Witaj
Gość

Ankieta

Czy chciałbyś aby na forum został udostępniony shoutbox?

Tak
38 (58.5%)
Nie
27 (41.5%)

Głosów w sumie: 64

Głosowanie skończone: Wrzesień 28, 2012, 09:55:14 pm

Wątek: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)  (Przeczytany 15527 razy)

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 16, 2012, 04:03:37 pm »
Kurde, Redziu, miałeś siedzieć cicho : S
to dobrze, bo myslałem że hero cardinal już odpadł i musiałbym nowego szukać.
wydawalo mi sie ze 2-3 posty wczesniej ktos pisal "po co hejterzy z rpg pisza w dziale core jak i tak tam nie graja etc."


a wy w tym temacie niby co robicie? piszecie o shoutboxie?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 16, 2012, 04:12:36 pm »
Kurde, Redziu, miałeś siedzieć cicho : S
to dobrze, bo myslałem że hero cardinal już odpadł i musiałbym nowego szukać.
wydawalo mi sie ze 2-3 posty wczesniej ktos pisal "po co hejterzy z rpg pisza w dziale core jak i tak tam nie graja etc."


a wy w tym temacie niby co robicie? piszecie o shoutboxie?
o
oni tu my tam oni ta my tu. Spam jest wszedzie

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 16, 2012, 06:18:59 pm »
Zbędny bajer na forum i dodatkowe źródło flejmu.

Wpieprzanie się "nad ambitnych modów" w flejm z dawką humoru to przesada, żadnych przekleństw w postach a są usuwane czy to na Core czy RPG, najlepiej zmieńcie nazwy tematów bo jednak definicje takie jak "flame, spam" nie są proste jak budowa cepa dla niektórych modków na tym forum.



tylko relapse, po co trolować w dziale Core kiedy grasz (albo właściwie masz zamiar dopiero grać) na RPG i odwrotnie? Skoro np. jak to każdy hater core mówi, że jest niby dud servidor i na rpg będzie over 100000000000000000000000000000 online, to czemu spam / rozmowy tam nie lecą pełną parą, tylko kilku haterów po kroju kunia, qquentimka, prowrljkeowrjmrttynora uparcie wbija do tego działu chcąc zrobić z siebie "attention wh**" ? : )

Ja rozumiem ideę flame'u w L2 bardzo dobrze, ale generalnei dyskusja z quiterami sprowadza się do odbijania piłeczki od ściany (nie mówię, że wszyscy, ale większość tych aktywnie trolujących).
Dobra Michał, ale moje posty też były usuwane, Arimasa i wielu innych, a my do szajki prowadzącej krucjatę "Serwer jest dead bo nie gramy" nie należymy.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2012, 06:20:45 pm wysłana przez xRelapse »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 17, 2012, 02:06:09 am »
Zbędny bajer na forum i dodatkowe źródło flejmu.

Wpieprzanie się "nad ambitnych modów" w flejm z dawką humoru to przesada, żadnych przekleństw w postach a są usuwane czy to na Core czy RPG, najlepiej zmieńcie nazwy tematów bo jednak definicje takie jak "flame, spam" nie są proste jak budowa cepa dla niektórych modków na tym forum.



tylko relapse, po co trolować w dziale Core kiedy grasz (albo właściwie masz zamiar dopiero grać) na RPG i odwrotnie? Skoro np. jak to każdy hater core mówi, że jest niby dud servidor i na rpg będzie over 100000000000000000000000000000 online, to czemu spam / rozmowy tam nie lecą pełną parą, tylko kilku haterów po kroju kunia, qquentimka, prowrljkeowrjmrttynora uparcie wbija do tego działu chcąc zrobić z siebie "attention wh**" ? : )

Ja rozumiem ideę flame'u w L2 bardzo dobrze, ale generalnei dyskusja z quiterami sprowadza się do odbijania piłeczki od ściany (nie mówię, że wszyscy, ale większość tych aktywnie trolujących).
Dobra Michał, ale moje posty też były usuwane, Arimasa i wielu innych, a my do szajki prowadzącej krucjatę "Serwer jest dead bo nie gramy" nie należymy.

Zgadzam się, nie mnie to już oceniać, ale z drugiej strony, posty np. o serniku, uważasz, że pasują do tego topicu z którego były usuwane? : D   Pewnie część była niesłusznie, ale taka już dola bycia modem. Wszystkim nie dogodzisz.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 17, 2012, 01:47:48 pm »
spam / rozmowy tam nie lecą pełną parą, tylko kilku haterów po kroju kunia, qquentimka, prowrljkeowrjmrttynora uparcie wbija do tego działu chcąc zrobić z siebie "attention wh**" ? : )

to po co jak żył temat o rpg x15/5 wbijałes tam co chwile prowadzić krucjate przeciw privom robiac z siebie attention whore?
poziom twojej hipokryzji i głupoty jednocześnie przekracza wszelkie granice

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 17, 2012, 01:58:46 pm »
spam / rozmowy tam nie lecą pełną parą, tylko kilku haterów po kroju kunia, qquentimka, prowrljkeowrjmrttynora uparcie wbija do tego działu chcąc zrobić z siebie "attention wh**" ? : )

to po co jak żył temat o rpg x15/5 wbijałes tam co chwile prowadzić krucjate przeciw privom robiac z siebie attention whore?
poziom twojej hipokryzji i głupoty jednocześnie przekracza wszelkie granice

Ludzie, ludzie, przenieście osobiste dyskusje na PM, niewielu obchodzi który z was jest hipokrytą, a który nie.

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 17, 2012, 04:49:54 pm »
Dla mnie obojętnie. Bedzie czasem zerkne, nie bedzie nic sie nie stanie ;p
Brakuje w ankiecie opcji - obojętnie ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 17, 2012, 05:27:53 pm »
Moim zdaniem się przyda, np. ktoś szybko potrzebuje odpowiedzi na jakieś pytanie (i nie chce przewalać kilku/kilkunastu stron spamu) więc pisze na SB a nie czeka aż ktoś mu odpisze, a w większości odpowiedzi są "to już było, wystarczy poszukać".

Pozdrawiam.
WHAT THA FUCK ?!

BISHOP - RPG club x3.


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 17, 2012, 05:31:11 pm »
Moim zdaniem się przyda, np. ktoś szybko potrzebuje odpowiedzi na jakieś pytanie (i nie chce przewalać kilku/kilkunastu stron spamu) więc pisze na SB a nie czeka aż ktoś mu odpisze, a w większości odpowiedzi są "to już było, wystarczy poszukać".

Pozdrawiam.

A myślisz, że na SB będzie inaczej? Albo Cię oleją, albo napiszą, że masz sobie poszukać, albo Ci odpiszą (choć nie koniecznie szybko), albo Ci napiszą, że gUpi jesteś :P
W sumie zaznaczyłam "tak", ale teraz już nie jestem tego taka pewna :)


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 17, 2012, 05:34:24 pm »
Mam nadzieję, że było by inaczej, bo jednak posty tam nie rosną :)
WHAT THA FUCK ?!

BISHOP - RPG club x3.


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 19, 2012, 07:33:58 pm »
Zobaczymy, jeśli włączenie czegoś sensownego jest technicznie możliwe i jeśli w ankiecie weźmie udział co najmniej z pięćdziesiąt osób i większość będzie koniecznie chcieć shoutboksa, to można pomyśleć nad systemem moderacji....
Głosów w sumie: 57

Jak na ankiety tego forum, to i tak sporo przez ten czas :>


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 20, 2012, 06:50:57 pm »
Nawet jeszcze 60% nie ma, pszepana. :P

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 20, 2012, 06:55:10 pm »
Nawet jeszcze 60% nie ma, pszepana. :P
Wymówka wymówką :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 27, 2012, 06:01:22 pm »
Nikt już więcej nie zagłosuję, to forum ostatnio bardziej wegetuję, niż żyję, a to też dzięki nowym, wspaniałym moderatorom, bo są i tacy, którzy kiedyś byli największymi trollami a teraz usuwają posty w flame (chociaż kiedyś tego nie robiono jeśli nie było obrażania się od najgorszych wyzwisk, rasizmu i tak dalej), a niby od takich mogło by się oczekiwać nieco wyrozumiałości, jeśli kiedyś najwięcej się syfiło (ale to był czysty flame/spam topic i takie posty sobie tkwiły bo takie było jego przeznaczenie, to teraz jest to zmieniane na siłę przez takie "dawne" wrzody na dupie, które pękły i nagle chcą krainę harmonii, rozlewając tu swoje mleko i miód).

Jak Wam się nie chcę to wystarczy napisać, to nie forum dla przedszkolaków, zrozumiem i nie będę ciągnąć za nogawkę, bo nawet sobie ankietę mogłem darować, chociaż więcej głosów na tak, bo to taki pic na wodę  :D
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 27, 2012, 06:30:41 pm wysłana przez xRelapse »


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 27, 2012, 07:15:11 pm »
Nikt już więcej nie zagłosuję, to forum ostatnio bardziej wegetuję, niż żyję, a to też dzięki nowym, wspaniałym moderatorom, bo są i tacy, którzy kiedyś byli największymi trollami a teraz usuwają posty w flame (chociaż kiedyś tego nie robiono jeśli nie było obrażania się od najgorszych wyzwisk, rasizmu i tak dalej), a niby od takich mogło by się oczekiwać nieco wyrozumiałości, jeśli kiedyś najwięcej się syfiło (ale to był czysty flame/spam topic i takie posty sobie tkwiły bo takie było jego przeznaczenie, to teraz jest to zmieniane na siłę przez takie "dawne" wrzody na dupie, które pękły i nagle chcą krainę harmonii, rozlewając tu swoje mleko i miód).

Jak Wam się nie chcę to wystarczy napisać, to nie forum dla przedszkolaków, zrozumiem i nie będę ciągnąć za nogawkę, bo nawet sobie ankietę mogłem darować, chociaż więcej głosów na tak, bo to taki pic na wodę  :D
plus, kasowane sa posty które ok są spamem ale w spam topikach. No trudno nadgorliwość gorsza od faszyzmu.
A shoutboxa nie bedzie.

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 27, 2012, 07:50:33 pm »
Przestancie narzekac i nie zapominajcie ze sami tego chcieliscie, nie zapominajcie rowniez ze moderator ma nad soba jeszcze administratorów którzy w dużej mierze ustalaja regulamin.
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 27, 2012, 08:39:13 pm »
Nikt już więcej nie zagłosuję, to forum ostatnio bardziej wegetuję, niż żyję

I lepiej nie bedzie :P


To forum potrzebuje zmian, wiec jestem na tak. Soulern nie bierz pod uwage ogolnego ruchu na stronie, a ilosc aktywnych uzytkownikow.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 27, 2012, 09:07:09 pm »
W forum nic nie zmienisz. L2 kiedys cieszylo sie popularnoscia, teraz jest masa gier do zabicia czasu, malo kto ma ochote bic potforaski minimum 6 godzin dziennie, po to zeby za pol roku cieszyc sie pvp.



  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 28, 2012, 03:22:50 pm »
Ja jestem na tak : )
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 28, 2012, 04:01:31 pm »
Biorąc pod uwagę tempo zmian, shoutbox będzie pod koniec... roku


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 28, 2012, 04:22:47 pm »
Biorąc pod uwagę tempo zmian, shoutbox będzie pod koniec... roku
Nie szalej, to brzmi jak obietnica wyborcza  hahaha


  • ********
  • Wiadomości: 3324

  • Pochwał: 14

  • Spam Slayer
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 28, 2012, 04:25:43 pm »
Biorąc pod uwagę tempo zmian, shoutbox będzie pod koniec... roku

Gdyby jeszcze było to od nas zależne...

Zobaczymy, jesteśmy [my, Czerwoni] raczej za tym, by shoutbox się pojawił, niż nie, także nie jest tak źle

And the odd crowd packed all around
Is listening still
Nobly
Subtly

http://dragcave.net/user/Nathel


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 01, 2012, 01:08:53 pm »
Kiedy będzie można się dowiedzieć czegoś o decyzji (bez gdybania), z uwagi na to, że głosowanie się już zakończyło ? ;)


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 03, 2012, 06:27:02 pm »
ja jestem na nie, mam wrażenie że na tym forum przybywa dziennie coraz mniej postów. To już nie te czasy, kiedy w dziale rpg trwały regularne wojny pomiędzy użytkownikami i leciał spam po kilkanaście/kilkadziesiąt stron dziennie, jak będzie shoutbox to podejrzewam że postów będzie jeszcze mniej.

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Shoutbox dla aktywnych forumowiczów (Plus ankieta)
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 03, 2012, 06:34:11 pm »
I co z tego? Aktywność forumowa dalej zostanie zachowana, a większość postów o których tak mile wspominasz ląduje w koszu, bo podejście moderacji z tamtych czasów a obecnych diametralnie się zmieniło.