Witaj
Gość

Wątek: EE na oli  (Przeczytany 8787 razy)

  • Wiadomości: 314

  • Pochwał: -2

  • NO BUFF NO FUN!
EE na oli
« dnia: Czerwiec 25, 2008, 11:29:28 pm »
Jak walczyc ee na oli?


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 26, 2008, 07:47:43 am »
Jak nie masz nuka z augmentacji to zapomnij.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 26, 2008, 08:32:28 am »
Jak walczyc ee na oli?
Dzielnie ;]


A tak serio, to jesli nie masz wspomnianego augu, to pozostaja Ci chyba jedynie podstawiane walki.

Ewentualnie jakies zabawy z trancem albo mana burnem.


  • Banned
  • Wiadomości: 414

  • Pochwał: -9

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 26, 2008, 09:39:42 am »
trance mana burn i napierdalasz z duali, trance leczysz sie i znow z duali albo luku :D
na krasnala albo inne postacie co nie bija na dystans zawsze mozesz udezyc z nuka i trzymac pozniej do konca na trance albo uciekac zeby nei oberwac :D w ten sposob po 2min wygrasz bo zadales najwiecej dmg xD


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 26, 2008, 11:25:00 am »
hmm nuk nukiem....


lecz Drac +focus +agu nie koniecznie nuk też daje rade, na nukerow itp.


  • Wiadomości: 354

  • Pochwał: -1

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2008, 11:25:30 am »
po 6 ;]
nuke ftw, ale i tak z pp w plecy ;]


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: EE na oli
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2008, 07:43:03 pm »
Zomg !

Bez nuka tylko z krasiem nie ma taki w plecy :P
Summonerzy wciagaja nosem...
Glady i tyrki nosem...
Daggerki nosem...
Tanki nosem...
Destro nosem...
OLek i WCek... nosem...
hmm...
BD i SWS nosem...
no... SE... tutaj walka bedzie bardzo... ekhm... pelna emocji... w sumie... eee... kto ma wiecej szans ?? Cos czuje ze EE bedzie mial wiecej MP... + taki ze SE ma lepsze buffki dla fighter... hmm... choc... posiadanie mp bardzo sie przydaje... ogolnie nie wiem jak by to bylo...

no i zostaja krasie... No coz, osobiscie walczac tankiem z EE kotecka stracilem szybko :( nawet jak nie mialem MP to nic mu nie pomoglo bicie mnie czymkolwiek by zadac lepszy DMG :P
Kras ma o tyle gorzej ze zaden nie ma ToD`a...



  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 26, 2008, 08:47:53 pm »
SE akurat na oli jest trudnym przeciwnikiem wiec nie wiem czemu go wymieniles ;]


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 26, 2008, 09:48:27 pm »
EE powinien miec latwo z nukerami, dagerami bo bez many to moga u narobic (trance, mana burn i bron w lape), hmm gladowi jak zdarzy spalic mp tez moze wygrac, z lucznikami tez sytuacja jak u nukerow - no mana, no pain.


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: EE na oli
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 26, 2008, 10:00:14 pm »
Co do SE to nie mam zielonego pojecia. Tam gdzie gram nie zdazylo mi sie walczyc z zadnym :/ choc jest Hero od tego.
Co do EE to zdazyla mi sie walka na oly. Niestety nie z tym co bym chcial.

Problem u EE to poprostu brak buffko ofensywnych (Might to za malo). No moze sobie wziac Focusa na 3 lvlu, zawsze cos, ale to nie PP z full buffem, a widzialem juz walki np ot HK (Nigeb z x10A - abyss) z PP (OmgPP) - gdzie walka byla rozstrzygnieta na punkty... :O wygral HK... Co jak co ale posiadanie 2 UD przydaje sie, nie ? ;)

Wracajac do tematu: Wypalenie MP to nie wszystko niestety... jezeli zrobi to i np dagger go ani razu nie udezy... co jest chyba raczej nie mozliwe... Ten EE musi albo zadac najwiekszy dmg, albo "zabic" wroga. Problem u niego jest w tym ze ze skilli ofensywnych ma might na 3 lvlu i na tym koniec, defensywne to shild na 3 lvlu. Moze bedzie mial jeszcze focusa z SoESa, ale to troche malo i jak propka mozna na dmg zadany wziac, to z takim EE moze byc mniej problemu.
Co do nukow: nie gram nie wiem, nie zwracam na oly na to uwagi ;p



  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2008, 02:05:56 pm »
odkopuje stary temat:

Od wejscia gracji duzo sie w kwestii 'EE na oly' zmienilo. Jako ze dostal inquisitor stance, moze zadawac porzadny damage ;]

Generalnie summonerow, magow, bufferow wciaga sie nosem, sa nieliczne przypadki kiedy np mag wygra z ee (nie wejdzie trance a jemu wejda 2 magiczne kryty pod rzad)

Taktyka jest generalnie jedna przeciwko prawie kazdemu- wywalic summona/uspic/manaburn/block ww/shackle. Kiedy delikwent jest bez mp, wrzuca sie mu block ww, odbiega jak najdalej, wrzuca inquisitor stance i walka wygrana.

Najwieksszy problem sprawiaja meele klasy- zwlaszcza titan ( 95% walk nieda sie wygrac), tyranci, gladzi i daggerzy(oni ta sa przegieci- shadowstep + backstab i walka wygrana...nawet po  wypaleniu mp zadaje dosc duzy dmg 'z paci')
:O


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: EE na oli
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 08, 2008, 08:18:31 am »
Cytuj
Od wejscia gracji duzo sie w kwestii 'EE na oly' zmienilo. Jako ze dostal inquisitor stance, moze zadawac porzadny damage ;]
Porzadny to malo powiedziane... Moze zadawac lekko mniejszy dmg od nukera, tyle ze nadrabia to selfami, a dokladniej WMem. EE od nas z klanu ma zawsze 1-3 mcrity w walce, ja na duelu dostalem 3 pod rzad i sie zlozylem :P. Troche problem jest z element stonami, Holy Stone są lekko kosztowne :P

Z tego co slyszalem Shadow Step ma byc udupiony w Gracii part 2 ^^

Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 08, 2008, 03:15:48 pm »
Chyba kpisz z summonerami?
Nie ma najmniejszych szans EE z summonerem co ma mozg. Summony OE+Summonerzy 80+, w duzej czesci z 81+. Zapomnij o Erase, za to przypomnij sobie o Celestialach na 30sec i poteznym dmg od tych summonow. Walka i tak bedzie wygrana, nawet jak do konca bedziesz sie healowal, sie nie wyhealujesz z dmg od PS+DeathSpike/ES ze Stunem z konia, czy Warlocka z czit paralize cubiciem.
Jezeli u was na Oly ShadowStepem dagerzy zalatwiaja ludzi, to gz dla ludzi, co nie umieja kontrolowac targetu i czegos takiego uwzglednic.
DMG daggerz od tylu tylko z krytow jest fajny, bo raczej regulary z -5STR do nawet -9STR to joke.
O nukerach vs. EE nie powiem.
EE i Nukerzy to klasy ktore trzeba wyfeedowac albo na CB, albo na transferze pointow na Open.
Ciekawe co w Shadow Step udupia, hmmm?
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: EE na oli
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 08, 2008, 03:57:52 pm »
Range castu, landrate detargetu. Z tego co wiem ma byc odpalany z range 40 i ma teleportowac za plecy ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 08, 2008, 04:00:10 pm »
To wtedy zmniejsza reuse. No nic, ciekawe co lepsze. Portowanie sie co 2 minuty o 600 range, czy pewnie z reusem ok 30sec robienie 100% backstaba :P
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 08, 2008, 04:10:16 pm »
Ja z wlasnych obserwacji moge powiedziec, ze wciaz EE z augumentem nuka > EE na inquisitorze. Nie mam pojecia jak dziala 150 holy na te nuki, wiem ze holy nie zwieksza dmg na pvp dla fighterow, nie wiem jak jest z nukami :).


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 08, 2008, 04:22:22 pm »
EE jest raczej kiepski na open olimpade.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 08, 2008, 04:24:18 pm »
bylyforumowicz Oczywiscie ze Holy zwieksza dmg na PvP, buffy na Holy jednak nie, czyli HolyWeapon i Dance of Light.
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: EE na oli
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 08, 2008, 05:45:00 pm »
bylyforumowicz Oczywiscie ze Holy zwieksza dmg na PvP, buffy na Holy jednak nie, czyli HolyWeapon i Dance of Light.

Nawet jak ma się atrybut holy? Trochę to dziwne.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 08, 2008, 06:03:00 pm »
Poprostu sa to buffy ktore robia roznice tylko w PvE, nic dziwnego, kwestia zaakceptowania :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 08, 2008, 08:29:31 pm »
Range castu, landrate detargetu. Z tego co wiem ma byc odpalany z range 40 i ma teleportowac za plecy ...
Skąd takie informacje ?


Odp: EE na oli
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 08, 2008, 10:03:02 pm »
Range castu, landrate detargetu. Z tego co wiem ma byc odpalany z range 40 i ma teleportowac za plecy ...
Skąd takie informacje ?
w sumie to bylby z deka idiotyzm ... ten range 40


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 09, 2008, 01:42:56 am »
Szczegolnie kiedy odleglosc skilli daggerow przy ktorej moga je castowac zwiekszyli :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 09, 2008, 07:32:34 pm »
Chyba kpisz z summonerami?
Nie ma najmniejszych szans EE z summonerem co ma mozg. Summony OE+Summonerzy 80+, w duzej czesci z 81+. Zapomnij o Erase, za to przypomnij sobie o Celestialach na 30sec i poteznym dmg od tych summonow. Walka i tak bedzie wygrana, nawet jak do konca bedziesz sie healowal, sie nie wyhealujesz z dmg od PS+DeathSpike/ES ze Stunem z konia, czy Warlocka z czit paralize cubiciem.
Jezeli u was na Oly ShadowStepem dagerzy zalatwiaja ludzi, to gz dla ludzi, co nie umieja kontrolowac targetu i czegos takiego uwzglednic.
DMG daggerz od tylu tylko z krytow jest fajny, bo raczej regulary z -5STR do nawet -9STR to joke.
O nukerach vs. EE nie powiem.
EE i Nukerzy to klasy ktore trzeba wyfeedowac albo na CB, albo na transferze pointow na Open.
Ciekawe co w Shadow Step udupia, hmmm?

Nikodem, 79 EE, Erase +0 AQ,Baium, Tezza, Antharas, Zaken
Z summonem, ktory mial mental shielde- landrate 1/5
Zsummonem ktory NIE MA mental shielda - landrate 99%

Testowane na:
Mysticlance, 80 ES
Kohek(costamcostammamcyferkowyruskiniktralala), 81 ES
Sciblade 80 PS
Ishmila, 79WL
+3-4 innych summonterow. Przegrana RAZ ze sciblade spowodu missclicka, nie wierzysz- lognij sie na phoenix i zobacz record:), ML i sciblade hero sa teraz

A z daggerami 50/50 bylo, ale fakt, ja lamie:)
« Ostatnia zmiana: Październik 09, 2008, 07:34:42 pm wysłana przez pix3l »
:O


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: EE na oli
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 16, 2008, 12:19:33 am »
Ale 81lvl i Servitor Barrier ktory trwa 30sekund rozwiazuje sprawe :)
Nie mozesz przez ten czas nic zrobic. Na celestialu jedyna mozliwa rzecz, to interrupt skilli, to wszystko :P
HATE ME MOAR!