Witaj
Gość

Wątek: SK/Pal - GF  (Przeczytany 4998 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2148

  • Pochwał: 7

  • Cynizm, nihilizm, sarkazm i orgazm.
Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 27, 2010, 09:43:23 am »
Na Lancerze akurat wśród tanków na oly królują DA i SK, Palów rzadko osobiście widuje.

HK/ST radzą sobie z wyfarmionym OL'em/EE/TK/SB ??
"Oto i on, boski prototyp,
Mutant który nigdy nie wszedł do masowej produkcji,
Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć."


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 1

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 27, 2010, 01:41:29 pm »
Nie


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 06, 2010, 11:29:31 am »
Przepraszam,wtrące sie :( Jak się ma pal na pvp ( open 1vs1,oly ) tylko i wyłacznie z s grade,bez atri,bez ++ skilli ,lvl powiedzmy 80 . Tez tak owni fajnie ?
Ge/gf.

Na Lancerze w IC bez ele (szkoda mi było kasy na coś lepszego) z FB+150h+focus nie było nawet co podchodzić do oly, 9 walk i finito.
Aktualnie gram PK 80 w moirai heavy+900 elementu z dino mieczem 150 ele z focusem, skille +7-10... Przed walką na oly standard: btb 4 z ghoul staffa + AI + ToL + self + buffki od NPC. Jeśli mam szczęście w losowaniu na oly i wylosuję podobny do mnie level/sprzet to potrafię całkiem fajnie zabijać (ale nie zawsze ;) = szczegóły niżej)  wszystkie klasy poza slh/es.

Co do teorii jak to pal ownuje na Oly to dla jasności opiszę co i jak z poszczególnymi klasami:
1. innych tanków póki co nie spotykałem zbyt wielu a jeśli już to sporo mocniejszych, więc nie potrafię się z nimi porównać..
2. nie biłem się z żadnym innym sumonerem poza ES... są to zbyt rzadkie klasy na lancerze aby sobie rzetelną opinię wyrobić.. natomiast ES zjada mnie bez problemu QQ
3. dagerki odkąd mam przyzwoite atri w armorze są sporo łatwiejsze ale i tu zdarzają się wpadki (rzadko)
4. zerki są bardzo łatwe do ubicia
5. z nukerami i generalnie wszystkim robe userami mój problem polega na tym, że nie dofarmiłem się jeszcze jakiegoś fajnego łuku dlatego wynik oly to pewnego rodzaju loteria... obecnie nie mam żadnych szans z se/bishem/ee/pp/nukerem 84+ chyba że shield deflect magic odbije krytyka ;), jeśli są na moim levelu wynik zalezy od tego czy mają resa na stun lub czy makro z shield deflect magic odbije im nuka z augu.... z nukerami z reguły nie mam problemów, ale shield deflect magic potrafi zawieść i zaliczam glebę... pocieszam się że na 81 z AMA będzie dużo lepiej, a poki co loteria :]
6. z slh (z reguły walczyłem z 84+) mam zerowe szanse, walkę kończę bez jakiegokolwiek buffa zadając max 1/2 hity
7. tyranci w heavy/gladzi/deski o ile grają dobrze/mają 300 atri w broni też potrafią mi solidnie dołożyć...  tyrantów w light na swoim levelu zabijałem bez problemów
8. z archerem nie walczyłem jeszcze ;)
9. z OL/WC wynik walki zalezy od a. seta z bonusem do stuna b. shield deflect magica QQ

Generalnie na takim serwie jak Lancer bez a. skilli 81/82/83 b. dobrego enchantu skilli c. przynajmniej jednej broni 300
jest bardzo ciężko... Myślę że po dobiciu 2 suby na 75 (celka) i dorobieniu się 300 atri będzie sporo lepiej ale cudów nie oczekuję...
Cuda będą na 83 :D

Co do open pvp wszystko zależy z kim, w czym i na jakim buffie.. generalnie potrafiłem zjechać jednocześnie i deskę, sb i kraśka na podobnym levelu a czasem sam sb potrafił mi zdrowo dołożyć (przy braku odbicia jakiegokolwiek debuffa ;))... L2 to kwestia levelu/gearu/szczęścia i wszelkie poradniki są miarodajne jedynie na totalnym end gamie

EDITED
« Ostatnia zmiana: Grudzień 06, 2010, 01:28:18 pm wysłana przez DeepInside »
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • ******
  • Wiadomości: 1771

  • Pochwał: 4

Odp: SK/Pal - GF
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 16, 2010, 03:15:43 am »
GF = Pal, Flame Icon no i phx, ale

SK tez niezle pizga :)
RPG CLUB x3 Empire
HellSingus "Pieczątka Diabła" - Destroyer wanna be - Motivated & Nolife 1week mode ON