Witaj
Gość

Wątek: Ponowne pytanie.  (Przeczytany 824 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Ponowne pytanie.
« dnia: Luty 14, 2012, 08:12:14 pm »
Moj poprzedni temat zostal zamkniety, pewnie przez to ze kiedys byl podobny watek, jednak nie moge znalesc badz slowa ktore ktos uzywal nie sa do konca mi zrozumiale i nie wiem czy chodzi o to samo.
Tak wiec mysle ze nikomu nic sie nie stanie jezeli podzieli sie swoja wiedza i mi pomoże.

A wiec jeszcze raz.
Sciagnalem Launchera i zaczalem instalowac l2, na 99% zawiesza mi sie (nie wyskakuje zaden error, komunikat) dzieje sie to za kazdym razem (sprawdzalem, sciagalem juz 3 raz)

Z gory dziekuje za pomoc i przepraszam jezeli robie temat ktory kiedys byl zalozony.
Pozdrawiam


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Ponowne pytanie.
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 14, 2012, 09:00:58 pm »
To ja tak dla odpowiedzi co do zamknięcia, zanim ktoś w gorszym humorze przyjdzie i znowu zamknie bez odpowiedzi:

2. Temat musi mieć poprawną nazwę, czyli adekwatną do problemu, co za tym idzie wszystkie tematy z nazwą typu „Help”, „Pomóżcie”, „Mam problem”, "Critical Error" są złe.
3. Tematy dotyczące problemów z działaniem gry muszą znajdować się w dziale „Errors”.
4. Wszystkie tematy z nazwą typu „Help”, „Pomóżcie”, „Mam problem” będą usuwane, zmieniane lub zamykane.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel