Witaj
Gość

Wątek: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.  (Przeczytany 305143 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1400 dnia: Maj 22, 2012, 08:59:01 pm »
Większy fail niż Core :D. Co do Bugu, zapewne jest tak - Wiedzieli jaka łatka jaki błąd wprowadza(gracze) i patrzyli czy działa, czy nie :)
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1401 dnia: Maj 22, 2012, 09:11:35 pm »
Na forum pisza ze ten bug na francuskim pvp serwerze byl uzywany od dluszego czasu, ale tak jak mowilem dzis ktos sie na forum wygadal. Najpierw przerwe przedluzali dwa razy a teraz nie mozna wejsc do gry. Dlugo przed premiera ludzie ostrzegali przed frogsterem ale tego sie nie spodziewalem. Szkoda bo tera to najlepsze mmo  w jakie gralem.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1402 dnia: Maj 22, 2012, 09:21:13 pm »
Czemu oni nie moga po prostu zrellolowac servera  :shock:?
Z nudow sobie czytam forum tery i widze ladna drame.



  • Wiadomości: 429

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1403 dnia: Maj 22, 2012, 09:34:40 pm »
Na forum pisza ze ten bug na francuskim pvp serwerze byl uzywany od dluszego czasu, ale tak jak mowilem dzis ktos sie na forum wygadal. Najpierw przerwe przedluzali dwa razy a teraz nie mozna wejsc do gry. Dlugo przed premiera ludzie ostrzegali przed frogsterem ale tego sie nie spodziewalem. Szkoda bo tera to najlepsze mmo  w jakie gralem.
hmm nie wiem czy tylko ja tak mam ale od 5 dni się zalogowałem może na 1h ? :p nie ciągnie mnie wcale ale to może przez pogodę juwenalia itd


  • Wiadomości: 527

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1404 dnia: Maj 22, 2012, 09:43:20 pm »
pogoda na pewno ma duży wpływ, przez ostatnie 5 dni też byłem dosłownie 1h online :D ale tylko dlatego, że mój priest leci w -_-' i ciągle przekłada gre :beksa:
btw jestem coraz bardziej ciekaw co za mmo szykuje blizzard chociaz to jeszcze kilka lat :P


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1405 dnia: Maj 22, 2012, 09:44:22 pm »
Co za fail... Sam zastanawiam się czy jest sens w dalej to grać.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1406 dnia: Maj 22, 2012, 09:44:37 pm »
Na forum pisza ze ten bug na francuskim pvp serwerze byl uzywany od dluszego czasu, ale tak jak mowilem dzis ktos sie na forum wygadal. Najpierw przerwe przedluzali dwa razy a teraz nie mozna wejsc do gry. Dlugo przed premiera ludzie ostrzegali przed frogsterem ale tego sie nie spodziewalem. Szkoda bo tera to najlepsze mmo  w jakie gralem.
hmm nie wiem czy tylko ja tak mam ale od 5 dni się zalogowałem może na 1h ? :p nie ciągnie mnie wcale ale to może przez pogodę juwenalia itd
Raczej przez brak endgame, ostatnio daily tylko trzaskam i troche expie lancera.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 10

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1407 dnia: Maj 22, 2012, 10:02:42 pm »
spokojnie no stress. Zobaczymy jak sprawę zamkną. Zwłaszcza, że serwery są płatne, więc można zarzyczyć rekompensaty za offline. Po za tym przy takim obrocie, nie mogą rozwiązać tego problemu od tak na odwal się.
Polaczkowo:
Impos - Aeore Healer lvl 93 / Wynn Summoner 85 / TH 58
klan - Kowale
CP Sairea


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1408 dnia: Maj 22, 2012, 10:22:18 pm »
spokojnie no stress. Zobaczymy jak sprawę zamkną. Zwłaszcza, że serwery są płatne, więc można zarzyczyć rekompensaty za offline. Po za tym przy takim obrocie, nie mogą rozwiązać tego problemu od tak na odwal się.

Już to robią, brak bg, nexusów, craft questów, training groundów.... Czuję się jakbym grał w f2p, tylko że tutaj nie ma opcji odblokowania tego....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1409 dnia: Maj 22, 2012, 10:42:27 pm »
pogoda na pewno ma duży wpływ, przez ostatnie 5 dni też byłem dosłownie 1h online :D ale tylko dlatego, że mój priest leci w -_-' i ciągle przekłada gre :beksa:
btw jestem coraz bardziej ciekaw co za mmo szykuje blizzard chociaz to jeszcze kilka lat :P

Pewnie nic ciekawego. Powinni zrobic postacie niesmiertelne, bo gracze nie moga sie przeciez stresowac, gdy zalicza zgona. A przeciez gra nie moze byc zbyt trudna i musi relaksowac, wiec trzeba ja ulatwiac na kazdym kroku.

Czytajac ten temat, mam rozumiec, ze guild wars bedzie lepszym produktem?
« Ostatnia zmiana: Maj 22, 2012, 10:45:47 pm wysłana przez Ryane »


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1410 dnia: Maj 22, 2012, 10:57:59 pm »
spokojnie no stress. Zobaczymy jak sprawę zamkną. Zwłaszcza, że serwery są płatne, więc można zarzyczyć rekompensaty za offline. Po za tym przy takim obrocie, nie mogą rozwiązać tego problemu od tak na odwal się.

Już to robią, brak bg, nexusów, craft questów, training groundów.... Czuję się jakbym grał w f2p, tylko że tutaj nie ma opcji odblokowania tego....
zapomniałeś o spike lagach


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1411 dnia: Maj 22, 2012, 11:00:55 pm »
pogoda na pewno ma duży wpływ, przez ostatnie 5 dni też byłem dosłownie 1h online :D ale tylko dlatego, że mój priest leci w -_-' i ciągle przekłada gre :beksa:
btw jestem coraz bardziej ciekaw co za mmo szykuje blizzard chociaz to jeszcze kilka lat :P

Pewnie nic ciekawego. Powinni zrobic postacie niesmiertelne, bo gracze nie moga sie przeciez stresowac, gdy zalicza zgona. A przeciez gra nie moze byc zbyt trudna i musi relaksowac, wiec trzeba ja ulatwiac na kazdym kroku.

Czytajac ten temat, mam rozumiec, ze guild wars bedzie lepszym produktem?
Nie, tu chodzi o to, że froglolo leci w h-ja

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1412 dnia: Maj 23, 2012, 08:02:08 am »
pogoda na pewno ma duży wpływ, przez ostatnie 5 dni też byłem dosłownie 1h online :D ale tylko dlatego, że mój priest leci w -_-' i ciągle przekłada gre :beksa:
btw jestem coraz bardziej ciekaw co za mmo szykuje blizzard chociaz to jeszcze kilka lat :P

Pewnie nic ciekawego. Powinni zrobic postacie niesmiertelne, bo gracze nie moga sie przeciez stresowac, gdy zalicza zgona. A przeciez gra nie moze byc zbyt trudna i musi relaksowac, wiec trzeba ja ulatwiac na kazdym kroku.

Czytajac ten temat, mam rozumiec, ze guild wars bedzie lepszym produktem?




Raczej tak jeżeli chodzi o GW2, nie mam nic do tery ale chyba czuje że niedługo będzie powrót do L2, nie wiem czy nie za wcześnie to piszę ale czyżby Tera miała podzielić los Aiona?
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1413 dnia: Maj 23, 2012, 09:42:47 am »
pogoda na pewno ma duży wpływ, przez ostatnie 5 dni też byłem dosłownie 1h online :D ale tylko dlatego, że mój priest leci w -_-' i ciągle przekłada gre :beksa:
btw jestem coraz bardziej ciekaw co za mmo szykuje blizzard chociaz to jeszcze kilka lat :P

Pewnie nic ciekawego. Powinni zrobic postacie niesmiertelne, bo gracze nie moga sie przeciez stresowac, gdy zalicza zgona. A przeciez gra nie moze byc zbyt trudna i musi relaksowac, wiec trzeba ja ulatwiac na kazdym kroku.

Czytajac ten temat, mam rozumiec, ze guild wars bedzie lepszym produktem?




Raczej tak jeżeli chodzi o GW2, nie mam nic do tery ale chyba czuje że niedługo będzie powrót do L2, nie wiem czy nie za wcześnie to piszę ale czyżby Tera miała podzielić los Aiona?
Tu nie chodzi o to, że gra jest nie fajna czy źle zrobiona, tu chodzi o to, że ta cała westernizacja jak to nazwali to jeden wielki bullshit

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1414 dnia: Maj 23, 2012, 09:50:32 am »
pogoda na pewno ma duży wpływ, przez ostatnie 5 dni też byłem dosłownie 1h online :D ale tylko dlatego, że mój priest leci w -_-' i ciągle przekłada gre :beksa:
btw jestem coraz bardziej ciekaw co za mmo szykuje blizzard chociaz to jeszcze kilka lat :P

Pewnie nic ciekawego. Powinni zrobic postacie niesmiertelne, bo gracze nie moga sie przeciez stresowac, gdy zalicza zgona. A przeciez gra nie moze byc zbyt trudna i musi relaksowac, wiec trzeba ja ulatwiac na kazdym kroku.

Czytajac ten temat, mam rozumiec, ze guild wars bedzie lepszym produktem?




Raczej tak jeżeli chodzi o GW2, nie mam nic do tery ale chyba czuje że niedługo będzie powrót do L2, nie wiem czy nie za wcześnie to piszę ale czyżby Tera miała podzielić los Aiona?
raczej nie, mi sie ajon nie znudzil tak szybko jak TERA, w terze od razu po wbiciu 60lvlu mialem metlik w glowie i myslalem co robic dalej... :D wizja wbicia sprzetu na +9 mnie nie zachecila do dalszej farmy. robilem wiec po 1-2instancje dziennie przez tydzien a teraz od paru dni jak sie loguje to na 5-10min zeby poskakac w miejscu i logout, na insty mi sie tez juz niechce chodzic >.,< na poczatku myslalem ze w korei ludzie poprostu quitowali z gry bo bylo zamalo farmy... teraz juz znam powod ;D 1tydzien na dobicie wszystkiego na max to imo za szybko


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1415 dnia: Maj 23, 2012, 10:03:16 am »
 60lvl to nie wbicie wszystkiego na max tylko poczatek zabawy. Do l2 nie ma co wracac bo to brzydka i archaiczna gra, zwykle cofanie sie w rozwoju.



  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1416 dnia: Maj 23, 2012, 11:38:53 am »
Dziękujemy za usunięcie bg i nexusów przez co brak w tej chwili jest rzetelnego kontentu PVP w Terze! Ogólnie póki co, to są małe zamieszki na wyjściu z argonei i random pvp na niższych lvlach. Podejrzewam, że jakby rzucić propozycję DM 5v5 gdzie obie strony stawiają tak z 10-20k golda(ew mniej dla ludzi bez t13) to byłoby ciekawie ;p
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1417 dnia: Maj 23, 2012, 11:41:59 am »
Caly czas ludzie walcza o kase, ale nie wiem jakie stawki. Ja juz podjalem decyzje ze koncze z Tera do czasu wprowadzenia kolejnego dodatku, ewentualnie nexusa.


Cytuj
Hello, TERA community!

All servers have been taken down for unscheduled maintenance on Tuesday, May 22, from 3:00 to 3:30 PM Pacific. We’ve become aware of an enchanting system exploit. We are currently implementing a hotfix to remove this bug.

The following servers will be unavailable during this time:

    Arachnaea
    Basilisk Crag
    Blightwood
    Celestial Hills
    Dragonfall
    Feral Valley
    Freeholds
    Frost Reach
    Jagged Coast
    Serpentis Isle
    Valley of Titans


Thank you for your patience!
Na NA potrafią a u nas dalej wbijają itemki na +9.
« Ostatnia zmiana: Maj 23, 2012, 12:31:08 pm wysłana przez Shen »


  • Wiadomości: 457

  • Pochwał: 1

  • Me haz no lajf
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1418 dnia: Maj 23, 2012, 02:06:27 pm »
Na NA potrafią a u nas dalej wbijają itemki na +9.

Cytuj
All servers are now offline while we hotfix an enchantment exploit. We expect to see the server online again at 15:30 CEST. ~Silv

Wygadałeś... Najpierw wyłączyli serwery, potem dali to info....
---
ShiningWill - Me haz shield!


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1419 dnia: Maj 23, 2012, 02:15:18 pm »
Serio po czymś takim nei będzie rollback'a? to jakiś joke?

btw bubacz, iel zarobiłeś za sprzedaż mojego nicka? Zwróciło ci się chociaż za poświęcony pre order? : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1420 dnia: Maj 23, 2012, 02:52:34 pm »
60lvl to nie wbicie wszystkiego na max tylko poczatek zabawy. Do l2 nie ma co wracac bo to brzydka i archaiczna gra, zwykle cofanie sie w rozwoju.
wbicie 60 i all na 9 to poczatek?? no sorry ale na ta chwile to juz jest koniec imo
teraz tylko czekanie na nexusy i BG zanim minie oplata za gre zeby zobaczyc czy warto przedluzac...
na obecny stan gry stwierdzam ze ENDGAME jest totalnym dnem i niewarto grac... jedyny ogromny + to jest grafika, i caly ten system walki, instancji itp
gdyby jeszcze do tego przemysleli endgame chociaz troche do l2 podobny z zamkami i czyms podobnym do Olimpiady to gra marzenie
obecnie to wyglada tak ze wbijasz 60 w 3-4dni(nolife) itemki do +9 w 2dni i co dalej robic ?? latac i bic ludzi gdzie popadnie ?
ja pewnie poczekam do nastepnej kroniki i jak mnie przekonaja zmiany to bede gral dalej, na razie odpuszczam do czasu wprowadzenia BG


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1421 dnia: Maj 23, 2012, 03:04:53 pm »
60lvl to nie wbicie wszystkiego na max tylko poczatek zabawy. Do l2 nie ma co wracac bo to brzydka i archaiczna gra, zwykle cofanie sie w rozwoju.
wbicie 60 i all na 9 to poczatek?? no sorry ale na ta chwile to juz jest koniec imo
teraz tylko czekanie na nexusy i BG zanim minie oplata za gre zeby zobaczyc czy warto przedluzac...
na obecny stan gry stwierdzam ze ENDGAME jest totalnym dnem i niewarto grac... jedyny ogromny + to jest grafika, i caly ten system walki, instancji itp
gdyby jeszcze do tego przemysleli endgame chociaz troche do l2 podobny z zamkami i czyms podobnym do Olimpiady to gra marzenie
obecnie to wyglada tak ze wbijasz 60 w 3-4dni(nolife) itemki do +9 w 2dni i co dalej robic ?? latac i bic ludzi gdzie popadnie ?
ja pewnie poczekam do nastepnej kroniki i jak mnie przekonaja zmiany to bede gral dalej, na razie odpuszczam do czasu wprowadzenia BG
Zwróć uwagę na to, że to nie jest brak contentu tylko OGRANICZENIE contentu przez tą całą westernizacje, nie wiem co za pier-_-ony moron wymyślił coś takiego ale -_- mu w plecy.

Alarion: nawet szkoda komentować twoje teksty....
Ogarnij się

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1422 dnia: Maj 23, 2012, 03:05:38 pm »
Priest to ma dobrze, sprzet +9 w dwa dni, ja nie mam jeszcze nic z takim enchantem.


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1423 dnia: Maj 23, 2012, 03:17:28 pm »
Linc tier 12 +9 to nie jest koniec za bardzo ;p W tej chwili najlepsze itemy są tier 13 z craftu, które można luxować i zrobić na +12 więc hf ;p

Wczoraj wydałem 300 golda na wbicie focuscrafting z 250 na 252, a na najlepsze recki trzeba 410lvl ;p


  • Wiadomości: 157

  • Pochwał: 0

Odp: T.E.R.A Online - dyskusje, opinie, gameplay etc.
« Odpowiedź #1424 dnia: Maj 23, 2012, 07:01:16 pm »
Linc tier 12 +9 to nie jest koniec za bardzo ;p W tej chwili najlepsze itemy są tier 13 z craftu, które można luxować i zrobić na +12 więc hf ;p

Wczoraj wydałem 300 golda na wbicie focuscrafting z 250 na 252, a na najlepsze recki trzeba 410lvl ;p
ja o tym bardzo dobrze wiem, problem w tym ze jestem zbyt leniwy na robienie tego bajeru skoro i tak jest straszna nuda
moze jak otworza BG to cos nabiore skrzydel a teraz sobie odpoczne od farmy do 60lvlu trolol  hahaha hahaha