Witaj
Gość

Wątek: Screeny, PvP i Flame na Lancer  (Przeczytany 1183819 razy)

  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10900 dnia: Listopad 09, 2011, 08:15:27 pm »
To musicie sprzęty wymienić, ja już żadnych pobocznych programów nie potrzebuję. Wysoki ping na siegach u mnie to już przeszłość. Dobry procek/dysk/ramy. Tak jak wcześniej napisałem
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 08:27:51 pm wysłana przez Ulquiora »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10901 dnia: Listopad 09, 2011, 08:18:22 pm »
Jakie znowu lagi...
TO FORUM DOPROWADZA MNIE DO ROZPACZY!
Archeage <3


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10902 dnia: Listopad 09, 2011, 08:28:20 pm »
Jakie znowu lagi...
TO FORUM DOPROWADZA MNIE DO ROZPACZY!
Edytowałem posta byś nie pociął się tępą żyletką ojca. Lepiej ci? Proponuję wyjść na świeże powietrze a nie tylko jedno okno na cały świat


  • Wiadomości: 604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10903 dnia: Listopad 09, 2011, 08:30:21 pm »
Coraz mocniej zaczynam wątpić by problemem był procesor/karta graficzna.. Po 1 L2 nie obciąża procesorów 2 rdzeniowych do nawet 60%, więc więcej mhz nic nie da. Po drugie nie obciąża takiego gtx'a 570 nawet w 20%. Zaczynam się zastanawiać czy problem nie leży gdzieś w kartach sieciowych które nie wyrabiają z natłokiem pakietów podczas większej burdy. Teraz prawie wszyscy mają karty sieciowe zintegrowane na płycie. Zastanawiam się nad jakąś dedykowaną dla graczy np http://www.evga.com/articles/00467/ może w tym tkwi problem naszych freezów i niskich fps, ot tak moje przemyślenia dzisiejsze ;)

to zakoncz swoje przemyslenia czym predzej bo sa one co najmniej idiotyczne.

No tak przyszedł znawca. Wyjaśnij zatem co wpływa na taką wydajność kompa jak u tego typa na TW. Procek który nie jest wykorzystywany nawet w połowie przy grze?

Nie prowadze dyskusji z matolem ktory swego czasu fapowal przy wyniku z quadranta kiedy wszyscy wiedzieli, ze nie ma on nic wspolnego z wydajnoscia - bo mozna go zmanipulowac. Co do wplywu kompa na L2 to jak juz ktos wspomnial - inzynieria oprogramowania sie klania. Gra jest zbudowana na starym silniku, ktory mimo swojej skalowalnosci, srednio sprawdza sie w mmo - bo nie pod takim katem byl pisany. Z drugiej strony ncsoft nie specjalnie silil sie na optymalizacje silnika, zatem mamy co mamy - czyli gre ktora nie potrafi skorzystac z dobrodziejstw dzisiejszego sprzetu.

//Acid -- Obraza 10%, nie widzę w poście dotyczącym quadranta fapu, tylko porównanie. Kolega widzi i tłumaczy sobie niektóre rzeczy jak jest mu akurat wygodnie. Smutne.
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 10:22:32 pm wysłana przez Acid »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10904 dnia: Listopad 09, 2011, 08:38:15 pm »
Jakie znowu lagi...
TO FORUM DOPROWADZA MNIE DO ROZPACZY!
Edytowałem posta byś nie pociął się tępą żyletką ojca. Lepiej ci? Proponuję wyjść na świeże powietrze a nie tylko jedno okno na cały świat
Twój post nadal doprowadza mnie do rozpaczy.
Archeage <3


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10905 dnia: Listopad 09, 2011, 08:43:04 pm »
Wasz problem nie mój, każdy cieszy się grą na tyle ile go stać. Przykre ale prawdziwe. Dalszy flame delios pisz mi na pw a nie zaśmiecanie tematu, tym bardziej zaraz wychodzę do roboty. CU


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10906 dnia: Listopad 09, 2011, 09:02:45 pm »
Wasz problem nie mój, każdy cieszy się grą na tyle ile go stać. Przykre ale prawdziwe. Dalszy flame delios pisz mi na pw a nie zaśmiecanie tematu, tym bardziej zaraz wychodzę do roboty. CU
Szkoda że mylisz podstawowe pojęcia takie jak FPS, Ping, Lagi, wydajność sprzętowa, wydajność sieciowa.
Nie wnosisz nic do tematu a wręcz wprowadzasz zamęt.
Dodatkowo zarzucasz innym że mają za słabego kompa i ich problem pochodzi z braku pieniędzy(!) na lepszy sprzęt.
Archeage <3


  • Wiadomości: 444

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10907 dnia: Listopad 09, 2011, 09:12:00 pm »
Wasz problem nie mój, każdy cieszy się grą na tyle ile go stać. Przykre ale prawdziwe. Dalszy flame delios pisz mi na pw a nie zaśmiecanie tematu, tym bardziej zaraz wychodzę do roboty. CU

To raczej twoje posty nie wnoszą nic do tematu. Mylisz podstawowe pojęcia jak ping (prawdopodobnie nie wiesz co to) oraz udajesz znawca w temacie na którym raczej nie jesteś na bieżąco (sprzęt komputerowy).

 
Cytat: Shanique;134896
If you talking about me... i'm in BS from that time when we left OOC because one stupid guy didn't liked polish words in clan chat and kicked Qra from clan... after that, BS history just begun.
BS - prawdziwa historia.


  • Wiadomości: 316

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10908 dnia: Listopad 09, 2011, 09:12:06 pm »
No i ile on tam ma ? 10 FPS ? Od pierwszej minuty to ma dokładnie to samo co cała reszta serva.

No właśnie cała reszta serwa ma w większości może 5 fps jak ma wszystko na min, limit postaci na min i kamerę w ziemię. A tu koleś ma widok na całe pole bitwy i może płynnie to nie jest, ale da się grać dosyć komfortowo (jak na l2).
Lancer:
Specnaz team
Naver - Aeore Healer 85+


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10909 dnia: Listopad 10, 2011, 06:32:51 am »
Dodatkowo zarzucasz innym że mają za słabego kompa i ich problem pochodzi z braku pieniędzy(!) na lepszy sprzęt.
Nie zarzucam tylko zawsze jakieś ale odnośnie twórców nc soft. A to stary silnik od gry, a tu że servery offa znajdują się za oceanem itd itd. Wszystko cacy chcecie mieć i zwalacie na stronę winy gry. Tylko że na starym sprzęcie (pewnie jacyś gracze jeszcze jadą na płycie agp) nie wymagajcie jakiś super wysokich lotów. Stary sprzęt czyli sprzed 3 lat, ostatnio dużo zmieniło się w świecie sprzętu komputerowego. teraz fajny sprzęt za 5k zł wystarczy na długie lata. I nie pisać mi że udaję znawcę tematu, niektóre rzeczy mogę mylić, nie siedzę non stop przy klawiaturze, nie mieszam życia realnego z komputerem (służy mi tylko do pracy oraz do rozrywki). Wiem tylko jedno: dobry dostawca neta, dobry komp i nie uświadczycie żadnych problemów. Spełniając te 2 kryteria będziecie mogli cieszyć się w pełni tą grą.

Co nie zmienia faktu, że ten kolo na ostatnim TW mnie zdziwił płynnością gry na mass pvp.
Dobry sprzęt ma. Gracze Aiona też zarzucali a że do dupy silnik gry bo na fortecach 300vs300 gra muli nieziemsko. BZDURA i nic poza tym.

Os. niepełnoletnie no cóż mają gorzej, nie będą mogli w stanie sami sobie sprawić nowego kompa (wciąż są pod utrzymaniem rodziców). Ale pewnie większość graczy to studenci/uczniowie liceum/technikum- narzekacie na grę, no problem! Jest pełno ofert pracy na 2/3 tyg co idzie sporo kasy zarobić. Dla przykładu: rozładowywanie kontenerów warzyw (sam kiedyś tak sobie dorabiałem na początku). Jeden kontener = 400zł na dzień. Jak się chce to się ma.


Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Listopad 10, 2011, 06:39:52 am wysłana przez Ulquiora »


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10910 dnia: Listopad 10, 2011, 09:27:25 am »

Nie zarzucam tylko zawsze jakieś ale odnośnie twórców nc soft. A to stary silnik od gry, a tu że servery offa znajdują się za oceanem itd itd. Wszystko cacy chcecie mieć i zwalacie na stronę winy gry.

Ru-OFF. Serwery w Rosji. Hmmm ocean? Niby się da, ale i tak jakoś trudno.
EU Off. Naia połączenie Franz, Luna i Teon. Franz był chyba u żabojadów, a dwa pozostałe też gdzieś w Europie.  I dlaczego on nazywa sie EU? Bo jest w krajach Europy? Hmmmmm. I dlaczego ta dyskusja odbywa się w dziale Serwery RU »
Lancer i skąd wziąłeś ocean?


Wiem tylko jedno: dobry dostawca neta, dobry komp i nie uświadczycie żadnych problemów. Spełniając te 2 kryteria będziecie mogli cieszyć się w pełni tą grą.

Pytanie, kiedy ostatni raz widziałeś mass pvp gdzie jest 200-300 luda w L2? Na jakiej kronice?
Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 285

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10911 dnia: Listopad 10, 2011, 10:04:57 am »
Wiesz, może niech chłopak się wypowie co dla niego oznacza dobry komp? ;)


  • Wiadomości: 452

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10912 dnia: Listopad 10, 2011, 03:15:23 pm »
Ja mam dobrego kompa, z górnej półki gdzie żadna nowa gra nie chodzi poniżej 50fpsów a mimo to w L2 wyciągam 20/25 na mass pvp z częstymi spadkami do ~10/15... Nie mam tylko dysku ssd, ale planuje kupić.

Proszę magiku od sprzętu wytłumacz mi tu gdzie w tym wina mojego kompa..
TapMadls! - Const pt leader.
http://tapmadls.forumpolish.com


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10913 dnia: Listopad 10, 2011, 03:19:17 pm »
Powiedział przecież:
Za słaby internet masz :D
 :oops:
Archeage <3


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10914 dnia: Listopad 10, 2011, 04:16:47 pm »
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10915 dnia: Listopad 10, 2011, 04:28:50 pm »
W aktualnościach jest topic poświęcony tej grze, a widzieliście trailera Simsów aka Aion 3.0 ? Szkoda, że w L2 w CH/zamku nie da się zrobić takiego umeblowania, wtedy na pewno przybyłoby jeszcze więcej FPS :hu_6_1:


  • Wiadomości: 292

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10916 dnia: Listopad 10, 2011, 04:53:01 pm »

nie mieszam życia realnego z komputerem (służy mi tylko do pracy oraz do rozrywki)


pfff jak uzywasz komputer "TYLKO do pracy oraz do rozrywki" to faktycznie nie warto mieszac w to zycia realnego...

 Po kupnie nowego sprzetu z zainstalowanym juz oprogramowaniem troche sie przerazilem- L2 chodzilo gorzej jak na starym :/ zmiana sterownikow (na starsze  :shock:)- poomoglo,  a juz w ogole bylo cacy po reinstalce systemu
 ale to takie tam pierdoly, o ktorych pewnie wszyscy wiedza :P
Franz: Kaczor
Lancer: Pадость
Lilith: 1098
Classic: Kaczor


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10917 dnia: Listopad 10, 2011, 07:23:03 pm »
Dodatkowo zarzucasz innym że mają za słabego kompa i ich problem pochodzi z braku pieniędzy(!) na lepszy sprzęt.
Nie zarzucam tylko zawsze jakieś ale odnośnie twórców nc soft. A to stary silnik od gry, a tu że servery offa znajdują się za oceanem itd itd. Wszystko cacy chcecie mieć i zwalacie na stronę winy gry. Tylko że na starym sprzęcie (pewnie jacyś gracze jeszcze jadą na płycie agp) nie wymagajcie jakiś super wysokich lotów. Stary sprzęt czyli sprzed 3 lat, ostatnio dużo zmieniło się w świecie sprzętu komputerowego. teraz fajny sprzęt za 5k zł wystarczy na długie lata. I nie pisać mi że udaję znawcę tematu, niektóre rzeczy mogę mylić, nie siedzę non stop przy klawiaturze, nie mieszam życia realnego z komputerem (służy mi tylko do pracy oraz do rozrywki). Wiem tylko jedno: dobry dostawca neta, dobry komp i nie uświadczycie żadnych problemów. Spełniając te 2 kryteria będziecie mogli cieszyć się w pełni tą grą.

Co nie zmienia faktu, że ten kolo na ostatnim TW mnie zdziwił płynnością gry na mass pvp.
Dobry sprzęt ma. Gracze Aiona też zarzucali a że do dupy silnik gry bo na fortecach 300vs300 gra muli nieziemsko. BZDURA i nic poza tym.

Os. niepełnoletnie no cóż mają gorzej, nie będą mogli w stanie sami sobie sprawić nowego kompa (wciąż są pod utrzymaniem rodziców). Ale pewnie większość graczy to studenci/uczniowie liceum/technikum- narzekacie na grę, no problem! Jest pełno ofert pracy na 2/3 tyg co idzie sporo kasy zarobić. Dla przykładu: rozładowywanie kontenerów warzyw (sam kiedyś tak sobie dorabiałem na początku). Jeden kontener = 400zł na dzień. Jak się chce to się ma.


Pozdrawiam
bla bla bla bla bla... pewnie, my tu wszyscy lecimy na duronach 800MHz GF2Ti i 512MB ramu ;) dlatego płaczemy i mamusie nam nie chce dac na nowy sprzet i mam dwie lewe rączki ale za miesiac przyjdzie mikołaj jest nadzieja na nowy komputer.

W ogole nie rozumiem twojego toku rozumowania wszyscy pisza ze na zajeb. kompach na ktorych graja w najnowsze gierki maja po 40+ non stop fps a Ty mi tutaj takie rzeczy wypisujesz.... nie mam pytan w gole o ch. Ci chodzi człowieku?

Chyba masz jakies zlagowane neoroprzekaźniki :>


  • Wiadomości: 281

  • Pochwał: 1

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10918 dnia: Listopad 10, 2011, 09:26:19 pm »
W aktualnościach jest topic poświęcony tej grze, a widzieliście trailera Simsów aka Aion 3.0 ? Szkoda, że w L2 w CH/zamku nie da się zrobić takiego umeblowania, wtedy na pewno przybyłoby jeszcze więcej FPS :hu_6_1:
sry, wylaczylem te czesc forum i nie widzialem tego tematu.
Core:
Gozbar - Archer 89
Lancer:
Gozz - Warrior - 87
Morfeusz - Enchanter - 87


  • ******
  • Wiadomości: 1257

  • Pochwał: 3

  • Legendarny StarK
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10919 dnia: Listopad 11, 2011, 10:53:34 am »
zalatwione! :)
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2011, 12:07:21 pm wysłana przez EsTeCzteryRkA »

4. w przypadku gdy strona przeciwna wygrywa flejm war, (czyli po prostu napisze prawde - czy pocisnie aralionowi od grubasow, derfo od slabiakow, amirasowi od lamuskow, stwierdzi ze core jest dead i online to 200) aralion bierze w rece katarynke i kreci korbka tak dlugo, az wyskoczy z niej zdalnie sterowana małpka (ruesse) i wlepi wrogowi jedynej i slusznej ideologi %


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10920 dnia: Listopad 12, 2011, 09:47:41 am »
co daje zidentyfikowany blessed item? poza fajną nazwą i możliwością trade....
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • ******
  • Wiadomości: 1254

  • Pochwał: 11

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10921 dnia: Listopad 12, 2011, 10:28:37 am »
co daje zidentyfikowany blessed item? poza fajną nazwą i możliwością trade....
czytałem, że masz większą szanse na enchant lub coś w tym stylu. Nie pamiętam dokładnie, zaraz sprawdzę.


Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10922 dnia: Listopad 12, 2011, 12:44:57 pm »
co daje zidentyfikowany blessed item? poza fajną nazwą i możliwością trade....

Po enchancie powyżej +3 dodaje podwójnie p def/m def/ p atak i m atak w zależności od rodzaju itemu.
e.g. biały item enchantujesz powyżej +4 i dajmy na to enchant da 4 pkty, przy blessed itemie masz +8 pktów statów.


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10923 dnia: Listopad 12, 2011, 01:12:24 pm »
co daje zidentyfikowany blessed item? poza fajną nazwą i możliwością trade....

Po enchancie powyżej +3 dodaje podwójnie p def/m def/ p atak i m atak w zależności od rodzaju itemu.
e.g. biały item enchantujesz powyżej +4 i dajmy na to enchant da 4 pkty, przy blessed itemie masz +8 pktów statów.

Takie pytania nie powinny być w dziale o god?
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Screeny, PvP i Flame na Lancer
« Odpowiedź #10924 dnia: Listopad 12, 2011, 01:21:51 pm »
a taka zbrodnia, że zadał je tu?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker