Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 621219 razy)

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2625 dnia: Lipiec 23, 2008, 04:49:43 pm »
Przepraszam za offtop ale denrad na jakim serwerze grasz?
infinite L2


chyba ze istnieje drugi serwer ktory ma tak rozdzielone ilosci buffow dla woja/maga


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2626 dnia: Lipiec 23, 2008, 05:15:27 pm »
Od takich pytań jest opcja PM :bag:


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2627 dnia: Lipiec 24, 2008, 12:03:18 am »
Jakis St wbil ten 80 na cubica czy dalej DLM koxa tanka tylko :P?


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2628 dnia: Lipiec 24, 2008, 01:03:54 am »
Tanków 80 nie brakuje (na Franz jest np. TK 80+), ale ze scrollem jest kłopot. Na razie 1 wydropiony na całym retailu (konkretnie na Bartz) ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2629 dnia: Lipiec 24, 2008, 01:09:09 am »
Level to nie problem w porównaniu ze scrollem.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2630 dnia: Lipiec 24, 2008, 05:45:32 am »
Ryltar, cancela z  toda nie da sie odbic, mozesz odbnic jedynie ten debuff, tak samo jak zmniejszenia CP, gdy tod nie wchodzi odbic nie da rady :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2008, 10:36:35 am wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2631 dnia: Lipiec 24, 2008, 11:04:11 am »
Ryltar, cancela z  toda nie da sie odbic, mozesz odbnic jedynie ten debuff, tak samo jak zmniejszenia CP, gdy tod nie wchodzi odbic nie da rady :P

A no tak zapomnialem ze mam HK na 81 na retialu...Wiesz jakie dobre sa privy...


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2632 dnia: Lipiec 24, 2008, 08:24:18 pm »
Jakis St wbil ten 80 na cubica czy dalej DLM koxa tanka tylko :P?
Na Phoenix jest osoba (ok. 60 letnia kobieta) ktora gra ST od 3 lat i ma +80 na mainie i do tego dwie suby DC +79 i SD +78. Nie umie kompletnie nic (moze przez to, ze nie mowi po angielsku zbytnio) za to w zabijaniu wlasnego party doszla juz chyba do perfekcji z tego co slyszalem ;) Scrolla u nas nie serwerze niestety nikt nie ma. (W sumie dla mnie to dobrze.)
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2633 dnia: Lipiec 28, 2008, 12:19:02 pm »
No wiesz ale mi chodzi o taka osobe co cos w miare jeszcze umie a nie tylko sam kox :P


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2634 dnia: Lipiec 28, 2008, 07:13:28 pm »
No wiesz ale mi chodzi o taka osobe co cos w miare jeszcze umie a nie tylko sam kox :P
No to w enemy jest ST +79 o nicku Deity FB Focus +7 150 Fire, krytuje ludzi po +2k/+3k i wiecej (ciezko uwierzyc nie?), ale nie robi frapsow.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2635 dnia: Lipiec 28, 2008, 07:28:19 pm »
LF Fraps, bo jest to dla mnie niemożliwe(archer nie krytnie za 3k, jak masz buff, uuuu)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2636 dnia: Lipiec 28, 2008, 09:23:53 pm »
LF Fraps, bo jest to dla mnie niemożliwe(archer nie krytnie za 3k, jak masz buff, uuuu)
Jedyne co mam to takiego slabego screena (w sensie malego bo w png ;/)
http://img89.imageshack.us/my.php?image=shot00018na2.png
Krytyk w S gradowego WC za 2800 tylko trzeba sie dobrze przyjrzec. Swoja droga ja na ostatnim siege krytowalem roby po 2k z epicami i full ofensywnym buffem, a mam tylko 30 Fire wiec mysle, ze Deity moze spokojnie wiecej. Do tego on czesto byl hero wiec dodatkowy zerk. Narayan, na miecze nie ma anty-songa, a na luki jest xaxa.
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2637 dnia: Lipiec 29, 2008, 05:18:45 pm »
Virek, dlaczego fire, a nie water ? :>
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2638 dnia: Lipiec 29, 2008, 06:06:39 pm »
Ta, niesamowite buffy defensywne ma ten orc :)
Bo taki miecz kupił bo mu się tanio trafiło, ooo...no i on nie jest już więcej Roleplay bo ma Orca na subie, xaxaxa
Ale z mieczami nie masz po 4,5k Patku, a z Łukiem tak, xaxaxa
« Ostatnia zmiana: Lipiec 29, 2008, 07:23:06 pm wysłana przez Marc1n »
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2639 dnia: Lipiec 29, 2008, 06:36:21 pm »
Ta, niesamowite buffy ofensywne ma ten orc :)
Bo taki miecz kupił bo mu się tanio trafiło, ooo...no i on nie jest już więcej Roleplay bo ma Orca na subie, xaxaxa
Ale z mieczami nie masz po 4,5k Patku, a z Łukiem tak, xaxaxa
A co to za klopot roleplayowo wytlumaczyc sube orka? Zaden problem. Fire mam dlatego, ze Wind jest za drogie, a jak bede chcial kiedys zmienic to Fire bedzie najlatwiej sprzedac. Ten ork ze screena ma 78-79lvl i byl chyba nawet hero. Zreszta wejdz na venta i sie zapytaj po ile Deity bije naszych zbuffowanych lucznikow jak nie wierzysz. Co Ci z P. Atk luku jak masz taki resist, ze z miecza zadajesz wiecej dmg...
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2640 dnia: Lipiec 29, 2008, 07:22:11 pm »
Chyba nie zamierzasz komuś tutaj wmówic, że łuk ma mniejszy dps w pvp, nawet z resistami niż miecz :?: Nie mówie o wypadku tanka, który ma mastery na miecz, a nie na łuk, a ogółem. I tak ogólny dmg z łuki poprzez kroniki praktycznie pozostał taki sam, napoczątku osłabili dw/dance of fire, potem dodali elementale i song of windstorm i w sumie na jedno wychodzi. Virek o jakim Ty zbuffowaniu mówisz ? Hero SK na hero zerku, AQ+Baium, +7FB+150element wjechał w jakiegoś gościa, który nawet nie wiadomo czy miał buffy, do tego HEX i pozamiatane. Jak ja po po 2k z kryta z daggera bije ludzi w Agradowym Robe z daggera na PP buff, to żadne dla mnie wydarzenie...zawsze jest mały haczyk.
O jakim zbuffowaniu mówisz :?: U was ludzie głównie expili na jakimś dziwnym buffie, bo jak jest jeden PoF i jeden CoV(był do niedawna)to o czym my mówimy. Ty sie cieszysz, a niko sam pisze, że SK to go może posmyrac =)))
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2641 dnia: Lipiec 29, 2008, 07:38:59 pm »
Virek, dlaczego fire, a nie water ? :>

Bo pyto mage jest lepszy na raidy.A na serio to nie wiem roznica ceny chyba basha tez da sie w fire weakness enchantowac.

Cytuj
Co Ci z P. Atk luku jak masz taki resist, ze z miecza zadajesz wiecej dmg...

Dance i song + buff -crit dmg,deflect i jeszcze pasyw z HAM hmmm... lucznicy maja nie fajnie :P

Cytuj
Ty sie cieszysz, a niko sam pisze, że SK to go może posmyrac =)))

Wiesz ze gadasz o tanku :P? Raczej do zabijania to on taki dobry nie jest ale survival ma dobry ^^


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2642 dnia: Lipiec 29, 2008, 07:49:39 pm »
Bo pyto mage jest lepszy na raidy.A na serio to nie wiem roznica ceny chyba basha tez da sie w fire weakness enchantowac.
Basha da się enchantować na weaken water i fire. Cena Fire i Water Stone jest taka sama, bo jeden kamyczek da się wymienić na drugi u NPC :) A tak poza tym Water lepsze, bardziej roleplayowe, mniej resist na water z takiego np. Elemental Resist, no i z water masz bonus do dmg z Freezing Strike :P

Dance i song + buff -crit dmg,deflect i jeszcze pasyw z HAM hmmm... lucznicy maja nie fajnie :P
W kolejnych update: zmniejszenie dmg z łuku przy małym range i zmniejszenie bonusów z elementów na łukach, hihihi :)


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2643 dnia: Lipiec 29, 2008, 08:44:12 pm »
Bo pyto mage jest lepszy na raidy.A na serio to nie wiem roznica ceny chyba basha tez da sie w fire weakness enchantowac.
Basha da się enchantować na weaken water i fire. Cena Fire i Water Stone jest taka sama, bo jeden kamyczek da się wymienić na drugi u NPC :) A tak poza tym Water lepsze, bardziej roleplayowe, mniej resist na water z takiego np. Elemental Resist, no i z water masz bonus do dmg z Freezing Strike :P

Dance i song + buff -crit dmg,deflect i jeszcze pasyw z HAM hmmm... lucznicy maja nie fajnie :P
W kolejnych update: zmniejszenie dmg z łuku przy małym range i zmniejszenie bonusów z elementów na łukach, hihihi :)
ufff, jak dobrze ze jednak zaczalem grac nukerem xD


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2644 dnia: Lipiec 29, 2008, 09:08:19 pm »
Ty sie cieszysz, a niko sam pisze, że SK to go może posmyrac =)))
A ilu ST ma taki sprzet... zapytaj go czy Deity tez go smyra :P
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2645 dnia: Lipiec 31, 2008, 12:13:28 am »
Mam pytanka związane poniekąd z SK. Pierwszy raz gram wojownikiem i nie bardzo orientuje się co za broń należy mu się ;} na C Grade ... mnie osobiscie wydaje mu sie, że wcisne mu Sls z Sa Focusem .. i teraz pytanie czy Slsa musze skladac czy wystarczy ze u Merchanat z doplata aa wymienie Sword of Delusion na slsa ... czy tak sie da i czy w ogóle tez da sie Focusa dac do Slsa ??


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2646 dnia: Lipiec 31, 2008, 10:39:35 am »
Mam pytanka związane poniekąd z SK. Pierwszy raz gram wojownikiem i nie bardzo orientuje się co za broń należy mu się ;} na C Grade ... mnie osobiscie wydaje mu sie, że wcisne mu Sls z Sa Focusem .. i teraz pytanie czy Slsa musze skladac czy wystarczy ze u Merchanat z doplata aa wymienie Sword of Delusion na slsa ... czy tak sie da i czy w ogóle tez da sie Focusa dac do Slsa ??
moze miec focusa, na przyszlosc sprawdzaj sobie takie rzeczy tu
wymiana delu na slsa koszstuje ~2,2kk aa ;)


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2647 dnia: Sierpień 01, 2008, 12:53:52 am »
Cytuj
W kolejnych update: zmniejszenie dmg z łuku przy małym range i zmniejszenie bonusów z elementów na łukach, hihihi

Ta niedlugo lucznik w range jakims nie bedzie mogl strzelac do przeciwnika :P



  • *******
  • Wiadomości: 4732

  • Pochwał: 1

  • Moderator - offtop, humor, rozrywka, media, inne
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2648 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:02:33 am »
I wtedy zobaczą, że magowie są dopakowani i dodadzą coś na M defa. I debuffy nie będą wcale wchodziły.
Stary Hermit farme miał. A czas sobie upływał i upływał.


http://latwenalesniki.pl/ http://plackiziemniaczane.eu/


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2649 dnia: Sierpień 01, 2008, 01:06:03 am »
I wtedy zobaczą, że magowie są dopakowani i dodadzą coś na M defa. I debuffy nie będą wcale wchodziły.
Protection of Rune - Increase M. Def., and instantly increase additional M. Def. if serious damage is caused.