Witaj
Gość

Wątek: Server lom-mid final/freya/h5/classic  (Przeczytany 2521 razy)

  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Server lom-mid final/freya/h5/classic
« dnia: Lipiec 11, 2017, 08:09:22 am »
1. Lokacja Serwera - Kraj

obojętnie, chociaż wolałbym czas europejski ze względu na oly. Aaaaa i english speaking community w przewadze.

2. Informacja o Kronice

może być final freya h5 classic

3. Informacja o interesujących nas rate serwera

3x +

4. Średnia interesująca nas ilość online

1000+

5. Na jakich plikach szukamy serwera (L2J/L2OFF/L2M/Inne)

l2j / l2off

6. Inne nasze zachcianki.

Po przerwie zależy mi na starcie na czymś świeżym(może server startujący w ten weekend, lub ostatnio otwarty) godnym uwagi i pogrania przez jakiś tam czas. Może być mid z bufferem albo low rate bez, jest mi to obojętne. W sumie mógłbym kampić dział zapowiedzi ale nie każdy się tam udziela i wrzuca jakieś info o nowych serverach, jeśli ktoś ma jakaś wiedzę o servie który teraz startuje lub jest świeży :P niech wrzuci linka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 11, 2017, 08:10:02 pm »
http://www.lineage2tales.com/ Wydaje mi się, że godny polecenia.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 12, 2017, 05:46:21 pm »
bump


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 13, 2017, 03:12:46 pm »
bump


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 13, 2017, 09:14:27 pm »
Obawiam się, że nikt C nie poleci już dobrego serwera.
Nie te czasy.
I community się zmieniło i privy - nastały czasy krótkoterminowych cash-grabberów, jeśli serwer przetrwa dłużej niż trzy miesiące uznaje się to za sukces i tzw. "edycję", potem serwer kasują i za kilka tygodni-miesięcy kolejna "edycja" aż do momentu gdy dotacje nie pokrywają już hostingu. I tak w kółko.
Retail nudy do pudy + nowe kroniki są totalnie pokręcone, na siłę robiłem tydzień temu kolejne podejście - to już nie Lineage, ta gra od czasów Kronik  zmieniła się totalnie, straciła klimat.

Jest serwer który stoi długo i najprawdopodobniej jeszcze sporo postoi - nazywa się L2Shrine i prowadzi go utalentowana Czeszka - utalentowana bo sama rozwija extender do Gracia Final, serwer nie ma dotacji, najprawdopodobniej panienka siedzi jako tech staff w dużej serwerowni, tak zrozumiałem z tego co pisała. Serwer ma swoje własne małe community, ile obecnie online nic Ci nie pomogę bo raz tylko się zalogowałem rok temu by zobaczyć jak działa ten jej ekstender. Z tego co czytałem oscyluje w granicach kilkuset graczy.
Europejczyków zaznaczę, bo znajdziesz ruskie privy czy brazylijskie z większa populacją, ale nie potrafiłem się przemóc do takich serwerów.
Z tego co wiem pracuje nad upgradem do Epilogue, potem zacznie pracę nad H5.
Z tego co czytałem jest bardzo "retail alike" czyli tak jak prowadził to NCSoft, bez customów. Tylko raty podwyższone do 4x.

Sam grałem na L2Lion (Interlude), było nieźle, ale prawie sami Brazylierosy, był jeden klan polski, nawet nieźli, nie pamiętam nazwy. Odszedłem gdy zobaczyłem, że admin nie poprawił capa dla magic critical dla magów i sps miał mojego necrusa z summonem na 2 hity. Może to naprawił nie wiem.
IMO dopóki nie powstanie dobry europejski priv nie nastawiony na kasę to nici z gry. Był do niedawna L2Dawn, stał 2 lata, świetnie zrobiony, prowadzony przez fachowców, bdb community.
Utrzymywali serwer dopóki mogli, potem zamknęli i komuś chcieli sprzedać pliki. Ponoć pod względem technicznym najlepszy Interlude. Może ktoś kupił te pliki, nie wiem, może coś powstanie po nim...
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 14, 2017, 12:21:21 pm »
ok dzięki, bum odświeżam temat wklejcie coś ciekawego tak żeby pograć do listopada grudnia.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2017, 03:16:09 pm »
Nie wiem czy dobry czy zły ale nie ma buffera i jest low-md do tego H5 ma 1k onlinu +/- więc wydaje mi się, że całkiem całkiem.

https://www.lineage2.es/en/home

@Edit
Tylko teraz tak spojrzałem, że oni mają 2 servery jeden x4 i drugi x10 i nie wiem czy jest to wspólny online czy nie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2017, 03:21:04 pm wysłana przez sCatManx »


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2017, 05:28:22 pm »
Nie wiem czy dobry czy zły ale nie ma buffera i jest low-md do tego H5 ma 1k onlinu +/- więc wydaje mi się, że całkiem całkiem.

https://www.lineage2.es/en/home

@Edit
Tylko teraz tak spojrzałem, że oni mają 2 servery jeden x4 i drugi x10 i nie wiem czy jest to wspólny online czy nie.

to server z końca kwietnia


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 16, 2017, 11:12:27 am »
Z nowszych z takim rate to chyba zostaje Ci to:
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60482.0

Startuje w sobote ale wszyscy robią hejt bo ktoś chciał reaktywować serwer, który wiele osób dobrze wspomina i oczywiście już leci masa pomyj, że ukradł domenę, serwer itd.. :D Aczkolwiek nie wiadomo jaki bd. online i czy rzeczywiście nie bd. to ścierwo. :P


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 16, 2017, 11:42:28 am »
Z nowszych z takim rate to chyba zostaje Ci to:
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=60482.0

Startuje w sobote ale wszyscy robią hejt bo ktoś chciał reaktywować serwer, który wiele osób dobrze wspomina i oczywiście już leci masa pomyj, że ukradł domenę, serwer itd.. :D Aczkolwiek nie wiadomo jaki bd. online i czy rzeczywiście nie bd. to ścierwo. :P
1. Lokacja Serwera - Kraj
Aaaaa i english speaking community w przewadze.

PL only
4. Średnia interesująca nas ilość online
1000+

100-200 z boxami.

5. Na jakich plikach szukamy serwera (L2J/L2OFF/L2M/Inne)
l2j / l2off

darmowa paczka l2j (kradziona)

Wykupiona domena, kradziony cms(kolejny!), setup hr(npc, alt+b) na low rate, jakość rodem z lifedrain.

Jak masz aspiracje ameby, naciskanie więcej niż 3 przycisków cię przerasta, lubisz bić mobki pod dion i kraftowac itemki to polecam. Tacy ludzie tam grają
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2017, 11:45:32 am wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 16, 2017, 12:31:04 pm »
Nie wiem co maja aspiracje do tego gdzie kto gra, każdy gra gdzie lubi i gdzie mu pasuje, poza tym nie wiem jak będzie wyglądał serwis alt+b. Do tego nie można oceniać czegoś czego się nie widziało. :P Jeżeli będzie miał online i w miarę będzie się on utrzymywał to to czy będziesz się tpać z gk czy kupować itemki, które są dostępne u NPC z alt+b będąc w mieście czy będziesz latał po sklepach to już kto co lubi. Oczywiście zgadzam się z Tobą ponieważ uważam, że to jest właśnie klimat szukania boma czy moma po katach albo latanie po gk ale to już tylko moje widzimisię :D.


darmowa paczka l2j (kradziona)


A co do tej paczki to ona w końcu jest darmowa czy kradziona? Bo jak można ukraść coś co jest za darmo? :D


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 16, 2017, 02:03:23 pm »
mogło być wcześniej ukradzione i teraz rozdawane za darmo :P


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Server lom-mid final/freya/h5/classic
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 16, 2017, 04:40:49 pm »
Cytuj
Nie wiem co maja aspiracje do tego gdzie kto gra, każdy gra gdzie lubi i gdzie mu pasuje, poza tym nie wiem jak będzie wyglądał serwis alt+b. Do tego nie można oceniać czegoś czego się nie widziało. :P Jeżeli będzie miał online i w miarę będzie się on utrzymywał to to czy będziesz się tpać z gk czy kupować itemki, które są dostępne u NPC z alt+b będąc w mieście czy będziesz latał po sklepach to już kto co lubi. Oczywiście zgadzam się z Tobą ponieważ uważam, że to jest właśnie klimat szukania boma czy moma po katach albo latanie po gk ale to już tylko moje widzimisię :D.




alt + b mi nie przeszkadza, bardziej martwi mnie taki alt+b na serverze z low protection przy odpowiedniej edycji można dużo z tego wyciągnąć jeżeli admini tego nie zabezpieczą (buffy na xxx godzin, edytowane ceny iteamów dostępnych z alt+ b itd.).
 No i online jeśli będzie tak jak pisał QRQ, to nie ma szans jeszcze na takiej kronice jak h5, przy takiej ilości lokacji musi być przynajmniej 1.5 k prawdziwego online. Także graveland może się okazać dobry ale dla ludzi lubiących walkę z mobami for ever, i spontaniczne spotkanie kogoś w mieście :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 16, 2017, 04:43:50 pm wysłana przez Balm0r »