Witaj
Gość

Wątek: Dark Avanger vs Destroyer  (Przeczytany 5234 razy)

Dark Avanger vs Destroyer
« dnia: Maj 26, 2007, 02:52:16 am »
Proszę o pisanie konkretnej porady/zestawienia statystyk/opisu stylu gry w pvp dotyczące klas w temacie w którym się wypowiadacie


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 26, 2007, 07:49:16 pm »
technika na c5(na moim serwie JESZCZE nie dziala agro na playerow ;P)

najpierw rzucamy shackle(czesto wchodzi)>jak wejdzie wrzucamy hamstring i draina(desro malo p.defa wiec 400~600 bedziemy walic)>biegamy i walimy jeszcze draina(dobrze jest go troche pomeczyc^^)>mozemy walnac  roota i znowu mu draina walnac^^>jesli nam sie niechce to idziemy w zwarcie...jesli destro nie jest  noobem bedzie bil panterke ktora ci zapwne padnie ;]>jesli chcesz uzywamy stuna...a noz wejdzie>ssy>ssy(walimy judgment)>jesli sytuacja robi sie krytyczna to wrzucamy roota i odbiegamy(walimy draina i hamstring)>oddalamy sie od destro i przywolujemy panterke;](jak wejdzie hamstring to destro nie ma szans do nas dobiec i przeszkodzic w przywolaniu)>podchodzimy i jedziemy destro > w tym momecie powinno byc po walce ;P(ofc my wygrywamy^^)

Uwagi:jesli root nie wejdzie czy hamstring to wtedy trzeba ponownic probe
jesli sytuacja robi sie naprawde krytyczna to walimy ud ;P

Ps:taka technike stosowalem do walki z destrem 62lvl(ja 66), on majestic ja composite, bez buffow i potow na coloseum


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 26, 2007, 08:04:39 pm »
Male uwagi,jezeli nie ma maja to wygrales bo nawet w niego wchodzi,w MJ jak jest ork to daruj sobie strata MP(Ludzie za bardzo polegaja na stun taka prawda),judgmend to tez strata MP bo na wojow to nie jest przystosowane.Wystarczy luk i Shackle :P


  • Wiadomości: 27

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 26, 2007, 08:21:33 pm »
no ja sobie darowalem stuny  :P ale jesli chodzi o judgment to wydaje mi sie ze mozna uzywac bo to zawsze wiekszy dmg no i sie wkurzylem jak destro mi walnol 2 kryty pod rzad(zabolalo :D)
i jeszcze do tego jego crush of doom(dostawalem za 700~900;p)
hmm to mysl z lukiem i shackle jest naprawde dobra ;P jak bede mial luk b grade to wyprubuje xP


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 26, 2007, 08:53:52 pm »
No ale Judgmend zmniejsza dmg o max 35% przy krytyku,na wojow to nie jest koniecznie bo nie zawsze jest tak ze da rade podejsc ^^


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:31:05 pm »
Destro nie ma tak małego p. defu, nie wiem jakim cudem za 600 biłeś, ja bym stawiał coś koło 400 max, chyba że kryt. I czemu on nie maił łuku?? Co prawda dmg słaby ale zawsze coś i czary przerwie.


Ale co do walki to:
Jestem za destro. Destro jest przełamywaczem tanków, dlatego, że jego skille omijają obronę tarczy.
A więc tak, najpierw używamy rage aby pozbyć się panterki. Obserwujemy DA, aby starać się przerywać jego czary, aby to zrobić bijemy ze skilli. Jak już nie ma pantery to zabieramy się za DA, jeśli nam hp spadło, to battle roar i lejemy ze skilli przede wszystkim (zanim użyjemy battle roar, to bijemy z crush of doom).
W ten sposób DA się wykrwawia, uważamy tylko żeby nam została mana na freenzy i guts i jeszcze raz na battle roar, a także na 3 - 4 uderzenia ze skilli najlepiej na vicious stance podczas trwania freenzy. Rage też by się przydało. Teraz jak to wykorzystać... Najlepiej mieć broń z SA health, bo wtedy nasze 30% Hp to i tak sporo. Dajemy freenzy, battle roar, wtedy dajemy combo fatal strike, crush of doom i fatal strike, jeśli jesteśmy tytanem to najpierw jeszcze armor crush, jeśli nie to jeszcze dobrze użyć stuna jeśli DA nie ma majestica. Jak mamy zapasik many i DA nie bije bardzo mocna to można rage użyć, jeśli nie to dopiero podczas działania guts.
W ten sposób DA już jest prawie martwy, jeśli wrzucił UD, to i tak z 2 razy oberwał wcześniej, cóż nie ma cudów koleś niezłe by musiał mieć wyczucie, jeśli widzicie że wykombinował coś z DA to wycofać się poza zasięg czarów najlepiej.
Jak freenzy przestało działać i znów mamy te 30% HP to dajemy guts i już spokojnie dobijamy DA. Dobrze i wtedy z jakiegoś skilla skorzystać i może nawet lepiej zostawić rage na ten moment.


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 14, 2007, 10:38:02 pm »
Oglądałem pvp, gdzie Destro rozwalał DA z panterką, tak, że mu jeszcze 5k hp zostawało...
A z tym przełamaniem bloku na tarczy to jest prawda... bo szczerze mówiąc tarcza i blok na niej to coś co tworzy z postaci tanków... więc bez tego ich def spada drastycznie...
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 14, 2007, 11:13:16 pm »
Eh...wiekszosc serwo "ze skillami C5" lub "c5" ma zbugowane to ze Hity warriow ZAWSZE przebijaja tarcze.Dlatego tank dostaje a tarcza to faktycznie nasza "druga skora" bo tarcza ma podobny def do armoru.Ale ja walczylem z Destroyerem to mu zostalo 400 hp i gdyby nie zalozyl MJ podczas walki i nie uzyl luku by dostal w dupe rowno.


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 21, 2007, 02:45:32 pm »
Hmm jak dla mnie destro ma nikłe szanse, shield slam wchodzi naprawde dosc często (chodzi o silence skili fizycznych, a wtedy destro nie rzuci sobie frenzy ani nic z tych rzeczy- trwa okolo 30 sekund), wtedy mozna destro agrowac co jakis czas na siebie pantera robi swoje, jezli padnie to root i nowa panterka, mozna bawic sie na odległość z lukiem i odczasu do czasu jakis drajnik, do tego reflect + mirror robia spore obrazenia, jeszcze zalezy jak destro jest ubrany bo jak nie ma majestica to shield stun jakotako wchodzi nawet z ta iloscia con. BTW destro z lukiem malo robi DA bardzo malo. No i oczywiscie zalezy od umiejętności graczy. Ogólnie Da wygrywa z Destro, lecz nie zawsze :PP


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 21, 2007, 02:50:32 pm »
Slam trwa 2 minuty i nie wchodzi za czesto ale z tego co wiem ork ma najwiecej MEN a on wlasnie broni przed Silence ^^

Cytuj
jezli padnie to root i nowa panterka

Wystarczy ze ma Hamstring to walisz mu w rogu(jezeli to arena) Shackle,odbiegasz i na koniec,resummon nie dobiegnie destro ^^


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:01:44 pm »
Silence trwa dwie min ale w c4, na tym c5 co gram okolo 30 sek moze dluzej (supreme) , i jak bilem sie z destro to zawsze za pierwszym lub drugim razem wlazil shield slam wiec az tak strasznie nie jest.



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:07:53 pm »
Silence trwa dwie min ale w c4, na tym c5 co gram okolo 30 sek moze dluzej (supreme) , i jak bilem sie z destro to zawsze za pierwszym lub drugim razem wlazil shield slam wiec az tak strasznie nie jest.



TO fajny serwer...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:14:29 pm »
Hym Ryltar jeżelie grasz na offie to gratki, ale wiesz nie znam jak na razie bardziej dopracowanego servera c5 z privów, jezeli masz jakiś ciekawy serwer chętnie, chciałbym poznać. No tak jeszcze wracająć do c4 - serv nie wazny bo wykradziony pts z offa wiec wszedzie tak samo, tam mialem czasem problemy z destro bo nie dobilem do shield slama i z lukiem potrafil zrobic szkody na frenzy, ale technika podobna jezeli nie ma setu mj mozna bawic sie stunami dosc czesto bo nie traci sie na nic innego praktycznie mp poza hamstring i drajnem, szanse wyrównane dopóki nie dobije się shield slama- to robi swoje.


Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:24:52 pm »
no wiesz vino...shield slam ktory wchodzi co chwile to jest raczej bardzo duze niedopracowanie...


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 21, 2007, 03:31:35 pm »
no wiesz vino...shield slam ktory wchodzi co chwile to jest raczej bardzo duze niedopracowanie...

Nie będę się kłucił bo nie grałem nigdy na offie więc nie wiem jak dokladnie powinien działać, ale skoro Ryltar mówi, ze w c5 trwa 2 min, to nawet najkby rzadziej wchodizł to 2 min to jest w pipe czasu. Tam gdzie gram supremel2.com - wchodzi dość często nie mowie ze zakazdym razem,ale w przypadku destro wchodził mi mi za 1, 2 :P, no wiesz gdyby trwał jeszcze 2 min to hoho. Popatrz z innej strony, jak raz wejdzie na 2 min to dopiero wtedy jest krucho :PP


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Dark Avanger vs Destroyer
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 24, 2007, 01:04:55 pm »
Ogólnie Destro to dosyć wygodny przeciwnik dla DA, bo to chyba jedna z najwolniejszych jęzeli nie najwolniejsza postać, więc przy nim nawet DA szybko biega, no i ma harmstinga :) Więc ma ten komfort, że jak Destro zabije panterkę może odbiec i przywolac nową, Destro nuków żadnych nie ma a z łuku itak mało zada tankowi dzięki Deflect Arrow... A frenzy negujemy UD :D

Ostatnio walczyłem DA koło lvl 70, z Destro też coś koło tego, może z 1-3 lvle wyżej. ja doom i AOBA Health, on BW i GS, zapewne focus skoro BW nosił... Ogólnie to raczej się spodziewał, że jak mi zabije panterkę to odbiegnę, spowolnię i nową przywołam, więc walił od razu mnie... W takim przypadku zbyt wielkiego manewru nie miałem, poprostu waliłem stuna i wręcz no i panterka lała :P Frenzy dużo mu nie dało, bo jak je odpalił to akurat stuna dostał :) A ja UD zarzuciłem na wszelki wypadek ale itak szybko padł... Wygrałem, ale duuużo mi zjechał, zostało mi chyba jakieś 500-900HP...

Reflect Damage daje naprawdę dużo w takiej walce, szczególnie przy dużej ilość HP/CP DA :)

Gdyby miał majestica, to pewnie byłoby inaczej, ale no cóż, ja też wkońcu byłem w B gradach...