Witaj
Gość

Wątek: System PK  (Przeczytany 3622 razy)

  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: -5

  • Bezczynni nie dokonują podbojów
System PK
« dnia: Grudzień 31, 2011, 12:25:20 am »
omg co NCSof wymodzil w nowej kronice spekowalem pana ktory mi all zabieral na expowisku i co -717 kamy omg ! 2h zbijania dodatkowo 30% expa stracone i 0 expa podczas zbijania kamy MASAKRA !!! do tego dziwnym trafem nie moglem uzywac skilli na PK jak mnie koles tlukl.
czyli teraz trzeba kontrolowac ile cp/hp sie panu zjedzie zeby sie flagnol.

Ciekawi mnie jak to na Siege , TW etc wyglada bo nabijanie -700+ kamy to jakies nieporozumieie.


  • Wiadomości: 70

  • Pochwał: 0

Odp: System PK
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 31, 2011, 10:27:07 am »
jest wiele krzyku o nowy system pk. ze zly jaki niedobry ale ..... mi poki co sie podoba.fakt ks jest upierdliwy ale wreszcie poki co skonczyla sie dominacja pier...lnietych dzieci neo ktore wpadaly na miejscowki i pekowaly jak popadlo, raczac pozniej w przypadku naszych rodakow stekiem bluzg i wyzwisk az mi sie glupio robilo.nareszcie TEGO NIE MA i mi sie podoba.fakt, ze system pk byl nieodlacznie byl zwiazany z l2 ale poki nie wbije 85 pasuje mi jak jest :) zreszta nowy system ulatwil expienie low charom i to bardzo.poki co ja jestem ZA.nie twierdze ze na stale ale na wejsie GoD byl znakomitym pomyslem NC.potem moga zmienic :)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: System PK
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 31, 2011, 11:14:56 am »
Jak się nie przygotowuje do nowej kroniki to potem tak jest :). Zamykam, bo to już n-ty temat o PK