Witaj
Gość

Wątek: Jakiego summonera wybrać?  (Przeczytany 5600 razy)

  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Jakiego summonera wybrać?
« dnia: Wrzesień 15, 2010, 10:50:11 pm »
Witam

Proszę Was o pomoc w wyborze summonera. Nie wiem jakie możliwości mają WL, ES i PS, bo nigdy nie grałem tymi klasami. Serw ma raty x2, więc musi to być postać zarówno do expa jak i pvp (exp>pvp). Czekam na Wasze opinie.

Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 15, 2010, 10:54:03 pm »
Jeszcze kronike podaj oraz najlepiej pliki serweru.
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 16, 2010, 06:04:57 pm »
Gracia epilogue, pliki L2OFF. I raty serwa to x5, a nie x2. Jeszcze dodam, że głównie gram solo.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 16, 2010, 07:36:03 pm »
Ja bym Ci polecił PS'a , dobrze mi się nim grało, w sumie nuk ma słaby dmg ale zawsze coś,do tego VR u duszka;]


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 16, 2010, 07:44:10 pm »
Moge Ci przyblizyc mozliwosci tych klas

ES - Swietna klasa na wojow wrzucasz ud i ciagniesz gosci z masowek :D. Z magami w sumie nie masz szans bo nie masz ani mage bane ani arcana distruption. Ma swietnego cubika, ktory oddaje hp i dobrego dot`a. Moim zdaniem 2 najlepszy summoner

PS - Dobry na wojow i magow(WK ma lepiej rozlozone debuffy), dzieki mage bane i wind shackle moze nawet duzo zdzialac. Ma swietne cubiki, chyba najlepsze z tej trojki (chociaz binding moim zdaniem lepszy). Posiada nuka, tylko ze z niskim powerem i do tego dark attribute i wychodzi z tego smieszny dmg. Dla mnie 3 miejsce

Wk - Jak dla mnie najlepszy summoner. Posiada cubika anchora, ktory moze zdzialac cuda, i ze smarta dota. Ma najlepsze debuffy (mage/warrior bane i do tego arcana distruption). Swietnie sprawuje sie na wojow jak i na nukow. Z tego 2 potrafi zrobic niezla kaleke


To sa tylko moje odczucia co do tych 3 klas, nie mowie od razu ze Wk najlepszy ale najlepiej mi sie nim gralo, i nie musicie sie ze mna zgadzac
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 16, 2010, 07:47:00 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:07:54 pm »
I pamiętaj że WK będzie Ci łatwiej o pt wśród wszelkiej maści wojów ;D w sumie i tak pisałeś że z góry zakładasz grę solo,ale wydaje mi się że z czasem zmienisz zdanie,imo pt to jeden z zajebistych czynników tej gry,z którego warto korzystać ;D


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:28:39 pm »
A ES`em u pt nukow bo masz clara i inne :D
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 16, 2010, 08:42:06 pm »
a na RB, siege, pvp party itd chętnie biorą summonerów, czy bardziej "ach, nie ma chętnych, to może weźmiemy tego summonera" (czyli jak mają okazję wziąć jakąś klasę typu DD, nuker to biorą ją, a summonera wtedy olewają)?
Jak to jest?

Z czasów C5 i IL to warlocków tak w miarę, miarę brali - pt archerów i warlock używał tylko i wyłącznie queena dla buffów.
Teraz też tak jest? Że tylko pt dla queena i jej buffów? Czy taki Phantom Summoner może już się powiesić, bo nikt mu party nie da, bo ma summona do leczenia, a to leczenie jest raczej biedne?
Jak to jest z tym PSem w party, klanie, mass pvp? i na RB


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 16, 2010, 09:03:28 pm »
Teraz to najbardziej branym summonerem jest warlock, PS jest olewany bo nic nie ma potrzebnego procz heala
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 31

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 18, 2010, 04:24:06 pm »
Dzieki za pomoc  :D

A jak z maną u summonera? Drogi jest w utrzymaniu?


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 18, 2010, 04:47:21 pm »
Teraz to najbardziej branym summonerem jest warlock, PS jest olewany bo nic nie ma potrzebnego procz heala
Teraz to lepiej wziąć kurczaka do party niż summonera, PS jest olewany bo większość ludzi nie zna jego potencjału to nie jest tylko leczenie ale też agro z hexem i najbardziej przydatny mass kubik z wszystkich summonerow no i jego "party" summon to nie jest tylko buffer jak u reszty. Wk jest najlepszy na oly a es to najbardziej pancerny z summonerów do tego kuń wyciąga najwięcej m ataku w grze:P
Dzieki za pomoc  :D

A jak z maną u summonera? Drogi jest w utrzymaniu?
WK i ES mają summony do ładowania many. To zależy od rynku i tego czy sam robisz sobie krysie czy kupujesz


Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 18, 2010, 07:12:52 pm »
Na RB to raczej hex i aggro sie zadko przydaje poniewaz Hex ma male szanse ze na rb wejdzie a jezeli by juz wszedl to na chwilke a aggro tez sie na nic nie przyda bo tank tankuje chyba ze jest kryzysowa sytuacja, jedynie heal moze sie bardzo przydac
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 18, 2010, 07:24:36 pm »
IMO najlepszy na oly - EM ma szanse wygrać praktycznie ze wszystkimi.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:09:17 pm »
IMO najlepszy na oly - EM ma szanse wygrać praktycznie ze wszystkimi.

Niestety przy nukach jest skazany z gory na niepowodzenie, z racji braku mage bane i arcana distruption. Przez to nukerzy beda zadawac duzy dmg w naszego konia i nie zdazymy go wyleczyc. Za to warlock ma szanse wygrac z kazdymi z racji warrior/mage bane i na dodatek na nukow arcana distruption co zrobi z magow kaleki ;d
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 18, 2010, 10:12:08 pm wysłana przez OneGeer »
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 18, 2010, 10:24:36 pm »
W expie duzej roznicy miedzy tymi summonermai nie ma. Bierzesz WC do party i spokojnie bedziesz wyrabiac z mana.

btw
Gracia epilogue, pliki L2OFF. I raty serwa to x5, a nie x2. Jeszcze dodam, że głównie gram solo.

Epilogue i pliki l2off? Dawaj nazwe serwera, bo cos Ci nie wierze.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 18, 2010, 11:21:48 pm »
IMO najlepszy na oly - EM ma szanse wygrać praktycznie ze wszystkimi.

Niestety przy nukach jest skazany z gory na niepowodzenie, z racji braku mage bane i arcana distruption. Przez to nukerzy beda zadawac duzy dmg w naszego konia i nie zdazymy go wyleczyc. Za to warlock ma szanse wygrac z kazdymi z racji warrior/mage bane i na dodatek na nukow arcana distruption co zrobi z magow kaleki ;d
Powiedz mój drogi, grałes kiedys warlockiem na oly? o.o
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 19, 2010, 12:32:11 am »
IMO najlepszy na oly - EM ma szanse wygrać praktycznie ze wszystkimi.

Niestety przy nukach jest skazany z gory na niepowodzenie, z racji braku mage bane i arcana distruption. Przez to nukerzy beda zadawac duzy dmg w naszego konia i nie zdazymy go wyleczyc. Za to warlock ma szanse wygrac z kazdymi z racji warrior/mage bane i na dodatek na nukow arcana distruption co zrobi z magow kaleki ;d
Zdajesz sobie sprawę, że wk robi najmniejszy dmg na oly z summonerów? WK jak i inni summonerowie ma znikome szanse z warriorami i daggerami. Samo warrior bane da się użyć tylko w walkach z tankami/kurczakami/karasiami/łukami. Jego zaletą jest wszech stronność i to że nie ma dublujących się debuffów jak ps(ws z kubika i skilla). Wielką zaletą ESa jest to, że jako jedyny może używać na oly ud na summku i spokojnie robić dmg nukami(choć jak by na to nie patrzeć ps też może będe musiał to wypróbować:P) no i nie można zapominać o leczącym kubiku który w połączeniu z mutualem daje nam pancerną postać.

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 19, 2010, 03:28:03 pm »
Sprawa sie diamentralnie zmieni w h5 gdy sie wykupi jakiegos skilla o nazwie( nie pamietam), ktory podnosi p atk/ p def o 50% m atk/ m def o 25% i o 15% hp i mp na 20min. Wtedy juz praktycznie nikt nie bedzie straszny naszym summonera i do tego caly atrybut z armora i broni idzie na summka w 100%.
A co do tego ze zaden summoner nie wygra z warriorami to sie mylisz ES ich sklada (przynajmniej kilku), bo tak jak napisales wrzuci ud i nawala z falek a taki destro i glad bedzie mial problem z dogonieniem konikarza bez ww :D
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 19, 2010, 05:16:43 pm »
nom deska na 100% z zaelot i otb
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 19, 2010, 06:42:25 pm »
Konikarza w kazdym razie nie dogoni a summona to chyba ubije na ud xD Ale nawet jakby Cie gonil to destro na frenzy pada po 2/3 nukach od konia
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 19, 2010, 06:46:38 pm »
ta tylko że jak już dogoni a Summoner nie rzuci barriery/ud ( lub tez nie zdązy) to konik pada na dwa hity. I serio, deska go dogoni bez problemu.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:07:05 pm »
nom deska na 100% z zaelot i otb
hmmm ?
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:10:56 pm »
a poza OLY - spam cp potów i nuki kozy niestraszne z tym casting speedem


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:22:05 pm »
nom deska na 100% z zaelot i otb
hmmm ?
twierdził że deska nie dogoni summonera.
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 757

  • Pochwał: 7

  • Over-LoL-E.D.
Odp: Jakiego summonera wybrać?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 19, 2010, 08:27:44 pm »
źle zrozumiałem...  :oops:

/offtopic
swoją drogą... na h5 destro odpala frenzy już na 60% hp :#
ale to nie o desce temat xd
想うだけでは叶わないけど、想わなければ始まらない。