Witaj
Gość

Wątek: Mag/dager/luk na end game ?  (Przeczytany 2718 razy)

  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Mag/dager/luk na end game ?
« dnia: Marzec 17, 2011, 09:45:58 pm »
Witam,
Mam zamiar zacząć grać na serwerze x8-10- Interlude, ale mam odwieczny problem. Jaką postacią zagrać ;). Ciągnie mnie do sorca i pw ale dagera raczej ciężko wyexpić i do klanu biorą niechętnie. Gram w nietypowych godzinach więc raczej PP na dualu, a jak magiem to se/ee.
Ale to taka dygresja, mam raczej inne pytanie. Ostatnio nie grałem na low rate tylko x100 (dance/song/gm buff) i zauważyłem że na end game to magowie są strasznie ciency, wystarczy mieć resist'y i TTS. Wiem że na low rate nie będę biegać z wardingiem non stop ale mag też nie będzie miał songów i danców. Moje pytanie jest takie: Jak spisują się magowie (szczególnie sorc) na serverze low rate na end game? Czy warto nimi grać czy lepiej sobie podarować  i robić lucznika (ciężko solo zdobyć 13st do DB) / dagera (ciężko solo expic).

Ps. Oczywiście chodzi mi tutaj o opinie odnośnie PVP


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Mag/dager/luk na end game ?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2011, 09:51:09 pm »
Magowie nie są ciency :D na interlude wszystkie klasy które wymieniłeś dają rade z dobrym sprzętem, ale jeśli chodzi ci o szybki exp to nuk +ee/se na boxa i ewentualnie bd dla dance.


Odp: Mag/dager/luk na end game ?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 18, 2011, 03:04:37 pm »
Z tego co pamiętam z privów, IL to era łuków i to one niszczyły na PVP.


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Mag/dager/luk na end game ?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 18, 2011, 05:01:31 pm »
Tank z łukiem?
Archeage <3


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Mag/dager/luk na end game ?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 18, 2011, 05:52:44 pm »
Paladyn jest całkiem dobry ;P Najwięcej plusów ma łucznik, szczególnie HE, bo możesz sobie fajnie pobrać suby, praktycznie bez ograniczeń np. destro, ee, sps i masz postać do wszystkiego. Poza tym na łuczniku wystarczy bopson i MJL set i już jesteś groźny w pvp/mass pvp. Dagger jest fajny (ale tylko i wyłącznie jako main class, inaczej to strata slota na subkę imo), problem w tym, że potrzebuje wyższy lvl niż łucznik i dobry sprzęt i ogólnie dobre party, które umie grać z daggerem na IL. A magowie na end game są zabójczy, bo m. crit. rate jest wysoki na wild magic, dance of siren i pow, a to łatwo utrzymać. Jak jest valaks i/lub dobra augumentacja(WM) to już całkiem. Oprócz tego jest jeszcze destro, który jest super nawet na mass pvp, chociaż wymaga pewnego ogarnięcia Twojego i party. Oprócz tego względnie opłaca się grać gladem i tyrantem, ale jednak bez porządnego supportu ze strony klanu i poważnej szansy na hero bym się za te postacie nie brał.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 815

  • Pochwał: 4

Odp: Mag/dager/luk na end game ?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 18, 2011, 06:01:29 pm »
Imo sps na syrenie/wm/powater i z valakasem niszczy  :x


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Mag/dager/luk na end game ?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 18, 2011, 08:09:25 pm »
Kazdy nuk z valakasem miazdzyl :P
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!