Witaj
Gość

Wątek: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018  (Przeczytany 25888 razy)

  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 21, 2018, 06:35:39 pm »
A zastanawiałeś się czemu stał tak długo? Czy tylko mówisz aby mówić? Może dlatego, że serwer nie był popularny? Nic się tak nie działo i ludzie wchodzili tylko na siege i oly.

Do tego tam był online 200 + boxy/alty. A nie 1000. Serwer został zamknięty bo się nie opłacał całkowicie. Jedyny zarobek mieli sprzedawcy adeny.

Nie wiem czy wiesz ale interlude nawet na oficjalnych serwerach nie stał 2 lata :D A to chyba najlepiej mówi o tym, że serwery muszą się zmieniać.
Ale nadal przekonanie, że RETAIL LIKE jest najlepsze :D

Nigdzie nie wyraziłem opinii, że RETAIL LIKE jest najlepszy, a zwróciłem jedynie uwagę, że takie serwery mogą stać dłużej niż trzy miesiące.
L2Dawn nigdy nie zarabiał na siebie, taka była idea tego serwera, sponsoring, utrzymywany przez dawnych graczy. Takim rodzajem serwera jest też L2Shrine.
To, że Interlude nie stał 2 lata na retailu wynika z cyklu rozwojowego Lineage 2 realizowanego przez NCSoft, w tym cyklu otrzymaliśmy niedawno Salvation (z Grand Crusade), właśnie w ramach tego cyklu kiedyś Kamael zatąpił Interlude, Interlude Oath of Blood.
Miało w założeniu być 12 części gry, ile będzie - nikt nie wie.
Lineage zaczął tracić na retailu na popularności głównie z tego powodu, że twórcy zaczęli zbyt słuchać się graczy-lamuchów, dla których wszytko było za trudne - za trudne było ekspienie, za trudne było dropienie książek i amuletów, za trudne były questy, za trudne było (...), zezwolono na boty (nieoficjalnie),  zmieniono też by przyciągnąć inny profil gracza klimat z D@D na "niewiadomojaki", włączenie w grę elementów popkultury - dinozaurów, kosmitów, postaci z anime.
Dlatego L2 powoli upada, dlatego zrobiono reboot o nazwie Classic, dlatego najwięcej na privach jest Interlude.

Idź się dotleń gdzieś chłopak. pogoda nie jest najgorsza, weź valium, umów się z dziewczyną czy chłopakiem, jak kto woli.

Dobry jesteś. Ferie się zaczęły?

L2 dawn nie zarabiał na siebie ale ideą było zarabianie, niestety nie wyszło.

Nigdzie nie powiedziałem, że L2 w obecnej formie jest super. Najwięcej jest interlude bo to prosta kronika i są do niej wszech obecne pliki.
Wszechobecne pliki, najlepiej dopracowane i powszechnie dostępne to są do GF i HF
Chłopie, idź się dotleń, napisałem ci to nie złośliwe.
Twoich bredni i jęków nie idzie czytać.
Wbiłeś sobie coś w głowę i na siłę w tę swoją wizję próbujesz wszytko i wszystkich wepchnąć.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 21, 2018, 07:15:17 pm »
A zastanawiałeś się czemu stał tak długo? Czy tylko mówisz aby mówić? Może dlatego, że serwer nie był popularny? Nic się tak nie działo i ludzie wchodzili tylko na siege i oly.

Do tego tam był online 200 + boxy/alty. A nie 1000. Serwer został zamknięty bo się nie opłacał całkowicie. Jedyny zarobek mieli sprzedawcy adeny.

Nie wiem czy wiesz ale interlude nawet na oficjalnych serwerach nie stał 2 lata :D A to chyba najlepiej mówi o tym, że serwery muszą się zmieniać.
Ale nadal przekonanie, że RETAIL LIKE jest najlepsze :D

Nigdzie nie wyraziłem opinii, że RETAIL LIKE jest najlepszy, a zwróciłem jedynie uwagę, że takie serwery mogą stać dłużej niż trzy miesiące.
L2Dawn nigdy nie zarabiał na siebie, taka była idea tego serwera, sponsoring, utrzymywany przez dawnych graczy. Takim rodzajem serwera jest też L2Shrine.
To, że Interlude nie stał 2 lata na retailu wynika z cyklu rozwojowego Lineage 2 realizowanego przez NCSoft, w tym cyklu otrzymaliśmy niedawno Salvation (z Grand Crusade), właśnie w ramach tego cyklu kiedyś Kamael zatąpił Interlude, Interlude Oath of Blood.
Miało w założeniu być 12 części gry, ile będzie - nikt nie wie.
Lineage zaczął tracić na retailu na popularności głównie z tego powodu, że twórcy zaczęli zbyt słuchać się graczy-lamuchów, dla których wszytko było za trudne - za trudne było ekspienie, za trudne było dropienie książek i amuletów, za trudne były questy, za trudne było (...), zezwolono na boty (nieoficjalnie),  zmieniono też by przyciągnąć inny profil gracza klimat z D@D na "niewiadomojaki", włączenie w grę elementów popkultury - dinozaurów, kosmitów, postaci z anime.
Dlatego L2 powoli upada, dlatego zrobiono reboot o nazwie Classic, dlatego najwięcej na privach jest Interlude.

Idź się dotleń gdzieś chłopak. pogoda nie jest najgorsza, weź valium, umów się z dziewczyną czy chłopakiem, jak kto woli.

Dobry jesteś. Ferie się zaczęły?

L2 dawn nie zarabiał na siebie ale ideą było zarabianie, niestety nie wyszło.

Nigdzie nie powiedziałem, że L2 w obecnej formie jest super. Najwięcej jest interlude bo to prosta kronika i są do niej wszech obecne pliki.
Wszechobecne pliki, najlepiej dopracowane i powszechnie dostępne to są do GF i HF
Chłopie, idź się dotleń, napisałem ci to nie złośliwe.
Twoich bredni i jęków nie idzie czytać.
Wbiłeś sobie coś w głowę i na siłę w tę swoją wizję próbujesz wszytko i wszystkich wepchnąć.

No ja wyrażam swoja opinie, ludzie płaczą o to że serwer ma zmiany to pytam co jest źle i jedyne co słyszę to to że jest do dupy bo nie jest jak wszedzie :D

GF i H5 są mega zbudowane i najprostsze Bugi działają. Do tego jest dużo więcej rzeczy do naprawy dlatego większość serwerów się ich nie tyka, tym bardziej że w c++ raczej ciezko znaleźć deva :D

Jedyne brednie to ty piszesz nie znając się na tym o czym piszesz więc może już zamilknij :O

Kończę ta dyskusję bo nie chce zostać sprowadzonym do waszego poziomu, za nisko dla mnie.


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 21, 2018, 08:40:41 pm »
Przeciez ci napisalem co odstrasza ludzi i nie lezy wiekszosci poza zapalencami to piszesz ze same bzdury ...
chyba nie rozumiesz ze konstruktywna polemika i chec zmiany pewnych rzeczy wynika z tego ze sama idea serwera sie podoba tylko wykonanie nie jest do konca takie jakie mogloby byc.
Castani


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 21, 2018, 10:12:40 pm »
GF i H5 są mega zbudowane i najprostsze Bugi działają. Do tego jest dużo więcej rzeczy do naprawy dlatego większość serwerów się ich nie tyka, tym bardziej że w c++ raczej ciezko znaleźć deva :D

Jedyne brednie to ty piszesz nie znając się na tym o czym piszesz więc może już zamilknij :O

Kończę ta dyskusję bo nie chce zostać sprowadzonym do waszego poziomu, za nisko dla mnie.
https://maxcheaters.com/topic/203399-myext64-my-new-opensource-gracia-finalepilogue-extender/

No chłopiec, znajdź tam jednego buga. I napisz o tym. Tutaj. Jednego. Tylko jednego.

Dalej się kompromituj......
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 22, 2018, 08:05:40 am »
GF i H5 są mega zbudowane i najprostsze Bugi działają. Do tego jest dużo więcej rzeczy do naprawy dlatego większość serwerów się ich nie tyka, tym bardziej że w c++ raczej ciezko znaleźć deva :D

Jedyne brednie to ty piszesz nie znając się na tym o czym piszesz więc może już zamilknij :O

Kończę ta dyskusję bo nie chce zostać sprowadzonym do waszego poziomu, za nisko dla mnie.
https://maxcheaters.com/topic/203399-myext64-my-new-opensource-gracia-finalepilogue-extender/

No chłopiec, znajdź tam jednego buga. I napisz o tym. Tutaj. Jednego. Tylko jednego.

Dalej się kompromituj......

Hahahaha :D

PS: sprawdź song/dance buga.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 08:19:06 am wysłana przez gebaftw »


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 22, 2018, 11:42:50 am »
Hahahaha :D

PS: sprawdź song/dance buga.
Jaki bug? Na czym ma on polegać?
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 22, 2018, 02:37:36 pm »
Hahahaha :D

PS: sprawdź song/dance buga.
Jaki bug? Na czym ma on polegać?

To najprostszy tyg, nigdzie nie jest poprawiony. Bug polega na tym, że song/dance zawsze pobierają 60mp nie ważne ile masz song/dance na sobie.
Normalnie by koszt rósł i przy 10 songach/dance byłoby to pewnie ze 300 mp. Dzięki temu bugowi, zawsze jest 60 więc nawet nie musisz czekać aż się buff skończy żeby zrobić reDance :) możesz być non stop zbuffowany a na pvp to jest raczej ważne.

O dziwo tylko l2j nie mają tego buga bo tam cały backend został napisany od 0. Extendery do offa niestety mają dużo bugow, które wciąż nie są naprawione.
Choćby kupowanie CH za 1 adena.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 02:39:40 pm wysłana przez gebaftw »


  • Asgota
  • L2Emi- serwer partnerski
  • *****
  • Wiadomości: 1260

  • Pochwał: 0

    • L2 Emi
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 22, 2018, 04:12:12 pm »
Ogg.re to serwer Znajomego Mojego Znajomego, opowiadał mi o nim zanim pojawiła się tutaj jego reklama... Z tego co wiem gość jest rozgarnięty i da sobie rade ze wszystkim... Także dla osób które lubią RPG, polecam.

A co do tych beznadziejnych kłótni dotyczących Plików itd. to dajcie sobie spokój bo to jest serio żałosne, powstał pierdolony stereotyp "L2J jest chujowe - i chuj", zdziwieni? to jest Open Source... Każdy mógł pobrać gotowca i odpalić serwer w 10minut. Było tysiące serwerów, z tysiącami bugów i w ten właśnie sposób powstała opinia L2J, a "OFF"? powinno się to raczej nazywać L2C++, taka sama zasada w tym że to nie było Open Source (teraz już coś można znaleźć) dzięki temu "OFF" ma dobrą opinię i gdy ludzie widzą słowo OFF to myślą "No, porządne pliki", nawet nie macie pojęcia ile serwerów L2J siedzi pod przykrywką L2OFF w nazwie i mają przy tym dobrą opinie :V
Oraz jakie duże nieprawidłowości można spotkać na "OFFach", tylko gdy trafiacie na jakiś bug to myślicie sobie "Przecież to OFF, więc chyba tak musi być"... Głupi przykład "Kamael: A Window to the Future" poszukajcie tego Questa na "OFFach", ja jeszcze na niego nie trafiłem ;) A został usunięty dopiero w Kamealu.

L2J może być tak samo dobry jak i "OFF" tylko trzeba w to włożyć dużo serca i pracy, a z tego co wiem prace nad tym serwerem trwają już od dawna...
Dlatego Polecam.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 22, 2018, 04:14:19 pm wysłana przez Asgota »



  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 22, 2018, 04:32:27 pm »
Hahahaha :D

PS: sprawdź song/dance buga.
Jaki bug? Na czym ma on polegać?

To najprostszy tyg, nigdzie nie jest poprawiony. Bug polega na tym, że song/dance zawsze pobierają 60mp nie ważne ile masz song/dance na sobie.
Normalnie by koszt rósł i przy 10 songach/dance byłoby to pewnie ze 300 mp. Dzięki temu bugowi, zawsze jest 60 więc nawet nie musisz czekać aż się buff skończy żeby zrobić reDance :) możesz być non stop zbuffowany a na pvp to jest raczej ważne.

O dziwo tylko l2j nie mają tego buga bo tam cały backend został napisany od 0. Extendery do offa niestety mają dużo bugow, które wciąż nie są naprawione.
Choćby kupowanie CH za 1 adena.
Nie muszę tego sprawdzać. Po prostu bredzisz.
Miałem Spectral Dancera na Dragonie z sieci dragon-network i Blade Dancera na L2Supreme - zawsze kolejne tańce zabierały więcej many, nie pamiętam dokładnie ale chyba maksymalnie mogłem rzucić 4 (5?) tańców.
Po prostu bredzisz chłopcze byle by coś napisać. CH za 1 a? A gdzie, wskaż gdzie można poczytać o tym bugu, pierwsze słyszę.
Napisałem - przestań się chłopiec pogrążać....
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 22, 2018, 04:45:56 pm »
Ogg.re to serwer Znajomego Mojego Znajomego, opowiadał mi o nim zanim pojawiła się tutaj jego reklama... Z tego co wiem gość jest rozgarnięty i da sobie rade ze wszystkim... Także dla osób które lubią RPG, polecam.

A co do tych beznadziejnych kłótni dotyczących Plików itd. to dajcie sobie spokój bo to jest serio żałosne, powstał pierdolony stereotyp "L2J jest chujowe - i chuj", zdziwieni? to jest Open Source... Każdy mógł pobrać gotowca i odpalić serwer w 10minut. Było tysiące serwerów, z tysiącami bugów i w ten właśnie sposób powstała opinia L2J, a "OFF"? powinno się to raczej nazywać L2C++, taka sama zasada w tym że to nie było Open Source (teraz już coś można znaleźć) dzięki temu "OFF" ma dobrą opinię i gdy ludzie widzą słowo OFF to myślą "No, porządne pliki", nawet nie macie pojęcia ile serwerów L2J siedzi pod przykrywką L2OFF w nazwie i mają przy tym dobrą opinie :V
Oraz jakie duże nieprawidłowości można spotkać na "OFFach", tylko gdy trafiacie na jakiś bug to myślicie sobie "Przecież to OFF, więc chyba tak musi być"... Głupi przykład "Kamael: A Window to the Future" poszukajcie tego Questa na "OFFach", ja jeszcze na niego nie trafiłem ;) A został usunięty dopiero w Kamealu.

L2J może być tak samo dobry jak i "OFF" tylko trzeba w to włożyć dużo serca i pracy, a z tego co wiem prace nad tym serwerem trwają już od dawna...
Dlatego Polecam.

Ten quest na offie został dodany pod koniec Interlude. Nie było go od startu.
Też uważam, że aktualnie l2j jest lepsze bo jest pisane od zera i nie ma tyłu bugow. Jedynie mechanika może się trochę różnić.

Hahahaha :D

PS: sprawdź song/dance buga.
Jaki bug? Na czym ma on polegać?

To najprostszy tyg, nigdzie nie jest poprawiony. Bug polega na tym, że song/dance zawsze pobierają 60mp nie ważne ile masz song/dance na sobie.
Normalnie by koszt rósł i przy 10 songach/dance byłoby to pewnie ze 300 mp. Dzięki temu bugowi, zawsze jest 60 więc nawet nie musisz czekać aż się buff skończy żeby zrobić reDance :) możesz być non stop zbuffowany a na pvp to jest raczej ważne.

O dziwo tylko l2j nie mają tego buga bo tam cały backend został napisany od 0. Extendery do offa niestety mają dużo bugow, które wciąż nie są naprawione.
Choćby kupowanie CH za 1 adena.
Nie muszę tego sprawdzać. Po prostu bredzisz.
Miałem Spectral Dancera na Dragonie z sieci dragon-network i Blade Dancera na L2Supreme - zawsze kolejne tańce zabierały więcej many, nie pamiętam dokładnie ale chyba maksymalnie mogłem rzucić 4 (5?) tańców.
Po prostu bredzisz chłopcze byle by coś napisać. CH za 1 a? A gdzie, wskaż gdzie można poczytać o tym bugu, pierwsze słyszę.
Napisałem - przestań się chłopiec pogrążać....

Aleś Ty głupi XD chlopcze to możesz do kolegów mówić.

Zrób nobla, zarzuc sobie noble bless na bd, niech zrobi wszystkie Dance, zabij go, wskrzes I od teraz każdy dance zabiera 60 mp. Nie może pozwolić tylko żeby mu się którykolwiek dance/song się skończył.

To jest tak stary Bug A ciągle działa.

Z kupowaniem za 1a to prosty Bug. Fakt, że musisz mieć max adeny żeby zalicytowac Ale później Ci zabiera tylko 1a.

Myślisz, że ktoś Ci tak da wszystkie Bugi? Myślisz, że tak sobiee wejdziesz do neta i w google  wpiszesz "bugi l2" i będą?

Jezu....


  • Wiadomości: 710

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 22, 2018, 08:31:32 pm »
Aleś Ty głupi XD chlopcze to możesz do kolegów mówić.

Zrób nobla, zarzuc sobie noble bless na bd, niech zrobi wszystkie Dance, zabij go, wskrzes I od teraz każdy dance zabiera 60 mp. Nie może pozwolić tylko żeby mu się którykolwiek dance/song się skończył.

To jest tak stary Bug A ciągle działa.

Z kupowaniem za 1a to prosty Bug. Fakt, że musisz mieć max adeny żeby zalicytowac Ale później Ci zabiera tylko 1a.

Myślisz, że ktoś Ci tak da wszystkie Bugi? Myślisz, że tak sobiee wejdziesz do neta i w google  wpiszesz "bugi l2" i będą?

Jezu....

Ja rozmawiam o bugach a nie o popierdółkach.  Takich "bugów" masz więcej, czy to na l2j czy l2off - np niedziałające fortece, nie działający w pełni Rainbow Spring Chateau, cześć questów może nie działać lub być customowa. Nawet na  retailu były i są bugi - dziurawa geodata, pozamieniane pliki html w npctach, błędne tłumaczenia....
Rozmawiałem nawet na ten temat z jednym czy drugim developerem - stwierdzili, ze skórka nie jest warta wyprawki by zajmować się takimi "bugami".
To, że nie potrąci ci ceny CH to pikuś, trzeba aukcję wygrać, a nawet na retailu dla klanu kupującego CH 2kkk to nie jest majątek, zresztą nie wiem jak współcześnie, kiedyś ograniczenie do 2kkk było na starych kronikach.
Pisząc o bugach mam na myśli BUGI które wpływają na rozgrywkę i ją uniemożliwiają lub dają przewagę w rozgrywce - adena bug, bug na enchantach, crest bug, blokada wejść do miejsc do których trzeba wejść, np by wydropić amulet czy booka, bugi questów na profesje, bugi umożliwiające cheaty na castle siege, źle ustawione zony dla summonerów umożliwiające summonowanie party w miejsce do których powinno się wchodzić tylko przez zrobienie questów etc.

Dobra, nie dogadamy się a zaspamowaliśmy offtopem wątek erpegowców. Ty wiesz swoje, ja swoje, ty masz swoje preferencje, ja swoje. Lineage2 to stara gra, inne kryteria decydują teraz o sukcesie projektów, odtworzenie starych wersji gry mija się z celem, customy bez pomysłów są tak samo bzdurne.

Nie mam na myśli tego serwera, uważam, że admini ustawiają rozgrywkę nie pod przeciętnego gracza a pod znajomych którzy chcą się pobawić w RPG. I tutaj szukają ludzi o podobnym podejściu do gry.  A w takim przypadku nawet poważne bugi nie mają znaczenia.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 23, 2018, 11:02:15 am »
osobiście mam mieszane uczucia co do takich projektów

-w cholere cenie sobie chęć do dążenia do celu takich projektów z ambitnymi założeniami i planami, nastawionymi na gracza (gracza nie graczy - idea tworzenia serwerów tego pokroju zawsze wychodzi z osobistego zapotrzebowania twórców na taki gatunek i zmiany wprowadzane w rozgrywce przedstawiane już na początku projektu)
-w cholere cenię sobie wszystkie zmiany w plikach i ustawieniach odchodzących od standardów które zmieniają rozgrywkę dając graczom pole do popisu na nowym podwórku
-w cholerę cenię sobie klimat serwerów low rate bez dualboxa i z ustawieniami zachęcającymi do gry w długim odstępie czasu bez napinki na pośladkach o wyścig po złote gacie papy smerfa
-w cholerę cenię sobie pobudzanie i zachęcanie do ruszenia mózgownicy i odgrywania granej postaci czyli roleplayowanie, w jakimkolwiek stopniu by to nie było - ktokolwiek zaczynał w latach 90'tych grę w gry rpg ten wie, nie liczyło się wygrywanie i przechodzenie dalej, a wczuwanie się w postacie i granie tym co nam się podobało i po części się utożsamialiśmy

-martwi mnie egzekwowanie nakazu roleplayowania, jako że trafiłem już na coś takiego i pomimo długiej batalii z adminami owego serwera nie dało im się wytłumaczyć że jail na dzień za jeden uśmieszek w czacie, który był dodatkowo napisany przypadkowo i pomimo tego że dobrą godzinę roleplaylowałem z nimi by z tego jakoś wybrnąć żartem, skończyło się na dniowym jailu, a kiedy powiedziałem im wprost że to żenada i już przeszedłem na całkiem serio ton, usłyszałem 'i tak wrócisz' - nie wróciłem
-martwią mnie niskie raty przy dość niskim online, który nie współgra z interludem i wcale nie chodzi tu o expienie, a o całą resztę
przy takim układzie sensowne pk nie istnieje, pvp to niedogodność dla większości a spory o cokolwiek praktycznie będą zerowe
nie wiem czy jesteśmy jeszcze na etapie negocjacji, ale sugerowałbym parę rzeczy

*rate 3 exp, adena 2, spoil 5, drop 5
niższy drop adeny zapobiega przesyceniu, wyższy rate spoila zachęci main spoilów do gry i zmusi innych do docenienia ich, drop wyższy zachęci kampienie rb w większym lub mniejszym stopniu

*darmowa 1 klasa
każdy wie - strata czasu, przerabiane milion razy - questowa druga klasa, by dopiero w późniejszej fazie gry było co robić (ewentualnie za adene jak było podane lecz za wysoką cenę, by np party znajomych 3 osobowe się zrzuciło na jednego by go opłacić, np tego który ma mniej czasu od nich lub trudniejszego i dłuższego questa)

*parę modyfikacji co do questu na nobla czy subę
jak usunięcie części z baiumem, wydłużenie czasu spawnów skrzynek z rbków w toi, ogarnięcie land ratu cancela lub jego siły w przypadku rbków (usuwanie wszystkich to żart)

*buffy - buffer czy ch
buffy od npc za darmo do 61 lvlu, godzinne buffy z ch z troszke większym asortymentem niż bazowe, plus buffy od waszego premium buffera z kilkoma dodatkowymi (resisty? / dłuższy czas trwania?)
zmusi to do inwestowania w ch/expienie ludzi grających bufferami lub dopłaty - koszt adeny / czasu lub pieniędzy


generalnie przy 200 graczach dedykowanych, ze średnim online 50-80 da się zajebiście grać, jedyne co to trzeba myśleć co jest możliwe a co nie przy takim setupie, nie zjebcie tego, wykażcie trochę inicjatywy i pomysłu, dopicujcie te parę elementów a sam wejde, a to już jest sukces na skalę europejską jako że jestem w cholere wybrednym graczem, z ciężką sakwą (if you know what i mean)
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 23, 2018, 11:50:04 am »
kurde Salomon, ty to jesteś, o Ciebie się serwery bić powinny!


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 24, 2018, 08:26:47 am »
Zostały ostatnie dwa dni do startu - żadnych gruntownych zmian jak opisane powyżej na pewno nie będzie - za późno. Zostały także już dawno rozesłane zaproszenia - setup" serwera" był już podany.

Baium respi zawsze między 20.00-22.00 (co nie znaczy, że zostanie tego dnia zabity, może dopiero drugiego dnia jeśli zrespi za późno), jeśli będą problemy z dostępem do skrzynek RB, czy do Baiuma dla ludzi pracujących na popołudnia/wieczory, to zapewne jakieś rozwiązanie zostanie wypracowane.

Obecnie wiadomo, że w grupie "mieszkańcy" jest ~130 graczy, wszystkich historii postaci łącznie ~180. Część graczy napisała więcej niż 1 KP, część pisała całkowicie anonimowo (więc nie ma ich w grupie "mieszkańcy"). Gdyby tak wprost policzyć średnią, to niby wychodzi 155, ale to mocno skrótowa droga - jaki będzie realny online zobaczymy za 2 dni. Startowym progiem minimalnym było dla nas 100 graczy, aktualnie mamy ich minimum 130 - wg mnie nie jest źle, reszta jak to mówią "wyjdzie w praniu".
« Ostatnia zmiana: Styczeń 24, 2018, 08:29:59 am wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 24, 2018, 07:50:25 pm »
w tym przypadku przesunąłbym start i przemyślał co może skłonić ludzi do wysłania wam większej ilości kart postaci

rpg-owców macie - przydałoby się wam jeszcze graczy którzy bardziej jednak nastawiają się na rywalizacje, którzy dadzą podwaliny pod manora/handel i expienie supportów

wątpie byście zmienili zdanie, jeżeli twierdzicie iż 100 graczy was satysfakcjonuje (pytaniem jest czy tych 100+ graczy będzie satysfakcjonowała ta liczba), jednak jeżeli tylko ograniczony czas jest przyczyną nie brania innych zmian pod uwagę, przesunięcie startu nie byłoby takim złym pomysłem, tym bardziej że takie zmiany nie powinny zniechęcić tych którzy już się pisali do grania, a śmiem twierdzić że może zachęcić jeszcze kilkadziesiąt osób

no ale - pożyjecie zobaczycie za te parę dni, osobiście nie jestem też fanem zmian w trakcie istnienia serwera, jako że to podburza moją opinię o idei i stabilności serwera, więc nawet gdy mówicie o 'potencjalnych' zmianach w przyszłości, mnie osobiście to nie przekonuje
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 24, 2018, 09:49:30 pm »
Jak by ktoś miał jakieś pytania, to można nas także odwiedzić na Discordzie - nie trzeba nic instalować, wystarczy odpalić z przeglądarki link - https://discord.gg/VCF4V3F .
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 104

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 25, 2018, 12:28:33 pm »
w tym przypadku przesunąłbym start i przemyślał co może skłonić ludzi do wysłania wam większej ilości kart postaci

rpg-owców macie - przydałoby się wam jeszcze graczy którzy bardziej jednak nastawiają się na rywalizacje, którzy dadzą podwaliny pod manora/handel i expienie supportów

wątpie byście zmienili zdanie, jeżeli twierdzicie iż 100 graczy was satysfakcjonuje (pytaniem jest czy tych 100+ graczy będzie satysfakcjonowała ta liczba), jednak jeżeli tylko ograniczony czas jest przyczyną nie brania innych zmian pod uwagę, przesunięcie startu nie byłoby takim złym pomysłem, tym bardziej że takie zmiany nie powinny zniechęcić tych którzy już się pisali do grania, a śmiem twierdzić że może zachęcić jeszcze kilkadziesiąt osób

no ale - pożyjecie zobaczycie za te parę dni, osobiście nie jestem też fanem zmian w trakcie istnienia serwera, jako że to podburza moją opinię o idei i stabilności serwera, więc nawet gdy mówicie o 'potencjalnych' zmianach w przyszłości, mnie osobiście to nie przekonuje

100 aktywnych graczy to wiecej niz na wiekszosci serwerow w obecnych czasach. A jak taki online sie utrzyma to juz w ogole bedzie sukces.

Zmianyw trakcie zycia serwera musza byc, musi byc jakas odpowiedz an to co dzieje sie na serwerze bo mozliwe, ze nie wszystkie opcje beda dobrze ustawione i beda wymagaly korekty.

Dodatkowo kronika musi sie rozwijac i to powinno byc priorytetem aby utrzymac graczy oraz przyciagnac nowych.

Odsuwanie startu tylko zniecheci ludzi, czesc moze odejsc do innych zeby pograc sobie na lajcie a raczej nikt tego nie chce. Rozgrywka bedzie na tyle powolna (patrzac na profil graczy), ze nawet miesiac po starcie jak tos sie zdecyduje to bedzie mogl przegonic innych.


  • Wiadomości: 167

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 25, 2018, 06:25:40 pm »
w tym przypadku przesunąłbym start i przemyślał co może skłonić ludzi do wysłania wam większej ilości kart postaci

rpg-owców macie - przydałoby się wam jeszcze graczy którzy bardziej jednak nastawiają się na rywalizacje, którzy dadzą podwaliny pod manora/handel i expienie supportów

wątpie byście zmienili zdanie, jeżeli twierdzicie iż 100 graczy was satysfakcjonuje (pytaniem jest czy tych 100+ graczy będzie satysfakcjonowała ta liczba), jednak jeżeli tylko ograniczony czas jest przyczyną nie brania innych zmian pod uwagę, przesunięcie startu nie byłoby takim złym pomysłem, tym bardziej że takie zmiany nie powinny zniechęcić tych którzy już się pisali do grania, a śmiem twierdzić że może zachęcić jeszcze kilkadziesiąt osób

no ale - pożyjecie zobaczycie za te parę dni, osobiście nie jestem też fanem zmian w trakcie istnienia serwera, jako że to podburza moją opinię o idei i stabilności serwera, więc nawet gdy mówicie o 'potencjalnych' zmianach w przyszłości, mnie osobiście to nie przekonuje

100 aktywnych graczy to wiecej niz na wiekszosci serwerow w obecnych czasach. A jak taki online sie utrzyma to juz w ogole bedzie sukces.

Zmianyw trakcie zycia serwera musza byc, musi byc jakas odpowiedz an to co dzieje sie na serwerze bo mozliwe, ze nie wszystkie opcje beda dobrze ustawione i beda wymagaly korekty.

Dodatkowo kronika musi sie rozwijac i to powinno byc priorytetem aby utrzymac graczy oraz przyciagnac nowych.

Odsuwanie startu tylko zniecheci ludzi, czesc moze odejsc do innych zeby pograc sobie na lajcie a raczej nikt tego nie chce. Rozgrywka bedzie na tyle powolna (patrzac na profil graczy), ze nawet miesiac po starcie jak tos sie zdecyduje to bedzie mogl przegonic innych.

ta 100 online to sie moze udac na high mid full buff gdzie po 3h wszyscy biegaja po spotach 70+ a nie na low rate z supportem potrzebnym wiec co to za porownanie ?
Castani


  • Wiadomości: 187

  • Pochwał: 0

  • Hollow's Power
Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 25, 2018, 08:00:12 pm »
ta 100 online to sie moze udac na high mid full buff gdzie po 3h wszyscy biegaja po spotach 70+ a nie na low rate z supportem potrzebnym wiec co to za porownanie ?
dokładnie zgadzam się z tym wpisem, dlatego zasugerowałem drobne zmiany w ustawieniach i przedłużenie startu które potencjalnie, jak już pisałem, może przyciągnąć graczy którzy nie będą kłaść nacisku na roleplay, ale na samą rozgrywkę, co pomoże w expieniu żywych supportów

no ale, powtarzam się, a wy i tak nie planujecie zmian na starcie, więc tylko życzyć powodzenia
Żadna z historii , jakie ludzie opowiadają o mnie,
nie zmieni tego faktu, kim naprawdę jestem.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 25, 2018, 11:11:12 pm »
Jutro o 20.00 start, zostało jakieś 20h+ na napisanie Karty Postaci + ktoś ją jeszcze musi przeczytać i zaakceptować.

Jeśli jeszcze ktoś chce dać szansę ogg.re i na nim zagrać, to już jest "na ostatnią chwilę" żeby napisać krótką historię swojej postaci..
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 26, 2018, 11:01:01 am »
A potem  co juz na serwer nie wejdziesz ?


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 26, 2018, 12:32:19 pm »
Wejdziesz, ale nie instant.


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 26, 2018, 03:21:19 pm »
Masa ludzi tworzy postacie widzę na ostatnią chwilę i mają masę roboty kronikarze, ale prawie 200 historii postaci już napisane! 200 osób, POLAKÓW, na POLSKIM serwerze, low rate, marzenie, niespotykane dzisiaj, WBIJAJCIE LUDZISKA  !! bawimy się <3


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 26, 2018, 08:17:41 pm »
20;17 a serwer dalej lezy


  • Wiadomości: 703

  • Pochwał: 6

Odp: [L2J] Ogg.re - IL x2 RPG PL - START 26.01.2018
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 26, 2018, 08:23:19 pm »
POLSKI serwer nie wytrzymał 200 POLAKÓW  :dw_4_2: