Witaj
Gość

Wątek: znośne PK  (Przeczytany 19032 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:12:35 pm »
Problem PK i KSerami na spotach znika po wbiciu 85
Zapytacie: Czemu?
Każde party musi mieć tanka w składzie
Powiecie: No i co z tego?
A to, że wbiec w mass aggro tanka które notabene musi używać non-stop jeżeli nie chce żeby jego party sobie zdechło

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 2088

  • Pochwał: -1

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 19, 2011, 09:58:35 pm »
Czyli jakis gnojek moze ciagle za mna biegac i dobijac mi mobki, ale ja go juz dotknac nie moge?
OK



  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 20, 2011, 08:03:13 am »
Możesz, hitnij, jak odda to zabij ;]


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 20, 2011, 10:40:19 am »
Wtedy jest to :


<ściągają armor> "go go PK"
ja: go go PvP guys
xxx: PK or no ballz
ja: PvP or no ballz you PvE carebears
xxx: oxaxaxaxa noobz, no PK noobz"

>.<   

:D
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 20, 2011, 04:33:49 pm »
Oj tam szczegóły :D Ja jakoś na spocie nie mam wyrzutów do hitnięcia parę razy delikwenta. Będzie pvp albo ucieknie :D


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 20, 2011, 05:39:27 pm »
Nowa kronika zawsze przynosi coś nowego, w końcu jest  "nowa" ja tez wolałem stary system PK, ale jeśli ktoś będzie miał ochotę nabić PK to i tak  to zrobi ;p a przynajmniej przyniesie mi to trochę więcej adrenaliny ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 5

  • To jest początek końca.
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 20, 2011, 06:12:58 pm »
Podskoczy jak będziesz miał do zabicia 700 mobów :D


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 21, 2011, 10:11:33 am »
Mi tam pasuje ten nowy system. Rzadko pekowałem ludzi, a jak już mi sie zdarzyło to przez przypadek (cryt, ktoś miał mało hp itp.) zazwyczaj jak się flagowałem to ktoś mi oddawał i fajne pvp można było rozegrać :P Nie widzę sensu w pekowaniu ludzi, a tym bardziej low lvli, zerowa zabawa... nawalanie do kogoś kto sie nie może obronić, a zaś chwalenie ile to sie ma pk. O umiejętnościach gracza powinny świadczyć punkty PvP nie Pk. Mam nadzieję, że dzięki temu skończą się grupki ludzi w party, które zajmują spota i pk'uja każdego kto na niego wejdzie. No może nie skończą, ale na pewno w dużym stopniu będzie to ograniczone. Jak ktoś za wami lata i ksuje to polecam pierdnąć takiego typka, może ucieknie, może będzie pvp. No a jeśli jest od was mocno wyższy lvlem i mu sie nudzi, to polecam albo zmienić spota na jakiś czas, lub użyć soe i posiedzieć chwile w mieście (z 10 min. po tym czasie na pewno go nie będzie, chyba że się do kogoś innego przyczepi xD szkoda mi takich ludzi). Pozdrawiam.


"Nie myślałem, że cokolwiek może być lepsze, niż seks... dopóki nie zacząłem grać na gitarze."    Slash


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 21, 2011, 02:19:37 pm »
Mi tam pasuje ten nowy system. Rzadko pekowałem ludzi, a jak już mi sie zdarzyło to przez przypadek (cryt, ktoś miał mało hp itp.) zazwyczaj jak się flagowałem to ktoś mi oddawał i fajne pvp można było rozegrać :P Nie widzę sensu w pekowaniu ludzi, a tym bardziej low lvli, zerowa zabawa... nawalanie do kogoś kto sie nie może obronić, a zaś chwalenie ile to sie ma pk. O umiejętnościach gracza powinny świadczyć punkty PvP nie Pk. Mam nadzieję, że dzięki temu skończą się grupki ludzi w party, które zajmują spota i pk'uja każdego kto na niego wejdzie. No może nie skończą, ale na pewno w dużym stopniu będzie to ograniczone. Jak ktoś za wami lata i ksuje to polecam pierdnąć takiego typka, może ucieknie, może będzie pvp. No a jeśli jest od was mocno wyższy lvlem i mu sie nudzi, to polecam albo zmienić spota na jakiś czas, lub użyć soe i posiedzieć chwile w mieście (z 10 min. po tym czasie na pewno go nie będzie, chyba że się do kogoś innego przyczepi xD szkoda mi takich ludzi). Pozdrawiam.

Odda flage ? dobry joke. Niektórym to trzeba to młotkiem wytłumaczyć żeby polazł sobie ze spotu, a pt też nie bierze, tymbardziej jak powiesz żeby sobie poszedł. Po prostu typom nie wytłumaczysz. Więc pozostaje tylko jedna możliwość, PK i mówisz gościowi do widzenia. Spoty w większości zajęte, na jakim ty świecie żyjesz ? Po 10 min sprowadzi kumpla i tyle będziesz miał ze spotu.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 21, 2011, 02:26:40 pm »
Mi tam pasuje ten nowy system. Rzadko pekowałem ludzi, a jak już mi sie zdarzyło to przez przypadek (cryt, ktoś miał mało hp itp.) zazwyczaj jak się flagowałem to ktoś mi oddawał i fajne pvp można było rozegrać :P Nie widzę sensu w pekowaniu ludzi, a tym bardziej low lvli, zerowa zabawa... nawalanie do kogoś kto sie nie może obronić, a zaś chwalenie ile to sie ma pk. O umiejętnościach gracza powinny świadczyć punkty PvP nie Pk. Mam nadzieję, że dzięki temu skończą się grupki ludzi w party, które zajmują spota i pk'uja każdego kto na niego wejdzie. No może nie skończą, ale na pewno w dużym stopniu będzie to ograniczone. Jak ktoś za wami lata i ksuje to polecam pierdnąć takiego typka, może ucieknie, może będzie pvp. No a jeśli jest od was mocno wyższy lvlem i mu sie nudzi, to polecam albo zmienić spota na jakiś czas, lub użyć soe i posiedzieć chwile w mieście (z 10 min. po tym czasie na pewno go nie będzie, chyba że się do kogoś innego przyczepi xD szkoda mi takich ludzi). Pozdrawiam.

Odda flage ? dobry joke. Niektórym to trzeba to młotkiem wytłumaczyć żeby polazł sobie ze spotu, a pt też nie bierze, tymbardziej jak powiesz żeby sobie poszedł. Po prostu typom nie wytłumaczysz. Więc pozostaje tylko jedna możliwość, PK i mówisz gościowi do widzenia. Spoty w większości zajęte, na jakim ty świecie żyjesz ? Po 10 min sprowadzi kumpla i tyle będziesz miał ze spotu.

Nie na jakim świecie żyje tylko w jaką grę gram :P Póki co jak gram to nie miałem jeszcze problemu ze spotem, jedynie na tym początkowym queście co trzeba było te baty zabijać. Ludzie sami sie zaczynali i nabiłem tam 7 pvp, nikogo nie musiałem pekować. Flage dość często oddawali bądź uciekali, może przez to, że duża ilość to ludzie, którzy mieli pierwszy raz z l2 do czynienia. Od tamtej pory nie mam problemu ze znalezieniem spota do expa. Nie wiem jak jest na high lvl, ale sie pewnie niedługo przekonam.


"Nie myślałem, że cokolwiek może być lepsze, niż seks... dopóki nie zacząłem grać na gitarze."    Slash


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 21, 2011, 02:52:35 pm »
Mi tam pasuje ten nowy system. Rzadko pekowałem ludzi, a jak już mi sie zdarzyło to przez przypadek (cryt, ktoś miał mało hp itp.) zazwyczaj jak się flagowałem to ktoś mi oddawał i fajne pvp można było rozegrać :P Nie widzę sensu w pekowaniu ludzi, a tym bardziej low lvli, zerowa zabawa... nawalanie do kogoś kto sie nie może obronić, a zaś chwalenie ile to sie ma pk. O umiejętnościach gracza powinny świadczyć punkty PvP nie Pk. Mam nadzieję, że dzięki temu skończą się grupki ludzi w party, które zajmują spota i pk'uja każdego kto na niego wejdzie. No może nie skończą, ale na pewno w dużym stopniu będzie to ograniczone. Jak ktoś za wami lata i ksuje to polecam pierdnąć takiego typka, może ucieknie, może będzie pvp. No a jeśli jest od was mocno wyższy lvlem i mu sie nudzi, to polecam albo zmienić spota na jakiś czas, lub użyć soe i posiedzieć chwile w mieście (z 10 min. po tym czasie na pewno go nie będzie, chyba że się do kogoś innego przyczepi xD szkoda mi takich ludzi). Pozdrawiam.

A np sytuacja... pvp klan vs klan a za plecami bije cie jakis inny klan lub jakis random. Dac wara nie przyjmują, wiec zostaje takich jechać na pk przy każdej okazji ;]
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 21, 2011, 03:29:34 pm »
A no o tym nie pomyślałem :P W takim wypadku to rzeczywiście troche zdupili ten nowy system.


"Nie myślałem, że cokolwiek może być lepsze, niż seks... dopóki nie zacząłem grać na gitarze."    Slash


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 21, 2011, 04:36:43 pm »
(...)a za plecami bije cie jakis inny klan lub jakis random. (...)
Jak Cię bije to chyba jest sflagowany. I masz PvP, a nie PK.
No chyba, że w GoDzie nie flaguje się jak CIEBIE leje...
(joke)

Leon13th widzę, że jesteś z tych co to ołnuja spot jak tylko się na nim pojawiasz i nikt nie ma prawa tknąć Twoich mobów. I nie ważne, że ktoś już tam jest od 3ch godzin. Przyszedł jaśniepan i wynocha... A jak nie, to gleba...

To jest to co ja nazywam lolpolaczkowaniem...

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2011, 06:08:16 pm wysłana przez MastJedi »
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 21, 2011, 04:39:37 pm »
No tak flaguje, ale chodzi mi o to ze później jak spotkasz owy klan no to sie nawet nie flagnie bo się boi jak nie wbija w plecy ;p i wtedy trzeba PK, ale mi tam ten system nie przeszkadza, nowa kronika nowe zasady kto ma nabić Pk i tak to zrobi ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 22, 2011, 08:51:43 am »
widzę, że jesteś z tych co to ołnuja spot jak tylko się na nim pojawiasz i nikt nie ma prawa tknąć Twoich mobów. I nie ważne, że ktoś już tam jest od 3ch godzin. Przyszedł jaśniepan i wynocha... A jak nie, to gleba...

To jest to co ja nazywam lolpolaczkowaniem...

Pozdrawiam

A ja powiem że zbyt wcześnie mnie określiłeś i dla ciebie jestem lol polaczkiem. Nawet chyba nie czytałeś mojego posta, tylko od razu bulwersja że to ja niby zajmuje czyjeś spoty. Akurat ja siedziałem sobie dobre pare godzin z kolegami na spocie i to ktos mi sie władował na spot,  spotu swojego będe bronił. Jak masz coś do tego to już twoja sprawa.


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 22, 2011, 06:15:58 pm »
Posta przeczytałem kilkukrotnie i dokładnie żeby uniknąć złego zrozumienia. I wiesz, nigdzie nie napisałeś, że to Ty byłeś na spocie.
Bulwersja? Nie, po prostu żal mi ludzi myślących tymi kategoriami.
Więc dalej broń spota, jak dziewictwa.
It's your duty...

A mi nic do tego.
Póki nie KSujesz moich mobów.
:D
hehehe

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 04, 2012, 12:35:54 pm »
(...)
PK kogokolwiek nagradza nas karą, którą możemy zbić poprzez zabicie "zaledwie" 700 mobów (1 karma punkt = 1 mob)...
(...)
Słyszałem jednak, że ta kara ulega zmniejszeniu na wyższym poziomie, tzn wciąż dostajemy 700 karmy ale moby na wyższym levelu zbijają nam wiecej niż 1 punkt i jest to całkiem znośne.
(...)
Ile zbija się karmę na tym levelu za 1PK?

    Na L2 EU Core na lvl 25 w Ruins of Agony zabiłem gościa "ksującego" mi moby do Questa. Dostałem karmy coś ok. ponad 700. Nie znałem "nowego systemu PK", i stanąłem przed bolesną rzeczywistością...
    Do tego dodam, że KARMĘ zbijały mi tylko moby z Ruins of Agony jak dałem do miasta (po śmierci) to pod Gludio mobki, które miałem na biało nic m i KARMY nie zbijały ;/ Musiałem na pieszo do Ruins of Agony dryłować i tam bić.

Lv 25
1 PK => w Ruins of Agony
KARMA +/- 700
- 2 pkt / mobek do 500 KARMY
- 1 pkt / mobek poniżej 500 KARMY (tak mi się wydaje)
Ruins of Agony (wszystkie moby)


P.S.
MastJedi weź człowieku spójrz w metrykę i zobacz kim jesteś... ogranicz użycie słów "polaczki" itd. we łbie Ci się poprzewracało bo w Anglii siedzisz... (na zmywaku) ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 01:00:37 pm wysłana przez Varlog »
L2 EU - Core
TH - lv 56 (main)
PP- lv 53 (box)
WC - lv 44 (box)
PR - lv 43 (alternative)


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 04, 2012, 02:24:44 pm »
25lvl to jeszcze nie tragedia bo można założyć nową postać  :P
no ale nie zmienia to faktu ,że tragicznie się karmę zbija ,chociaż teraz jak expie i ktoś mi KSuje to bije go parę razy i zazwyczaj oddają ,jak jest mag to trochę odchodzę żeby go dystans pokusił :D
nie powiem bo raz się takim czymś przejechałem jak np. ktoś miał buffy od iss (nie zauważyłem) no ale cóż
"nowa kronika nowe zmiany"
"Sprytna osoba rozwiązuje problem. Mądra ich unika"


  • Wiadomości: 499

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 04, 2012, 02:42:46 pm »
Brak słów z tym nowym systemem pk. Przez to ciężko się expi, a tak to bym wleciał pk = wolny spot


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 04, 2012, 05:05:50 pm »
(...) 
Lv 25
1 PK => w Ruins of Agony
KARMA +/- 700
- 2 pkt / mobek do 500 KARMY
- 1 pkt / mobek poniżej 500 KARMY (tak mi się wydaje)
Ruins of Agony (wszystkie moby)

Po zbiciu KARMY do 0  8) podsumuję:

- 2 pkt / moby dające więcej kox'u
- 1 pkt / standardowy mobek
L2 EU - Core
TH - lv 56 (main)
PP- lv 53 (box)
WC - lv 44 (box)
PR - lv 43 (alternative)


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 04, 2012, 10:17:46 pm »
@Varlog - udało Ci się zbić karmę na Ruin of Agony? To na którym serwie grasz, że nikt Cię nie pojechał? Albo nie nabiłeś 3000 karmy lol.
Jakoś chyba mało graczy. Ja zbijałem na Cruma Marshland, bo tam nie było nikogo. W Ruinach się nie dało :)
Poszło nawet znośnie.

MastJedi weź człowieku spójrz w metrykę i zobacz kim jesteś...
hmm że  się tak wyrażę, g.. Ci do tego
Podobnie jak i do tego gdzie siedzę i co robię.
5-cio postowy forumowiczu

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: znośne PK
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:36:53 pm »
Zabili mnie raz potem ustronne miejsca szukałem w sumie 4 godziny w duszy... no cóż trzeba cierpieć za winy :) ODPOKUTOWAŁEM  :afro:

P.S.
(...)
MastJedi weź człowieku spójrz w metrykę i zobacz kim jesteś...
hmm że  się tak wyrażę, g.. Ci do tego
Podobnie jak i do tego gdzie siedzę i co robię.
5-cio postowy forumowiczu

Pozdrawiam
to mi do tego, że jestem Polakiem jak i Ty do tego "Twoje stanowisko" na tym Forum powinno do czegoś zobowiązywać i coś sobą powinieneś reprezentować a nie wyśmiewac narodowość polską... wyśmiewaj przywary osób nie naród... (taka rada na przyszłość - nie wrzucaj wszystkich do jednego kotła bo mijasz się z prawdą) 19-stko latq (a propo 5 postów)... PEACE => a raczej Zi0br0  :P
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2012, 11:40:09 pm wysłana przez Varlog »
L2 EU - Core
TH - lv 56 (main)
PP- lv 53 (box)
WC - lv 44 (box)
PR - lv 43 (alternative)


  • ******
  • Wiadomości: 1752

  • Pochwał: 13

    • Travian Games ;]
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 04, 2012, 11:46:50 pm »
Zabili mnie raz potem ustronne miejsca szukałem w sumie 4 godziny w duszy... no cóż trzeba cierpieć za winy :) ODPOKUTOWAŁEM  :afro:



Rozumiem Cię doskonale :(. 58 lvl i 700 karmy, 3H zbijania + 4-5 dedów od graczy
Jak się wszyscy wpisują to ja też, nie chce być inny :(

Core:

Nobopiryn - 64 ES ;)


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:04:04 pm »
Ja nie rozumiem tej dyskusji co to za problem zrobić sobie zielony nick i móc killnąć kogoś jak ci moby ksuje oO? Tak samo z tymi co piszą pk plz itp jak taki jeden zobaczy, że padł na marne to już raczej jak zobaczy kogoś z zielonym nickiem tak nie napisze.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 705

  • Pochwał: 4

  • Chant of bsoe
Odp: znośne PK
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 05, 2012, 12:57:58 pm »
@Varlog - udało Ci się zbić karmę na Ruin of Agony? To na którym serwie grasz, że nikt Cię nie pojechał? Albo nie nabiłeś 3000 karmy lol.
Jakoś chyba mało graczy. Ja zbijałem na Cruma Marshland, bo tam nie było nikogo. W Ruinach się nie dało :)
Poszło nawet znośnie.

MastJedi weź człowieku spójrz w metrykę i zobacz kim jesteś...
hmm że  się tak wyrażę, g.. Ci do tego
Podobnie jak i do tego gdzie siedzę i co robię.
5-cio postowy forumowiczu

Pozdrawiam

To przestan rzucac polaczkami na wiatr, ah ci ignoranci :D

L2 EU Vinuz !
Lineage 2 official server Luna
Vinuz/Sqn: Adventurer 82lvl
Piti: Soul Breaker 76lvl
L2RU
Sqnik: Rouge 86 / 75 WL / 75 WC / 75 DA  @ Lancer