Witaj
Gość

Wątek: Poradnik Duelist H5  (Przeczytany 53184 razy)

  • Wiadomości: 107

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 24, 2013, 06:29:32 pm »
poprawione, ktos pisal wyzej i mnie troche wprowadzil w blad;p


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 24, 2013, 07:15:06 pm »
Buła co nie zmienia faktu ze Dye na - con to jest jeden wielki fail;p glad ma malutki m def więc jedynym jego "survi" może być ogromna ilość cp/hp, odejmując 9 con robisz z niego papiera który może być zdjęty zanim się rozkręci...a dex mu da nic, w dobie obecnych buffów duży atak speed sam się wyciąga, speed sie nie liczy w dobie rushów aż tak bardzo a crit chance nie istnieje u glada razem z evasion:)

Co do seta to vesper>moir set, glad ma wystarczający resist na stuny a jeszcze wieksza ilość hp z seta>pare pkt-ow atak speeda z resist stunem.


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 16, 2013, 12:29:13 pm »
To ja mam pytanie, jeżeli chodzi o fryte + agu (nie wiem czy tu jeszcze nie dochodzi /useskillforce), to działa to tak na serwerach l2j ? czy mowa tylko o l2off'ach ?   Bo zawsze chcialem to wyprobować, lecz nigdy nie było serwera h.rate l2off, ewentualnie nie bylo grupy na low rate off'owy. Prosił bym o odpowiedz


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 16, 2013, 01:55:28 pm »
To ja mam pytanie, jeżeli chodzi o fryte + agu (nie wiem czy tu jeszcze nie dochodzi /useskillforce), to działa to tak na serwerach l2j ? czy mowa tylko o l2off'ach ?   Bo zawsze chcialem to wyprobować, lecz nigdy nie było serwera h.rate l2off, ewentualnie nie bylo grupy na low rate off'owy. Prosił bym o odpowiedz
mozesz jasniej ?

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 16, 2013, 06:47:10 pm »
chodzi o tak zwany spam AoE Skillami glada, gdyz jest to mozliwe, tylko nei wiem, czy mozna uzyskac ten efekt na serwerach l2j.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 16, 2013, 07:34:14 pm »
nie


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

  • Duelist Fanatic
Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 10, 2013, 06:20:14 pm »
Powiem ci tak jest to mozliwe na l2 j ale nielicznych tylko z 5 serverów l2j na których gralem miały taki własnie reus z fryta = agu reflesh


  • Wiadomości: 41

  • Pochwał: 0

Odp: Poradnik Duelist H5
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 17, 2015, 07:42:20 am »
Mam pytanie odnosnie certyfikatu rezist crit ile daje najlepiej na przykladzie np normalnie dagger udezy cie za 3k a majac certyfikat np za 500 he he ale tak powaznie prosilbym o dokladne wytlumaczenie