Witaj
Gość

Wątek: Moja rezygnacja  (Przeczytany 2712 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Moja rezygnacja
« dnia: Kwiecień 02, 2008, 04:55:05 pm »
zrezygnowałem z funkcji Super Moderatora (i PO Admina) ponieważ:
Kompletnie zmienił się styl moderacji, bany i minusy lecą chmarami wręcz co mi sie wcale nie podoba, to już nei jest to samo forum co było kiedys, z przyjazną atmosferą, pomocnymi modami itp., teraz mi to bardziej pzypomina reżim (szczególnie w dziale własny serwer) w którym zwykły user nic nie moze skrytykowac bo zaraz zostanie zjechany, poza tym vipy w załozeniu było tak że dostaje ten status osoba która przestrzega regulaminu i pomaga innym userom na forum, wyszło tak że dostają ją też spamerzy którzy owszem czasami coś konkretnego napiszą ale nie 80% ich postów to śmieci. Boli mnie to najbardziej gdyż ta ranga to był mój pomysł.

Poza tym mi nikt nie płaci za to żebym ja tutaj tracił nerwy próbując coś zrobić dobrego dla forum, po co mi to? Także nie będe sie podlizywał administratorom (tak jak robi to soul, to można wręcz nazwać włażeniem adminom w dupe to co on wyprawia)

gwoździem dobijającym trumne był wybór vip na miesiąc kwiecień, działa to na zasadzie utworzenia pod koniec miesiąca tematu w którym się daje propozycje vip a 1 każdego miesiąca jest nadawana ranga, utworzyłem taki temacik pare dni przed końcem miesiąca, kandydaci zostali nadani więc ja 1 kwietnia o godzinie 1 w nocy sobie spokojnie wchodze na forum żeby vipki nadać, okazuje się tutaj że nasz administrator polgara juz utworzył temacik że za to odpowiedzialni (po admini) uznali że nikogo w tym miesiącu nie będzie itd. bo niby termin już minął a vipy nie zostały nadane... dobra ślęcze pół nocy przed komputerem czytając wszystkie posty kandydatów na vip, z propozycji nadanych wybieram odpowiednich kandydatów (tyra odrzuciłem sam chodziaż byl w propozycjach, coshoo nikt nie zaproponował) i w koncu liste utworzyłem, następnego dnia sie dowiaduje najpierw że niesprawiedliwie nadałem vipów (wątpie czy ta osoba czytała posty vipów przeze mnie mianowanych) a inni nie dostali (dokładnie chodzi o coshoo i tyra, tyr to spamer wg mnie i nie zasługuje na vipa, a coshoo nikt nie podał jako kandydata więc wg reiny chyba miałem latac po forum i szukać nowych vipów (co należy do moderatorów), później dostał vip został nadany coshoo (u mnie tez by go dostał JAKBY ktoś wysunął jego kandydatóre), tyr którego odrzuciłem i KLL którego też odrzuciłem (nic konkretnego do forum nie wniósl poza drobna pomocą na forum a to nie jest jeszcze powód na nadanie vipa) więc wg mnie polgara nadał vipa wszystkim kandydatom bez sprawdzenia ich a na końcu sie dowiaduje że było zupełnie inne tajne głosowanie nad vipami o którym nei miałem zielonego pojęcia ale niżsi rangą mieli, ok spoko to niech teraz ci niżsi rangą się martwią o forum bo ja mam dosyć




to tyle, pozdrawiam, były moderator, supermoderator, PO admina ale przede wszystkim zwykły user mający zawsze dobro innych userow za priorytet, Beatronix


  • *******
  • Wiadomości: 1575

  • Pochwał: 21

Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:00:24 pm »
Szkoda Beatronix, ze rezygnujesz, jednoczesnie mam nadzieje ze zostaniesz na forum :)
Bardzo dobrze mi sie z Tobą pracowało.
Pozdrawiam.


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:17:08 pm »
(...) gwoździem dobijającym trumne był wybór vip na miesiąc kwiecień (...) kandydaci zostali nadani więc ja 1 kwietnia o godzinie 1 w nocy sobie spokojnie wchodze na forum żeby vipki nadać, okazuje się tutaj że nasz administrator polgara juz utworzył temacik że za to odpowiedzialni (po admini) uznali że nikogo w tym miesiącu nie będzie itd. bo niby termin już minął a vipy nie zostały nadane...

Wydaje mi się, że źle zrozumiałeś treść pierwszego posta w tym temacie. Ja odebrałem to jako żart na Prima Aprilis i dlatego wstawiłem fotkę z kalendarzem.

ślęcze pół nocy przed komputerem czytając wszystkie posty kandydatów na vip, z propozycji nadanych wybieram odpowiednich kandydatów

Nie wiem jak inni, ale ja bardzo doceniam takie podejście do sprawy i żałuję, że odchodzisz... nawet jeśli zaliczasz mnie do tych spamerskich Vipów :P

to tyle, pozdrawiam, były moderator, supermoderator, PO admina ale przede wszystkim zwykły user mający zawsze dobro innych userow za priorytet, Beatronix

Pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:19:08 pm »
Beat(..) Miło było Cię poznać i zostań z nami jako user :)


Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:27:26 pm »
Beatronix dzięki za wielki wkład pracy jaki włożyłeś w to forum.

Zgadza się że za prace na tym forum nikt Ci nie płacił ale to tak samo jak każdemu z nas.

Co do reżimu który panuje zwłaszcza w dziale własny serwer jest to konieczne bo powstaje setki nowych serwerów na których powstanie składa sie ściagniecie plików instalujacych serwer zainstalowanie ich i puszczenie onlain dodatkowo wiekszość tych serwerów działa tylko kilka tygodni bądź tyle ile mama pozwoli.

Co do Soula trzeba rozróżnić podlizywanie się a chęć pomocy dla mnie jak się prosi o coś pewne osoby i tylko ta jedna to zrobi to nie jest podlizywanie sie a pomoc. Soul jako jedyny przetłumaczył wszystkie questy na profki dla Kamael i opis Kamael  jak dla Ciebie jest to włażenie adminom w tylek no to jest to śmieszne z Twojej strony.

Co do VIP wczoraj był 1 kwietnia :D TYR już VIP nie ma.
Więc zamiast wziąć wszystko jako żart uniosłeś się honorem jak usłyszałeś delikatną nutę krytyki.

Nic mówi się trudno i żyje się dalej.
Jeszcze raz wielkie dzięki za wkład pracy jaki włożyłeś w to forum i mam nadzieję ze zostaniesz na forum.



« Ostatnia zmiana: Kwiecień 02, 2008, 05:32:04 pm wysłana przez Polgara »


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:30:39 pm »
Polgara - Kiedy Ty wróciłeś bo nawet nie zauważyłem ? xD


Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:38:11 pm »
A czy ja gdzieś kiedyś odchodziłem  :wink:


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 02, 2008, 05:47:37 pm »
Polgara - Kiedy Ty wróciłeś bo nawet nie zauważyłem ? xD

ojj tam było minęło , ale jak Polgara jest to znaczy że jest all ok więc nie zaczynaj już tego tematu :)

A poza tym Beatronix jako zwykły unser tego forum no cóż powiedzieć dzięki ze prace na forum, z pewnością włożyłeś wiele pracy  żeby forum było forum z prawdziwego zdarzenia. Zostaje tylko życzyć powodzenia i dziękować za wkład. :)


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 02, 2008, 06:04:55 pm »
Betonek, sam decyduj czy bedziesz jako user, jako mod, jako kto, ode mnie masz tylko slowo i emotikonke

nejlepszego :*

a dodam jeszcze, ze w nazwie SM, ktorym jestes (byles, lol) jest kawalek brzmiacy moderator, pamietaj ;)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 31

Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:41:29 pm »
Co do Soula trzeba rozróżnić podlizywanie się a chęć pomocy dla mnie jak się prosi o coś pewne osoby i tylko ta jedna to zrobi to nie jest podlizywanie sie a pomoc. Soul jako jedyny przetłumaczył wszystkie questy na profki dla Kamael i opis Kamael  jak dla Ciebie jest to włażenie adminom w tylek no to jest to śmieszne z Twojej strony.

chęc pomocy to nie jest podlizywanie się nie o tą sprawe mi chodziło za te questy to  :poklony: dla soula, chodzi o całokształt;)

Co do VIP wczoraj był 1 kwietnia :D TYR już VIP nie ma.
Więc zamiast wziąć wszystko jako żart uniosłeś się honorem jak usłyszałeś delikatną nutę krytyki


z tego co pamiętam to: moderator miał wybierac kandydatów, sm weryfikować (to co ja sam zrobiłem w koncu dalej bylem smem) a admin tylko zatwierdzać, jezeli "delikatna nutka krytkyki" jest za to że działałem tak jak być powinno to soryy

poza tym żart ci nie wyszedł.







ale kończąc ten temat (prosze o zamknięcię go ) chce napisać że jednak będę bardzo miło wspominał pracę na forum i z forum nie odchodze, poprostu sie wypaliłem jako SM i nie umiem walczyć z wiatrakami dla ideii lineage2, szczególnie z wiatrakami robiącymi takie prima aprilis i zyczę wam abyscie byli zawsze po tej właściwej stronie mocy:P


Odp: Moja rezygnacja
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 02, 2008, 07:52:35 pm »
Tak jak prosisz temat zamykam.