Witaj
Gość

Wątek: Necromancer vs Overlord  (Przeczytany 12990 razy)

  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 21, 2009, 12:32:51 pm »
Ja gram na x4 Dex chyba mi nikt nie powie, że tam są bugi ;)

lol dex a zwłaszcza jak wszedł na hellbound'a to jeden z najbardziej zbugowanych privów.

Cytuj
I mp mi starczy TYLKO gdy przeciwnik nie używa spamu cp potek jak kolega przypomniał, ale na pvp zwykłym zwykle się umawiam, że bez cp potek tylko self buff i skille więc problemu nie ma.

Poczekaj, aż będziesz w jakimś klanie co ma wojny i wybiegnie nabuffowany necro z summonem i xxx cp potkami w plecaku. Raczej wątpię by był skłonny odpuścić CP poty.
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 22, 2009, 06:27:00 pm »
I mp mi starczy TYLKO gdy przeciwnik nie używa spamu cp potek jak kolega przypomniał, ale na pvp zwykłym zwykle się umawiam, że bez cp potek tylko self buff i skille więc problemu nie ma.
rozmawiamy o pvp, czy jakiś lolduealach/lolarenie?


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 23, 2009, 12:25:23 pm »
Dex jest zbugowany ?? :> chyba nie wiesz co mówisz...kamaele nie działają tak jak powinny, ale cała reszta jest w 100% nie wiem czy wiesz chociaż co to dimensional drift bo tylko na offie i dexie chyba to działa...
A ciekawi mnie czy każdy nosi w plecaku 600 cp potek, ciekawe czy każdy jest takim dzieciakiem i noobkiem żeby tracić tyle potków na byle pvp i ciekawe czy opłaci mu się to.
selfbuffed, 0 potków i OL ubije każdego, a za przeproszeniem pieprzycie ''na siege byś zobaczył'' to jest mass pvp jak nie wiesz co to znaczy to na google.A jak przeciwnik ma 600 cp potek to O! rozumując jak wy powiem tak: a jak kolega destro na frenzy wpadnie i go ubije ? To OL oczywiście ma wygraną w kieszeni.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 23, 2009, 01:16:05 pm »
Cytuj
Dex jest zbugowany ?? :> chyba nie wiesz co mówisz...kamaele nie działają tak jak powinny, ale cała reszta jest w 100%
A jednak. Atm nie ma bardziej bugged "off" serwera (przynajmniej ja nie znam, bo relo to ten sam poziom softu).
...


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 23, 2009, 04:00:42 pm »
Dex jest zbugowany ?? :> chyba nie wiesz co mówisz...kamaele nie działają tak jak powinny, ale cała reszta jest w 100% nie wiem czy wiesz chociaż co to dimensional drift bo tylko na offie i dexie chyba to działa...
już widzę te 100%, każdy priv to c4 z PTS'a +wymysły właścicieli

.
A ciekawi mnie czy każdy nosi w plecaku 600 cp potek, ciekawe czy każdy jest takim dzieciakiem i noobkiem żeby tracić tyle potków na byle pvp i ciekawe czy opłaci mu się to.
cp potki? a kto się przejmuję takimi groszami? Rosjanie wydają i po 20k+ USD na sprzęt, zużycie ton ghp, qhp, cp potek, elixirów talizmanów itp itd na jakiegoś randoma to nic dziwnego

selfbuffed, 0 potków i OL ubije każdego, a za przeproszeniem pieprzycie ''na siege byś zobaczył'' to jest mass pvp jak nie wiesz co to znaczy to na google.A jak przeciwnik ma 600 cp potek to O! rozumując jak wy powiem tak: a jak kolega destro na frenzy wpadnie i go ubije ? To OL oczywiście ma wygraną w kieszeni.
wybacz Haseo, my mówimy o end game PvP, a Ty o lolduelach/lolarenie - a to nikogo nie obchodzi ;)


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 23, 2009, 04:44:43 pm »
nie wiem czy wiesz chociaż co to dimensional drift bo tylko na offie i dexie chyba to działa...
Dimensional DRIFT to musi być niezła faza =D


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 23, 2009, 10:29:40 pm »
no faza jest jak moby są z hp x6/8 a jaki spoil Oo


Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 23, 2009, 10:50:45 pm »
no a rozrozniasz pojecia DRIFT i RIFT?


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 27, 2009, 07:49:19 pm »
Sry korekta powinienem napisać D'rift.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 27, 2009, 09:57:03 pm »
Haseo i znów jedyne co przychodzi mi na myśl to "go play saper"
Ty naprawdę pomyliłeś gry L2 to nie dla Ciebie, w sapera pograj ewentualnie Tibie

Wracając do tematu:
Tylko dzieci i nooby latają bez cp potków. CP potki są po to aby ich używać w każdej sytuacji, bez względu na rangę PvP, a jak Cię na nie nie stać to jak już wyżej pisałem pograj w Sapera


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 04, 2009, 08:59:57 am »
Lamer...bo jest różnica między hardcorowcem który bez potków Cie pojedzie, a Tobą który z cp potkami dostaje :>


Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 04, 2009, 02:58:08 pm »
Lamer...bo jest różnica między hardcorowcem który bez potków Cie pojedzie, a Tobą który z cp potkami dostaje :>
to nie czasy C3 gdzie ludzie bez CP potek biegali :F

proponuje wrocic do dyskusji na temat, a nie czy ktos wygra uzywajac CP potek, czy nie


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 04, 2009, 04:31:02 pm »
Dobra Haseo nie ma sensu tak gadać każdy normalny gracz używa CP potki jeśli Ty ich nie używasz to cóż... masz problem ale to nie powód abyś sądził że każdy jest taki ekhkem... inny
Walka necro vs Ol będzie z cp potkami Ty jak nie chcesz OLem nie musisz ich używać ale Rozsądny necro to uczyni a wygrana z lolnoobnecrolol nie jest raczej niczym nadzwyczajnym i nie powinieneś tutaj takich walk przytaczać


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 08, 2009, 10:01:59 pm »
Powtarzam już N-ty raz na oli necro zamiotę aż się będzie kurzyło, a na takim open pvp z potkami no cóż trochę szczęścia i wygram.A potek nie używam na 1 vs 1 nigdy bo lubię sobie jakieś wyzwanie zrobić, a nie ''brać na cp'' w innych przypadkach ja vs 2-3-4 itp. używam tak samo na fragach o Barakiela etc.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 15, 2009, 05:07:25 pm »
Haseo ja nie wiem już nie wiem... TY liczyć nie umiesz czy czytać? a może obu zdolności nie posiadłeś?
Nie masz dość mp aby zabić necro, on sobie siądzie na dupie i poczeka aż się z many wyprujesz a potem ubije spokojnie i nic tutaj nie zrobisz. Masz to nieco wyżej opisane, jak nie umiesz czytać to Twój problem, i się więcej nie wypowiadaj w takiej sytuacji


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 15, 2009, 05:30:21 pm »
korekta jak takie dzieci jak Ty tracą bezmyślnie manę i winter rzucają na necro to many braknie, a jak się umie OLem grać no cóż to wiadomo jaki wynik pvp.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 15, 2009, 09:25:38 pm »
mp 78 ol'a = 3260 (bez buffa/dye, ale w dc robe)
hp+cp 78 necro = 4404 (bez buffa/dye) + 5k+ hp summona.
1 drain = 177 mp
damage z draina = ~~400(po odliczeniu damage za spam cp potków, czyli 750cp/s)

8404 : 400 = 21 - tyle hitów trzeba żeby ubić necro
3260 : 177 = 18 - tyle hitów może zadać OL
(Oczywiście licząc że nie będziesz rzucał żadnych klątw... bo z nimi to będzie od razu po mp...)

Czyli nawet jak necro nie uderzy Cię ani razu dopóki nie wyprujesz się z mp i tak wygra.
Nie jestem pewien czy zrozumiałeś bo czytanie to nie jest Twoja mocna strona ale cóż to już Twój problem.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 15, 2009, 09:59:38 pm »
A czy ja mówiłem o używaniu drainów ? Kto tu czytać nie umie... ... luuul...  :P najpierw zapytaj jaką taktykę chcę zastosować żeby nie wypruć się z mp, a nie zakładasz, że jak ktoś kto gra OLem pierwszy raz będę jechał w kogoś z transfer painem pff haha xD Czytanie ZE ZROZUMIENIEM nie jest Twoją mocną stroną.


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 15, 2009, 10:37:36 pm »
A czy ja mówiłem o używaniu drainów ? Kto tu czytać nie umie... ... luuul...  :P najpierw zapytaj jaką taktykę chcę zastosować żeby nie wypruć się z mp, a nie zakładasz, że jak ktoś kto gra OLem pierwszy raz będę jechał w kogoś z transfer painem pff haha xD Czytanie ZE ZROZUMIENIEM nie jest Twoją mocną stroną.
no tak, ol walcząc wręcz robi wspaniały dmg!!!


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 15, 2009, 10:59:24 pm »
Tak wiem, że lipny, ale żeby wygrać na oli wystarczy (bo mówię o oli nuka w terenie ubijałem raz na 50). 
O ile nie wbije mi necro CoD/silenc (OL ma spory men to nie wejdzie raczej) to ja mu wbijam sleep, silenc, root i jeśli wszystko pujdzie po mojej myśli leję nuka, a jak nie wejdzie silenc to rozpaczliwie staram się go trzymać na stunie.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #45 dnia: Marzec 15, 2009, 11:55:26 pm »
A czy ja mówiłem o używaniu drainów ? Kto tu czytać nie umie... ... luuul...  :P najpierw zapytaj jaką taktykę chcę zastosować żeby nie wypruć się z mp, a nie zakładasz, że jak ktoś kto gra OLem pierwszy raz będę jechał w kogoś z transfer painem pff haha xD Czytanie ZE ZROZUMIENIEM nie jest Twoją mocną stroną.


Jak czytam Twoje posty to mam myśli samobójcze... gdzie się tacy jak Ty chowają?


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #46 dnia: Marzec 16, 2009, 01:56:01 am »
Pewnie tam gdzie uczą ownować takich noobków jak Ty


  • Wiadomości: 390

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #47 dnia: Marzec 16, 2009, 08:14:57 am »
Tak wiem, że lipny, ale żeby wygrać na oli wystarczy (bo mówię o oli nuka w terenie ubijałem raz na 50). 
O ile nie wbije mi necro CoD/silenc (OL ma spory men to nie wejdzie raczej) to ja mu wbijam sleep, silenc, root i jeśli wszystko pujdzie po mojej myśli leję nuka, a jak nie wejdzie silenc to rozpaczliwie staram się go trzymać na stunie.

Ta ta ofc w OL który prawie zawsze odejmuje od men i daje +wit by cokolwiek wyczarować nic nie wejdzie, a necro który ma 10 wiecej inta, lepszy cast i w dodatku gloooma (-23% m def) nie wbije nic.
Na fajnym serwerze grasz skoro tam ludzie z miasta bez buffów wychodzą... wystarczy, że necrus ma mentala i ci nie wejdzie ani sleep, ani root, ani silence (necusem jest ciężko wcisnąc silence na mentala a co dopiero OL).
Cytuj
Pewnie tam gdzie uczą ownować takich noobków jak Ty

Nie mam pytań, imba kontrargumenty...
o czym ty znowu pieprzysz? nie gram na wrath i gral nie bede...jak umiesz czytac to bys wyczytal, ze przenosimy sie na nowego dexbounda /rpg club. jakich nas rushowaliscie? o ile sie nie myle to od miesiaca nie jestem w ph, a dh na epiki nie chodzi. btw. jesli to byly 2 pt to nie mam pytan =]

skoncz juz wreszcie klamac czlowieku, bo jeszcze troche i zaczniesz wlasnej matce wmawiac, ze jestes synem Baracka Obamy i Paris Hilton...
p.s dales mi minusa i mi sie przykro zrobilo raziel :<

Wiemy lol :<


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #48 dnia: Marzec 16, 2009, 02:47:28 pm »
Widzisz bo możliwe, że to jest tak...trafiam na samych takich pr0 jak Ty i ich jadę jak chce bez straty cp i na oli zwykle necro ma mentala, regeneration i btb i jakoś nie mam problemów z takowym.Równie dobrze możesz zobaczyć Event Korean style 3 v 3 (o ile wiesz co to Korean Style) na dexie jak OL/WC samymi drainami ubija 2 do 3 przeciwników i sam wygrywa TvT.


  • Wiadomości: 373

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer vs Overlord
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 16, 2009, 02:52:01 pm »
Haseo a Ty dalej swoje i swoje...
No wytłumacz mi JAK ubijasz necro

mp 78 ol'a = 3260 (bez buffa/dye, ale w dc robe)
hp+cp 78 necro = 4404 (bez buffa/dye) + 5k+ hp summona.
1 drain = 177 mp
damage z draina = ~~400(po odliczeniu damage za spam cp potków, czyli 750cp/s)

8404 : 400 = 21 - tyle hitów trzeba żeby ubić necro
3260 : 177 = 18 - tyle hitów może zadać OL


Masz tutaj wyliczenia przyjrzyj się im i wytłumacz mi w jaki sposób ubijasz necro, skoro Ty możesz zadać 18 hitów i masz po mp a na niego trzeba 21.
Czy Twój mały mózg jest w stanie to ogarnąć i odpowiedzieć na pytanie.
ps.jeśli planujesz nawijać coś o jakiś walkach z lolnecro co swoją klasą nie umieją grać i latają na PvP bez summona albo bez cp potków to daruj sobie i idź pograj w TIBIE