Witaj
Gość

Wątek: postac do gry solo  (Przeczytany 15873 razy)

  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: postac do gry solo
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 07, 2010, 09:36:50 pm »
Zaczyna sie offtop. Prosze trzymac się tematu, albo zamykamy  :)
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • Wiadomości: 875

  • Pochwał: -1

Odp: postac do gry solo
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 07, 2010, 09:40:51 pm »
lancer to akurat słaby przykład  :P
na moim przedostatnim privie spedzilem 2 lata (pomijajac krotka przygode z Teonem) także to nie jest tak że 2-3 miechy i jazda na nastepny.
Nie twierdze ze off jest kijowy bo trzeba farmić, tylko jednak musisz spedzic wiecej czasu, żeby móc conajmniej rywalizować ze średnimi klanami na serwie, dla osób majacych na głowie prace/ szkołe, treningi i 100 innych zajeć to dobre rozwiązanie, a są rosyjskie privy z gracia final na których 95% rzeczy działa retail like, także głupie komentarze typu "ahhh zapomnialem ze na privie gra sie konczy na ketrze/varce." są jedynie kiepską prowokacją, dowodem niewiedzy i błędnego poczucia wyższości graczy z offa nad privami. Na ruoffa każdy może wejść, a jednak ludzie wybierają chocby rpg-club? coś w tym jest, poza tym z kroniki na kronike coraz łatwiej można dorobić sie lvl'i, itemów itp.. także do jakich wniosków dochodzą twórcy gry?

ninjaedit: posta pisałem przed twoja odpowiedzia ScovY

Zgłaszać trollowanie do moderatora trzeba. 55% tylko brakuje do zablokowania konta Prokrastynator'owi



  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: postac do gry solo
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 08, 2010, 12:12:29 am »
lancer to akurat słaby przykład  :P
na moim przedostatnim privie spedzilem 2 lata (pomijajac krotka przygode z Teonem) także to nie jest tak że 2-3 miechy i jazda na nastepny.
Nie twierdze ze off jest kijowy bo trzeba farmić, tylko jednak musisz spedzic wiecej czasu, żeby móc conajmniej rywalizować ze średnimi klanami na serwie, dla osób majacych na głowie prace/ szkołe, treningi i 100 innych zajeć to dobre rozwiązanie, a są rosyjskie privy z gracia final na których 95% rzeczy działa retail like, także głupie komentarze typu "ahhh zapomnialem ze na privie gra sie konczy na ketrze/varce." są jedynie kiepską prowokacją, dowodem niewiedzy i błędnego poczucia wyższości graczy z offa nad privami. Na ruoffa każdy może wejść, a jednak ludzie wybierają chocby rpg-club? coś w tym jest, poza tym z kroniki na kronike coraz łatwiej można dorobić sie lvl'i, itemów itp.. także do jakich wniosków dochodzą twórcy gry?

ninjaedit: posta pisałem przed twoja odpowiedzia ScovY
świeże info od kolegi kolegi xD z RPG-club:
nudno, serwer one-sided, większość hero w 1 klanie, nic ciekawego się nie dzieje (mniej więcej tak)

+z tego co wyczytałem ludzie już czekają na nowy serwer bo ten jest bee  hahaha

on topic: koń rządzi eot.


We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: postac do gry solo
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 01, 2010, 10:48:34 am »
Jak dla mnie to:
Tyrek + krowa - ładnie trzyma się na vampie, dużych problemów z mobkami nie ma, jak ktoś zaczepi to potrafi pokazać pazur :D
Summonerzy: osobiście bawiłem się ES i na selfach +butelka na acumena naprawdę przyjemnie się expi (reszty nie znam, ale sądzę że podobnie)
Tank: jak dla mnie z krową może wiele zdziałać, trudno nim paść, ale słabo dość bije (póki nie ma banish undead/seraph) a na pvp to z levlem coraz lepiej :)