Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Destroyer  (Przeczytany 26798 razy)

  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 30, 2008, 01:32:07 pm »
Grając Gladem (lvl 62 wtedy) chodziłem na pvp z różnymi destro. Mieliśmy podobny sprzęcik, biliśmy sie na Monster derby truck na selfach.
(1Destro) Wsadziłem mu TSS, DSS, "Banana" , i od nowa. Dojechałem mu do 50% hp ja miałem jeszcze całe, wtedy zobaczyłem że nie mam many, podbiegłem do zielonego i zacząłem ładować regularami. Destro nawalał mnie a gdy miał 30% hp odpalił frenzy+rage+battle roar= znów miał 50% hp  wtedy to dostawałem hity za 800dmg (a na 62lvlach to nie wcale mało jak na regulara) biliśmy sie jeszcze przez chwilke (ja tam jakiegoś blasterka jeszcze walnąłem) === padłem Destro miał ok 30% hp

(2Destro) Ogólnie ta sama sytuacja === padłem a Destro miał ok 40%hp

(3Destro) Początek walki, wsadzam mu TSS, DSS potem wyciągam młotek NO-GRADE i stunuje Destra (on zaskoczony bo sie tego nie spodziewał) zmieniam na duale i łoje go TSSami i DSSami gdy sie ocknął znowu zmieniłem na młotek i znowu Stun. Mając 30% hp odpalił rage chciał też frenzy ale dostał znowu Stuna wtedy TSS i dokończyłem regularami.
 Ogólny wynik 2:1 do Destro .....  (Każdy z tych 3 destro był innym graczem)
 Podsumowując Glad ma nikłe szanse z destro, aczkolwiek zawsze walka między nimi jest pasjonująca xD

...

/Fro
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2008, 02:19:13 pm wysłana przez Frohike »
<...Jest jeden taki co zbuffowany,
Bierze na siebie dwa całe klany.
Łucznik czy dager, mag czy gladiator,
Owner tnie wszystkich jak terminator...>


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 30, 2008, 02:30:01 pm »
Tez trzeba wyliczyc dobry damage per mana a nie walic jakies klawisze i mowic "plax die!!1" :P


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #77 dnia: Grudzień 30, 2008, 03:38:26 pm »
Grając Gladem (lvl 62 wtedy) chodziłem na pvp z różnymi destro. Mieliśmy podobny sprzęcik, biliśmy sie na Monster derby truck na selfach.
(1Destro) Wsadziłem mu TSS, DSS, "Banana" , i od nowa. Dojechałem mu do 50% hp ja miałem jeszcze całe, wtedy zobaczyłem że nie mam many, podbiegłem do zielonego i zacząłem ładować regularami. Destro nawalał mnie a gdy miał 30% hp odpalił frenzy+rage+battle roar= znów miał 50% hp  wtedy to dostawałem hity za 800dmg (a na 62lvlach to nie wcale mało jak na regulara) biliśmy sie jeszcze przez chwilke (ja tam jakiegoś blasterka jeszcze walnąłem) === padłem Destro miał ok 30% hp

(2Destro) Ogólnie ta sama sytuacja === padłem a Destro miał ok 40%hp

(3Destro) Początek walki, wsadzam mu TSS, DSS potem wyciągam młotek NO-GRADE i stunuje Destra (on zaskoczony bo sie tego nie spodziewał) zmieniam na duale i łoje go TSSami i DSSami gdy sie ocknął znowu zmieniłem na młotek i znowu Stun. Mając 30% hp odpalił rage chciał też frenzy ale dostał znowu Stuna wtedy TSS i dokończyłem regularami.
 Ogólny wynik 2:1 do Destro .....  (Każdy z tych 3 destro był innym graczem)
 Podsumowując Glad ma nikłe szanse z destro, aczkolwiek zawsze walka między nimi jest pasjonująca xD

...

/Fro


wiesz inaczej by to wyglądało na 79 vs 79 wtedy raczej glad > destro, kiedy włącza swoje bajerańskie frenzy, rage , zealoty ty odpalasz Sonic Barier i jest duża szansa że przez te ledwo 10 sekund złożysz go do piachu, a jak minie możesz liczyć na Ripost Stance  - przy odrobinie szczęścia sam sie zabije o nie  :P .Poniżej 3 rd zdecydowanie  glad < destro.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #78 dnia: Grudzień 30, 2008, 05:43:07 pm »
Don't have Sonic Rage? Got Drama.


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #79 dnia: Grudzień 30, 2008, 05:48:48 pm »
Grając Gladem (lvl 62 wtedy) chodziłem na pvp z różnymi destro. Mieliśmy podobny sprzęcik, biliśmy sie na Monster derby truck na selfach.
(1Destro) Wsadziłem mu TSS, DSS, "Banana" , i od nowa. Dojechałem mu do 50% hp ja miałem jeszcze całe, wtedy zobaczyłem że nie mam many, podbiegłem do zielonego i zacząłem ładować regularami. Destro nawalał mnie a gdy miał 30% hp odpalił frenzy+rage+battle roar= znów miał 50% hp  wtedy to dostawałem hity za 800dmg (a na 62lvlach to nie wcale mało jak na regulara) biliśmy sie jeszcze przez chwilke (ja tam jakiegoś blasterka jeszcze walnąłem) === padłem Destro miał ok 30% hp

(2Destro) Ogólnie ta sama sytuacja === padłem a Destro miał ok 40%hp

(3Destro) Początek walki, wsadzam mu TSS, DSS potem wyciągam młotek NO-GRADE i stunuje Destra (on zaskoczony bo sie tego nie spodziewał) zmieniam na duale i łoje go TSSami i DSSami gdy sie ocknął znowu zmieniłem na młotek i znowu Stun. Mając 30% hp odpalił rage chciał też frenzy ale dostał znowu Stuna wtedy TSS i dokończyłem regularami.
 Ogólny wynik 2:1 do Destro .....  (Każdy z tych 3 destro był innym graczem)
 Podsumowując Glad ma nikłe szanse z destro, aczkolwiek zawsze walka między nimi jest pasjonująca xD

...

/Fro


wiesz inaczej by to wyglądało na 79 vs 79 wtedy raczej glad > destro, kiedy włącza swoje bajerańskie frenzy, rage , zealoty ty odpalasz Sonic Barier i jest duża szansa że przez te ledwo 10 sekund złożysz go do piachu, a jak minie możesz liczyć na Ripost Stance  - przy odrobinie szczęścia sam sie zabije o nie  :P .Poniżej 3 rd zdecydowanie  glad < destro.
teoria


  • Wiadomości: 258

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #80 dnia: Grudzień 30, 2008, 06:10:09 pm »
Sci-fi rzeklbym :)
:O


  • Wiadomości: 189

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 08, 2009, 12:23:26 am »
eee tam nie znacie się, weźcie jeszcze pod uwagę ct2 i nerfnięty frenzy co o wiele bardziej ułatwia gladzikowi taką walke


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 08, 2009, 01:17:54 am »
Na glada guts a nie frenzy raczej, wiec nerf i tak nie boli.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 21, 2009, 12:48:27 pm »
Destro jak włączy frenzy z dobrym gladem ma pozamiatane :P glad walnie bariere i spokojnie wbije tak do 20-30% hp (destro na frenzy i z battle roar) a potem z 8 naładowań tss+dss i myślę, że destro się poskłada bo mamy sporą przewagę w hp/cp.
W moim przypadku zwykle zostaje 8k hp czyli podobnie jak walczę z gladami.Odpowiednia taktyka i wszystko ok.Gorzej jak jest na gutsie uuu... tu jest naprawdę nie tak kolorowo, ale da się ubić destro.Można uciekać aż zejdzie zealot, a bez zealota już spokojnie dojedziemy destro na tym hp które nam zostanie po uciekaniu.Taktyka denna, ale rzadko destro na mojego glada wbija gutsa więc nie opracowałem taktyki.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 21, 2009, 05:37:14 pm »
Hmm nie dać mu wbić Gutsa?


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 22, 2009, 01:06:08 pm »
Cytuj
Hmm nie dać mu wbić Gutsa?
Fakt wiele walk konczy sie tak, ze destro na low hp obrywa kombo storm/buster/tss i wtedy nic wcisnac nie zdarzy, ale raczej przy low hp ja bym odbiegl i dal sobie zbic reszte hp bananami, potem guts i wio z tym koksem. hp potki + cp-poty + ic set u destro i przewaznie gladowi brakuje mp zeby drugi raz zbic hp do zera.
...


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 22, 2009, 03:29:33 pm »
Chyba, że Glad nie będzie chciał zabić Destrucha tylko z Blastera bo zwęszy podstęp.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 22, 2009, 04:08:27 pm »
Zakładam, ze mamy zamiar zabic tego destro. Ale w wiekszosci przypadkow to szkoda mp na destro, lepiej mu uciec :)
...


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 22, 2009, 04:41:52 pm »
Hmm a czy ktoś tu nie zapomina o overthebody? czy na zealocie i overthebody destro przypadkiem nie dogoni glada? jeśli tak to warto odpalić freenzy bo jak z tym "czymś" destro pierdyknie w glada to nie wiem czy będzie co zbierać...


Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:13:22 pm »
tylko ze otb to cos jak self pof wiec chyba odejmuje speeda ... wlasnie, odejmuje czy nic ze speedem nie robi?


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:17:54 pm »
tylko ze otb to cos jak self pof wiec chyba odejmuje speeda ... wlasnie, odejmuje czy nic ze speedem nie robi?
dodaje speeda ;]
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • *******
  • Wiadomości: 1074

  • Pochwał: 23

  • さいごの武士.
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 22, 2009, 05:19:35 pm »
A dokładniej:

Cytuj
1 Minute Duration
60 Minute Reset at 300 ATKSPD (1/2 hour at 600 atkspd and so on)
Can be activated at any time and consumes 100% of remaining CP.

+15% PATKSPD
+25% PATK
+25% PDEF
+20 Runspeed
+30% HP MAX (does not heal health gained this way)


:)


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 23, 2009, 09:24:52 am »
Ta destro na zealocie+OtB jest szybki i to bardzo...jak chce odpalić gutsa nadzieja, że zabijemy go combem tss+dss, a jak na frenzy tylko z barierą i 30% hp zbijamy raczej bez wielkich problemów.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 26, 2009, 05:01:21 pm »
Tylko odpalenie OTB to nie taka łatwa sprawa, bo trzeba mieć MAX CP i tracimy je po użyciu skilla.


  • Banned
  • Wiadomości: 503

  • Pochwał: 3

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 26, 2009, 05:20:18 pm »
Tylko odpalenie OTB to nie taka łatwa sprawa, bo trzeba mieć MAX CP i tracimy je po użyciu skilla.
celestial z talizmanu? :D
a przynajmniej do niedawna, o ile nic się nie zmieniło...
Asta, officially teh greatestest fanboi ze Marc1na.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 26, 2009, 05:26:12 pm »
Tylko odpalenie OTB to nie taka łatwa sprawa, bo trzeba mieć MAX CP i tracimy je po użyciu skilla.
celestial z talizmanu? :D
a przynajmniej do niedawna, o ile nic się nie zmieniło...

Jak długo się farmi taki jeden amulet?


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 27, 2009, 05:30:07 pm »
Gram na Passionie low Titanem 79 i ostatnio spotkałem glada w gratach S. Obydwaj byliśmy na buffie klanowym, lvle klanów takie same. Equip glada: set IC + duale top A; titan: HD+focus; tallum hvy. Na nieszczęście dla niego widziałem już go z daleka więc następujący zestaw z mojej strony to: OverTheBody + Braveheart+ Rage+ Cp poty + Fortitude (wrzucenie całości trwa naprawdę góra 3sek przy odpowiednio ustawionym pasku lub makro :) Następnie podbiegłem  i wsadziłem mu armor crush enchantowany na +5 szansa; dostał krtyta + stuna, następnie crush of domm, enchant na +10 power, fatal strike, 2-3 hity z czego 1 kryt i znów crush of doom i było po walce.

Na obronę glada dodam że zbił mnie do 50% hp  zanim dobiegłem i zadałem hita. Na pasku jakby co pod F6 czekało makro guts+battle roar.

Generalnie przy pvp z dd destro wg mnie powinien najpierw wrzucać gutsa+ coś, a potem frenzy gdyż ma się większą kontrolę na hp i można optymalnie użyć frenzy nie bojąc się, że następny cryt/skill/hit od przeciwnika powali nas z włączonym ale bezużytecznym frenzy.



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 27, 2009, 06:07:46 pm »
Cytuj
Na obronę glada dodam że zbił mnie do 50% hp  zanim dobiegłem i zadałem hita.

To i tak konkretnie ^^

Ale Gust jest lepszy o dziwo na Tyrka i Glada bo jak odpalasz frenzy to glad moze juz czekac z full charge i dostaniesz lufe(nienchantowany TSS z 7 charge ma power ponad 12k wiec gg).


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 27, 2009, 09:59:42 pm »
Cytuj
Gram na Passionie low Titanem 79 i ostatnio spotkałem glada w gratach S. Obydwaj byliśmy na buffie klanowym, lvle klanów takie same. Equip glada: set IC + duale top A; titan: HD+focus; tallum hvy. Na nieszczęście dla niego widziałem już go z daleka więc następujący zestaw z mojej strony to: OverTheBody + Braveheart+ Rage+ Cp poty + Fortitude (wrzucenie całości trwa naprawdę góra 3sek przy odpowiednio ustawionym pasku lub makro Smile Następnie podbiegłem  i wsadziłem mu armor crush enchantowany na +5 szansa; dostał krtyta + stuna, następnie crush of domm, enchant na +10 power, fatal strike, 2-3 hity z czego 1 kryt i znów crush of doom i było po walce.

Na obronę glada dodam że zbił mnie do 50% hp  zanim dobiegłem i zadałem hita.
First- glad w ic i z dualami A? O_o Po drugie jak znam życie bez lh. Po 3 jak zszedł na 2 cody + pare regularow znaczy, ze mial -10 con xD
Glad z sensownymi dye + dualami na s na +4 nie ma prawa pasc za czas trwania stuna z ac, watpie czy jakby wszedl 2x pod rzad to by padl. Jednym slowem duzo szcześcia w tej walce miałeś :)
...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Gladiator vs Destroyer
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 27, 2009, 11:53:00 pm »
Cytuj
Po 3 jak zszedł na 2 cody + pare regularow znaczy, ze mial -10 con xD

No jak wszedl armor crush to pewnie tak xD

Cytuj
Glad z sensownymi dye + dualami na s na +4 nie ma prawa pasc za czas trwania stuna z ac, watpie czy jakby wszedl 2x pod rzad to by padl.

Ten stun pierw musi wejsc :P Ja bawiac sie duelistem z -9 dex dziarami to tank mial problemy z zestunowaniem mnie a LH mialem na CD.Ale duale S +4 sa op i tyle xD