Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183723 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9075 dnia: Sierpień 18, 2011, 05:52:47 pm »
I mówią to ludzie którzy oglądają kapitana bombę i Włatcy Móch  :o


Nie no żeby tak ztrollować ludzi zwykłą sygnaturką i awatarem xD



We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 208

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9076 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:13:47 pm »
I mówią to ludzie którzy oglądają kapitana bombę i Włatcy Móch  :o


Nie no żeby tak ztrollować ludzi zwykłą sygnaturką i awatarem xD

Mnie np nie jara ani moda na pedalowanie z rozowymi kucami ani na trollface czy inne jebane komixxo-podobne gify/filmy animowane. Ale wez pod uwage, ze wstawianie takiego czegos na forum, jest raczej proba zwrocenia na siebie uwagi - nie wiem, moze ten ktos jest poniewierany i niedoceniany w swiecie realnym ?


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9077 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:15:33 pm »
I mówią to ludzie którzy oglądają kapitana bombę i Włatcy Móch  :o


Nie no żeby tak ztrollować ludzi zwykłą sygnaturką i awatarem xD

Mnie np nie jara ani moda na pedalowanie z rozowymi kucami ani na trollface czy inne -_-' komixxo-podobne gify/filmy animowane. Ale wez pod uwage, ze wstawianie takiego czegos na forum, jest raczej proba zwrocenia na siebie uwagi - nie wiem, moze ten ktos jest poniewierany i niedoceniany w swiecie realnym ?
Masz jakiś problem emocjonalny? bo wydaje mi się, że masz  :(

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1100

  • Pochwał: 5

  • a.k.a. Darth
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9078 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:27:34 pm »
Masz jakiś problem emocjonalny?
mhehe popatrz na swoj avatar i sygne i odpowiedz na to pytanie  :D :D
retired


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9079 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:31:46 pm »
Arimas uderzył w sedno sprawy. Wszystkie "kultowe" teksty dzisiejszych czasów biorą się często z kretyńskich mod. Tak jak była na kapitana bombę, włtacuf muh (czy jak oni to tam piszą) i wiele innych idiotycznych z zewnątrz seriali/bajek itd.

Chodzi o to, że jest pewien absurdalny humor w tych wszystkich wstawkach, wychodzący już na płaszczyzny wyższej abstrakcji. Ponies nie są tu wyjątkiem i gwarantuje wam, że pedałów i innych idiotów jest tak samo wielu przy okazji ponies, jak przy okazji pokemonów i innych tego typu produkcji.

Czy to jest forma zwrócenia uwagi? Tak samo jak moda jest faktycznie dosyć bezpośrednią próbą zwrócenia na siebie uwagi. Wasze QQ przypomina trochę jakbyście obgadywali styl ubioru, który w jakiś kręgach staje się na pewien okres dość popularny. Zwraca uwagę? Każdy ubiorem zwraca na siebie uwagę (nawet gdy za jej pomocą próbuję się nie wyróżniać).

Cały problem polega na tym, że próbujecie rozrywkę z sieci sprowadzać na siłę do reala. Stety lub neistety te światy aż tak bardzo jeszcze się nie przeniknęły, stąd chyba wasze na siłę uprzedzenia.


Notabene ja obrazki z ponies staram się traktować na równi z obrazkami gifów z kotami, które istnieją już dłuższy czas w sieci. i tu i tu zdarzą się czasem absurdalnie wręcz śmieszne ujęcia. Kwestia ile dystansu umiecie do tego nabrać.


I jeszcze raz zaznaczę, nie jestem żadnym defenderem tego, bo ja mam modę (czy to internetową czy w realu) trochę w poważaniu i staram się korzystać z tego, co akurat mi się podoba. Będąc młodszym, na siłę trochę zamykałem się w 1 gatunku muzyki, teraz potrafię też dostrzec inne oprócz rocka/metalu (np. Jazz).


A teraz haterzy do dzieła!
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9080 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:38:32 pm »
Ja nie wiem.. dla mnie to tylko sygnaturka i awek a oni robią z tego nie wiadomo co O.o

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9081 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:39:18 pm »
Arimas uderzył w sedno sprawy. Wszystkie "kultowe" teksty dzisiejszych czasów biorą się często z kretyńskich mod. Tak jak była na kapitana bombę, włtacuf muh (czy jak oni to tam piszą) i wiele innych idiotycznych z zewnątrz seriali/bajek itd.

Chodzi o to, że jest pewien absurdalny humor w tych wszystkich wstawkach, wychodzący już na płaszczyzny wyższej abstrakcji. Ponies nie są tu wyjątkiem i gwarantuje wam, że pedałów i innych idiotów jest tak samo wielu przy okazji ponies, jak przy okazji pokemonów i innych tego typu produkcji.

Czy to jest forma zwrócenia uwagi? Tak samo jak moda jest faktycznie dosyć bezpośrednią próbą zwrócenia na siebie uwagi. Wasze QQ przypomina trochę jakbyście obgadywali styl ubioru, który w jakiś kręgach staje się na pewien okres dość popularny. Zwraca uwagę? Każdy ubiorem zwraca na siebie uwagę (nawet gdy za jej pomocą próbuję się nie wyróżniać).

Cały problem polega na tym, że próbujecie rozrywkę z sieci sprowadzać na siłę do reala. Stety lub neistety te światy aż tak bardzo jeszcze się nie przeniknęły, stąd chyba wasze na siłę uprzedzenia.


Notabene ja obrazki z ponies staram się traktować na równi z obrazkami gifów z kotami, które istnieją już dłuższy czas w sieci. i tu i tu zdarzą się czasem absurdalnie wręcz śmieszne ujęcia. Kwestia ile dystansu umiecie do tego nabrać.


I jeszcze raz zaznaczę, nie jestem żadnym defenderem tego, bo ja mam modę (czy to internetową czy w realu) trochę w poważaniu i staram się korzystać z tego, co akurat mi się podoba. Będąc młodszym, na siłę trochę zamykałem się w 1 gatunku muzyki, teraz potrafię też dostrzec inne oprócz rocka/metalu (np. Jazz).


A teraz haterzy do dzieła!

Zgadzam się w 100%, ale nie czytałem bo za długie


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9082 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:39:39 pm »



czy moze ktos potwierdzic ze to dziala? prosze o szybka odpowiedz.


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9083 dnia: Sierpień 18, 2011, 06:52:28 pm »
http://img196.imageshack.us/img196/2356/abenhancer.jpg


czy moze ktos potwierdzic ze to dziala? prosze o szybka odpowiedz.
Efekt może zostanie na minute jak mocno dociśniesz ;p

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9084 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:02:12 pm »
Arimas uderzył w sedno sprawy. Wszystkie "kultowe" teksty dzisiejszych czasów biorą się często z kretyńskich mod. Tak jak była na kapitana bombę, włtacuf muh (czy jak oni to tam piszą) i wiele innych idiotycznych z zewnątrz seriali/bajek itd.

Chodzi o to, że jest pewien absurdalny humor w tych wszystkich wstawkach, wychodzący już na płaszczyzny wyższej abstrakcji. Ponies nie są tu wyjątkiem i gwarantuje wam, że pedałów i innych idiotów jest tak samo wielu przy okazji ponies, jak przy okazji pokemonów i innych tego typu produkcji.

Czy to jest forma zwrócenia uwagi? Tak samo jak moda jest faktycznie dosyć bezpośrednią próbą zwrócenia na siebie uwagi. Wasze QQ przypomina trochę jakbyście obgadywali styl ubioru, który w jakiś kręgach staje się na pewien okres dość popularny. Zwraca uwagę? Każdy ubiorem zwraca na siebie uwagę (nawet gdy za jej pomocą próbuję się nie wyróżniać).

Cały problem polega na tym, że próbujecie rozrywkę z sieci sprowadzać na siłę do reala. Stety lub neistety te światy aż tak bardzo jeszcze się nie przeniknęły, stąd chyba wasze na siłę uprzedzenia.


Notabene ja obrazki z ponies staram się traktować na równi z obrazkami gifów z kotami, które istnieją już dłuższy czas w sieci. i tu i tu zdarzą się czasem absurdalnie wręcz śmieszne ujęcia. Kwestia ile dystansu umiecie do tego nabrać.


I jeszcze raz zaznaczę, nie jestem żadnym defenderem tego, bo ja mam modę (czy to internetową czy w realu) trochę w poważaniu i staram się korzystać z tego, co akurat mi się podoba. Będąc młodszym, na siłę trochę zamykałem się w 1 gatunku muzyki, teraz potrafię też dostrzec inne oprócz rocka/metalu (np. Jazz).


A teraz haterzy do dzieła!

Zgadzam się w 100%, ale nie czytałem bo za długie
+1


  • Wiadomości: 68

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9085 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:14:39 pm »
A ja się nie zgadzam, chociaż też nie czytałem.
Lancer:
Terrance -  Adventurer 79 - retired
Mishima  -  Tyr Warrior 85 / Warlord 73 / xx / xx - retired


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9086 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:15:04 pm »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9087 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:26:19 pm »
Już przeginacie(i tak wiadomo, że 99% z was czyta te wall-o-texty)

Książki czytaliście kiedyś? (to takie co dużo tekstu ma w sobie) ^_^

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9088 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:33:03 pm »
Ari bodyguard ci się fajnie załącza ostatnio. ;]


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9089 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:33:42 pm »
Raczej tylko takie z obrazkami. Podejrzewam, że i felieton w jakimś czaspoiśmie jest za długi ; p


@ Acid

a tobie hater mode on się fajnei załącza ostatnio ;]
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9090 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:35:06 pm »
Będąc młodszym, na siłę trochę zamykałem się w 1 gatunku muzyki, teraz potrafię też dostrzec inne oprócz rocka/metalu (np. Jazz).
Jazz, blues fajna sprawa a co powiesz o szeroko pojętej techniawce ?

BTW: nie wiem co jest fajnego w tych konikach, ale jak komus sie podoba to moze sobie i gowno dac na avatar i sygne


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9091 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:39:10 pm »
bardziej już pewne odłamy muzyki elektronicznej:

http://www.youtube.com/watch?v=h4YvkZeLrjs   z całego zespołu podoba mi się kilkanaście kawałków. Ten jest best one dla mnie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9092 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:40:23 pm »
@Alarion
I kto to napisał. :_)


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9093 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:42:44 pm »
Będąc młodszym, na siłę trochę zamykałem się w 1 gatunku muzyki, teraz potrafię też dostrzec inne oprócz rocka/metalu (np. Jazz).
Jazz, blues fajna sprawa a co powiesz o szeroko pojętej techniawce ?

BTW: nie wiem co jest fajnego w tych konikach, ale jak komus sie podoba to moze sobie i gowno dac na avatar i sygne
Ofek na prezydenta!

@Acid: ty ostatnio coraz częściej hate włączasz na wszystko ;]


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9094 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:43:23 pm »
ja na ciebie po prostu starałem się nei zwracać uwagi, ale sam zacząłeś zabawę "akcja reakcja", so : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9095 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:44:33 pm »
Nie na wszystko... W zasadzie to tylko na jedno - pozerów.
Amen.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 18, 2011, 07:46:15 pm wysłana przez Acid »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9096 dnia: Sierpień 18, 2011, 07:46:06 pm »
jak to mówią "Screen or didnt happen " mistrzu porządku wrzechświata
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9097 dnia: Sierpień 18, 2011, 08:13:20 pm »
back. Uważam iż same kucyki sa ok, gówno tez jest ok, myslę ze pączek tez jest ok.
Kucyki wygladaja slodko, podobaja sie mojej dziewczynie wiec japa.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 342

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9098 dnia: Sierpień 18, 2011, 08:17:21 pm »

BTW: nie wiem co jest fajnego w tych konikach, ale jak komus sie podoba to moze sobie i gowno dac na avatar i sygne

tu nie chodzi kto co moze ale raczej jak to o nim swiadczy no i rzeczywiscie i w tym przypadku gowno nie najlepiej by swiadczylo o danej osobie :).




  • Wiadomości: 137

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #9099 dnia: Sierpień 18, 2011, 08:31:26 pm »
"Będąc młodszym, na siłę trochę zamykałem się w 1 gatunku muzyki, teraz potrafię też dostrzec inne oprócz rocka/metalu (np. Jazz). '
Spróbuj Chopina...lans w UJ.... :D