Witaj
Gość

Wątek: Dark Avanger vs Tyrant  (Przeczytany 9876 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 05, 2007, 10:22:43 am »
Cytuj
Podbiegam tyrkiem, daje Cripple&Stun na tanka

Ta a sam stoisz na hamstringu.A ten stun tyrka to ma taki land rate ze N/C...(w porownaniu do stun DA).

Cytuj
lol to oczywiste że wygrałeś, Tyrant na tym lv ssie po całości- brak bizona, Riposte Stance, Raging Force i tylko 4lv ładunku. Walczcie na 78-80 to zobaczysz różnicę

DA nie ma:lustra,slam,VG,ToD i SF.Zarabiste gadanie...


  • Wiadomości: 216

  • Pochwał: 1

  • OWNED
Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 05, 2007, 10:31:07 am »
Robiłem z kumplem pvp na pewnym serverze hr (chcieliśmy przetestować w pvp postacie którymi mieliśmy grać). Zaopatrzyliśmy się w taki sprzęt na jaki nas było stać na naszym serwerze na którym gramy na codzień. A więc ja DA: Doom heavy set, war axe + health, BO set, on tyrant: bloody tornado + haste, doom light set. Ja miałem 60lvl, on 61. PVP na self buffach. Nudne ppvp. zabił pantere, wali mnie. spać się chce. Dobrał się do HP, podczas stun a drain i heal. I tak w kółko i w kółko. A tym moim toporkiem to go chyba tylko smyrałem. No ale w końcu mam mało życia. UD! Jak wcześn iej na 30 sec powiedzmy odbierał mi średnia 250hp, to na UD hp mi rosło. po gdzieś 15sec skapnął się żę nic mi nie robi odsunął się poza zasięg draina. To ja heal. I full hp :) I wkońcu się udało i padł. Niestety chyba niemam filmiku.
A droga wiedzie w przód i w przód,
Choć zaczęła się tuż za progiem -
I w dal przede mną mknie na wschód,
A ja wciąż za nią - tak jak mogę...
Skorymi stopy za nią w ślad -
Aż w szerszą się rozpłynie drogę,
Gdzie strumień licznych dróg już wpadł...
A potem dokąd? - rzec nie mogę.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 01, 2008, 11:36:00 am »
Ja miałem wczoraj walkę z tyrkiem na oly, oczywiście przed rozpoczęciem walki już stał odwrócony do panterki to było wiadomo, że zaraz jakimś mocnym skillem przywali, więc przygotowałem slam-a na sam początek :) Wejść nie wszedł ale zawsze przerwał mu skilla dzięki czemu pantera trochę dłużej pożyła :P Starałem się stunować go i hate'ować trochę żeby zdążyła zadać jakiś dmg mu zanim padnie, no ale wiadomo w końcu panterka padła, to tyrek wziął się za mnie. Te jego skille całkiem spory dmg mi zadawały, zostało mi chyba z 40% HP a jemu z połowa, na szczęście slam mi się odnowił i ładnie wszedł :) Wolałem nie ryzykować zwykłej walki H2H jako że jeszcze by mu zszedł pod koniec czy coś i by mnie skillem ubił, więc użyłem shackle. Jako że epików nie miał to weszło w niego shackle za pierwszym razem, więc jako że miał slama i nie mógł używać tych swoich blasterów czy co on tam ma to odbiegłem kawałek i zacząłem nawalać z łuku ^^ A on takowego nie miał, bo nie przewidział najwyraźniej takiej sytuacji, w końcu ma skille na dystans i break duress, ale na slamie to mu nic nie pomaga ;] Spokojnie nawalałem go z łuku, jak shackle zeszło to poprawiłem i znowu z łuku, jak slam zszedł mu to założyłem miecz i tarczę, wsadziłem stuna i dobiłem tę resztkę HP z miecza.

Hmmm ludzi co obserwowali tą walkę wyraźnie rozbawiło zakończenie, a ja no cóż, dostałem za niego tylko 1 punkt, ale zawsze coś :)


  • Wiadomości: 125

  • Pochwał: -4

  • du not peka mi ploks
Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 02, 2008, 11:55:34 pm »
W sumie jakis nubski ten tyrant :P
W calej tej opowiesci nie napisales kiedy uzyles ToDa, wiec albo zapomniales (lol?) albo nie uzyles.

ToD to reuse jakies 5 minut.
Moja walka z Tyrkiem:

-> IC, FB focus, DB focus, Doom Heavy + yaksa z HP.
-> Przed startem walki: BTB5, Focus3, Mental 4 (lol?), Phisical Mirror, Shield of Revange
-> Start walki - wiem ze panterka spadnie na skilla ew. ciut wiecej, w kazdym razie szybko - Doom +yaksa potem od razu ToD. Nie bawie sie w przerywanie skilla, jest to raczej marne gdyz nie daje 100% gwarancji ze sie tak stanie.
Tyrek jest pozbawiony wszystkich/wiekszosci buffkow, w tym MS.
-> Shield Slam
a) Wszedl - Bije normalnie, stun co jakis czas, judgement, nie uzywam shackle + luk jako ze DPS w takiej sytuacji niestety ale wydaje mi sie lepszy niz z luku.
b) Niewszedl - Bije normalnie, stun, judgement
-> Slam odnowiony - uzywam jeszcze raz i tak jak wyzej.

Na tym mniej wiecej polega cala zabawa. Jezeli slam wejdzie to wiekszosc tyrkow zaczyna kitowac. Niech sobie kituje - zaklada sie AM z acu jak sie ja posiada (czasem na oly mam :P) shackle i/lub hamstring (zalezy od sytuacji i mojej jej oceny w danym momencie) - bijemy z luku (w przypadku gdy wejdzie shackle) - strzal z luku, reuse strzalu to podbiegam, strzal, podbiegam, jak mozna to FB + tarcza, stun i bijemy.

Slam  zejdzie to poprawiam.

Wszystko zalezy od sytuacji. Ogolna technika mniej wiecej opisana powyzej. Niestety mam doswiadczenie z chyba dobrze ustawionego pod tym wzgledem servera jakim jest Abyss. Nie wiem jak to sie zmienilo na Ct2 i czy jest latwiej/trudniej pojechac tyrka :(

Ogolnie jak na razie bez ToDa raczej nie robota. Nawet tylko odpalic by zbic CP "jednym strzalem". Panterka i tak przy ogarnietym tyrku padnie od razu. Jak sie trafi jakis nieogarniajacy to da sie go pojechac bez ToDa - wchodzi nosem a wypada 4ema literami.



  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2008, 03:26:07 pm »
> tyrant :(
:O


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2008, 04:04:25 pm »
> tyrant :(

A to przypadkiem 15sec nie trwa?


Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2008, 06:28:02 pm »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dark Avanger vs Tyrant
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2008, 06:55:00 pm »