Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355914 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #200 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:10:28 pm »
ja to skomentuje tak - crt dmg>all ... (chyba ze might mortal :)))
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #201 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:35:49 pm »
OMG O.o
BW do PvP...
Crt. DMG i mała różnica pomiędzy Focusem...
KRIS do 75...
nie mam pytań. Gratuluje teoretyzowania...
DEX to zaleznośc wchodzenia blowów, różnice widać, BW nie dodaje do DEX, Doom aż 3...niektórzy mówią, że warto mieć zawsze Dooma w plecaku...
Crt. DMG to masa dodatkowego dmg z blowa. Masa, bo walisz z Krisa blowa za 1k, a z Demonem z -8STR po... 1,2k, z konkretnie zgimpowanym STR...
Kris i 75lvl - a co to nie ma A-grade z Focusem :?: Zresztą, jak sie biega w party to to czy masz Focusa już tak o expeniu nie zaważa, a raczej zadużo bez party nie pobiegasz...
Ciesze się, że masz swoje zdanie, jendnak ja pozostane przy swoim...

Co do Haste, to jest to całkiem fajny wybór pod pvp i pve, btw jakby p atack tak strasznie wpływał na siłe blowa to po co by ludzie grający sztyleciarzami odejmowali STR  O.o

aa i jeszcze coś, cos kiepsko patrzyłeś, bo ja juz kilka razy widziałem AS Haste i jakos mnie to nie dziwiło
League of Legends


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #202 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:38:59 pm »
Nigdy na rynku nie widziałem żadnej innej broni z SA Haste założonym, niż Duale lub jakiś Blunt, a to chyba coś znaczy...
Każdy medal ma dwie strony, równie dobrze mogłeś nie widzieć dlatego, że bronie te są tak dobre, że żal je sprzedawać.^^


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #203 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:41:02 pm »
Hmm, dlaczego odejmują STR. Bo w sumie, co innego odejmować :?: Niektórzy TH odejmują CON, ale tracą przewagę HP. Ja musze odejmować STR, bo wiadomo najwazniejszy jest DEX a mam jeszcze gimped CON. PW zazwyczaj wsadzają -5STR/+5DEX tylko. STR nie daje ogromnych ilości do mocy blowa, ale jak pisałem: Demon Dagger+Crt.DMG i -8STR, daje wiecej DMG niż Kris z Focusem i bez odejmowania DYEsami :)
Might Mortal FTW :D
MonT, bardziej szkoda kasy na założenie tego SA. ok. 4kk za Gamestone + Soul Cry do Top B broni to wydatek który trzeba przemyśleć :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #204 dnia: Kwiecień 16, 2007, 03:44:45 pm »
http://www.l2guru.com/forum/showthread.php?t=64702&highlight=Angel+Slayer+Haste

czemu większość graczy retaila, wypowiadających się w tym temacie twierdzi że AS Haste > AS Crt DMG ???.....
nieno co tam, zapewne sie nie znają ;) Przecież my wiemy lepiej mamy chary 5x, 6x na retailu, a niektórzy wciąż grają w c4 które jest 10 lat za murzynami^^
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #205 dnia: Kwiecień 16, 2007, 04:09:47 pm »
No, a założyciel tematu wkońcu wrzucił... CRT. DMG do Angel Slayera :) Nie wiem, musze w takim razie potestować, lecz dalej stoje przy tym, że Crt. DMG w pvp ownuje i taka prawda. Zresztą, w topicu nie było przytoczonych żadnych porównań, a 80% wypowiadających się nie grała daggerem lub Angela na oczy nie widziała.
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #206 dnia: Kwiecień 16, 2007, 05:19:34 pm »
bez przesady, różnica dmg z blow'a z crit damage i bez niego nie jest taka ogromna, chociaż przyznam że te 200-300 dmg do przodu może ci mimo wszystko uratować życie.
Tym niemniej wole Crit Damage niż Focus czy Haste, ten pierwszy przydaje się tylko do pve bo w pvp i tak mało kiedy używamy zwykłych hitów, Haste natomiast co prawda re-use i szybkość odpalania blow'ów nieco zwiększy ale...dla samej szybkości odpalania skilli nie warto, bo na high lvl'u i tak spamując skillami wyrabiamy z cooldown'em.

A BW dla dagger'a nie jest takim złym pomysłem, bynajmniej ja jak dotąd byłem zadowolony (chociaż +cast spd u AW ma marginalne znaczenie, nie jesteśmy SK wszakże).
EPI :
Valeth - AW 6x


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #207 dnia: Kwiecień 16, 2007, 05:25:36 pm »
Co do dye...to kazdy high levelowy dagger wezmie +5 dex +4 con -9 str.Do koxu to nie jest potrzebne tylko do pvp,na kox bierze sie +5 dex +4 str -9 con.


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #208 dnia: Kwiecień 16, 2007, 05:56:48 pm »
o tym to ja wiem tylko Marc1n mówił cos o p atacku i blowach, więc spytałem dlaeczego sztyleciarze odejmują STR, skoro p atack ma znaczenie przy blowach Oo
League of Legends


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #209 dnia: Kwiecień 16, 2007, 06:10:08 pm »
bo ma nie wielkie znaczenie, a przecież nie będziesz odejmował Con czy Dex...
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #210 dnia: Kwiecień 16, 2007, 08:53:40 pm »
no właśnie o tym mówie cały czas ^^ :s
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #211 dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:28:18 pm »
STR jest najmniej wazny z 3ech fizycznych statystyk dla Daggerowca. Fakt, to jest moc blowa, jednakże, to DEX jest the most important. A CON daje lepsze bonusy niż STR za który byśmy mieli. A jak mamy dobra SA(Crt. DMG), to gimpowanie STR nie boli, nawet w PVE party daje nice efekty.
BW Light daje w sumie +5% Cast speeda, bo zabiera 2WIT. :) Bonus taki średni :D
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #212 dnia: Kwiecień 16, 2007, 09:34:52 pm »
Cytuj
BW Light daje w sumie +5% Cast speeda, bo zabiera 2WIT

+15%...

Wiesz mozna podladowac STR kosztem DEX tylko co z tego skoro blowami nie trafiasz :D


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #213 dnia: Kwiecień 17, 2007, 05:27:14 pm »
BW Light:
P. Def. +5.24%
Casting Spd. +15%
INT -2
MEN +3
WIT -1
+-
ok. 10% Casta będzie, bo zabiera WIT :) Pomyliłem się, bo zabiera jednak 2INT, a nie WIT. No ale tego casta to nie zadużo :)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #214 dnia: Kwiecień 17, 2007, 05:54:09 pm »
Cytuj
ok. 10% Casta będzie

11% ale i tak lepiej miec +11% niz w krzyz :P
Boli mnie te -2 INT tez...Jedyna zaleta to +3 MEN bo daje M.Def.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #215 dnia: Kwiecień 17, 2007, 05:57:02 pm »
Daje no, no ale co kto lubi. Ja tam wolałem Dooma, chodź najgorszy nie jest ten BW :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #216 dnia: Kwiecień 17, 2007, 06:22:01 pm »
ja nie mówie że doom jest zły bo to naprwde świetny set, napisalem co bym wzioł gdybym sie bawił w samo pvp...a dla czego bw, bo to +3MEN, 5% do p defa, i brak - CON'a, jakos lepiej mi się prezentje na pvp...
League of Legends


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #217 dnia: Kwiecień 17, 2007, 06:57:59 pm »
3DEX i tak to przebija. Bo to najważniejsza statystyka dla daggerów. Nie wiem, taki BW w sumie na kogoś kto wali dużo debuffów, ale zazwyczaj dagger jak zostanie z daleka namierzony to od razu dostaje bułke, nikt się w milion rzeczy nie bawi na pvp ;) Surrender/Gloom i Nuki :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #218 dnia: Kwiecień 18, 2007, 05:03:07 pm »
Mój wybór BW ukierunkował tylko i wyłącznie fakt że ten nie zmniejsza Con, +cast jest w porządku, +men też (chociaż bądźmy szczerzy, resist na debuffy i tak jest do kitu, jak będą chcieli cię zdebuffować to i tak to zrobią...). Bazowy Con u DE jaki jest wszyscy wiemy, więc wolałem już wziąć BW i -str +dex (w solo nie aż tak wielka różnica a w party nie odczuwalna). Con pozostaje nie ruszony.

Jeśli uda mi się zdobyć Doom (choć czarno to widze :P), to przyjrze się efektom na full +dex.

   
EPI :
Valeth - AW 6x


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #219 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:21:07 am »
BW jest lepszy na pvp niz Doom.
Kris do koksu jest dobry nawet do 80 lvlu bo i tak koksasz w party a lepiej miec wiecej krytow niz kryty troche mocniejsze ;o Sa A grade'y z focusem ale sa nieekonomiczne. Jak masz duzo kasy to sobie mozesz bic Bloody Orchidem.
Na Angel Slayer Haste jest duzo lepszy od gownianego dmg, ktory dodaje Ci Crit.Dmg. Lepiej miec szybszy atak speed co wiaze sie z szybszym reusem skilli fizycznych.


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #220 dnia: Kwiecień 19, 2007, 10:50:56 am »
Cytująć sam siebie:
"Jak masz 76, czyli w wypadku AW, 5 blowów, to nie musisz mieć haste. Z DEXem jaki mają ciemne elfy+tym, że praktycznie zawsze mamy haste na sobie, to blowy spokojnie sie reusują, mało tego. Muszą czasami czekać, żeby ich użyć, bo 3 na raz się nie da wcisnąc. Po tym jak sprawdziłem L2guru, wszyscy tam praktycznie S grade daggerana oczy nie widzieli. Sławny topic założony o Fantasy, czyli Haste vs .Crt. DMG w rzeczywistości rostrzygnął się tak, że używa jednak Crt. DMG. Haste z Angel Slayera daje ok. 7% wiecej atk speed, crt. dmg o ok. 15% mocniejsze blowy. Chyba wiadac różnice."
Crt i troche mocniejsze cryty :?:
Na buffkach wygląda to mniej więcej tak.
Regular: 100
Cryt: 260
Z SA: 350-400
Mała różnica :?:
Focus w full supportowanym party wcale nie jest taki super. Cryty i tak mamy cacy, a focus dodaje bazowo 4-8% do szansy na cryta. Crt. DMG o +ok. 30% mocniejsze cryty w PvE. Mało tego, widze, że nie miałeś porównania. Bo u nas gościo miał dwa daggery na raz. Kris+3+Focus i Demon Dagger+Crt. DMG+3 i supportowanym party(a nie oszukujmy się, że potem już tylko takie się liczą)robi w danej jednostce czasu dużo większy dmg....dużo.
Miałeś 2 :?: Brałem na 3 dni BW Lighta i mi do mojego stylu PVP nie pasował. Doom się lepiej sprawował. Moja koncepcja na AW to maxymalizacja DEXa :) Sprawdza się to na razie bardzo dobrze. Filmy już mam, kwestia obrobienia :)
HATE ME MOAR!


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #221 dnia: Kwiecień 19, 2007, 11:53:54 am »
No spoko, jesli dla Ciebie blowy to wszystkie skille fizyczne daggera, to moze faktycznie haste nie potrzebujesz ; o

Co do reszty przemilcze bo podajesz jakies wyssane z palca procenty ;o


  • Wiadomości: 37

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #222 dnia: Kwiecień 19, 2007, 03:00:29 pm »
No bo blowy to 3/4 skilli daggera... Zauważ też gdzie ty grasz a gdzie Marc1n... Retail>priv :P


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #223 dnia: Kwiecień 19, 2007, 03:26:46 pm »
No bo blowy to 3/4 skilli daggera... Zauważ też gdzie ty grasz a gdzie Marc1n... Retail>priv :P

To wlasnie wy zachowujecie sie jakbyscie grali na privach, gdzie daggerem uzywalo sie tylko blowow. Trick/Switch to potega, nie uzywasz to jestes w dupie. Blowy to jakies 50% skilli fizycznych daggera btw. Sprawdzmy :

Blowy :
- Backstab
- Mortal Blow
- Deadly Blow
- Lethal Blow

- Blinding Blow (AW/PW)
- Critical Blow (TH)

Skille fizyczne :
- trick (AW/TH)
- switch (TH/PW)
- bluff
- Mortal Strike (AW/PW)
- Dash (TH)
- Escape Shackle
- Sand Bomb
- Ultimate Evasion
- Veil

W sumie nie wiem czy wszystkie wymienilem ;o


Cos sie twoja teoria polozyla ;o

Ps: Gram na offie (zobacz sobie w moich danych, chyba ze nie wiesz co to Hindemith) i chyba mam wyzszy lvl niz Marc1n ;o ?

Haste > Crit.Dmg anytime.

Czekam na wypowiedz Marc1na odnosnie dwoch atrybutow Lethal Blow'a ;] Ale watpie co do tego skoro nie wiedzial jak dziala Focus Death ^^
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 19, 2007, 03:44:01 pm wysłana przez Pshepyoor »


  • Wiadomości: 870

  • Pochwał: -1

Odp: Abyss Walker
« Odpowiedź #224 dnia: Kwiecień 19, 2007, 04:52:48 pm »
No bo blowy to 3/4 skilli daggera... Zauważ też gdzie ty grasz a gdzie Marc1n... Retail>priv :P

Buahahahah


a ja czekam na jakiś film Marc1na, porównam sobie z Twoimi Pshe :P xaxa
League of Legends