Witaj
Gość

Wątek: Gladiator vs Overlord  (Przeczytany 21951 razy)

  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 14, 2009, 07:52:59 pm »
No chwila :P chyba każdy wie, że w zależności ile MEN ma używający debuffa jak i cel tak wchodzi.A po drugie glad lethala nie może wbić więc nie wygra z dobrym OLem proste.


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 14, 2009, 07:54:57 pm »
No chwila :P chyba każdy wie, że w zależności ile MEN ma używający debuffa jak i cel tak wchodzi.A po drugie glad lethala nie może wbić więc nie wygra z dobrym OLem proste.

wchodzenie debuffa zalezy od INTa atakujacego, i MENa "ofiary"  lvl skilla, enchantu skilla
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 14, 2009, 11:01:26 pm »
No chwila :P chyba każdy wie, że w zależności ile MEN ma używający debuffa jak i cel tak wchodzi.A po drugie glad lethala nie może wbić więc nie wygra z dobrym OLem proste.
no chyba nie ;f


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 15, 2009, 08:29:44 pm »
To ładni pr0 jesteście :D wejdź ktoś na oficjalną stronę pisze od czego jest dana statystyka...nie żebym się czepiał, ale jeśli twierdzicie, że INT daje coś do wchodzenia debuffa to od razu powiedzcie, że znacie dye na p defa i będzie koks.


Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 15, 2009, 08:43:01 pm »
To ładni pr0 jesteście :D wejdź ktoś na oficjalną stronę pisze od czego jest dana statystyka...nie żebym się czepiał, ale jeśli twierdzicie, że INT daje coś do wchodzenia debuffa to od razu powiedzcie, że znacie dye na p defa i będzie koks.
http://l2p.l2wh.com/debuff.html


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 15, 2009, 11:32:16 pm »
To ładni pr0 jesteście :D wejdź ktoś na oficjalną stronę pisze od czego jest dana statystyka...nie żebym się czepiał, ale jeśli twierdzicie, że INT daje coś do wchodzenia debuffa to od razu powiedzcie, że znacie dye na p defa i będzie koks.
Ten Twój MEN jest od obrony przed debuffami, nie od wchodzenia - od tego jest INT->m.atk.


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 16, 2009, 03:07:36 pm »
No chwila INT już się nie liczy w tym temacie od ho ho. 
A gdybyś mógł podać link do bardziej zaufanej strony, a nie ''personal observations'' btw nic tam nie pisze o INT, a o MEN tyle co kot napłakał. 
Zresztą temat OL vs Glad więc podaję taktykę :P   

Na korzyść OLa: 
Odpalamy soul guard.
sleep (o ile wejdzie można mieć problemy gdy glad ma lion heart i toggle), ale zwykle glad nie wbija lionhearta na supporty etc. tylko zależy mu na resist stunie ze strony tanków/destro no i oczywiście dwarfów ^^ zależy od glada czy wie czym grozi taki sleep od OLa. 
Następnie Suspension (bodajże 80% wejścia gdzieś wyczytałem, ale nie jestem pewien), winter- i już mamy uśmiech na twarzy bo glad ma tak opłakany reuse skilli, że szkoda go dobijać.
Oczywiście można go częstować kolejnymi pożerajkami hp, rootem czy slowem co nie jest złym rozwiązaniem gdy nie chcemy tssa wyłapać, ale OL nie jest profką na combo tss+dss=gf śmiem twierdzić, że dobry gracz utrzyma go dłużej na przy życiu niż równie dobry gracz glada...regeny cp/hp, drain ;> profka najtrudniejsza do gry, ale moim zdaniem najpotężniejsza do pvp, a moc glada leży w skillach, którymi się nie pobawi przy tych debuffach.


  • Wiadomości: 611

  • Pochwał: 11

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 16, 2009, 07:00:41 pm »
Popatrz z innej strony.

Glad = dużo hp/cp
OL = mało many, raczej słaby dmg z nuka

Nawet jesli Olkowi będzie wychodziło na + z dmg (przeciw spamowi cp/hp/mp potków glada)  - po jakimś czasie bedzie mp=0 i sobie co najwyżej pobije z blanta - a z tego dmg raczej nie ma :<


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 16, 2009, 08:09:35 pm »
Hmm o ile się nie mylę wc i OL mają największe pokłady mp w L2 (a może się mylę) ale te 4k na selfach wyciągam bez mana up w SA.No i OL jest śmiertelnym przeciwnikiem glada :> glad z winter, despair i suspension tak samo może sobie pobić hitami z atk speedem żałosnym ^^ a co znaczą hity glada bez skilli ? OL zmienia na ''blanta'' lub daggera i tłucze sobie tłucze regnie drainem w końcu nie trudno bo glad ma mały m def.W tym pvp nie mam wątpliwości co do wyniku gdy prowadzone posty są przed dobrych graczy.OL to nie WC, a WC to nie OL jak nie którzy mylą ^^ glad vs wc jest całkiem inna baja


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 16, 2009, 08:57:22 pm »
Hmm o ile się nie mylę wc i OL mają największe pokłady mp w L2 (a może się mylę) ale te 4k na selfach wyciągam bez mana up w SA.No i OL jest śmiertelnym przeciwnikiem glada :> glad z winter, despair i suspension tak samo może sobie pobić hitami z atk speedem żałosnym ^^ a co znaczą hity glada bez skilli ? OL zmienia na ''blanta'' lub daggera i tłucze sobie tłucze regnie drainem w końcu nie trudno bo glad ma mały m def.W tym pvp nie mam wątpliwości co do wyniku gdy prowadzone posty są przed dobrych graczy.OL to nie WC, a WC to nie OL jak nie którzy mylą ^^ glad vs wc jest całkiem inna baja

na oly OL>glad
open pvp glad>OL
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 18, 2009, 02:19:04 pm »
Ja cały czas mówię o Oli na open się nie wypowiadam.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 18, 2009, 07:51:31 pm »
Cytuj
Ja cały czas mówię o Oli na open się nie wypowiadam.
To w koncu jak, rozmawiamy o pvp, czy zabawach w piaskownicy? xD
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 18, 2009, 10:55:31 pm »
Ja się trzymam tego co już mówiłem pvp na self buffie bez potek cp, miraclów i innych pierdół czyli nie zbugowane oli.Reszta to free frag lub dota+spam cp potek ;) a takie tłumaczenie ''może bedzie mieć traina mobków'', albo ''spotka oprócz nas destro na frenzy'' no przykro mi, ale to nie jest pvp.Cp potki owszem, ale nie każdą profką da się spamować nimi (łuk vs łuk zalecany spam potek).
Ale trzymając się tematu glad ssie w tym pvp. ^^


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 19, 2009, 12:11:03 am »
Cytuj
Cp potki owszem, ale nie każdą profką da się spamować nimi
Akurat ol-a sie da i dlatego ssie w kazdym pvp ktore jest poza oli.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 19, 2009, 12:03:36 pm »
No tak jak wylecę łukiem poza oli z cp potkami to > all bo kto mnie ubije w plenerze gdy mam 1k cp potek ? Takie gadanie...


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 19, 2009, 03:00:21 pm »
Cytuj
No tak jak wylecę łukiem poza oli z cp potkami to > all bo kto mnie ubije w plenerze gdy mam 1k cp potek ? Takie gadanie...
Kazdy dagger cie zeszmaci, bo ma gleboko gdzies, ile masz cp-pot. I tym sie rożni prawdziwe pvp od lol oli.
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 21, 2009, 11:09:08 am »
Ciekawe jak mnie zeszmaci ^^ od niedawna daggera szmacą dwarfy xD Poza tym dagger nie ma resist stuna jak destro zwykle i tak daggery od Cona odejmują często +STR by zwiększyć szansę skilla Focus skill mastery i DEX co jest atutem daggera.
A btw mj dopiero co weszło w modę i teraz większość daggerów biega w mj i tu jest problem, ale często Ci którzy grają daggerami nie tydzień czy dwa, a kilka lat+ jakiś czas na offie biegają w dc/nm/draco i tu jest przewaga stuna ogromna.
Zakładając, że SR ma BoP/infinity z racji Quick Recovery i tallum hvy +8% atk speed to jego atk speed i reuse skilli jest nie do przebicia.


Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 21, 2009, 11:13:14 am »
Ciekawe jak mnie zeszmaci ^^ od niedawna daggera szmacą dwarfy xD Poza tym dagger nie ma resist stuna jak destro zwykle i tak daggery od Cona odejmują często +STR by zwiększyć szansę skilla Focus skill mastery i DEX co jest atutem daggera.
A btw mj dopiero co weszło w modę i teraz większość daggerów biega w mj i tu jest problem, ale często Ci którzy grają daggerami nie tydzień czy dwa, a kilka lat+ jakiś czas na offie biegają w dc/nm/draco i tu jest przewaga stuna ogromna.
mam wrazenie ze sobie jaja z nas robisz ... albo rzeczywiscie ostatnio w czasach c3/c4 grales i dopiero wrociles do L2


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 21, 2009, 12:51:24 pm »
Cytuj
Ciekawe jak mnie zeszmaci ^^ od niedawna daggera szmacą dwarfy xD
Dexbound rzadzi sie swoimi prawami, tam daggerzy sa duzo za slabi atm, tak jak i na reloaded.
Gdyby to "cos" działalo jak trzeba, padal bys na max 4 backstaby(bluff+ backstab i czekanie na reuse bluffa, tak kilka razy i lezysz z calym cp)

Cytuj
ale często Ci którzy grają daggerami nie tydzień czy dwa, a kilka lat+ jakiś czas na offie biegają w dc/nm/draco i tu jest przewaga stuna ogromna.
Rotfl. Jesli graja daggerami kilka lat i uwazaja, ze jakies dc albo nm moze przebic bonusy z maja to znaczy, ze marnuja swoj czas w tej grze. Jesli nie masz epicow, inny set niz maj nie wchodzi w rachube(ofc jesli dzialaja elementale jestesmy skazani na draco)
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 23, 2009, 12:31:03 pm »
Ale chyba przyznasz, że moda mj na daggerach weszło dopiero tak mniej wiecej pod koniec Interlude-początek Kamaela.Daawno daaawno temu jak jeszcze focus dawał kopa w rate blowów nikt by nie pomyślał, że dagger może nosić mj które jest wyłącznie dla łucznika bo w sumie właśnie tak jest.
Oczywiście zależy od daggera ;) ja na swojej drodze gdy grałem SR nie spotkałem jednego daggera który musowo mnie zawsze ubijał po prostu za mało doświadczeń mam z takimi pr0 kozackimi daggerami jak wy którzy wsadzają w dagger nadal focus myśląc, że blowy wam będą wchodziły.
Ah i Scorpion chyba się z Gravelandu urwałeś gdzie aw wbija destrakowi backstaba i lethala, a ten pisze ''gf'' :> nie rozwinę już tematu toggla focus skill mastery który daje 5 bluffów pod rząd i lethala po prostu czar gravelandu i ludzi którzy wierzą, że tam wszystko działa poprawnie.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 23, 2009, 01:22:10 pm »
Cytuj
ja na swojej drodze gdy grałem SR nie spotkałem jednego daggera który musowo mnie zawsze ubijał po prostu za mało doświadczeń mam z takimi pr0 kozackimi daggerami jak wy którzy wsadzają w dagger nadal focus myśląc, że blowy wam będą wchodziły.
Ty powaznie z c3 sie urwales O_o

Cytuj
Ah i Scorpion chyba się z Gravelandu urwałeś gdzie aw wbija destrakowi backstaba i lethala, a ten pisze ''gf'' :> nie rozwinę już tematu toggla focus skill mastery który daje 5 bluffów pod rząd i lethala po prostu czar gravelandu i ludzi którzy wierzą, że tam wszystko działa poprawnie.
To, ze lethal z backstaba jest zbugowany to zadna nowosc, zgłaszałem in ten bug juz kilka razy. Ale nadal nie wiem co to ma do taktyki bluff+backstab+czekanie na reuse bluffa.

...


  • *******
  • Wiadomości: 3220

  • Pochwał: 27

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 23, 2009, 05:13:21 pm »
Ciekawe jak mnie zeszmaci ^^ od niedawna daggera szmacą dwarfy xD Poza tym dagger nie ma resist stuna jak destro zwykle i tak daggery od Cona odejmują często +STR by zwiększyć szansę skilla Focus skill mastery i DEX co jest atutem daggera.
A btw mj dopiero co weszło w modę i teraz większość daggerów biega w mj i tu jest problem, ale często Ci którzy grają daggerami nie tydzień czy dwa, a kilka lat+ jakiś czas na offie biegają w dc/nm/draco i tu jest przewaga stuna ogromna.
Zakładając, że SR ma BoP/infinity z racji Quick Recovery i tallum hvy +8% atk speed to jego atk speed i reuse skilli jest nie do przebicia.

Welcome to the past O_o


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 23, 2009, 10:28:59 pm »
To jest w sumie jak mówicie :D bo ja potrafię grać teraz tak skutecznie jak na c3 a wy się zatrzymaliście i nic więcej nie zrobicie ;)
Scorpion lepiej już się nie odzywaj jeśli grasz na GLu Twoje wypowiedzi są gówno warte.


  • Wiadomości: 961

  • Pochwał: 1

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 23, 2009, 11:53:54 pm »
Cytuj
Scorpion lepiej już się nie odzywaj jeśli grasz na GLu Twoje wypowiedzi są -_-'o warte.
Moj gowniany gl ma lepszego softa niz twoj uberdex, wiec stfu. A i nie gram atm na gl, bawie sie gdzies indziej.
Btw nadal nie odpowiedziales mi czemu taktyka bluff+ back ma niezadzialac, wytlumacz mi, noobowi z gl-a co tak blednego jest w moim rozumowaniu?
...


  • Wiadomości: 188

  • Pochwał: 0

Odp: Gladiator vs Overlord
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 27, 2009, 07:53:53 pm »
GL ma shit nie soft u nich dota ponad wszystko, a bugów od groma zwłaszcza x666 z TK którego nawet antek nie może ubić (testowane).A chociaż to offtop to bluff i back hmm no tak na GLu ta taktyka jest na każdego tank nie tank dagger go pojedzie bo właśnie taki to jest pr0 serwer, ale dagger nie ma jakichś uber mocnych blowów teraz więc nie gadaj głupot jakby wszędzie tak było jak na GLu każdy by biegał daggerem, a zobacz sobie na offa całkowita odwrotność GLa TK i dagger najmniej używane profki.