Witaj
Gość

Wątek: Nowy Classic od NC West...  (Przeczytany 113442 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #600 dnia: Październik 18, 2018, 01:33:46 pm »
Każdy serwer poza Giran dla gracza z EU to porażka no chyba że oly, siege o 3 nocy to sama frajda.
Inna sprawa to ping bo to serwery NA.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #601 dnia: Październik 18, 2018, 04:42:54 pm »
Każdy serwer poza Giran dla gracza z EU to porażka no chyba że oly, siege o 3 nocy to sama frajda.
Inna sprawa to ping bo to serwery NA.

dokladnie eventy to jedyny powod do gry pozniej dla 99% graczy....


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #602 dnia: Październik 18, 2018, 07:37:10 pm »
RU community ;)
:D
Nic do nich nie mam, dobrzy gracze, dobrzy developerzy, ale nie dałem rady z nimi grac, kiedyś się zmusiłem i poszedłem na ich dobrego priva IL, po 2 tygodniach odpuściłem.
Wolę latynosów, postrzeleni, trochę przypominają nas, ale z kolei bardzo zamknięci w sensie kulturowym, słaby angielski (u Ruskich z tym lepiej) - teraz ktoś się skarżył na shoucie, że wywalają z party gdy gracz nie zna hiszpańskiego/portugalskiego.
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2018, 12:11:42 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #603 dnia: Październik 18, 2018, 09:31:40 pm »
Może warto otworzyć polskiego classicka 😎.


  • Wiadomości: 202

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #604 dnia: Październik 18, 2018, 10:52:20 pm »
niech asgota otworzy xDDDDD


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #605 dnia: Październik 19, 2018, 12:23:23 am »
Może warto otworzyć polskiego classicka 😎.
:o, zapomnij.
Polskie serwery to niewypały na 100%, chyba, że znajdziesz zamknięte grono, które nie będzie zważać na bugi (erpegowcy).
Jedyny priv classic  bazujący na plikach oficjalnych to GameCoast, reszta to niedorobiona java z nie działającą połową rzeczy  - taki był l2classic.club i dex.

Dlatego ludzie z całego świata rzucili się tutaj na "darmowego" classica.
NCWest sam nie spodziewał się takiego oblężenia - planowali jeden serwer, gracze namówili na dwa, teraz właśnie otworzyli czwarty.
Inna sprawa, że to dość szybko się wykruszy i pójdą merge, IMO zostaną na dłużej 2 serwery. Poznaję graczy privów, dość specyficzna ekipa, wymiękną w okolicach 50-70
« Ostatnia zmiana: Październik 19, 2018, 12:31:53 am wysłana przez Li »
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #606 dnia: Październik 19, 2018, 01:11:41 pm »
To prawda, ja wymiękłem na 21 lvl  :D


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #607 dnia: Październik 19, 2018, 04:26:25 pm »
No, po 20 bez żadnych dopalek, vipow itd. idzie już powoli, pewnie solo mogłoby iść szybciej, ale szkoda mi kasy na szoty, na aoe to się opłaca ich używać xd Tylko te random party, dość niepewne, ale czasem się trafi fajne, ogarnięte. Dużo ludzi jednak, nawet na Aden ciężko o konkretne trainy i spokojny exp. Plus 70% w każdym party trzeba uczyc jak bić i kiedy, a 50% tankow jak biegać. Ogólnie jednak nie jest źle, ja się dobrze bawię. Jest prawie tak jak zaczynałem dawno temu grać na c3, tyle ze teraz wiesz co robisz xd.

Bez ciśniencia i dopalek l też się lepiej wychodzi z adena. Na 30 luźno myślę 1kk się da odłożyć z samej farmy adeny przy kupowaniu jakichś niezbędnych rzeczy czy top ng


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #608 dnia: Październik 19, 2018, 07:06:32 pm »
Znowu kolejka jest na Giran?


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #609 dnia: Październik 19, 2018, 07:27:15 pm »
Jest kolejka.


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #610 dnia: Październik 19, 2018, 09:03:51 pm »
Jest kolejka.

na oficialnym forum troche dramują o nowy serwer GMT + 1, ale admini mają to w dupie


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #611 dnia: Październik 19, 2018, 11:38:20 pm »
Problem z tymi serwerami jest taki, że gra 2k osób a reszta to boxy, sklepiki i boty.


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #612 dnia: Październik 20, 2018, 03:03:09 am »
Ta, na jaki spot nie pójdę przewalaja się te same nicki. Na spotach 40+ przedziwne pustki.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #613 dnia: Październik 20, 2018, 09:30:17 am »
Panowie podpowiedzcie, kupiłem 400 Ncoinów i teraz aby mieć VIP 1 co muszę zrobić ??


  • Wiadomości: 63

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #614 dnia: Październik 20, 2018, 10:22:14 am »
Panowie podpowiedzcie, kupiłem 400 Ncoinów i teraz aby mieć VIP 1 co muszę zrobić ??

Kupić coś za 80 NC Coinów, tyle wystarczy.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #615 dnia: Październik 20, 2018, 10:40:50 am »
Problem z tymi serwerami jest taki, że gra 2k osób a reszta to boxy, sklepiki i boty.

juji napisal na discordzie, ze nie bedzie nowego serwera +1, i fishing nie wylacza, oni dobrze wiedza ze jak sie skoncza vipy to odpadnie z 2k ludzi ez... spokojnie panowie na giran nie ma wiecej jak 4000 ludzi grajacych w roznych porach max. Poczekajcie z miesiac i bdzie ez.


  • Wiadomości: 65

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #616 dnia: Październik 20, 2018, 10:50:07 am »
Panowie podpowiedzcie, kupiłem 400 Ncoinów i teraz aby mieć VIP 1 co muszę zrobić ??

Kupić coś za 80 NC Coinów, tyle wystarczy.
Dzięki


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #617 dnia: Październik 20, 2018, 12:32:21 pm »
Jakiś klan na Aden / ktoś chętny do wspólnej gry na tym serwerze?


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #618 dnia: Październik 20, 2018, 02:34:59 pm »
Problem z tymi serwerami jest taki, że gra 2k osób a reszta to boxy, sklepiki i boty.

juji napisal na discordzie, ze nie bedzie nowego serwera +1, i fishing nie wylacza, oni dobrze wiedza ze jak sie skoncza vipy to odpadnie z 2k ludzi ez... spokojnie panowie na giran nie ma wiecej jak 4000 ludzi grajacych w roznych porach max. Poczekajcie z miesiac i bdzie ez.

Wyślij screena z postem Jujiego plz

edit:
lub link do discorda
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 03:15:19 pm wysłana przez THATOBI »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #619 dnia: Październik 20, 2018, 04:46:16 pm »
Problem z tymi serwerami jest taki, że gra 2k osób a reszta to boxy, sklepiki i boty.

juji napisal na discordzie, ze nie bedzie nowego serwera +1, i fishing nie wylacza, oni dobrze wiedza ze jak sie skoncza vipy to odpadnie z 2k ludzi ez... spokojnie panowie na giran nie ma wiecej jak 4000 ludzi grajacych w roznych porach max. Poczekajcie z miesiac i bdzie ez.

Wyślij screena z postem Jujiego plz

edit:
lub link do discorda

Ogoly discord, a szukaj sobie sam posta w talk all talking island albo giran juz nie pamietam, z tego tygodnia.

EDIT:
poszukalem mozesz szukac dyskusja byla w poniedzialek #all-chat, ale mozliwe ze usunal posta, albo mi sie nie chce scrollowac. :) Moze tam jest okolo 21/22

EDIT2:

Nie moge i mozliwe, ze skasowal bo byla tez dyskusja, o cloakach z doty i napisal ze mieli pomysl, zeby dodac z flagami krajow... a tez nie moge znalezc wiec mozliwe, ze wykasowal :)



« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 04:52:33 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #620 dnia: Październik 20, 2018, 05:15:17 pm »

Cytuj

Ogoly discord, a szukaj sobie sam posta w talk all talking island albo giran juz nie pamietam, z tego tygodnia.

EDIT:
poszukalem mozesz szukac dyskusja byla w poniedzialek #all-chat, ale mozliwe ze usunal posta, albo mi sie nie chce scrollowac. :) Moze tam jest okolo 21/22

EDIT2:

Nie moge i mozliwe, ze skasowal bo byla tez dyskusja, o cloakach z doty i napisal ze mieli pomysl, zeby dodac z flagami krajow... a tez nie moge znalezc wiec mozliwe, ze wykasowal :)

Dzięki za reserch :)

Jakbyś widział takie wpisy to dawaj znać na pewno się przyda :)


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #621 dnia: Październik 20, 2018, 05:21:27 pm »
Ta, na jaki spot nie pójdę przewalaja się te same nicki. Na spotach 40+ przedziwne pustki.
Ma to sens, a przynajmniej sensowne wytłumaczenie.
Masa graczy rodem z privów idzie na "darmowego" classica, a już w okolicach 20-30lvlu wymięka.
Uważałem, że będzie to dopiero po 50+ mając odniesienie do Interlude, ale tutaj w sumie np. drop adeny jest x0.5 w porównaniu do IL.
Ciągle nowi gracze i szybko odpadają, dlatego na 40+ będą na razie pustki.

IMO niepotrzebnie postawili Aden z -8h, chyba celowali pod Latynosów, ale oni odpadną, Aden szybko czeka merge z Talking Island.
Wiem
 z doświadczenia, że gracze z Am. Pł.d preferują mid raty a nie low rate, a x0.5 to chyba w ogóle.

Jakiś klan na Aden / ktoś chętny do wspólnej gry na tym serwerze?
A o takie sprawy pytaj na shoucie w grze, z tym, że ja na przykład nie odpowiem, gram solo, randomowo, niewyczynowo z boxem.
Widziałem natomiast sporo polskich nicków
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #622 dnia: Październik 20, 2018, 06:30:27 pm »
No to nie wiem. Ja gram cały czas z latynosami i póki co twardo expią i nie płaczą ^^.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #623 dnia: Październik 20, 2018, 06:43:02 pm »
Wezcie pod uwage, ze moby 40+ nie maja poprawionego dropa adeny, a wiec z moba 46 masz tyle adeny co z moba 39 +/-.
Dodatkowo na mobach -6 lvl od cb tzn przykladowo masz 40 z moba 34 lvl nadal masz 89 % expa, z -5lvli od cb 100%... Takze bardziej sie na tym oplaca farmic poki adeny nie poprawia bo i exp pewnie nie duzo gorzej leci, bo moby duzo mniej hp maja co w rezultacie sprawa, ze padaja duzo szybciej .


Dodatkowo spoty z mobami z mnoznikiem hp, w ogole maja adene jak z tych z x1 hp, przyklad NOS na aligator dropi tyle samo co krator w crumie....

Takze do 45 ja bym expil na mobach -6lvli w dol, zeby mialy poprawiony drop adeny i byly mobami D-gradowymi, w ten sposob adena leci lepiej niz z tych 40+ mobow, a z drugiej strony schodza duzo szybciej, exp nie jest duzo gorszy.


Podejrzewam, ze w ta srode jeszcze nie ale tak pod koniec tygodnia albo w nastepna sroda sytuacja ulegnie zmianie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 20, 2018, 06:58:22 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Nowy Classic od NC West...
« Odpowiedź #624 dnia: Październik 20, 2018, 07:18:15 pm »
Pobawilem sie troche i nowym charem na 10 lvl z bronia D robie 3-4x wiecej kasy niz mainem na mobach 40+. Polecam...