Witaj
Gość

Wątek: Warlord vs Destroyer  (Przeczytany 9772 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Warlord vs Destroyer
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 16, 2007, 07:05:20 pm »
Jeśli stoisz na stunie :P. No cóż ja zawsze myślałem, że walka z WL polega na tym, ze jeśli nie jesteśmy sami to staramy się być w jak najdalszej odległości od siebie (ja od kumpla, razem WL lejemy).
No ale wszystko zależy, od tego kto gdzie, kiedy stoi...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Destroyer
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 16, 2009, 08:15:26 pm »
WL vs destro -->> WL powinien uciec, a na oli starać się bić na odległośc póki to możliwe :D i tak do frenzy nie zbije hp to jest postac do expa ^^ nim w katy i na aa, a pvp zostawcie innym.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Destroyer
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 22, 2009, 07:42:52 am »
Cytuj
nim w katy i na aa, a pvp zostawcie innym.
to ironia czy co? To że WL nie zje destro ktory zaczyna na frienzy nie oznacza że jest od razu na przegranej pozycji. Bo Lucznikow, Daggerow, Nukow, Healerow, Tankow da się zjadać, tylko to nie jest tak proste jak  właczenie  zestawu u titana przed startem na Oli.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Warlord vs Destroyer
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 17, 2010, 12:55:00 am »
warlord jest dla destra łatwym przciwnikiem zreguły robimy tak na początek lecimy z bluntem stun raczej wejdzie szybka zmiana broni na 2hsword kombo skili potem tłuczemy normalnie zmiana na blunt hamer crush itd (jak ja miałem walke z warlordem zbił mi tylko cp bo potem padł:P )ale jeśli warlord nie jest głupi w krytycznym momęcie może on sobie odnowić hp na full ale to i tak nie sprawi że warlord wygra z destrem także w 99,9% przypadków nie mamy szans włączyć frenzy itp wiadomo set a grade to maja polecam  :P i tylko destro stoi nad wrlordem i pisze gf :D

Nie zgodzę się. Grałem warlordem dużo czasu i po 1 ta postać stoi w cholere czasu. Bijąc się z destro ma duże szanse wygrać. Ma skilla zmniejszającego max cp, stuny mocne, skilla w 1 osobe po 76 już 2 (gracia final) battle roara i REVIVALA! oraz provoke (surrender to pole) Shock Blasta itd. Ofc na interludzie wl może destro najwyżej napisać gf ale już w finalu nie ma tak łatwo.

odpalamy war cry, lion heart , thrill fight, war frenzy, focus attack i shock blast, jak niewejdzie to shock stomp (baardzo mocny stun jak bilem się z phoenix knightem to wyglądało to tak mój stun pare hitów, on mi stuna on mi pare hitów i tak w kółko) howl ,wrath, provoke (uważać na moby)
spam power crush & cursed pierce, dostunowujemy jak zejdzie stun i dalej spam (uważać z maną) jak dobrze wszystko pójdzie to piszemy  8), jak nie uda się zabić i spali frenzy(na interludzie piszemy gf) mozemy próbować parry stance, jak nam dojedzie do 50% hp radze już cisnąć battle roara, gdy nam dochodzi do tych 10% (powinniśmy wiedzieć ile to będzie mniejwięcej hp) spamujemy revivala (i modlimy się aby nam nie przerwało).

Pozdrowienia



  • Wiadomości: 906

  • Pochwał: 1

  • tsubasa fan
Odp: Warlord vs Destroyer
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 17, 2010, 09:05:09 am »
Nie zgodzę się. Grałem warlordem dużo czasu i po 1 ta postać stoi w cholere czasu. Bijąc się z destro ma duże szanse wygrać. Ma skilla zmniejszającego max cp, stuny mocne, skilla w 1 osobe po 76 już 2 (gracia final) battle roara i REVIVALA! oraz provoke (surrender to pole) Shock Blasta itd
troche to slabo wyglada przy atutach destro
odpalamy war cry, lion heart , thrill fight, war frenzy, focus attack i shock blast, jak niewejdzie to shock stomp (baardzo mocny stun jak bilem się z phoenix knightem to wyglądało to tak mój stun pare hitów, on mi stuna on mi pare hitów i tak w kółko) howl ,wrath, provoke (uważać na moby)
spam power crush & cursed pierce, dostunowujemy jak zejdzie stun i dalej spam (uważać z maną) jak dobrze wszystko pójdzie to piszemy  8), jak nie uda się zabić i spali frenzy(na interludzie piszemy gf) mozemy próbować parry stance, jak nam dojedzie do 50% hp radze już cisnąć battle roara, gdy nam dochodzi do tych 10% (powinniśmy wiedzieć ile to będzie mniejwięcej hp) spamujemy revivala (i modlimy się aby nam nie przerwało).

Pozdrowienia
ta taktyka to zart, czy masz takich przeciwnikow?