Witaj
Gość

Wątek: jak tu jest?  (Przeczytany 4865 razy)

  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

jak tu jest?
« dnia: Styczeń 04, 2011, 01:08:30 pm »
witam.

niedawno założyłem konto na rpg club x15. wczesniej grałem na dragonie i nawet mi sie podobalo, ale serwer sie w ogole nie rozwija. czy moze mi ktos w skrocie powiedziec jak tu jest.

- czy sa GM shopy w ktorych mozna kupic bronie i armory b,a,s,s80 grade?
- czy mozna robic sobie potki, np mana, combat haste?
- co jest najbardziej chodliwym towarem, na czym mozna najlepiej zarobic?
- czy sa laczone subclasy (jedna postac moze byc np PR/BD)?
- czy jest donactwo, bo mialem juz tego dosyc?

dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:14:37 pm »


- czy sa GM shopy w ktorych mozna kupic bronie i armory b,a,s,s80 grade? - low b w luxie jak to na gracii, reszte zrob se sam.
- czy mozna robic sobie potki, np mana, combat haste? - NIE
- co jest najbardziej chodliwym towarem, na czym mozna najlepiej zarobic? - Masz czas to spoiluj, matsow leci duzo a ich cena jest na dobrym poziomie jesli chodzi o sprzedaz(np cbp ze spoila leci 2-7 sztuk a sa po 100k+/szt.).
- czy sa laczone subclasy (jedna postac moze byc np PR/BD)? - NIE
- czy jest donactwo, bo mialem juz tego dosyc? - Kolorowe nicki, czapeczki, cloak na udzwig(i daje cos jeszcze ale nie wiem dokladnie) i jakies tam pierdoly typu dodatkowe wejsciowki na labe.


pozdrawiam
>.<


  • Wiadomości: 357

  • Pochwał: 1

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:20:00 pm »
witam.

niedawno założyłem konto na rpg club x15. wczesniej grałem na dragonie i nawet mi sie podobalo, ale serwer sie w ogole nie rozwija. czy moze mi ktos w skrocie powiedziec jak tu jest.

- czy sa GM shopy w ktorych mozna kupic bronie i armory b,a,s,s80 grade?
- czy mozna robic sobie potki, np mana, combat haste?
- co jest najbardziej chodliwym towarem, na czym mozna najlepiej zarobic?
- czy sa laczone subclasy (jedna postac moze byc np PR/BD)?
- czy jest donactwo, bo mialem juz tego dosyc?

dziekuje za odpowiedzi

pozdrawiam
nie
nie
ja zrobiłem set a, as , tt seta , wilka , eq dla wilka z biegania po hs teraz nie wiem co tam jest w ceniel.
nie
nie wiem co to donactwo ale pewnie chodziło ci o dotacje. Tak są dotacje na serwer ale jak piszesz ze miałes tego dość to możesz być nią spokojny. Nie ma dotacji na itemki i inne pierdoły niszczące gameplay. Osobiście nigdy nie miałem nic przeciwko dotacji na itemki ale wiem ze wiele ludzi grających tylko na highratach zawsze o to płakało.
@PSN: pardinek
pogram: bc2, bf3, mw, mw2, mw3, bo, bo2, moh, moh wf,  fifa11 pogram !


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:50:21 pm »
dziekuje za odpowiedzi

zapomnialem jeszcze o jednym
czy sa buferzy npc w miastach? nie chodzi mi o tych newbie tylko ogolnie, dajacy wszystkie bufy.


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:13:46 pm »
dziekuje za odpowiedzi

zapomnialem jeszcze o jednym
czy sa buferzy npc w miastach? nie chodzi mi o tych newbie tylko ogolnie, dajacy wszystkie bufy.

nie
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:15:43 pm »
dziekuje za odpowiedzi

zapomnialem jeszcze o jednym
czy sa buferzy npc w miastach? nie chodzi mi o tych newbie tylko ogolnie, dajacy wszystkie bufy.
nie ma żadnego customowego shitu z hightratów. Jeżeli grałeś tylko na DN, to zapewne przeżyjesz szok i quitniesz przed 70 lvlem :D


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 04, 2011, 04:51:03 pm »
dziekuje za odpowiedzi

zapomnialem jeszcze o jednym
czy sa buferzy npc w miastach? nie chodzi mi o tych newbie tylko ogolnie, dajacy wszystkie bufy.

jest newbie buff, do 62 lvla ;) (ten normalny, zaden npc)
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • Wiadomości: 307

  • Pochwał: 4

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 04, 2011, 09:49:49 pm »
widze że ten DN "Dragonage" ostro ludziom ryje czache.
Pozdro  8)


  • Wiadomości: 162

  • Pochwał: 1

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 04, 2011, 10:44:48 pm »
aa, jak przychodzisz z DN (jak ja) to rada: exp wilka, tutaj połowa postaci (fighterzy szczególnie) jest w expie solo tylko dodatkiem do wilka, z uwagi na to, nie będą cię chcieli do pt na kame i labe jak nie masz tego badziewia.  :zły:
Mana potek nie ma, ale jakoś często i gęsto lecą tu herby w wielu miejscówkach (buffy od nich trwaja bodajże 5 min, nie 2 jak na DN), odnawiają też manę. Jak grasz nukerem to rób kurczaka co odnawia manę i daje buffki i wkurza swym popiskiwaniem w mieście.
No i jak pisali poprzednicy buffki dostajesz aż do 62 lvlu od newbie, to i tak lepiej niż na DN bo tam tylko do 36 bodajże :D
A i zapomnij o tatuażach, offhandach i oczywiście o łączonych subkach :/, no i nie ma killingstrików oraz natychmiastowych nagród za fragi :/ :D
Brak też offline shopów, możesz sobie najwyżej trade-bota postawić.
Ogólnie ludu w cholerę ale jakoś dla mnie mało ciekawie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2011, 10:47:23 pm wysłana przez Kotlet »


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 04, 2011, 11:12:57 pm »
To tylko normalne L2.
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2011, 07:50:46 am »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2011, 10:37:10 am »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 05, 2011, 03:59:05 pm »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..

he knows better! tak to jest jak ktos quituje z serwera i potem zaczyna napinke
L2 Phoenix:
Faraday - Sorc/BP


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 05, 2011, 11:11:53 pm »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..

he knows better! tak to jest jak ktos quituje z serwera i potem zaczyna napinke

Jak jest :D ? Bo ja dalej nie rozumiem... Jakie quituje to sie nazywa sprzedaz postaci póki cos jest warta. Server dlugo nie pociagnie :P
poza tym trzeba miec tez czas grac :X Jak w tydzien tutaj mozna sklepac 80 lvl + 3 suby na 75, to nie wierze, zeby polaczkowo nie quitnelo jak nie bedzie lvla do bicia i itemow do farmienia (this is reality)...


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 05, 2011, 11:18:32 pm »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..

he knows better! tak to jest jak ktos quituje z serwera i potem zaczyna napinke


poza tym trzeba miec tez czas grac :X Jak w tydzien tutaj mozna sklepac 80 lvl + 3 suby na 75, to nie wierze, zeby polaczkowo nie quitnelo jak nie bedzie lvla do bicia i itemow do farmienia (this is reality)...

A ty w każdym temacie głosisz swoje Herezje :P. Mam prośbę, to że ty tak sądzisz nie znaczy że każdy myśli tak samo. Więc głupim jest brać pod uwagę tylko 1 aspekt serwera czyt. Boxy. A reszta aspektów? Przepadła w zapomnieniu bo nie chce się myśleć  :oops:
Ty piszesz tylko to co Ci na rękę, szkoda czasu dla Ciebie byś opisał inne szczegóły.
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 05, 2011, 11:54:35 pm »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..

he knows better! tak to jest jak ktos quituje z serwera i potem zaczyna napinke

Jak jest :D ? Bo ja dalej nie rozumiem... Jakie quituje to sie nazywa sprzedaz postaci póki cos jest warta. Server dlugo nie pociagnie :P
poza tym trzeba miec tez czas grac :X Jak w tydzien tutaj mozna sklepac 80 lvl + 3 suby na 75, to nie wierze, zeby polaczkowo nie quitnelo jak nie bedzie lvla do bicia i itemow do farmienia (this is reality)...
idz juz na ten swoj serwer gdzie nie ma boxow :D


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 06, 2011, 12:37:09 am »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..

he knows better! tak to jest jak ktos quituje z serwera i potem zaczyna napinke

Jak jest :D ? Bo ja dalej nie rozumiem... Jakie quituje to sie nazywa sprzedaz postaci póki cos jest warta. Server dlugo nie pociagnie :P
poza tym trzeba miec tez czas grac :X Jak w tydzien tutaj mozna sklepac 80 lvl + 3 suby na 75, to nie wierze, zeby polaczkowo nie quitnelo jak nie bedzie lvla do bicia i itemow do farmienia (this is reality)...
idz juz na ten swoj serwer gdzie nie ma boxow :D

Nawet czytac z zrozumieniem nie umiesz :X


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:17:47 am »
Nie ma niczego psujacego rozgrywke AHA, a czapeczka 500 p defa za 3k rur to qr*a nie psuje rozgrywki n/c  hahaha
to tylko w opisie ma 500 p.defa w rzeczywistości nic nie dodaje..

he knows better! tak to jest jak ktos quituje z serwera i potem zaczyna napinke

Jak jest :D ? Bo ja dalej nie rozumiem... Jakie quituje to sie nazywa sprzedaz postaci póki cos jest warta. Server dlugo nie pociagnie :P
poza tym trzeba miec tez czas grac :X Jak w tydzien tutaj mozna sklepac 80 lvl + 3 suby na 75, to nie wierze, zeby polaczkowo nie quitnelo jak nie bedzie lvla do bicia i itemow do farmienia (this is reality)...
idz juz na ten swoj serwer gdzie nie ma boxow :D

Nawet czytac z zrozumieniem nie umiesz :X
nie, to ty masz problemy z rozumieniem i nie jarzysz ze odnosze sie do caloksztaltu twoich postow, moge sie zalozyc ze jestes kumplem maryjusza, pasujecie do siebie  hahaha
moglbym to samo napisac wam obu w sumie:
myslenie nie boli
« Ostatnia zmiana: Styczeń 06, 2011, 01:19:19 am wysłana przez Lokocz »


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 06, 2011, 01:54:32 am »
Mozesz <cry more>, lecz i tak widac jak jest :P masz tam, w ktoryms poscie "forumowicz" sie zastanawial czy grac. Pogral troche zobaczyl jak jest i poszedl na cerberusa rotfl


  • Wiadomości: 849

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 06, 2011, 05:34:51 pm »
ostry fail musial byc ze taki glosny quit robisz, niech zgadne 100% pvp w plecy?  hahaha


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 06, 2011, 11:23:08 pm »
ostry fail musial byc ze taki glosny quit robisz, niech zgadne 100% pvp w plecy?  hahaha
I ty sie dziwisz, ze mowie do ciebie jak do dziecka :D ? Nieogarniasz, ze sa rzeczy wazniejsze jak gra xD Nie bede ci sie tlumaczyc, ze sie mylisz, bo i tak zbity piesek warczy najglosniej(jak nie zrozumiales pisze o tobie) :)


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 07, 2011, 05:47:59 am »
Jarasz się tym że twój ziomek ma 85/80/80/80 a teraz twierdzisz ze sa wazniejsze rzeczy jak gra. ok
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 40

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 07, 2011, 10:07:41 am »
Jarasz się tym że twój ziomek ma 85/80/80/80 a teraz twierdzisz ze sa wazniejsze rzeczy jak gra. ok
. Nie jaram tylko podkreślam problem jakim są boty , myslisz ze on to wbił sam lol ? I jakoś bana nie dostał takie realia


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

  • Generał zamieszania
Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 08, 2011, 01:37:20 am »
Z tym mikolajem   i  blokada vita  w prezencie to trzeba byc nobem zeby  nie przysiadajac   na nolifie z pare  dni subek nie wykoksac a skoro juz kolejny raz siejesz te swoje zale  w kolejnym temacie  to skoro masz wazniejsze rzeczy niz gra na rpg    zapomnij jeszcze  forum  przynajmniej daj odetchnąć innym  wystarczy ze jarek nas tu meczy


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: jak tu jest?
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 08, 2011, 10:19:33 am »
Takie pytanie poza tematem: do kiedy Saearom działa z eventu choinkowego?


I czym sie rozni od Rudolpha?