Witaj
Gość

Wątek: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa  (Przeczytany 416218 razy)

  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 06, 2008, 10:46:10 pm »
Quescik na nobla

Precious Soul – 1 (wymagany minimum 50 lvl subclassy).

1. Aby rozpocząć quest udajemy się do Talien (znajdziesz ją w Aden Castle Town na schodach na wprost od kościoła).
2. Idziemy do wejścia do Dragon Valley i rozmawiamy z Gilmore.
3. Teraz należy porozmawiać z Gabrielle (przy południowej bramie Giran Castle Town).
4. Udajemy się na tereny Beehive znajdujące się w pobliżu Floran Village, aby znaleźć wejście do jaskini i tam upolować Quest Monsters.
5. Wracamy do Talien.
6. Teraz udajemy się do Grocery Store w Heine Castle Town i odnajdujemy tam Melody Maestro Kantabilon.
7. Teleportujemy się na Dragon Valley i zdobywamy 10 itemów z Marluk Succubus lub Marluk Succubus Turen. Tutaj należy mieć trochę cierpliwości, ponieważ drop rate jest bardzo mały.
8. Wracamy do Kantabilon.
9. Następnie do Aden Castle Town porozmawiać z Talien.
10. Teleportujemy się do Hunters Village, aby tam odnaleźć Stedmiel (jest w Warrior Guild).
11. Teraz z powrotem do Talien.
12. Udajemy się do Krasnoluda Virgil, którego znajdziemy w Rune Castle Town a dokładnie na balkonie w Einhasad Temple (korzystamy z GK i przenosimy się do Rune Castle Town Temple).
13. Porozmawiaj ze stojącym obok orkiem Ogmar.
14. Teraz wracamy na pierwszy poziom Einhasad Temple by porozmawiać z Raharakti (stoi w Mistic Guild).
15. Idziemy do Swamp of Screams z Rune Castle Town w celu zebrania 5 itemów z Splinter Stakato Drone.
16. Wracamy do Raharakti.
17. Udajemy się do Kassandry, która stoi obok Virgil.
18. Teraz idziemy do Caradine (znajdziesz ją koło Magic Shop w Godard Castle Town).
19. Musimy zdobyć 5 Lunargent oraz 1 Hellfire Oil i idziemy do krasnoluda Noel (znajduje się w Godard Blacksmith).
*Jak zdobyc te itemy? - Trzeba zacząć quest (Supplier of Reagants) w IT na dole u Wesleya musimy zdobyc te przedmiaty : 500moonstone shards, 100lava stones, 2 Sulfurs, 10 Blood Roots, 5 Quicksilvers, 60 Volcanic Ashów, 100 Demons Blood . Dropimy te przedmioty z mobów (tutaj sobie przycytuje bo zapomnialem jak one sie zwaly) "Hamas Ork Shamans oraz Lava Wyrms w Blazing Swamp albo w TOI z Platinum Guardian Shamans oraz Platinum Tribe Shamans"
20. Teraz musimy te itemy zmiksowac aby odtrzymac 5 Lunargent oraz 1 Hellfire Oil. Więc
 idziemy do 1 Ivory Tower-Basement Underground Shopping Area.
 i szukamy tam Mixing Urn w ktorej mieszamy : 100lava Stones i 10 Volcanic Ash i otrzymujemy 10 Magma Dusts. 10 Magma Dusts mieszamy z 1 Sulfurem i otrzymujemy 1 Fire Essence. Następnie tworzymy 1Demonic Essence za pomocą 10 Demonplasms i 1 Sulfura. 10 Demonplasm dostajemy za 100 Demon Blood i 10 Blood Root. Mieszamy Fire i Demonie Essence i dostajemy 1 Hellfire Oil. Na koniec mieszamy 500 Moonstone Shards i 50 Volcanic Ashes z czego wychodzi 50 Moon Dusts. Z 50 Moon Dusts oraz 5 Quicksilvers dostajemy 5 Lunargent. Noi jak juz powiedziane trzeba isc do krasnoluda Noel któr znajduje sie blackmith w goddard.
21.Ponownie udajemy się do Caradine.


Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 1.

Precious Soul – 2 (wymagany minimum 60 lvl subclassy).

1. Udajemy się do krasnoluda Virgil (balkon Rune Castle Town Temple).
2. Rozmawiamy ze stojącą tuż obok Kasandra.
3. Teraz należałoby porozmawiac z Ogmar, który również znajduję się obok Virgil.
4. Idziemy na Devil Pass i odnajdujemy stojącego tam Mysterious Dark Knight wraz z otaczającymi go ciałami aniołów.
5. Teraz gadamy z wszystkimi Corpse of Angel.
6. Ponownie rozmawiamy z Mysterious Dark Knight.
7. Teleportujemy się do Ivory Tower i na północnym-wschodzie odnajdujemy wiedźmę Kalis (stoi na wzgórzu).
8. Musimy znaleźć stojącego na północny-zachód od Ivory Tower tuż za rzeką Alchemist Matyld
9. ponownie udajemy się do wiedzmy Kalis.
10. Z Rune Castle Town I teleportujemy się do Valley of Saints. Będąc już na miejscu zabijamy znajdujące się tam Quest Monsters (zdobywamy 4 Orbs of binding).
11. Rozmawiamy ze wszystkimi leżącymi tam Restrainer of Glory i poczekaj na odrodzenie się Unicorn po czym należy z nim porozmawiać.
12. Wracamy do Kasandra na balkonie Rune Castle Town Temple.

Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 2.

Precious Soul – 3 (wymagany minimum 65 lvl subclassy).

1. Udajemy się do Caradine stojącej koło Magic Shop w Godard Castle Town.
2. Zagadujemy do Ossia (stoi obok Caradine).
3. Z Rune Castle Town teleportujemy się na Valley of Saints i idziemy w prawo, następnie przez most by upolować znajdujące się tam Pledge of Shine oraz Pilgrims of Sine.
4. Posiadając 2 itemy wracamy do Ossian.
5. Teraz należy zabić Raid Bossa Barakiel. Znajdziesz go w świątyni na Valley of Saint (respawn 1-8 godzin). Samemu nie zdołamy go zabić. Potrzeba nam sporego party a przede wszystkim tanka i healera.
6. Po zabiciu Barakiela dostaniemy item, z którym należy się udać do Magister Ladd (czwarty poziom Ivory Tower).

Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 3.



Precious Soul – 4 (wymagany minimum 75 lvl subclassy).

1. rozmawiamy z Caradine, która stoi koło Mistic Shop w Godard Castle town.
2. Zostaniemy przeniesieni do miejsca gdzie należy porozmawiać z Lady of Lake.

Gratulacje ukończyłeś Precious Soul – 4.

I w tej chwili odtrzymojesz status Noblesse


Wszystkie błędy prosze popoprawiać



/Polgara bardzo ładnie

Ktoś to sprawdzał czy mogę zaufać że all jest ok ? :D Nie wiem czy questy się zmieniają pod wpływem różnych kronik.

// odświeżam, nadal czekam na odp
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2008, 11:02:25 pm wysłana przez Mati_888 »
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 08, 2008, 05:52:24 pm »
Tak, ja z tego korzystałem :Pm i było ok wszystko. z kronikami nie zmieniają się questy :)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 02, 2008, 09:50:52 am »
Mógłby ktoś mi dokładniej wyjaśnić jak to miksować ? albo Linka dać :P
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 04, 2008, 12:04:17 am »
Mam pytanie co do olimpiady czy mogę na niej uczestniczyć(oczywiście po skończeniu questa na noblesse) pierwszą postacią jak i subklasą??
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2008, 12:07:48 am wysłana przez Max384 »


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 04, 2008, 09:42:18 am »
Nie możesz. Na oli można wejść tylko mainem ;)
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 03, 2008, 08:34:16 pm »
Następnie wróć do blacksmitha a potem do Caradine aby zakończyć questa. Dostaniesz Expo i list Virgil który mówi że Virgil potrzebuje twojej pomocy natychmiast.

mam pytanie - czy jeśli na tym etapie questa pójdę do Caradine zakończyć part 1 mainem lub subką na 40 levelu, to quest zostanie automatycznie przerwany i będe musiał zaczynać od początku??


  • Wiadomości: 965

  • Pochwał: 1

  • HE fan ;)
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 22, 2008, 04:48:11 pm »
Chodzi wam ten link z questami na 2 profkę ?
Abyss x3 :

Matiks - BH

Offline


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 1

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 29, 2008, 08:17:03 am »
witam, mi takze nie chodzi ten link na 2 profke... moglby ktos podac jakis nowy link badz opisac te questy?(dla mnie na pr)


  • Wiadomości: 103

  • Pochwał: 0

  • Sweetness
  Piszę poprawnie po polsku.

Opportunity - RPG x5 Sword Muse 85
Opportunity - RPG x15 Soul Hound 85
Opportunity - Lancer x1 Elven Elder 6x


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 20, 2008, 09:46:32 pm »
żeby zrobić 3 klase trzeba mieć wykonane:
The Finest Ingredients(quest z hs dostajemy tu Ice Crystal)
Magical Power of Fire/water - Part 1(w varka/ketra cos tam dostajemy żeby zrobić klase:P)
ally lvl 2 z ketra/varka
+ quest dla naszej klasy

to wszystko czy cos jeszcze trzeba mieć zrobione?
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Questy - Nobless
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 02, 2008, 03:31:43 pm »

<hr>

Typ: Nobless quest I
Level: 50
Klasa: Każda
Miejsce Startowe: Town of Aden
Nagroda: List Virgila
Wymagane przedmioty: 1 Hellfire Oil, 5 Lunaragents

1. Rozpoczynamy questa u Talien (znajdziemy ją na schodach prowadzących do świątyni w Aden).




2. Teraz udaj się do Giran. Porozmawiaj z Gabriele (południowa części placu).




3. Idź do wejścia Dragon Valley i porozmawiaj z Gilmore.




4. Gilmore mówi abyś wyruszył do Beehive (znajduje się to na południe Floran Village).
A dokładniej musisz znaleźć jaskinie, w której będą Quest monstery i je oczywiście zabić (będzie to meduza z mała obstawą).

Oczywiście rozmawiamy z Gilmore.

5. Tym razem lecimy do Aden, porozmawiaj z Talien. Teraz teleportuj się do Heine. Idź do Magic Shop i porozmawiaj z Melody Maestro.

6. Teraz robimy Teleport do Giran a następie na Dragon Valley.

Musisz zabijać Malruk Succubs oraz Malruk Succubs Tauzen do czasu aż zdobędziesz 10 szponów (troszkę ci to zajmie, ponieważ te szpony tak szybko nie wypadają).




Wróć do Heine i pogadaj z Krasnoludem jeszcze raz.

7. Teraz Teleport Aden i rozmawiamy znów z Talien. Idź do Rune (Rune Castle Town Temple). Biegnij przez świątynię i znajdź Virgila, jednego z trzech NPC na balkonie. Oczywiście musisz z nim porozmawiać a co innego? On każe Ci porozmawiać z innymi dwoma NPC.




8. Biegnij do Mystic Guild. Porozmawiaj tam z NPC o imieniu Rahorakti (jeśli dobrze pamiętam).




9. Idz do Swamp of Screams. Zabijaj Splinter Stakato Drones (samemu będzie ci ciężko tam przeżyć na 50lvl). Zbierzesz 5 crismon moss, wróć do Rune Castle Tow gild i pogadaj z NPC.
Idź z powrotem do Enhasit Temple (porozmawiaj z NPC, do którego prowadzi cię strzałka). Potem pogadaj znów z Virgilem. Wyślę cię do Goddard abyś porozmawiał tam z Caradine.




10. Caradine wyśle cię do dwóch blaksmithów oraz Powie, że potrzebuje 1 hellfire i 5 lunaragents (skąd je wziąć? No właśnie - musisz wypełnić Questa &#8221;supplier of reagants&#8221; w Ivory Tower). Jak będziesz je miał, idź do blacksmitha, następnie wróć do Caradine, żeby zakończyć Quest. Dostaniesz exp i list Virgila. W Liście pisze, że Virgil potrzebuje pomocy.

I tak właśnie kończy się pierwsza część Questu.


<hr>


Typ: Nobless quest II
Level: 60
Klasa: Każda
Miejsce Startowe: Rune Castle Town
Nagroda: Caradine's Lester
Wymagane przedmioty: List Virgila

1. Udaj się do Rune, teleportuj się do Świątyni(Rune Temple)


2. Wejdź na sam szczyt miasta, na balkon, gdzie stoi Virgil. Porozmawiaj z nim, a następnie z Cassandrą i Ogmarem.




3. Ogmar wyśle cię do Swamp of Screems (Dokładna lokacja zaznaczona żółtym znakiem na mapie).


4. Porozmawiaj z "Mrocznym Rycerzem" a następnie po kolei rozmawiaj z ciałami aniołów. Gdy znajdziesz w "blonde hair" porozmawiaj jeszcze raz z NPC.


5. Powie on, że musisz się udać do wiedźmy Kalis, znajduje się ona na górze obok Ivory Tower.


6. Po rozmowie z wiedźmą udaj się do Alchemist Matyld.




7. Ona także znajduje się obok Ivory Tower (Dokładna lokacja na mapie). Po rozmowie z matild udaj się z powrotem do wiedźmy Calis. Powie ci ona, że Lady of lake znajduje się w Valley of Saints, a dokładniej w jaskinii.



8. Gdy wejdziesz do jaskini, zabij quest monstery, które tam się znajdują, aż zdobędziesz 4 quest itemy. Użyj ich po kolei na pieczęciach, którymi otoczony jest jednorożec.




9. Gdy to zrobisz, powróci on do życia. Po rozmowie z nim, okaże się, że to właśnie Lady of Lake. Teraz udaj się z powrotem, do Virgila.


Po rozmowie z nim i reszta, NPC dostaniesz exp i quest item, którego potrzebujesz żeby zacząć kolejną część questa.


<hr>


Typ: Nobless quest III
Level: 65
Klasa: Każda
Miejsce Startowe: Town of Goddard
Nagroda:
Wymagane przedmioty: Caradine's Lester

1. Porozmawiaj z Caradine w Goddard. Dowiesz się, że księżniczka jest słaba i potrzebuje kilku specjalnych przedmiotów, żeby odzyskać moc.




2. Po rozmowie z Caradine rozmawiamy z NPC obok niej. Każe on nam udać się do Valley of Saints żeby wydropić 2 quest itemy.




3. Jeden z nich wydropimy z Pilgrim of Splendor a drugi z Judge of Splendor. Po wydropieniu itemów udaj się spowrotem do Goddard i je to oddaj.




4. Teraz musisz (a raczej musicie) zabić Barakiela, jest to Raid Boss w Valley of Saints.




Quest item z Raid Bossa dostaje tylko osoba z party ktora zada ostatni hit (Ale...na większości priv serverów dostaje go całe party [osoby które maja quest]). Gdy juz masz quest item udaj się spowrotem do NPC który cię tam wysłał. Zostaniesz wysłany do Ivory Tower. Udało się, 3 część questa skończona.


<hr>


Typ: Nobless quest IV
Level: 75
Klasa: Każda
Miejsce Startowe: Town of Goddard
Nagroda: Noblesse
Wymagane przedmioty: Ukończone wszystkie 3 poprzednie questy.


1. Porozmawiaj z Caradine. Klikaj coraz to kolejne odpowiedzi,aż zostaniesz teleportowany do coliseum.


2. Tam porozmawiaj z Lady of lake, po rozmowie dostajesz tytuł Noblesse!



By Onegar



Podklejam
/Szewa

« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2008, 03:36:47 pm wysłana przez Szewa »


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: -5

Odp: Questy - Nobless
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 02, 2008, 04:22:38 pm »
moze screeny w jpg?....


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 11, 2008, 09:57:09 pm »
Witam Chciałem się zapytać " Mam sh 75 i wziąłem sobie sube spoila i tak jakoś szybko minęło że kończę soul 2 " następny 3 part lvl 65 i w tym moje pytanie bo wyexpić subę spoila do 75 lvl zeby skonczyc wszystkie soule wchłonie dużo czasu i czy  jakbym usuną subę spoila wziął nową subę necro dojde do 65lvl wzialbym soul 3 był by dalszy ciąg czy zniknie wszystko i bedzie cza od nowa !  POZDRO


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 11, 2008, 10:41:27 pm »
Witam Chciałem się zapytać " Mam sh 75 i wziąłem sobie sube spoila i tak jakoś szybko minęło że kończę soul 2 " następny 3 part lvl 65 i w tym moje pytanie bo wyexpić subę spoila do 75 lvl zeby skonczyc wszystkie soule wchłonie dużo czasu i czy  jakbym usuną subę spoila wziął nową subę necro dojde do 65lvl wzialbym soul 3 był by dalszy ciąg czy zniknie wszystko i bedzie cza od nowa !  POZDRO
raczej nie powinno, wydaje mi sie ze to dziala na takiej samej zasadzie jak bys poprostu zmienil sube na maina;]
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2008, 07:38:08 pm »
np. Teraz skończyłem 2 soul mam 65 lvl mogę wziąć 3 soul ale nie chcę mi się expić warriora do końcowego 4 soula żeby były 2 postacie na 75 więc usuwam warriora biorę necro expie do 65 i będzie dalszy ciąg soula 1,2 i teraz 3 ? :D z góry dzieki :P


  • ******
  • Wiadomości: 1317

  • Pochwał: -1

  • spoko
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 12, 2008, 07:43:41 pm »
tak, caradine's Letter nie zniknie ci z inv wiec bedziesz mogl na nowej subie brac kolejne czesci questa
rpg x5 [gh85]


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 08, 2009, 10:21:15 am »
ile czasu wkońcu stoi skrzynka po zabiciu RB na subclassę?

1min? 3min? 1h? - chodzi o reital like
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 02, 2009, 07:59:02 pm »
A czy ktoś może mi powiedziec po co jest wymagany 50lvl na rozpoczecie questa na subklase skoro potrzebny do startu jest też 50lvl subklasy którą moge zacząć dopiero na 75lvl??

P.S - My name is NOOB:P


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 02, 2009, 08:31:41 pm »
A czy ktoś może mi powiedziec po co jest wymagany 50lvl na rozpoczecie questa na subklase skoro potrzebny do startu jest też 50lvl subklasy którą moge zacząć dopiero na 75lvl??

P.S - My name is NOOB:P
Pomieszałeś dwa różne questy. 50 lvl na subclassie jest wymagany do rozpoczęcia questu na noblessa.


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 03, 2009, 07:32:02 pm »
Źle sie wyraziłem - po prostu dziwie sie ze do questu na noblessa wymagany jest 50lvl pierwszej profesji i 50 subklasy jako minimum skoro ogólnie na subklase mozna startować od 75lvl...

Chyba że sie myle i nie potrafie znaleźć questu na subklase na wcześniejszym levelu....

Przepraszam za spam ale mózg mi paruje juz od tego szperania po stronkach...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 03, 2009, 08:37:34 pm »
Hm, może na tej stronie gdzie patrzyłeś ktoś omyłkowo napisał, że potrzebny jest 50 lvl na mainie, a chodziło mu o 50 lvl subklasy :)

Tak czy siak musisz mieć 75 na mainie, żeby zacząć quest na subkę, a potem 50 na subce, żeby zacząć pierwszy quest na nobla.

Teraz powinno być jasne :)


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 01, 2009, 11:06:06 am »
Wie ktoś, dlaczego nie ma formułki na zrobienie pure silver ? Mam lunargenta i quicksilvera ale nie ma formuły... Gram na privku, ale jakoś wiele osób ma tego questa zrobionego :/. Jak ktoś ma jakis pomysł to pls help :D.

PS. jakoś się udało zrobić  :D.

Edit 2: gdzie są bloody guardians ? pisze mi, że w antharas lair, ale ja ich tam znależć nie moge  :(. Przeszukałem już całe i nic  :(. Nawet widziałem jakichś bloody lordów za przepaścią, ale do nich też za Chiny dojść nie moge  :x. HELP !!!

PS.2: No udalo mi się ich znależć xD.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2009, 08:54:57 pm wysłana przez krzysio767 »


  • Wiadomości: 12

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 15, 2009, 02:57:49 am »
PS.2: No udalo mi się ich znależć xD.

Może się pochwalisz jak do nich dotrzeć ?? Bo aktualnie też jestem przy tym Quescie i nie mogę ich znaleźć :/


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 15, 2009, 12:20:55 pm »
Bloody Guardians - NA RETAILU (bo cholera wie, gdzie mogą być na privatach) zaczynają się od miejsca zwanego przez niektórych x-road. Gdzie zaczynają się Kariki, tam pojawiają się i Bloody Guardiansy. Czyli za drugim zejściem. W okolicach nobles portu w LoA.

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: WSZYSTKIE Questy na zmiane profesji/ NOBLESSE QUEST/Quest Subklasa
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 27, 2009, 01:17:47 am »
hello, moje pytanie dotyczy alliance z ketra / badz varka

jak jestem powiedzmy w 3 osobowym pt, jedna osoba nie ma zaczetego questa a druga ma juz SKONCZONY ally lvl 2 czyli ma wszystkie itemy ale questa ma dalej w "zakladce" to czy itemy beda lecialy wszystkie do mnie? czy jednak te itemki beda sie dzielily miedzy mna a nim, chociaz on juz ich nie potrzebuje?
« Ostatnia zmiana: Maj 27, 2009, 01:19:23 am wysłana przez boomb »