Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183842 razy)

  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7425 dnia: Czerwiec 04, 2011, 12:21:29 am »
Jako osoba obiektywna stwierdzam że owszem zajeżdża wiochą.. ale od Ciebie. Poza tym Acid dobrze zrobił.

No jasne komuna to komuna. Nie ma juz prawa do swobodnego flame ?  No OFC kolejny OC member przemówił :)
Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7426 dnia: Czerwiec 04, 2011, 12:33:35 am »
n/c :)


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7427 dnia: Czerwiec 04, 2011, 12:49:25 am »
Jako osoba obiektywna stwierdzam że owszem zajeżdża wiochą.. ale od Ciebie. Poza tym Acid dobrze zrobił.

No jasne komuna to komuna. Nie ma juz prawa do swobodnego flame ?  No OFC kolejny OC member przemówił :)
Nie gram na Ruoffie, nie jestem w OC a nawet w l2, ale tamte posty jak najbardziej mogły i powinny być pousuwane.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7428 dnia: Czerwiec 04, 2011, 12:57:47 am »
hmmm...napisałbym coś, ale pewnie post nie przejdzie przez cenzurę....
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7429 dnia: Czerwiec 04, 2011, 01:09:27 am »
Nie potraficie odróżnić cenzury od kultury. Do tego, każdego obowiązuje regulamin i jakieś podstawowe zasady dobrego wychowania.
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7430 dnia: Czerwiec 04, 2011, 03:38:11 am »
koleś to TY jesteś opóźniony w rozwoju jakiś, ogarnij dupsko po kiego -_-' mod będący w oc kasuje posty ? bo z oc zawiewa wiochą i tyle ?  NIe ogarniam po kiego -_-' w ogole ktoś usuwa posty z flame topicu ? Acid ogarnij sie rofl. A ty fatal nie wyskakuj z takimi tekstami ;] nie znasz mnie i nie masz zielonego pojęcia czy posiadam jakiekolwiek upośledzenie.

niech ktorys admin wrzuci logi moderatorow jak Alarion kasuje posty ktore mu nie pasuja w swoich lub innych topikach (no tak ale przecierz jego drajwerzy oczywiscie wierza tylko swojemu dyktatorowi - ofc do czasu az znajda sie poza party i beda wrogami), no chyba za cos dostal moda miesiaca ktory na pewno nalezal sie bardziej Acidowi po ktorego akcjach przynajmniej widac ze cos robi i ktory kasuje caly flejm nie tylko "randomow" ktorzy jak muchy do swierzego g... leca do kazdej dramy ale i ludzi z OC (nie widze zeby wylecialy tylko posty nie-OC-kow bo Aranelowe polecialy w pierwszej kolejnosci).
retired


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7431 dnia: Czerwiec 04, 2011, 05:43:16 am »
no tak ale przecierz jego drajwerzy oczywiscie wierza tylko swojemu dyktatorowi - ofc do czasu az znajda sie poza party i beda wrogami)

nawet jeśli znalazł bym się poza party, jak to ująłeś, to wróciłbym do normalnego życia, ewentualnie czasem wpadłbym na ts pogadać, a nie będę  codziennie spuszczał się po napisaniu kilku ciągów znaków
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7432 dnia: Czerwiec 04, 2011, 07:08:47 am »
po kiego -_-' mod będący w oc kasuje posty ?

Zgaduje... bo nie ma tu moda z Espady?

Piszesz o komunie, a sądząc po poziomie wypowiedzi znasz ją tylko z opowieści.
Jaki ten świat jest zły. :(
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 07:11:32 am wysłana przez Acid »


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7433 dnia: Czerwiec 04, 2011, 08:42:08 am »
(nie widze zeby wylecialy tylko posty nie-OC-kow bo Aranelowe polecialy w pierwszej kolejnosci).

 Nie sądzisz, że gdyby pousuwał tylko posty nonOC to treść byłaby bezsensowna ?:)

po kiego -_-' mod będący w oc kasuje posty ?

Zgaduje... bo nie ma tu moda z Espady?



A po co komu tutaj mod espady :)
Kasujcie jak popadnie ^^

Franz 2006
eXploit sws 79 :D

Cursed Band/ CLF
Damonka EE 85/75/75 SOLD
l2 quit-real life
back to game :)
Infestor 87+ wynn
Carpet party Leader
back from real life ^^
ww.RPG-CLUB.com x7 - Federation - H5
SPS  - offline(scammed by HellSign-Sniffer)
L2 innova- Lilith
eXploit - Yul 67 :)


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7434 dnia: Czerwiec 04, 2011, 08:47:49 am »
Popisane.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7435 dnia: Czerwiec 04, 2011, 11:58:11 am »
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 11:59:46 am wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7436 dnia: Czerwiec 04, 2011, 01:10:03 pm »
Darth, wyjasnij mi prosze, dlaczego ciagle zachowujesz sie jak ograniczone dziecko?

Milion razy ci pisalem, ze nie uzywam swojego stanowiska, do dyskusji z hater'ami. Powiedz, malo razy robiles QQ na forum, ze ci niby cos skasowalem, a tu nagle ta dam! Okazalo sie, ze to byl Acid! No ale tu musi byc jakis wiekszy spisek zapewne, bo darthowi mozna cos pisac i tlumaczyc wiele razy, a on dalej bedzie snul swoje teorie.


Dobra, teraz niech Acid da te logi, albo sam powie, ile usunalem do dzialu "kosz" postow/topicow. Ale podpowiem ci ta liczbe, bedzie ona wynosic az... "0" O_o  Powiedz, ile razy jeszcze ci musza ludzie pisac cos, a ty dalej bedziesz oskarzal o swoje teorie spiskowe? Twoja krucjata jest wrecz niesamowita, jak mozna fanatycznie wierzyc, ze wszystko co zle, to sprawka zlego okrutnego Alariona : )


No to dzialaj Acid, a Darth dalej sie kompromituj. Ciekawe ile razy jeszcze ci trzeba pokazac, ze to nie ja, zebys wreszcie sie palnal w leb porzadnie. Obawiam sie tylko, ze sciana predzej peknie niz komus sie uda. (btw podpowiem ci, ze Acida masz codziennie na swoim TS-ie i mozesz nawet go o to zapytac!  : OOOOO)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7437 dnia: Czerwiec 04, 2011, 01:26:16 pm »
Archeage <3


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7438 dnia: Czerwiec 04, 2011, 01:40:03 pm »
Dobra, teraz niech Acid da te logi, albo sam powie, ile usunalem do dzialu "kosz" postow/topicow. Ale podpowiem ci ta liczbe, bedzie ona wynosic az... "0"
no to niezlego bezdechu musiales dostac pod biurkiem administracji zeby dostac moda miesiaca lol
retired


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7439 dnia: Czerwiec 04, 2011, 01:48:00 pm »
ciekawe ile ty tych godzin tam jeszcze spedzisz zanim dostaniesz 3 pochwale;d naprawde dart ty to ku*** naginasz czasoprzestrzen


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7440 dnia: Czerwiec 04, 2011, 03:11:52 pm »
pathetic...
"cześć Jestem darth i lubie hejtowac za byle chu j"

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7441 dnia: Czerwiec 04, 2011, 04:30:12 pm »
zal mi was w chuj


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7442 dnia: Czerwiec 04, 2011, 04:34:36 pm »
Haha darth fails yet again.

Btw. Mojego PP rozumiem stark wyexpił sam, zrobił mu Pailaki, 1, 2, 3 profe, x2 epic quest i w ogóle to on siedział z hottym na tanor, frozen(WL'em dantego), pavels(WL bejota), Stakato(na bejocie) rift s80(gdzie madith, red, bejot, tremal, corrin z ernim czasem go trochę expili)
No i chyba najważniejsze; to Stark logował sobie EE(LoveYa) do fogu codziennie około 7 rano lub też logował sam sobie naganiacza..

Prawda jest taka, że starku 90% czasu miał logniętego tylko siebie na WLu i swojego PP, a to marzyciel wpadał poexpić sube WC, Magda przychodziła poexpić sube kociarza albo bishopa, Pok wpadał na swoim SE, Ami logował sws'a, corrin logowała sws'a bd i bishopa, yoshimotoBM wpadała poexpic bishopa, Matus logował naganiacza, Cieniu też wpadał na SwS'ie+naganiał, Kurak też expił subke WL'a z nami, Genek był parę razy na swoim inspectorze, Alarion wpadał na subie BD, poprzedni driver Avvakena logował WC, Erni wpadał poexpić subke.. jak mi się coś przypomni to dopisze x]

Edit: to pewnie stark zrobił mi olimpiadę żeby były tokeny na CC (nie można było jeszcze tradować booków 83) zresztą na swoim PP to pewnie też ON zrobił oly(john100 pewnie jeszcze pamięta feed 3v3)
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 04, 2011, 04:38:36 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7443 dnia: Czerwiec 04, 2011, 04:40:16 pm »
No i ja expiłem subę destro na gladzie, siedząc na glebie logując czasami coś tam...za co niezmiernie jestem wdzięczny itd,itp i w ogóle. :P


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7444 dnia: Czerwiec 04, 2011, 07:25:47 pm »
Dobra, teraz niech Acid da te logi, albo sam powie, ile usunalem do dzialu "kosz" postow/topicow. Ale podpowiem ci ta liczbe, bedzie ona wynosic az... "0" O_o 

Potwierdzam.


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7445 dnia: Czerwiec 04, 2011, 07:36:41 pm »
Haha darth fails yet again.

Btw. Mojego PP rozumiem stark wyexpił sam, zrobił mu Pailaki, 1, 2, 3 profe, x2 epic quest i w ogóle to on siedział z hottym na tanor, frozen(WL'em dantego), pavels(WL bejota), Stakato(na bejocie) rift s80(gdzie madith, red, bejot, tremal, corrin z ernim czasem go trochę expili)
No i chyba najważniejsze; to Stark logował sobie EE(LoveYa) do fogu codziennie około 7 rano lub też logował sam sobie naganiacza..

Prawda jest taka, że starku 90% czasu miał logniętego tylko siebie na WLu i swojego PP, a to marzyciel wpadał poexpić sube WC, Magda przychodziła poexpić sube kociarza albo bishopa, Pok wpadał na swoim SE, Ami logował sws'a, corrin logowała sws'a bd i bishopa, yoshimotoBM wpadała poexpic bishopa, Matus logował naganiacza, Cieniu też wpadał na SwS'ie+naganiał, Kurak też expił subke WL'a z nami, Genek był parę razy na swoim inspectorze, Alarion wpadał na subie BD, poprzedni driver Avvakena logował WC, Erni wpadał poexpić subke.. jak mi się coś przypomni to dopisze x]

Edit: to pewnie stark zrobił mi olimpiadę żeby były tokeny na CC (nie można było jeszcze tradować booków 83) zresztą na swoim PP to pewnie też ON zrobił oly(john100 pewnie jeszcze pamięta feed 3v3)

Moda na sukces w l2 ;p

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7446 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:21:44 pm »
Dobra, teraz niech Acid da te logi, albo sam powie, ile usunalem do dzialu "kosz" postow/topicow. Ale podpowiem ci ta liczbe, bedzie ona wynosic az... "0"
no to niezlego bezdechu musiales dostac pod biurkiem administracji zeby dostac moda miesiaca lol


Widzisz słaby jesteś jak zwykle, bo mod miesiąca wybierany jest tylko z pośród zwykłych modów metodą głosowania. Acid nie jest zwykłym modem i nawet ci to odpisali w innym topicu, ale tak jak zwykle bredzisz swoje brednie i teorie spiskowie, więc failuj dalej Dartcie, coraz lepiej ci to idzie.

Kolejną epicką kompromitacją z twojej strony jest to, że najpierw w kilkanstu postach robisz QQ, że ci usuwam posty i kasuję dla siebie niewygodne, po raz kolejny Acid ci udowadnia (post wyżej chociazby), że to on, a nie ja, to ty zmieniasz taktykę o 180% i wyzywasz mnei od nierobów itd.  Widzisz matole, cały pic polega na tym, że specjlanei nie ruszam postów związanych z toczeniem piany przez moich hater'ow, żeby żaden nei mógł mnie posądzić o manipulacje jako mod. Tobie to jednak nei przeszkadza i dalej failujesz swoimi teoriami, jak nei w jedną stronę, to w drugą.

Co na to powiesz zatem? 


Aha pisałeś też, że pierwszorzędnie poszły posty Aranela i bardzo się obruszyłeś z tego powodu. Można wnioskować z tego, że u ciebie obciąganie komuś pały i wrzucanie na rodziców jest normą, skoro inspirują ci takie posty?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7447 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:30:49 pm »
Nie gotuj się tak:P jest sens?
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7448 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:33:56 pm »
nie ma tu gotowania, pokazuje tylko jak on failuje w każdym poście : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #7449 dnia: Czerwiec 04, 2011, 10:59:55 pm »
Co jeden to lepszy... chcialbym zobaczyc wasze miny przed monitorami gdy piszecie na sobie te hejterskie posty. Grzejecie sie jak biala na swieta.