Witaj
Gość

Wątek: Zbroja SE  (Przeczytany 1724 razy)

  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Zbroja SE
« dnia: Marzec 02, 2011, 10:34:26 pm »
Witam

Mam dylemat, gram se i zastanawiam czy lepiej ubrać dynasty robe  healer lvl2 czy moirai robe.
Chodzi mi o oly/pvp, pvp oczywiście mocny szybki heal.

Z góry dzięki, pozdrawiam


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Zbroja SE
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2011, 10:39:46 pm »
Moirai imo


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Zbroja SE
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2011, 10:48:10 pm »
Moirai, ze względu na wyższy cast speed którego na se brakuje i lepszy p def, w moiraiu do 84 i dalej vorpal.


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Zbroja SE
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2011, 11:25:59 pm »
a jaka jest różnica w mocy heala i mp
dyna lvl2 dodaje mp i moc heala ale nie wiem ile dokładnie
moirai dodaje m atk który powinien dodawać do mocy heala ale tez nie wiem ile, oraz nie ma bonusów mp
zna ktoś może ile co czego dodaje i jak wygląda sprawa z maną żeby się nie wypruć z całej na samym początku pvp na healowaniu?


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Zbroja SE
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 02, 2011, 11:39:59 pm »
M atak wpływa na moc heala w takim stopniu że nawet tego nie bierz pod uwagę, bardziej na debuffy. Bonus z mp też szału nie robi, ale tak jak Ci mówie moirai to jedyna słuszna droga pod pvp, musisz wyciagnąć jak najwyższy cast speed, ja mam obecnie 1505 w pt bez dance of berserker i baiuma. W pt głównie healowaniem powinien się zajmować cardi, ty się włączasz do healowania jedynie jak robi się jakiś hardcore, albo bish ma na sobie jakiś heavy dmg, ale na takie sytuacje możesz sobie enli odpalić. U mnie w pt jako że nie mam dd potrzebujących many to głównie debuffuje, czasami włączam się do heala, pilnuje purify i mp cardiego, z mana raczej nie mam problemu nawet bez holy squadu. 
//Plusik za pomoc. Apo
« Ostatnia zmiana: Marzec 03, 2011, 10:48:32 pm wysłana przez Apocalyptik »


  • Wiadomości: 13

  • Pochwał: 0

Odp: Zbroja SE
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2011, 04:50:04 pm »
aha dzięki
można zamknąć