Witaj
Gość

Wątek: Char od pvp !  (Przeczytany 9900 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 11, 2011, 12:17:13 am »
Tak wiec popatrz po serwerze zobacz co ma najbardziej zbugowane skile i JAZDA :P
+ daj dotacje na serwer i będziesz ower power do wipe  hahaha

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 11, 2011, 02:39:49 pm »
Następne posty nie na temat będą kasowane, a dalszy spam zamknie temat.
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 12, 2011, 04:44:01 am »
Tak wiec popatrz po serwerze zobacz co ma najbardziej zbugowane skile i JAZDA :P
ale zbugowane w stronę OP a nie nerf :P

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

  • Spirit of the North Wind
Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 19, 2011, 06:44:35 pm »
imo najlepszy będzie dagger. Na Freyi niby taki balans, to tym bardziej nie będzie miał problemu z przeciwnikami. Grunt, to go okiełznać ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 26, 2011, 03:55:22 pm »
L2J = Mag (SH, Necro) - za duzo atri - odpada
albo = Dager, ewentualnie SLH albo podbity Łucznik.
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON


  • Wiadomości: 239

  • Pochwał: 0

Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 01, 2011, 01:14:16 pm »
Zrób pala, z prostych powodów: AI, Icon, Peniks, Sacri +30 i stajesz się bishem :P + dużo defa, hp co daje ogólny całokształt potężnej klasy na lolHRach


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 28, 2011, 02:06:34 pm »
TH - lub inny dagger na takich servach pvp freya na full bufach dagger ma w pizdu evasion grałem na takim to gladem na 30 hitów ze 5 razy trafiłem go :oops:

podsumowując - daggerem będziesz nie tykany bo cie nikt nie będzie trafiał (chyba że nuker wpadnie to trzeba będzie zastosować taktykę run forest ) + dosyć dobre dmg, crytyki daje ci możliwość w 30 min nazbierać dobre 50 pvp


  • Wiadomości: 169

  • Pochwał: 0

Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 28, 2011, 04:45:57 pm »
TH - lub inny dagger na takich servach pvp freya na full bufach dagger ma w -_-' evasion grałem na takim to gladem na 30 hitów ze 5 razy trafiłem go :oops:

podsumowując - daggerem będziesz nie tykany bo cie nikt nie będzie trafiał (chyba że nuker wpadnie to trzeba będzie zastosować taktykę run forest ) + dosyć dobre dmg, crytyki daje ci możliwość w 30 min nazbierać dobre 50 pvp

Ja najpierw koledze poradzę zacząć grać w l2 a później dopiero doradzać innym :afro:
Evasion daggera nie wpływa w żaden sposób na trafianie glada ze skilli :D ten evosion to daje Ci dużo przy tankach i łucznikach
A czy z nabijaniem pvp daggerem jest tak super na hr też bym się zastanawiał bo większość to gra tam tankami z którymi ma małe szanse
a mag na takim serwerze z takim buffem i sprzętem już nie składa się na backa więc też może być ciężko :)


  • Wiadomości: 685

  • Pochwał: 30

  • Wiem, że g**no wiem ^^
    • Kliknij i pomóż.
Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 28, 2011, 04:55:34 pm »
Ja najpierw koledze poradzę zacząć grać w l2 a później dopiero doradzać innym :afro:
Evasion daggera nie wpływa w żaden sposób na trafianie glada ze skilli :D ten evosion to daje Ci dużo przy tankach i łucznikach

Pytanie. Czy skill UE lv 2 nie ma 40% szansy na uniknięcie wszelkich skilli fizycznych (poza stunami) czy skille daggerów z 83 nie dają +40% (zależnie od daggera) szansy na uniknięcie skilli fizycznych i tylko fizycznych?


Nudzi ci się?

Kliknij i pomóżA jak mi chcesz pomóc to tu kliknij http://amorion.pl/?p=2585
http://r14.bloodwars.interia.pl/r.php?r=83836
 :P

Pomógł ci ktoś na forum? Podziękuj.
Albo będzie taki cuś:

wypisałem certy do pve jak i pvp :) i kurfa + nie dostałem !
//No dobra, masz plus :P Pytającemu to się przyda. Apocalyptik
    :dw_4_3:


  • Wiadomości: 207

  • Pochwał: 1

Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 28, 2011, 05:05:31 pm »
OL jest ok :> moze nie kosmiczny dmg ale drain+regcp+reghp+soulgurad i jest ciekawie :>


warsmith to dopiero potęga!
Franc/TooHotForYou


Odp: Char od pvp !
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 28, 2011, 06:01:04 pm »
Ja najpierw koledze poradzę zacząć grać w l2 a później dopiero doradzać innym :afro:
Evasion daggera nie wpływa w żaden sposób na trafianie glada ze skilli :D ten evosion to daje Ci dużo przy tankach i łucznikach

Pytanie. Czy skill UE lv 2 nie ma 40% szansy na uniknięcie wszelkich skilli fizycznych (poza stunami) czy skille daggerów z 83 nie dają +40% (zależnie od daggera) szansy na uniknięcie skilli fizycznych i tylko fizycznych?
ta, tylko ze on pisal o evasion, nie o ue