haterzy swoje pisali, to tylko Aranael schodził do najniższego prostackiego poziomu obrażając cudzych rodzicow, co jest po prostu ponizej wszelkiej krytki.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker